Skocz do zawartości
Yeti

Perfumy Feromonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywał ktoś takich specyfików? Jaka jest wasza ocena produktu? I co to konkretnie było i skad pochodzilo... (sklep/allegro(tu najlepije sprzedawce)?

Zapraszam do wymiany doświadczeń

Edytowane przez Yeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz pamietam ten topic, kiedys go czytalem :D ale nie kojarzylem go z feromonami ;) THX za linka i sorry ze nie pomyslalem o szukajce (choc raczej szukajki nie uzywa sie do oslej ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to zebym cos dorwal, bo po to mial byc wlasnie ten topic, zebym nie wrzucil pieniedzy w bloto - jesli mialbym kupic to musialo by byc pewne zrodlo ;)

A w sumie po przeczytaniu, topicu z linka ktory mi podrzucono, ten temat nie jest jakos entuzjastycznie przyjmowany do na forum i pewnie szybko umrze/pojdzie do kasacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tlyko stary temat o feromonach i jeden text uległ mi w pamięci :]

nice shoes, wanna fuck?? :]

starty temzat był naprawde ciekawy btw wie ktos cxzemu Miope juz niema na forum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tlyko stary temat o feromonach i jeden text uległ mi w pamięci :]

nice shoes, wanna fuck?? :]

starty temzat był naprawde ciekawy btw wie ktos cxzemu Miope juz niema na forum ??

1296303[/snapback]

i jescze: where your shoes, wanna fuck ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg - ale sie uśmiałem ;]

 

"good ol` times ;]' jak wunat rzecze ;]

 

 

gdybym znów miał tyle czasu co wtedy na forum - 'stara' konkretna ekipa i wspomnienia ;]

 

ale powróce jeszcze ze zdwojoną siła jak persil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takich tematów można by mnożyć ;]

 

niestey wszystkie to data 2003 początki 2004 - teraz już nie ma takiego klimatu ;]

 

sytuacja taka ma miejsce nie tylko na tweaku - na kilku róznie tematycznych forach tez sie zjebcył klimat od 2003 :/

 

coraz więcej debili stać na sieć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takich tematów można by mnożyć ;]

 

niestey wszystkie to data 2003 początki 2004 - teraz już nie ma takiego klimatu ;]

 

sytuacja taka ma miejsce nie tylko na tweaku - na kilku róznie tematycznych forach tez sie zjebcył klimat od 2003 :/

 

coraz więcej debili stać na sieć ...

1297112[/snapback]

 

to były piekne czasy wtedy rzadko przegladałem forum bo sie na modemie meczyłem ale każda chwila spedzona tutaj to była radocha a teraz wchodze 50 razy dziennie z przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywał ktoś takich specyfików? Jaka jest wasza ocena produktu? I co to konkretnie było i skad pochodzilo... (sklep/allegro(tu najlepije sprzedawce)?

Zapraszam do wymiany doświadczeń

1291701[/snapback]

:lol: :lol: :lol: ten topic moze kandydowac do topica roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...