Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz, w inych grach jak przechdoze nowa bron spoko itp. Pamietam jak gralem w star wars: racer - po kazdym wygranym wysicugu ( 1 - 3 miejsce ) dostawałes nowy pojazd - mobilizacja jak nie wiem co, zawsze zrałem w gacie jak robocik pokazywał nowy scigacz.

1372602[/snapback]

Zaloze sie ze grales w Diablo 2 dniami i nocami , dobrze zgadlem ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej grze nie ma opcji "prone" - leżeć i "jump" - wszyscy wiedzą o co chodzi ;) Po zagraniu w demko stwierdzam, że nie chcę tej gry na moim HDD. Pozostanę nadal wierny America`s Army, chociaż ciągle szukam kolejnych "arcydzieł" gatunku FPS.

Edytowane przez Tomek666PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D heh, dobre, to się uśmiałem :P (no offence)

W Raven Shield to trzeba było sobie powoli zaplanować.. tu niestety nie :(

1373262[/snapback]

ty stary nie wk****j mnie..przeczytaj sobie DOKLADNIE na jakiego posta odpowiedzialem..wiadomo ze Raven jest jescze bardziej nastawiony na taktyke..ale nie powiesz mi ze SWAT=UNREAL!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: jak Wam chodzi ta gra? bo ja sie dosc mocno zawiodlem: mam athlona 2600+, 1024 ramu i grafe x800pro... gra potrafi dosc mocno przyciac (przy jakiejs wiekszej strzelaninie nawet 11fps !sic). 1024x768 detale very high (ale na mniejszych i tak jest niewiele lepiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty stary nie wk****j mnie..przeczytaj sobie DOKLADNIE na jakiego posta odpowiedzialem..wiadomo ze Raven jest jescze bardziej nastawiony na taktyke..ale nie powiesz mi ze SWAT=UNREAL!!!

1373310[/snapback]

Primo - spokojnie bo Ci żyłka pęknie.. stary.

Secundo - dokładnie przeczytałem i tylko śmiech mnie ogarnął przy słowie "powoli zaplanować" - tylko tyle. Dla mnie to jest śmiech nie taktyka. Jak Ty musisz powoli planować to gratuluje.

Poza tym nie miałem intencji przyrównać tego skomplikowanego dzieła do Unreala. Sam jakieś wnioski sobie wyciągasz i do tego jakiś taki nerwowy jesteś. :)

 

Na ten moment gra zawiodła moje oczekiwania...

 

Fatal - no mnie też nie za ciekawie to chodzi. Już zszedłem do 800x600, very high i czasami przytnie :/ To chyba ten element taktyczny, żeby wejść tak do pokoju, żeby nie przycieło.

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja w to nawet nie gram,chociaz grafa bardzo mi sie podoba,ale to dlatego,ze nie lubie taktycznych gier typu,ze musze dowodzic kilkoma kolesiami.Lubie grac jednym i ew.dzialac w grupie,ale nie inaczej,

EDIT - czy mi sie wydaje,czy zniknely nasze AWATARY ?? Cos nie widzialem dawno swojego kotka

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysl z tymi awatorami, na poczatku tez nie wiedzialem co jest grane, ale szybko sie domyslilem. mam nadzieje ze ty tez, hydro...

 

co do gry to dziwie sie waszym wzmiankom na temat wymagan sprzetowych, beta demo MP chodzi mi rewelacyjnie, a grafika (zwlaszcza wygląd broni i modeli) zrobila na mnie duze wrazenie. mam nadzieje ze wersja retail pod tym wzgledem nie bedzie sie roznic, i ze spadki do 11 FPS na X800 okażą sie zwykłą bujdą. osobiscie juz sie nie moge doczekac chwili kiedy wejde na serwer i zagram pierwszą runde, bo SP w swacie traktuje raczej z przymruzeniem oka.

 

aha i jeszcze cos, ciesze sie ze moj komentarz do zawieszenia konta byru27 wywolal tak burzliwą i absorbującą co niektorych dyskusje :) rozumiem ze forum probuje byc anty-pirackie, ale mam wrazenie ze momentami cenzura posuwa sie zbyt daleko. z drugiej strony niektorzy forumowicze powinni chyba czasem ugryzc sie w jezyk, albo wylac sobie na glowe kubek zimnej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - spokojnie bo Ci żyłka pęknie.. stary.

Secundo - dokładnie przeczytałem i tylko śmiech mnie ogarnął przy słowie "powoli zaplanować" - tylko tyle. Dla mnie to jest śmiech nie taktyka. Jak Ty musisz powoli planować to gratuluje.

Poza tym nie miałem intencji przyrównać tego skomplikowanego dzieła do Unreala. Sam jakieś wnioski sobie wyciągasz i do tego jakiś taki nerwowy jesteś. :)

 

Na ten moment gra zawiodła moje oczekiwania...

 

Fatal - no mnie też nie za ciekawie to chodzi. Już zszedłem do 800x600, very high i czasami przytnie :/ To chyba ten element taktyczny, żeby wejść tak do pokoju, żeby nie przycieło.

1373571[/snapback]

jezu stary..wez cofnij sie strone i zobacz na jakiego posta odpowiedzialem ok??? ktos mowil ze dla niego w tej grze jest za duzo taktyki, bronie sa od razu dostepne (a nie ze sie odblokowuje) itp..ja na to mu odpowiedzialem ze to nie Unreal aby grac "z biegu"...przyznasz chyba ze jednak SWAT jest bardziej wymagajacy?? a ze napisalem ze trzeba "powoli zaplanowac" to sie nie czepiaj..chodzi o to ze nie ma tak ze idziesz rozwalasz wszytskich z bazooki i MISSION COMPLETED..ehhh

 

@wunat..ehhh...niewazne...nie powiem nic bo dostane bana :mur: bo dyskutowac z moderami na tym forum jak wiadomo nie wolno :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wunat..ehhh...niewazne...nie powiem nic bo dostane bana :mur: bo dyskutowac z moderami na tym forum jak wiadomo nie wolno :?

1374202[/snapback]

Na forum najczesciej nie bo powstaje OT...

Ale w innych wypadkach mozna jak najbardziej - tylko z kulturą...

A czytając ostatnie Twoje posty z tego tematu jakos jej nie dostrzegłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukk - ja wiem o czym z nim dyskutowałeś, ale popatrz taka małpa ze mnie, że ja do tego planowania się doczepiłem akurat a nie do całej wypowiedzi i mi tylko o to chodzi. A na temat tych bredni, że czemu się nie odblokowuje to wiadomo, że masz racje - mnie nawet nie chciałoby się odpisywać :)

 

Ale dalej twierdze, że z tej taktyki to jest... nie wiem co... na pewno nie akcja. Cała taktyka to "widze drzwi, daje dyspozycje, wchodzą - robią czystkę". A taka taktyka to wiesz... Chyba, że coś w późniejszych misjach się diametralnie zmieni. Ja po prostu miałem nadzieję, na poprawiony Swat3 oraz zaczerpnięcie z R6 czegoś.. No wiesz.. taki ze mnie maruda...

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ta gra, dowodzenie druzyna jest takie trudne i do [gluteus maximus], przechdoze gre bez kozystania z tych granatow i bajerow bo sa bezurzyteczne, druzyna przeszkadza a nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie bo moze ktos wie, co zrobic z cywilami ktorzy nie chca sie poddac mojej woli (tzn mowie ze "policja..." i chce uzyc kajdanek) ? np jestem teraz w 6 misji i byl jakis dyrektor biblioteki czy cos takiego i nie chcial sie "zakajdankowac", mowi ze "chyba zwariowalem, ze to jego biuro i sie nie podda" i jedyne co skutkuje to uzycie gazu - wtedy mowi mi "easy oficer..easy" i jest ok niby ale pozniej w podsumowaniiu misji mam -20pkt za bezpodstawne uzycie broni, wczesniej tez tak mialem (np baba w 2giej misji). co tu mozna poradzic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

wkurza mnie ta gra, dowodzenie druzyna jest takie trudne i do [gluteus maximus], przechdoze gre bez kozystania z tych granatow i bajerow bo sa bezurzyteczne, druzyna przeszkadza a nie pomaga.

1374997[/snapback]

Dziwne bo mi się bardzo łatwo dowodzi druzyną:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taser - znaczy sie paralizator :D

Gaz lzawiacy - tez niezle dziala. Musiales kogos zabic, za to nie ma ujemnych punktow (btw za zdjecie kogos snajperem tez nie ma hmm ;) )

Paintball pare kulek tez sprowadzi do porzadku.

Tego shotguna na kibicow jeszcze nie sprawdzalem ale powinno przejsc. Reszta przetestowana w akcjii i dziala.

 

wkurza mnie ta gra, dowodzenie druzyna jest takie trudne i do [gluteus maximus], przechdoze gre bez kozystania z tych granatow i bajerow bo sa bezurzyteczne, druzyna przeszkadza a nie pomaga.

Dowodzenie jest swietne, brakuje mi tylko tego aby po rozdzieleniu odzialu na red i blue mozna bylo naraz wejsc do pokoju z dwoch stron. (Jak ktos wie jak to zrobic to niech napisze).

 

Poczekaj jak bedziesz mial sytuacje, ze ci wyskoczy 5 terro naraz i co wtedy zrobisz? Czasem po uslyszeniu strzalow zabijaja zakladnika. Ja bez gazu nie wchodze nigdzie.

Edytowane przez JarekG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...