Skocz do zawartości
DomanR

Warcraft III + The Frozen Throne

Rekomendowane odpowiedzi

najnowszym :| 1.21a o ile masz oryginalna wersje gry

 

EDIT: lol, przed chwila nie widzialem ani jednego posta przede mna, a tu nagle x odpowiedzi O_o

EDIT2: no to pewnie dlatego ze nie wszedlem na next strone :lol:

 

Wyskakuje mi blad storm.dll icon_sad2.gif w W3:FT a W3 caly czas rzada plyty mimo jest zamontowana w deamonie

jedna recepta na takie problemy: kupic oryginal :C pewnie nie skopiowales cracka do najnowszej wersji gry Edytowane przez prez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie osądzaj go pochopnie :>

z tym crackiem też całkiem niezłe było :lol:

ja kiedyś zrobiłem sobie obraz płytki z oryginalnego WC 3 RoC

po to by nie niszczyć CD.

I najnowszy patch to 1.21e a nie a, nie wiesz, to sie nie udzielaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd, poza tym te literki niewiele znaczą bo to tylko drobne usprawnienia kodu sieciowego, ale mieć musisz żeby pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat :)

miał ktoś buga bramki europe? mi wyskakuje komunikat: brak połączenia, jesli używasz modemu to połącz sie z internetem, itd.

problem pojawił sie kiedy mnie nie było, wróciłem z wakacji i nie mogę sie dostać na bramkę europe? miał ktoś już tego buga i jak sobie z tym poradziliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W czasie wczytywania save'u wywala mnie z gry i pokazuje error:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80b912028b3126b0.html

 

Co z tym fantem zrobić?? od czego w ogóle ten błąd? Przechodziłem wcześniej WarCrafta chyba z 5 razy i nigdy wczesniej się nie pojawił.

 

Poza tym od początku grania w War co jakiś czas zawiesza lub resetuje mi się komp. Jak temu zapobiec. Reinstall nie pomaga, formatka dysku nie pomaga. Nawet system operacyjny mam inny niż wcześniej, a problem pozostał. Jak mu zaradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Server Eurobattle.net, DOTA:), JarodHat - z Polakami prawie w ogóle nie gram bo to zazwyczaj wieś.

Czuje się dotknięty ;) , również grywam w dote ale tylko z wybranymi Polakami i wcale nie ma wsi. Nick „Azi_” jak chcesz to napisz kiedyś, jestem raczej wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Mógłby mi ktoś pomóc?? Wkurzające jest kiedy po 15 minutach grania, w momencie, kiedy udaje mi się rozwali nieumarłych w ostatniej misji RoC, następuje: restart/zawiecha/niebieskie okno (system zostanie zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera/wywali mnie z gry i wyświetli fatal error (w optymistycznej wersji. Gierkę mam uaktualnioną do 1.20. Nieuaktualniona też działa tak samo. Sterowaniki mam nowe (dopiero co zainstalowałem Catalysta 6.11). Od czego tak się dzieje?? Jak temu zaradzic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się dotknięty ;) , również grywam w dote ale tylko z wybranymi Polakami i wcale nie ma wsi. Nick „Azi_” jak chcesz to napisz kiedyś, jestem raczej wieczorami.

Ja gram pod nickiem Notorious_B.I.G ;p Ale moja gra zalezy od tego ile wypilem ;p Jak gram na trzezwo to jest ok ale rzadko gram na trzezwo czasem nawet film mi sie urywa jak gram, usypiam przed kompem budze sie i najlepszy score ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z hostowaniem gier na battlenecie, od czasu zakupu routera linksys wrt54gl. Kiedy go nie mialem, po prostu wylaczalem anty vira i moglem zakladac gry. Teraz sie nie da.

Poszukalem troche w internecie, na roznych forach i:

*odblokowalem porty od 6112 do 6119

*ustawilem static ip

I nadal nic. Macie moze jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mnie poduczy grac w DOTE na ogół ciężko znalesc cos dla noobów , a dopiero zaczynam przygode bo kupiłem oryginał nie dawno :)

www.dota-allstars.com

Kazdy bohater ma inny item build. A co do samej gry: staraj sie dobijac potworki, zebys to ty dostawal kase ;) I nie dawaj sie zabijac innym hero zbyt czesto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest mi napisac Tobie jakas wybrana recepte na DOTE bo takiej raczej nie ma. Musisz pograc troche kazdym bohaterem i kolekcjonowac itemki, ktore pasuja do Twojego stylu walki ;) Ale tak jak wyzej, nie dawaj sie zabijac innym hero bo team Cie bedzie wyzywal od noobow i mozesz dostac przypadkiem bana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bany w docie nic w zasadzie nie znaczą, najwyżej nie zagrasz z tym hostem który cię zbanował.

 

Jak masz problem z angielskim to looknij tutaj może ci sie przydać.

 

http://www.dota.fora.pl/ (to dotyczy gry wiec nie ma chyba problemu z regulaminem jeśli tak to skasujcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś skąd można pobrać kontynuację (czyt. akt II i akt III - najlepiej w wersji PL) do kampanii orków w grze Warcraft III Frozen Throne. (Po przejściu aktu I pojawiła się informacja o tym, że owe poszukiwane przeze mnie akty można pobrać (darmowo) ze strony (chyba) producenta gry(?) , ale nie mogę ich znaleźć.

Czy ktoś mógłby mi pomóc? (prosiłbym o dokładne nakierowanie)

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...