Skocz do zawartości
RALF11

Forceware 71.84 02/24/2005

Rekomendowane odpowiedzi

ftp://ftp1.leadtek.com/workstation_graphi...5/7184WinXP.zip

 

Sterowniki są datowane na 24 lutego 2005,czyli świeżynka.

Usuwają masę starych błędów.Wreszcie mapa Aztec w CS:S wygląda jak należy.

Lekki wzrost wydajności w markach oraz grach.

Doskonała jakość obrazu.

Obsługa wszystkich kart NVIDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na guru3d.com ja z tamtąd ściagałem:)

 

EDIT: I [ciach!]o, dalej zacina... I jeszce sie walą tekstury drzew w Far Cry...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są wałki, żebyś wiedział.. stery pod smarki3D niż do gier:/// Ja sobie dałem spokój i zostałem przy 67.03 ze strony leadteka.. można juz to wyczytac w moich innych postach.. wiec napisałem to ostatni raz.. bo mnie juz strzelało. 120000 sterów i 90% pod punkciki smarka.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ściągnąłem z tego linka te stery ale dlaczego w opisie (plik readme) brak wzmianki o GF6600 i 6800. No chyba, że ciągnie się tak już od dłuższego czasu a NVidia nie dopisała. Dopiero kupiłem GF6600 i chcę zmienić stery z 6766. Wywala mi się Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są wałki, żebyś wiedział.. stery pod smarki3D niż do gier:/// Ja sobie dałem spokój i zostałem przy 67.03 ze strony leadteka.. można juz to wyczytac w moich innych postach.. wiec napisałem to ostatni raz.. bo mnie juz strzelało. 120000 sterów i 90% pod punkciki smarka.

pozdro.

1308880[/snapback]

sprobuj XG 71.84, wszyscy chwala :wink:

hm...moze niech ktos sprobuje przetestowac na 6800 najlepsze driver'y na dzisiaj:

XG 71.84 http://files2.guru3d.com/nvidia/vxg/XG-7184-[Guru3D.com].exe

XG 75.90a http://www.sunsite.org.uk/sites/ftp.guru3d...a/vxg/XG_7590a-[Guru3D.com].exe

ponoc na 75.90a sa wyzsze wyniki w 3dmarkach, ale to jest malo istotne. Testujcie jakos obrazu i plynnosc/przyjemnosc grania

pozdrawiam ;)

Edytowane przez soltys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na 71.84 od paru dni i jestem zadowolony. Chociaż nadal nie mogę uruchomić gry Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, ale dotychczas na żadnej wersji sterowników nie chce mi ta gra chodzić.

Czytając posty na różnych forach widzę, że znaczna większość ludzi jest z tych sterów zadowolona, za to 75.90 podobno są niestabilne, ale za to są najszybsze.

71.90 mają wydajność porównywalną z 71.84, lista zmian chyba nie została podana.

Ciekawe kiedy wyjdą oficjalne stery? To już spore przegięcie - tyle miesięcy bez nowej oficjalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie? [ciach!]o....Szczegolnie Xtreme G.....z*****liły mi nfsu2, straszne spadki fps w doom3, benchmarki spadają np. z 7000pkt na 5500pkt. Ktos pomysli ze przesadzam. Ale ja mam takie doswiadczenia a nie inne ! Głupieje w tym wszystkim, chyba będę uzywal zalecanych przez producenta grafy...wale benchmarki, ale taki spadek ..... a co do dooma to gralem przy 1024x768 i aa4 dość płynnie, w zwyklych pomieszczeniach ponad 50 pfs, walka ~30, jakies szyby wentylacyjne itp mniej niz 30, ale bylo si. Na 71.84 w pomieszczeniach mialem kiche nawet :mur: To ja podziękuję....

 

@Ralf, jesli to są dla Ciebie najlepsze stery to ja juz nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu XG 75.90a odczułem spadek wydajności... W q3 Arena wyniósł aż 65,8FPS  :-|

1313354[/snapback]

nie probowalem,no i chyba nie sprobuje ;) Raptorowi tez spadly fpsy ... ja jade na 71.24 od gigabyte'a :D

 

ps. soltys jak tam z grafą :>? wydusiles to 1400zeta czy jak :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie troche ten Twoj spadek fps na 71.84 bo wiekszosc ludzi jest zadowolona, a moze 71.90 sprobuj?

hehe, dzieki ze pytasz, hmm nie wydusilem, bo:

1. rzecznik powiedzial ze to zalezy od nich, czyli moge im....

2. nie mam sily i juz czasu (pod tym wzgledem ze chce juz jakas grafe)

pozdro

Edytowane przez soltys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje w nowych sterach to ze celownik w q3arena stal sie polprzezroczysty przez co jest slabo widoczny

To uniemozliwia mi normalna gre

Na 66.93 celownik jest normalny

Dodali jakis nowy ulepszacz w sterach opengl ktory rozwala mi celownik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam sterow 75.90 poniewaz sa bardzo lipne w opengl (spadek fps od 20 do 40 klatek w porownaniu do innych sterow) powoduja wystepowanie artow w roznych grach np. HL 2...

 

Obecnie uzywam stery 71.84 03/02/2005, ktore znajduja sie na stronie

nV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nVidia doszła do tego, że jezeli wymusimy tam jakies odswierzanie, to spada wydajnosc karty w starszych ( i w niektórych nowych) grach.

Było w jakims temacie tutaj na forum. Lepiej wymusić w jakims oddzielnym programie.

(chodzi o wydajność kart serii 6xxx).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystkie stery z serii 7x.xx które testowałem miały ukrytą tę zakładkę. Najprościej chyba użyć ForceWare Coolbits 2.0 aby ją odblokować. Ja zawsze mam włączone wymuszanie odświeżania (a konkretnie 85Hz), bo wtedy na moim CRT mam idealnie dopasowaną geometrię obrazu.

 

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=815

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...