Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie, to jestes jeszcze n00b i na gre w sieci masz za małe doświadczenie

1727407[/snapback]

 

może w dx7 nie ma dymu  :lol:

1727413[/snapback]

mozliwe , bo gosc namierzyl mnie i zestrzelil jakby wogole go nie bylo , nie wspominajac ze na tej nocnej mapie pustynnej dwie sek od startu dostalem na dziendobry z respawnu na respawn , gosc zawsze znal moja pozycje , rozumiem ze ktos moze byc dobry itp ale nawet najlepsi goscie sie myla i nie zawsze maja 100% celnosc gosc musial miec cos w ini namieszane bo niemozliwe aby widzial przez dym , rzucilismy conajmniej z 5 granatow dymnych na jedna ulice , wszystko bylo kompletnie zadymione

wiec his nie mow mi ze jestem noob bo to jest niemozliwe aby ktos namierzyl ciebie nic nie widzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko ze jak ktos nie ma obslugi DX9 moze nie widziec dymu.

Nie widzi dymu widzi Ciebie :P

 

Mozemy zagrac w COD pierwszego na mapie Hurtgen i tez sie zalamiesz. Bo zapewne padlbys wielokrotnie niewidzac skad pada strzal :P

1727431[/snapback]

nie sadze , mozemy zagrac 1 vs 1 nawet teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fikoł - piszesz generalnie bardzo mądre posty. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz. Teraz tylko % za całokształt - potem będziemy się bawić w 'dodatki'...

 

Innych też to dotyczy - głupie posty = czasowe bany.

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle popisałem i zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy, o jakiej miałem napisać, odnośnie tego, czego mi brakuje... a mianowicie krwi.

Bo to takie pryskające "coś" jak spray jest do nieczego... Znacznie podniosło by to realizm, gdyby tak ranny żołnierz zostawiał ślady krwi na ziemi (albo na śniegu), gdyby tak krew po strzale pryskała na ścianę ala HL2 i w ogóle, żeby na ciele było widać broczące krwią miesjaca ;)

Ogólnie rzecz biorąc, żeby ona była, bo tak to widać jakiego spraya i po sekundzie nie ma śladu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko: co zrobic aby pokazywało "pasek życia" zarówno w sp jak i mp?? w konsoli jest taka komenda ale w .cfg brak tego wpisu. No i jak jest z kwestia "zycia" w mp?? Czy sie regeneruje (podobnie jak w sp) czy jest normalnie (obrywasz, szukasz apteczki, jak nie to umierasz)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 2h, przeszedłem misje rusków :P ogólnie bardzo krótkie są...ale za to wypasione :D (rosyjski generałek i ziemniaki na początku roxują!!! :D :D) gram w 1024x768 i AA x2 i około 40fps jest a gra ładnie wygląda :)

 

Tu mały screen:

 

SCREEN

 

ps-> gdy właczyłem dx9, w pomieszczeniu normalnie 30fps gdy wyszedłem na otwartą przestrzen...1-3fps :D

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juz znudzil cod 2 sp , wszystko by bylo dobre gdyby nie te respawny , ale i tak gra przykuwa do monitora :) , teraz czas przetestowac sw battlefront II i chrome specforce

nie wiem jak innym ale mnie denerwuje jak wybijesz wszysstko co sie rusza w danym pomieszczeniu wychodzisz z niego a potem wybiega jeszcze iles wrogow z niego :mur:

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym filmiku z OMAHA BEACH już wiem że to będzie gra roku 2006!!!!!

1728277[/snapback]

wez mnie nie rozsmieszaj , po pierwsze ai jest beznadziejne , po drugie gra nie oferuje nic nowego czego nie wiedzielismy , wymusza bieg z bronia i strzelanie do wszystkiego co sie rusza , wchodzisz do jednego pokoju , wybijasz wszystko aby za kilka sek z niego wypadla gromada niemcow , nie mowiac o tym ze jestesmy niesmiertelni , co tam ze do nas strzelaja , padnij na ziemie odczekaj chwile i masz full healthu , lol , to mogla by byc gra roku , gdyby przylozyli sie bardziej do realizmu i taktyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez mnie nie rozsmieszaj , po pierwsze ai jest beznadziejne , po drugie gra nie oferuje nic nowego czego nie wiedzielismy , wymusza bieg z bronia i strzelanie do wszystkiego co sie rusza , wchodzisz do jednego pokoju , wybijasz wszystko aby za kilka sek z niego wypadla gromada niemcow , nie mowiac o tym ze jestesmy niesmiertelni , co tam ze do nas strzelaja , padnij na ziemie odczekaj chwile i masz full healthu , lol , to mogla by byc gra roku , gdyby przylozyli sie bardziej do realizmu i taktyki

1728302[/snapback]

Fakt jestem fanem COD ale nie wiem czy będę COD2

Nie wiem czym sie ludzie zachwycają. Niewiele nowego COD2 wnosi poza zmienioną klawiszologią, zmienionym audio, czy idiotycznym odzyskiwaniem życia.

 

Mapy są nudne bo nic nowego nie pokazują, powtarzaja sie znowu te Stalingrady czy Omach itp ... (wiem że część map była w MOHA a nie w COD ale to wszystko jedno).

Mapy na pustyni to kolejna plansze a nie nowa jakość.

 

W MP nie widziałem żadnych pojazdów !? Czyżby ich nie było ? Cziteria będzie się cieszyć. Z prostego powodu bo AIMBOOT na mapach z czołgami był mało użyteczny :-).

 

Ogólnie jestem sceptyczny co do oceny COD2... Dla mnie to nie jest to co przesiadka z MOHA na COD1. Oczekiwałem nowej jakości w grze a dostałem tylko kolejne odcinki tej samej opery mydlanej, tye tylko że odświerzonej ...

 

Może się już starzeję :-) B) :lol2: i robię marudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja również stałem się fanem Call of Duty. Zwłaszcza dodatku UO, bo to właśnie w niego gramy po nocach w małym LAN'ie, okazyjanie przez internet.

 

Jak to zwykle bywa, przy nowych tutułach martwi mnie to czy następna część będzie przynajmniej równie dobra no i fakt czy komputer da radę. Nie jestem zapalonym graczem, w zasadzie gram tylko w CoD i Football Managera (lub wczesnego Championship Managera, ewentualnie stary acz moim zdaniem najlepszy NFS Porsche Unleasched) dlatego przy zakupie komputera kartę grafiki potraktowałem trochę po macoszemu wybierając najtańszy, moim zdaniem rozsądny, zakup na PCI Express (MSI ) - GeForce 6600 MSI NX6600-TD128E 128MB.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady dotyczące konfiguracji sterownika karty graficznej, ustawień gry itp. by działała możliwie najsprawniej przy znośnym wyglądzie. Na początek zapytam o sposób włączania trybu Dx7.0. Może ktos zechce mnie oświecić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez mnie nie rozsmieszaj , po pierwsze ai jest beznadziejne , po drugie gra nie oferuje nic nowego czego nie wiedzielismy , wymusza bieg z bronia i strzelanie do wszystkiego co sie rusza , wchodzisz do jednego pokoju , wybijasz wszystko aby za kilka sek z niego wypadla gromada niemcow , nie mowiac o tym ze jestesmy niesmiertelni , co tam ze do nas strzelaja , padnij na ziemie odczekaj chwile i masz full healthu , lol , to mogla by byc gra roku , gdyby przylozyli sie bardziej do realizmu i taktyki

1728302[/snapback]

z pierwszym się zgodzę po trochu, z drugim nie do końca

to nie miał być tactical fps typu SWAT gdzie każdą akcje trzeba zaplanować, tu właśnie miał być chaos, jeden wielki bałagan - WOJNA i według mnie twórcy przedstawili to w znakomity sposób!

a że jesteśmy nieśmiertelni - chyba nie chcesz powiedzieć, że rozmieszczenie apteczek na planszy dodało by grze realizmu :?

proponuje najwyższy poziom, jest naprawdę ciekawie :twisted:

poprostu Twoje podejście do tej gry jest nie na miejscu, od gry która ma bawić wymagasz mega realizm, jakbyś ginął od każdej kuli, to miałbyś save i load raz na 5 sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest omaha beach :D

 

gra jest spoko tak na 8/10. skończyłem ją w 7h... to jest w zasadzie cod tyle, że z lepszą grafą

 

btw może to dziwne co napisze, ale jak to jest, że Q4 na high z anizox2 i aax4 był u mnie płynny a cod2 już nawet bez aa i anizo średnio 20-30fps ? jak dla mnie ta gra w kwestii wydajności jest co najmniej niedopracowana

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda, ale samo zdobywanie plaży jest ekhm... króciutkie, zresztą sam szturm przeszedłem za pierwszym razem. kto grał w mohaa ten wie jak trudna była omaha. co do tej plazy to sami żołnierze krzyczą, że trzeba zniszczyć działa, bo walą w chłopaków na omaha i utah :]

taki mały OT : z ta optymalizacją gier to ostatnio coś bardzo słabo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta optymalizacją gier to ostatnio coś bardzo słabo <_<

 

dlatego że robią to wszstko pod graczy,udział w tym mają Nividia i Ati,czym wieksze wymagania gier, tym wiecej nowych kart graficznych zapaleni gracze kupują;]

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta mapa to aktak 2 batalionow rangersów na umocnienia mieszczace kilak dział 155mm ustawionych do strzału plaży i floty inwazyjnej.

 

atak zakończył się odkryciem, że działa zostały przeniesione gdzie indziej

 

http://search.eb.com/dday/article-236191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...