Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj gapilem sie na karte przez 15 minut i nie znalazlem... Osleplem!!! :lol:

 

Na serio tego nie widze. :oops: Niech mi ktos podpowie albo zaznacz na obrazku :|

 

EDIT: ZNALAZLEM!!!!!!!

 

Ale to sa dwie kropki... Jak mam to zrobic?

Przeciez trzeba jakis rezystor zamalowac...

Edytowane przez deadfrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie wczoraj założyłem pentagrama xc-70 al+. i sie pochwale wcześniej taktowania tak jak w podpisie aż się zdziwiłem bo myślałem że to granica mojej karty. teraz 632 dla rdzenia i 1351 dla pamięci. bez żadnego vmoda. jeszcze artefaktów niewidze wiec będę kręcił dalej. temperatura na gpu i ramkach znośna ale laminat jest cholernie gorący .odziwo kupiłem te chłodzenie głównie dla ciszy niewiedziałem że da takie efekty w oc

 

Jeszcze wynik z 3dmarka 05 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2132420

Edytowane przez S!nY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jaki jest aktualnie najlepszy wynik w podkręcaniu GF 6600 GT na AGP bo szczerze mówiąc już się pogubiłem.

 

Chodzi o taktowanie rdzenia, pamięci oraz wynik w 3dmarku 2005 or 2006 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORB nie wydziela osobno AGP i PCI-E... Do tego karty na PCI-E są w SLI, a tego też ORB nie oddziela ;]]

Tutaj masz najlepsze wyniki 6600GT z podziałem na Single/SLI. Wersja AGP a PCI-E chyba się nie różni zbytnio jeśli chodzi o o/c ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema all...

 

Czy znalazl ktos vmoda na msi gf 6600gt agpx8?? chodzi mi o podniesieni napiecia na mem ( ida na 1172;/) no i na gpu aby uzyskac spabilne 600mhz bo niestety 590 na WC to wszystko... (GPU@590 Mem @1172) wynik w 3dmark2003 8600 ;/;/

aa jeszcze jedno pytanie chcialem zalozyc ogniow Peltera skad dostac izolacje zeby zabezpieczyc karte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo dziny problem z kartaMSI6600GT agpx8... mianowicie gdy wlanczam kompa po jakims dluzszym czasie jak wszystkie elementy wystygna) to podczas pierwszego ekranu biosu z informacja o cpu wyswietlaja sie artefakty :mur: :cry: ...pionowe paski i zamiast lietrek kwadraciki wypelnione kropkami...gdy karta sie rozgrzeje to artefakty znikja w windowsie jest wszystko dobrze zero artow i tak samo jest o dziwo w 3d nie ma zadnych artefaktow :damage_wall: ... cos mi sie wydaje ze jakis element ktory odpowiada za napiecie dla pamieci lub tego ukladu hsi jest uszkodzony poniewaz dla GPU mam prawidlowe napiecie i wyosi ono 1.35 v dokladnie a w 3d 1.45v ... czym moze bc spowodowane takie uszkodzenie ze gdy karta jest zimna wyswietla artefakty a gdy sie nagrzeje jest good( kolo wtyczki molex na karcie graficznej te mostery odpowiedzialne za napiecie i takei male jeszcze ukladziki sa najcieplejsze na karcie maja z 45* lb nawet 50.. kondesatory sa w idealnym stanie nie napucniete(moze istnieje mozliwos sprawdzenia ich jkos miernikiem??) :mur: :mur: :mur:

 

plizzz pomocy :unsure:

Edytowane przez kubajakubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ema, ja mam taką ciekawostkę, moja karta MSI 6600 GT 128TD, w Riva Tuner, przy otwartej obudowie, zewnętrznym wiatrakiem i otwartym oknem, poszedł na 700/1399, czy to możliwe?? Bez żadnych arefetaktów i taka blaszka na karcie miała tak z 30 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zatwierdzilem te ustawienia?? czy tylko zwiekszałes na osi??

 

Zatwierdzałem, tylko potem sterownik ekranu nie działał przez chwilę, po czym wszystko dalej chodziło. Zero arfetaktów itd., czyli jednak udało mi się podkręcić. Czytałem na tym forum, że po ustawieniu pamięci na 1700, mamy parametry zblizone do 6800 Gt, czy będzie wtedy wszystko ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na tym forum, że po ustawieniu pamięci na 1700, mamy parametry zblizone do 6800 Gt, czy będzie wtedy wszystko ok??

To kogoś, źle zrozumiałeś chyba, 6800GT ma więcej potoków i nigdy 66 nie zbliży się do niego.

 

Co do reszty pewnie zadziałało GPU recovery czy cos tam, sprawdz czy wyniki sie polepszyły w stosunku do standardowych ustawień.

 

Poza tym to nie miejsce na takie pytania, jest od tego temat o tej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...