Skocz do zawartości
slardar

Rammstein - Juz Dzis W Katowicach :]

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

czy ktos jeszcze ( poza mna oczywiscie :wink: ) idzie na koncert rammsteina ? przyznam, ze dlugo czekalem na to aby w koncu ich posluchac "na zywo". nie jest to co prawda kapela zajmujaca nr1 w moim osobistym rankingu, jednakze na koncert pojde bardzo chetnie :lol:

 

chcialbym aby zagrali glownie utworki z pierwszej plyty (4 pierwsze B) ), z kolejnych to oczywiscie links 234, du hast, tier (!!!), mein teil, engel, no i cover depeszoof "stripped" :rolleyes:

 

moze ktos z was byl juz na ich koncercie i moze sie czyms z nami podzielic? jakie utworki grali?

no i do osob ktore ida dzis na koncert - co chcecie aby zagrali dal was ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc nikogo urazić, ale uważam, że Rammstein płytą Reise Reise nieco się zeszmacił. Poprzednie płyty (szczególnie Mutter) miały swój klimat i styl, a Reise Reise jest taka jakby Rammstein zrobił tą płytę dla MTV i innych komercyjnych stacji.

Ale nie umniejsza dla mnie to faktu, że Rammstein to nadal dobra kapela grająca trochę inną odmianę metalu luźno połączonego z industrialem :)

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na reise reise podoba sie w sumie tylko "mein teil" i "los". reszta slaba.

rammstein gra podobnie do linkin park ( nie chodzi o brzmienie, ale "budowe" utworow). jak linkin jest pop-rockiem to ramm bedzie pop-metalem :P

daleko mu do prawdziwych metalowych zespolow jak metallica, slayer czy sepultura. zreszta zaden zespol im nie dorownoje :)

ale mniejsza o to. mimo tego, ze muzycznie zespol nie jest jakis wibitny to potrafi zapewnic porzadne widowisko, poza tym graja muzyczke ktora "wpada w ucho", maja ciezkie brzmienie. co prawda utwory sa dosc proste (porownac do takiego "fade to black" albo "one" :wink: ) jednakze fajnie sie tego slucha :rolleyes:

 

a jeszcze inna sprawa - jako support gra apocalyptica. osobiscie wolalbym jakis inny zespol przed rammem, ale mam nadzieje ze wybiora utwory ktore nie uspia publiocznosci :) a wiem, ze takie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A slyszales ostatnia plyte Apocalyptici? Jak uslyszalem pierwszy utwor, to myslalem, ze ktos sie przy pakowaniu pomylil :)

Jest duzo bardziej energiczna i dynamiczna od ich poprzednich albumow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po koncercie. wrazenia ?

 

zbyt wiele poszlo z nowej plyty, brakowalo mi baaardzo pierwszych utworkow z herzfield jak der meister czy asche zu asche :mur: nie bylo tez engel :cry:

ale za to zagrali du hast, links 234, z nowej los i mein teil, no i cos czego sie nie spodziewalem - STRIPPED ! wykonanie pierwsza klasa ! wyspiewalem caly kawalek B)

 

nie moge nie wspomniec o apokalyptice, ktora mnie pozytywnie zaskoczyla wykonaniem enter sandman oraz seek&destroy ! kawal dobrej roboty.

pod koniec zreszta sprawili wszystkim mila niespodzianke i zagrali razem z rammsteinem "ohne dich". choc nie przepadam za ta balladka, to na koncercie brzmieli razem wysmienicie.

 

ogolnie daje temu koncertowi ocene 6/10 gdyz lecialo stanowczo zbyt wiele wolnych kawalkow + z nowej plytki (w koncu promuja). niektorym mogl sie ten koncert podobac bardziej niz mnie, jednakze mi wyjatkowo do gustu przypadly ich 2 pierwsze plyty i mialem nadzieje, ze z tego repertuaru cos wybiora (zwlaszcza ciezszego).

wiec moje ostatnie (subiektywne) slowo o koncercie brzmi :

"grali naprawde fajnie, jednakze nie te utwory ktore chcialem :huh: "

 

jednak i tak pojde na ich nastepny koncert ! :rolleyes:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc nikogo urazić, ale uważam, że Rammstein płytą Reise Reise nieco się zeszmacił. Poprzednie płyty (szczególnie Mutter) miały swój klimat i styl, a Reise Reise jest taka jakby Rammstein zrobił tą płytę dla MTV i innych komercyjnych stacji.

Ale nie umniejsza dla mnie to faktu, że Rammstein to nadal dobra kapela grająca trochę inną odmianę metalu luźno połączonego z industrialem :)

1289336[/snapback]

Mam podobne odczucia <_< miałem nadzieję że "Mutter" nadejdzie 2-gi raz :wink:

 

 

A tak z ciekawości, to na ile wycenili sobie wstęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam  podobne odczucia  <_<  miałem nadzieję że "Mutter" nadejdzie 2-gi raz  :wink:

A tak z ciekawości, to na ile wycenili sobie wstęp?

1293352[/snapback]

dziś mój nauczyciel od matmy mówił że płacił chyba 95zł za wstęp.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

czy ktos jeszcze ( poza mna oczywiscie  :wink:  ) idzie na koncert rammsteina ? przyznam, ze dlugo czekalem na to aby w koncu ich posluchac "na zywo". nie jest to co prawda kapela zajmujaca nr1 w moim osobistym rankingu, jednakze na koncert pojde bardzo chetnie  :lol:

1289186[/snapback]

Hmm... u mnie nr. 1 to moze nie, ale na koncertach dają radę :) Kurcze teraz zaczynam zalowac ze tego nie zaliczylem: http://www.forum-muzyczne.net/index.php?showtopic=42970

Troche daleko i w zbyt krotkim czasie oba koncerty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...