Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem. Startuje grę i wysakuje mi taki błąd

No LabelCrash Time: 04/19/05 12:29:14OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2007 MHz with 1023MB RAMVideo: No VideoUserName: MapetComputerName: MASTERApplication location: C:\Gry\Swat4\Content\System\SWAT Build Number: 31973Access Violation caused General protection fault!History: UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.erty Engine.ParticleEmitter.SizeScale NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine
Nie wiecie o co może z tym chodzić ??

Nie widzi Grafy :blink: :mur: :angry:

Edytowane przez Bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Startuje grę i wysakuje mi taki błąd

No LabelCrash Time: 04/19/05 12:29:14OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2007 MHz with 1023MB RAMVideo: No VideoUserName: MapetComputerName: MASTERApplication location: C:\Gry\Swat4\Content\System\SWAT Build Number: 31973Access Violation caused General protection fault!History: UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.erty Engine.ParticleEmitter.SizeScale NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine
Nie wiecie o co może z tym chodzić ??

Nie widzi Grafy  :blink:  :mur: :angry:

1398001[/snapback]

 

skassuj z katalogu system Swat4.ini i po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem do piątku, system się posypał (kochany plik ntoskrnl.exe z C\Windows\System32 :P) ale po tygodniu grania muszę stwierdzić, że gra warta uwagi i bardzo mile się w nią gra. Na czerwonym komputerku na 1024x768x32 na max bez aa i anizo (z dx9 on) płynnie, jedynie w czasie większej rozwałki/ilości ludzi itd. się przycina a wtedy czasem kulka od enemy)

Misje ciekawe, grafa ładna, komendy proste i skuteczne (czasem zawodzą).

A system prawdopodobnie padł przez nią właśnie :) w czasie gry blue screen(chciał resetować) a na 2 dzień brak pliku lub plik jest uszkodzony :) jakoś nie mam ochoty naprawiać go narazie (choć przydałoby się, SRS czeka).

 

Gra także w czasie wyłączania cholernie muli moim WD, pozatym mogłaby ogólnie szzybciej się ładować, bo nużące to jest :)

 

EDIT:

chodzi o niebieski komputer, na czerwonym nawet bym nie instalował :P

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyu ktoś wie jak trzeba zakończyć II misję?

odnalazłem obie dziewczyny, skułem bydlaka, przestraszyłem matkę i ciągle pisze że nie zabezpieczyłem wszystkich cywilów...

czy coś przeoczyłem?

1400600[/snapback]

Na końcu korytarza w piwnicy są drzwi do pokoju (sam na pocżątku ich nie zauważyłem) w którym znajduje się panienka. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji dochodzi do 100% , ale potem pokazuje ,,Installation was interrupted and could not be continued." Wylaczylem wszystkie programy np, antywira itd, ale nic nie daje. To samo sie dzieiej przy instalacji dema i pelnej. Wie ktos co zrobic?

Edytowane przez Dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielę się swoimi wrażeniami ( będzie krótko ;] )

 

Lubię bardzo gry taktyczne z wszelkiej maści "jednostkami specjalnymi". Więc zainstalowałem tę grę ze "śliną w gębie". Nie będę owijał że Swat jest bardziej "arcadowy" niż inne gry tego rodzaju ;p nie ma planowania akcji itd. Ale nie każdy to planowanie lubi, więc nie o to chodzi. O enginie itd nie będę się wypowiadał bo tyle tutaj specjalistów jest jak nigdzie indziej ;p. Więc co mnie uraziło w grze: to jak wszyscy powtarzali i ja powtórz AI Toż insty dramat. Jak Wy w to możecie grać ;] no offence. Ale jak moi teammates zaczeli się blokować nawzajem i na dodatek mnie, i nie mogłem przejść przez drzwi/schody/itd itd to normalnie spazmy dostawałem! sic!. Mało tego wydawałem rozkazy drużynom, oczywiście teksty szły w stylu "Copied that" or sth. Ale żaden wałek się nie chciał ruszyć ;p musiałem ich "przepchać" i dopiero ruszyli! lol Albo ładowali się do pokoju i podchodzili do samego Terrorysty na "pierwszy" kontakt żeby kulkę dostać! OMG . W tym momencie odinstalowałem tę grę ;p

 

pozdrawiam wytrwałych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko. Nie ma to jak popiescic pradem cywila, ktory nie chce dac sie skuc w kajdany :lol: Ja tam uzywam tylko brutalnych wejsc : granat lzawiacy do pokoju i napiram ze swoimi malo inteligentymi towarzyszami do srodka i mala zadyma gotowa. Terrorysci sa jeszcze glupsi od moich podopiecznych wiec nie ma problemu z wyeliminowaniem ich. Codziennie aplikuje sobie jedna misje zeby za szybko gra mi sie nie znudzila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko. Nie ma to jak popiescic pradem cywila, ktory nie chce dac  sie skuc w kajdany :lol: Ja tam uzywam tylko brutalnych wejsc : granat lzawiacy do pokoju i napiram ze swoimi malo inteligentymi towarzyszami do srodka i mala zadyma gotowa. Terrorysci sa jeszcze glupsi od moich podopiecznych wiec nie ma problemu z wyeliminowaniem ich. Codziennie aplikuje sobie jedna misje zeby za szybko gra mi sie nie znudzila ;)

1413244[/snapback]

Zgadzam się,ale mam jedno zastrzeżenie do tej gry:mało wydajny engine i w niektórych miejscach potrafi spowolnić i to ostro... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska help!!!! Chętnie bym pograł w gierę ale non stop wywala mi komunikat następującej treści:

 

No Label

 

Crash Time: 04/27/05 19:00:47

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1835 MHz with 511MB RAM

Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (7189)

 

UserName: Marcin

ComputerName: BIELQY758UJ1VQ

Application location: E:\Program Files\Sierra\SWAT 4\Content\System\

 

SWAT Build Number: 31973

 

Access Violation caused General protection fault!

 

History: UObject::ProcessEvent [Function Engine.Canvas.Reset() on Canvas Transient.Canvas0] <- UCanvas::Update <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop->GenerateExtraCrashInfo [(GLevel: 'myLevel' PendingLevel: '(NULL)' NetMode: 'NM_Standalone'] <- MainLoop

 

 

Może ktoś już czegoś podobnego doświadczył?? A może ktoś zna rozwiązanie problemu?? Sprzęt jak na dole. Moim skromnym zdaniem wstarczający. Stery do grafy i reszty nówki... nie mam pomysłu >>>>> PLIZ HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w demko nie grałem i narazie nie moge ściągnąć, warto kupować SWAT4 ? Bedzie sie dało grać na sprzęcie z podpsiu ?? Mam mozliwosc kupienia nówki za 59zł...a zawsze to kolejna oryginalna gra do kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

a ja mam pytanko ściągnołem sobie demo swat 4 z gameshrell(signal player) 183mb.No i jak instaluje gierka sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> jest wszystko OK.Przechodze do zakładki video seetings a tam mam do ustawienia tylko jedną opcje na high i roździałke a pozostale opcje są niedostępne,domyślnie sa ustawione na medium i nie da sie nic zmienić :sad: .Czy to w demie tak musi być,??prosiłbym o odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...