Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to dziś, czyli 13 października powinna być światowa premiera Gothic 3 :) Tylko coś tak na zagranicznych portalach cichosza... albo to mi się coś poprzestawiało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na www.gothic.phx.pl jest już news ;]

i 4 portale testowały gothica....

2 dały ocenke ponad 9/10, jeden 8,5/10 a ostatni prawie 7/10 (bo testujacemu nie podobal się system walki... co za ciołek wszystki pasuje a jemu nie :P)

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forach internetowych nie jestem sklonny do uzywania przecinków :P niepotrzebne utrudnienie ;]

 

Sewer to tylko polska bedzie 3 listopada, w niemczech i polowie europy juz jest od 2 dni(preordery) nawet miałem przyjemność w gothica zagrać i było miło, co prawda pogralem 30 minut(kolega więcej mi nei dał-był w niemczech i zamówil preordera od dzisiaj gra).

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos nie wie na jakich detalch mu pojdzie gothic albo co wymienic w sprzecie to przeczytajcie to. Konfiguracje te podali ludzie, ktorzy grali w goldmastera, wiec powinno to oddawac rzeczywistosc.

 

ow

CPU: 2,0 GHz Pentium 4/AMD 2000+

RAM: 1024

Graphic: Shader 1.4 and 128 Mbyte RAM (GeForce FX 5xxx +, ATI8500 + (GeForce 3 has 2.0 - GeForce 4Ti only 1.3)

OS: Win2k or XP

Drive: DVD

DirectX: 8.0

SH: 1.4

 

Medium

CPU: 2,8 GHz Pentium 4/AMD 64 3000+

RAM: 1536

Graphic: Geforce 6800 GT/ATI X1600 with 256 MByte

OS: Win2k oder XP

Drive: DVD

DirectX: 9.0c

SH: 3.0

 

High

CPU: 3,2 GHz Pentium 4

RAM: 1536

Graphic: Geforce 7800 GTX/Radeon X1800 with 256

OS: Win2k or XP

Drive: DVD

DirectX: 9.0c

SH: 3.0

 

The lowest machine on which one Gothic³ has been tested was:

 

CPU: 1.7GHZ Athlon XP 2100

RAM: 1 GB SD RAM

Graphic: Radeon 9600 Pro

 

-> 800*600 + lowest details

 

 

To widze, ze czeka mnie 800x600 i low detale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w morowindzie tez byl tragiczny i ludzie grali ;) i to naprawde duzo ludzi :D

Ale kiedy wyszedl morrowind a kiedy wychodzi g3 ? ;]

Postac w g3 biega tak samo idiotycznie jak w poprzednich czesciach, pietami kopie sie w siedzenie.

Zobaczylem filmik 'Gothic 3 Gameplay Movie #2' z gamershella i walka wyglada slabo, powinni brac przyklad z gry blade of darkness, albo die by the sword, ktora wyszla setki lat temu...

Czy silnik z g3 to podrasowana 2ka, czy mi sie tylko wydaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się na high detale jakoś załapywałem a tu ramu brakuje :cry: Czemu ram jest teraz tak masakrycznie drogi, ja chcę 2x1GB 800MHz dual za 600zł, jak to drzewniej bywało :cry: Na taką różnicę to i tuning windowsa na niewiele się zda :cry:

 

Nie bawię się w to, idę do mamy :cry:

 

PS. Niektórzy mimo wszystko mówią że jestem całkiem normalny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rzeczywiście tak będzie wyglądało to ja podziękuje, po małych przeróbkach .ini w oblivionie leci mi ładnie w 1024/HDR/cos w stylu średnich detali i wygląda to pięknie, a z tego co widziałem na fotkach z G3 to imo nie wyglądało to lepiej niż obek, a skoro ma jeszcze tak chodzić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi: nie da rady na tym sprzęcie i kropka. :P to jest najsłabszy sprzęt na jakim dało rade odpalić gothica, a na kartach z 64mb pamięci to już napewno się nie da :P

edit:

LPKorn3324: jak dla mnie wygląda lepiej niż obek. na X2 3800+, 2GB ramu i radku X1900XT 256, wyglądalo bardzo dobrze. wg mnie lepiej od obliviona.

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie system walki z g1 i 2ki byl zalosny, jesli bedzie identyczny w 3ce, to z gory dziekuje.

Dokładnie ;]. Zresztą zobaczymy jak to wypdanie. Narazie mnie jakoś do tej gry nie ciągnie (mimo ze niedługo zmianiam grafe + może 1GB ram). Walka i animacja IMO wygląda sredio i nie wiem jak to sie ma do takich wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Kpina normalnie...

 

Jeszcze chwila i anuluje preordera - jak ma mi to marnie chodzic i mam sie wkurzac/smiac przy kazdej walce, to chyba sobie odpuszcze. Ale wyglada IMHO ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej anulu jsciaganie bo sie przestraszysz :lol:. Koncowka najlepsza, sex z dzikiem to jest co co lubie :lol:. Juz walka w gothicu 1&2 lepiej sie prezentowala imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...