Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

czy można zmienić ubranie w grze ?? znudziła mi się biała koszula :wink:

obok przycisku LOAD -save, masz opcje EDIT

 

ps

ubrania kosztuja - najdroższe nawet 10.000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ... pograłem 3 dni, przeszedłem 40% i mam serdecznie dość ... Sterowanie makabryczne, spowolnienia w czasie jazdy, brak opcji dla dźwięku, w kółko jedno i to samo - przejmij/zabij .... Do gta ta giera nawet do kolan nie dorasta ... Klimat tylko ratuje całość, ale mi to przestało wystarczać po kilku godzinach gry - ogółem 6+ za oprawę audio :?

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ... pograłem 3 dni, przeszedłem 40% i mam serdecznie dość ... Sterowanie makabryczne,...

mi sie wydaje ze albo ja mam az tak sprawne dłonie :lol: albo niektórzy maja niedowład kończyn, bo jak Boga kocham na sterownie narzekać nie mogłem poniewaz dla mnie było jak najbardziej OK ( gram na klawie)

 

jeszcze jedna opcja to : scrackowane piraciki piraciki :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadne cracki ... i dlatego jestem ździebko wkurzony .... :mur: Co to za przyjemność szarpać się ze sterowaniem w czasie gdy naparza w Ciebie kilku oprychów? Żeby było śmieszniej gra nie wykrywa poprawnie mojej przelotki na pad od PS2 .... Pech to pech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas mozliwosc zeby ta gra poszła na Geforce 2 MX 400.Odpalam gre a tu same kwadraty i prostokąty i nie widze kursora od myszy.Moze potrzeba jakiegos patha.

czas kupic nowa karte ... w ogóle pomyslec o upgrade PC ... patcha nie ma i nie bedzie Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam male pytanko misje mam juz zrobione wszystkie zostaly mi do przejecia 3 biznesy i tu jest problem otoz podczas wojny gangow wysadzilem 2 z tych biznesow i teraz sa zamkniete nie da rady do niech wejsc a w 3 podczas torturowania goscia troche przesadzilem i sie kolo wkurzyl i nie dalo rady przejac tego interesu i teraz odnosnie tego mam pytanie jak przejac te 3 biznesy bo tylko one stoja mi na przeszkodzie do zostania donem nowego jorku ??prosze o pomoc i z gory thx :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie przesadziłes, idz ponownie,

to jest tak że przesadzisz potem odejdziesz powrócisz i jeszcze raz torturujesz go

a co do wysadzonych, musisz poczekać jakiś czas, po ilus tam dniach ponownie bedą otwarte (chyba) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze po ilus tylko po ilu :/ bo juz sporo czasu minelo od wysadzenia i [gluteus maximus] a powoli juz zaczyna mnie denerwowac to bezsensowne czekanie bo tylko to mi zostalo aby byc done nowego yorku :/ a tak na marginesie moglby ktos podac na forum jakiegos screena z broniami na najwyzszym poziomie ulepszenia bo nie wiem czy mam wszystkie ??bylbym wdzieczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL!

 

Wg mnie gra to totalna lipa.

 

Instal -----> po 30 minutach gry uninstal. Co w niej takiego? Model jazdy do [gluteus maximus], walki tez raczej lipne... do tego grafika... nie dosc ze grafa lipna to reszta tez do niczego. Nudne jest lazenie i napieprzanie po mordach ludzi (w ten sposob jak tutaj) - to bylo juz w postalu/punisherze. Na szczescie nie czekalem na te gre i sie na tym nie zawiodlem, bo zadnych oczekiwan nie mialem. Nie udany klon GTA :/

 

Tego modelu jazdy to nie moge przebolec... jest poprostu smieszny :/ jak mogli taki syf wypuscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL!

 

Wg mnie gra to totalna lipa.

 

Instal -----> po 30 minutach gry uninstal. Co w niej takiego? Model jazdy do [gluteus maximus], walki tez raczej lipne... do tego grafika... nie dosc ze grafa lipna to reszta tez do niczego. Nudne jest lazenie i napieprzanie po mordach ludzi (w ten sposob jak tutaj) - to bylo juz w postalu/punisherze. Na szczescie nie czekalem na te gre i sie na tym nie zawiodlem, bo zadnych oczekiwan nie mialem. Nie udany klon GTA :/

 

Tego modelu jazdy to nie moge przebolec... jest poprostu smieszny :/ jak mogli taki syf wypuscic.

heh, moze taka calkowita klapa nie jest, ale ludziska ktorzy zrobili gre chyba nigdy nie grali w mafie... szkdoa, bo mogli bardzo, ale to bardzo duzo nauczyc sie, a tak matolki nie popisali sie...

 

w gierke zagrac trzeba, ale tylko po to zeby miec porownanie i wiedziec, jaka MAFIA jest wielka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 podchodzisz np. do grobowca i rozwalasz pacjentowi ryj

2 przerzucasz kogos przez okno (ale chyba to parterowe)

3 wrzucasz pod auto

4 podchodzisz do sciany i w (walisz o sciane)

Nie zaliczyło. Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra broni sie fabula. Fajnie przemyslana jednak graficznie to nic ciekawego, na szczescie wymagania jak na dzisiejsze gry nie sa ogromne, na moim sprzecie bez problemu mozna pograc w rozdzielczosci 800x600 i gra chrubpnie czasem ale to raczej wina malej ilosci ramu a nie grafy.

Co do sterowania to prowadzenie samochodu srednie, mogli to lepiej rozwiazac, chodzenie jak to chodzenie nie jest zle. Strzelanie w/g mnie dobrze opracowano ale brakuje przcisku do zmiany celu w locie(kilkaktorne naciskanie ppp nie jest idealne). System celowania calkiem znoscny, fajnie jest strzelic gosciowi w kolano, podbiec i wykonczyc go :). Walka w recz tez nie jest zla, jest pare minusow ale mozna to wytrzymac.

Za to mnie osobiscie najbardziej denerwuja pojawiajace sie nagle z nikad samochody wroga podczas poscigu, do tego niezaleznie jakim wozem jedziemy one i tak sa znacznie szybsze od nas. Ale podczaas poscigu na dlugich prostych mozna wykiwac kompa. Jesli uda sie wyeliminowac na chwile poscig to odrazu przelacza sie na widok tego co jest za nami. Wtedy samochody sie nie pojawiaja z nikad. Miedzy czasie jadac naciskac klakson wtedy inne samochod beda nam zjezdzac z drogi, tak mozna przejechac niezly kawalek drogi bez denerwowania sie ze zaraz znowu z nikad pojawi sie poscig :).

Gra nie jest trudna ale czasem nalezy pomyslec troszke i nie leciec z giwera na przeciwnika, lepiej przykucnac i jednym strzalem zdjac delikwenta(tutaj pomaga mozliwosc celowania i szkoda ze nie ma snajpery :P). Dobrze jest tez zaopatrzec sie w ulepszone modele broni, szczegolnie shotgun jest bardzo fajny na 3 poziomie :). Zazwyczaj jeden strzal wystarcza na zdjecie wroga, na dalesze odlegosci dobre jest magnum i jeden strzal w glowe. Dobrze jest celowac np. w samochody za ktorymi kryja sie wrogowie, samochod po paru strzalach wybucha i mamy paru z nich z glowy lub strzelac w koksowniki efekt podobny :).

 

Jednak atmosfera moglaby bc lepsza gdyby modele pojazdow byly ladniejsze :(. Do tego mapa, ciagle wchodzenie do menu aby sprawdzic jak najszybciej dojechac do celu to parodia, sposob w jaki to zrobili programisci mafii jest 50x lepszy, za to w tej grze mamy wiecej swobody w wkonywaniu misji, wyborze misji itd. niz w mafi(za to w mafi jest mozliwy wybor roznych trybow gry oprocz kariery nie wiem jak w Godfather bo jeszcze nie skonczlem, jestem Donem i w ponad plowie Donen NYC).

 

To jak na razie tyle :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie, dobrze przetumaczyłeś tylko ja to robiłem na zwykłych gościach a to trzeba było zrobić na gościach z jakiegoś przeciwnego gangu np. w jakiejś pobocznej misji.

 

Moja ranga to DON OF NYC

Do 100% gry zostało mi pare misji pobocznych i prawie wszystkie filmy, czy ktoś wie gdzie one są.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra broni sie fabula. Fajnie przemyslana jednak graficznie to nic ciekawego, na szczescie wymagania jak na dzisiejsze gry nie sa ogromne, na moim sprzecie bez problemu mozna pograc w rozdzielczosci 800x600 i gra chrubpnie czasem ale to raczej wina malej ilosci ramu a nie grafy.

Co do sterowania to prowadzenie samochodu srednie, mogli to lepiej rozwiazac, chodzenie jak to chodzenie nie jest zle. Strzelanie w/g mnie dobrze opracowano ale brakuje przcisku do zmiany celu w locie(kilkaktorne naciskanie ppp nie jest idealne). System celowania calkiem znoscny, fajnie jest strzelic gosciowi w kolano, podbiec i wykonczyc go :). Walka w recz tez nie jest zla, jest pare minusow ale mozna to wytrzymac.

Za to mnie osobiscie najbardziej denerwuja pojawiajace sie nagle z nikad samochody wroga podczas poscigu, do tego niezaleznie jakim wozem jedziemy one i tak sa znacznie szybsze od nas. Ale podczaas poscigu na dlugich prostych mozna wykiwac kompa. Jesli uda sie wyeliminowac na chwile poscig to odrazu przelacza sie na widok tego co jest za nami. Wtedy samochody sie nie pojawiaja z nikad. Miedzy czasie jadac naciskac klakson wtedy inne samochod beda nam zjezdzac z drogi, tak mozna przejechac niezly kawalek drogi bez denerwowania sie ze zaraz znowu z nikad pojawi sie poscig :).

Gra nie jest trudna ale czasem nalezy pomyslec troszke i nie leciec z giwera na przeciwnika, lepiej przykucnac i jednym strzalem zdjac delikwenta(tutaj pomaga mozliwosc celowania i szkoda ze nie ma snajpery :P). Dobrze jest tez zaopatrzec sie w ulepszone modele broni, szczegolnie shotgun jest bardzo fajny na 3 poziomie :). Zazwyczaj jeden strzal wystarcza na zdjecie wroga, na dalesze odlegosci dobre jest magnum i jeden strzal w glowe. Dobrze jest celowac np. w samochody za ktorymi kryja sie wrogowie, samochod po paru strzalach wybucha i mamy paru z nich z glowy lub strzelac w koksowniki efekt podobny :).

 

Jednak atmosfera moglaby bc lepsza gdyby modele pojazdow byly ladniejsze :(. Do tego mapa, ciagle wchodzenie do menu aby sprawdzic jak najszybciej dojechac do celu to parodia, sposob w jaki to zrobili programisci mafii jest 50x lepszy, za to w tej grze mamy wiecej swobody w wkonywaniu misji, wyborze misji itd. niz w mafi(za to w mafi jest mozliwy wybor roznych trybow gry oprocz kariery nie wiem jak w Godfather bo jeszcze nie skonczlem, jestem Donem i w ponad plowie Donen NYC).

 

To jak na razie tyle :).

 

Tutaj kolega zrobił nam notatke o grze, z którą sie zgadzam...

ciekawe kiedy bedzie info o Godfather 2....

powinni juz niedługo coś dac jakiegoś screena czy co...

może nie niedługo ale za rok conajmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@demon92

Aby odlbokowac wszysktie filmy musisz poszukac po miescie rolki filmu jest ich 100 jak dobre pamietam.

 

 

I mam pytanko zy komus udalo sie przewrocic samochod podczas jazdy? Jeszcze ani razu nie udalo mi sie przewrocic samochodu nawet gdy juz prawie jest na boku to i tak zaraz wraca do pionu :).

Czy komus udalo sie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie już trafia z tym DirectX. Mam pożyczonego od kolesia w/w tytuł (oryginał PL)i podczas instalacji - po wpisaniu klucza - wywala mi komunikat, że nie mam zainstalowanej odp. wersji DX-a i z instalacji nici. Problem w tym, że mam najnowszą wersję ze strony Billa - sprawdzałem 2x.

 

Jakieś pomysły, ktoś miał podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...