Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm byl temat o Swat4. Musial gdzies zaginac gdy padlo forum.

Ogolnie jesli nie poprawili maaaaaaaasy rzeczy od wersji mp (fizyka, chodzenie, recoil) no to gra jest niestety do bani :( . Jedyne co mi sie podobalo to efekty gdy dostaniesz spray'em w oczy albo flash bangiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, 3 razy robilem misje i 3 razy inaczej :D

Mi sie narazie bardzo podoba. Kurde musze grafe zmienic do czasu pelnej wersji i chyba jeszcze dokupic 512 DDR ;] Fajnie wyglada, fajnie sie gra wogole jest fajna :P

Krzyki,zatrzymania podejrzanych, bron jako dowody, wysadzanie drzwi, strzelanie.. masakra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i taka troszkę plastykowa ta gierka :-] ale ogólnie bardzo mi się podoba

 

zapodaje screeny;

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

detale na full/ ps. 2.0 / 1024x768 / aax4 af x4 chodzi miodzio

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i taka troszkę plastykowa ta gierka :-] ale ogólnie bardzo mi się podoba

 

 

 

detale na full/ ps. 2.0 / 1024x768 / aax4 af x4 chodzi miodzio

1292875[/snapback]

opcje w grze na very high czy na high??

 

kucyk a odpal frapsa i powiedz mi w glownym menu ile masz fpsow...podczas gry tez mozesz..

 

bo ja w 1024x768 AAx4 AFx16 mam 25fpsow w glownym..i nie jestem z tego zadowolony zbytnio

 

EDIT======================

 

na tym zdjeciu co swiatlo przechodzi przez okno to jest HDR??? tak mi to wyglada..tylko ze tego nie mozna chyba wylaczyc..moze dlatego mam 25fpsow w menu?? gra chodzi dosc dobrze notabene (30-40FPS)

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcje w grze na very high czy na high??

 

kucyk a odpal frapsa i powiedz mi w glownym menu ile masz fpsow...podczas gry tez mozesz..

 

bo ja w 1024x768 AAx4 AFx16 mam 25fpsow w glownym..i nie jestem z tego zadowolony zbytnio

 

EDIT======================

 

na tym zdjeciu co swiatlo przechodzi przez okno to jest HDR??? tak mi to wyglada..tylko ze tego nie mozna chyba wylaczyc..moze dlatego mam 25fpsow w menu?? gra chodzi dosc dobrze notabene (30-40FPS)

1293199[/snapback]

proszę;

Dołączona grafika

 

wszystko na very high co się da, ps 2.0, 1024x768, AAx4 AFx16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help !

zdaje się ze by ruszyło to demko ale karta dzwiekowa do tej pory zryta i musze sobie nową kupic

error wyskakuje zwiazany z tym ze nie ma dzwieku

da sie to jakos ominąc ? chce w to zagrac teraz nie za tydzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę;

wszystko na very high co się da, ps 2.0, 1024x768, AAx4 AFx16

1294476[/snapback]

hmmm..ja w tym miejscu mam 25fpsow (zrobilem frapsem, ale nie chce mi sie tu wlkejac screena)...a ty masz radeona 9700pro:/ a ja gf6800...z tymze pewnie procek duzo tu daje.. ja mam skromne 2200MHz, a ty 2700MHz...i do tego A64 i jaka magistrala...moze gdybym wsadzil A64 to w tym miejscu mialbym z 40-50fpsow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest całkiem niezłe, grafika na poziomie, wymagania w normie na złomie z podpisu w 1024x768 no aa v-high fraps żadko schodził poniżej 20 (najniżej 15 z latarką w składziku i pięcioma osobami w zasięgu widzenia) zazwyczaj oscylując w ok 30. AI przeciwników nie miało czasu się wykazać było natychmiastowo likwidowane, z jednym wyjątkiem który był naprawdę inteligentny i się poddał, zakładników ofcoz nie liczę :) trochę mam zastrzeżenia w stosunku do bagażu który jest właściwie bezużyteczny, bandzior wyskoczył z kibelka prosto pod lufy trzech moich wojaków z marnym pistolecikiem i zdążył każdego z nich zranić mimo że imbecyle pruli w niego zdrowo oczywiście nietrafiając z 0,5m musiałem szybko zakończyć tą zabawę bo by mi ich wszystkich pozabijał :evil:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia po graniu w to demko :] wszystko jest jakies tak a bardzo skomplikowane, no i ta inteligencja naszych ludzi :P chyba niepoprawili jej od czasu SWAT 3, grafika jest taka sobie, prawie nic sie nieda rozwalic (chyba za duzo HL2 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to demo sie bardzo spodobalo i czekam na full wersje,fajny klimat,prosty i czytelny system wydawania rozkazow,,inteligencja naszych ludzi jak i przeciwnika calkiem calkiem, a grafa tez trzyma niezly poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie nie nacieszylem demem multi a tu juz singiel wyszedl? :blink: nic tylko sciągac i grac, bo na full wersje i tak nie bede mial kasy :lol: jak dla mnie giera jest super, ma co prawda pare bugow takich jak: mala dynamika (poruszanie sie z predkoscią zolwia), zoom, konsola, brak komunikacji glosowej, (ale nie recoil, bo ten wg. mnie jest OK - trzeba tylko umiec nad nim zapanować), ale jesli zostaną poprawione zapowiada sie niezly hicior!

 

tyle o demie, ja tymczasem ide pomeczyc troche VIP'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabizna, to tak naprawde swat3 z lepsza grafika. Odniosłem wrażenie że poza tym nic nie zmienili, bugów jest mnóstwo, AI beznadziejne (musialem jednemu civilianowi odstrzelic noge zeby sie poddal :blink: ), wiele niedociągnięć itd itp. Troche sie zawiodlem, w koncu robili tę grę przez bardzo długi czas i mogli ją porządnie dopracować; / No nic, i tak fajnie sie w nią gra a to chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(musialem jednemu civilianowi odstrzelic noge zeby sie poddal  ),

Sadysta :lol: nie lepiej bylo go popiescic prądem :D a co do tego ze jest taka ja Swat 3 to jak dla mnie bez roznicy bo i tak nie grałem , chyba ze sie okaze ze 3 lepsza :) to wtedy zagram w Swat 3 ...hmmm jakos mnie omineła ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja pogralem w demo. bugow jest troszeczke ale ogolnie jest fajnie. grafa jest przyjemna - choc bez fajerwerkow znanych z far cry, doom3. wszystko chodzi plynnie, klimat miasta niesamowity. na minus mozna zaliczyc mala interakcje z otoczeniem. np. zarowki nie rozwalisz. szkoda tez ze nie mozna rozwalac samochodow w taki sposob jak to bylo w full spectrum warrior. w swat 4 samochod to bunkier. moim zdanbiem AI nie jest takie zle. przeciwnicy zachowuja sie bardzo roznie. jedni sie bronia, inni stoja w miejscu i poddaja sie, inni uciekaja, zeby zaraz sie odwrocic i wygarnac serie. plusem jest tez to, ze nie mozna strzelac do kazdego cienia. do konca nie wiadomo ilu jest cywilow-zakladnikow w budynku. poza tym jak zastrzelimy bandziora, ktory sie poddal mamy za to punkty ujemne. a czasem jak akcja nabiera tempa ciezko jest ocenic kto sie poddal, a kto podnosi pistolt zeby do nas strzelic. ja sie podjaralem i czekam na wersje full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest strasznie plastikowa i mało realistyczna... jakaś dziwna. Znacznie lepiej pod tym względem wygląda nawet "Raven Shield".

Jak finalnie gra będzie wygądała jak demo, to będzie straszny bubel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem ze screenow to lokacje ludzaco podobne z tych z SWAT 3, powiedzialbym ze te same koncepcje. Taki odswiezony graficznie Swat 3??? Czy ktos jeszcze gral w 3 czesc i tak mysli? Ja sciagne demko i wtedy sie przekonam do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...