Skocz do zawartości
m4r

Jak To Jest Z Bannerami?

Rekomendowane odpowiedzi

Już kilka razy mi się zdarzyło, że po załadowaniu reklamy kyocery nie ładuje mi się dalej strona- jest tylko nagłówek + niżej reklama i nic więcej. Za chwilę pojawia się pop flashowy, ale mniejsza o to.

Jak to z tym fantem jest? Czy to jest specjalnie ustawione, żeby przestało ładować stronę po reklamie, czy coś się spieprzyło?

Jeszcze dodam że to na pewno nie jest moja wina, bo i w domu (FFox) i na uczelni (FF, ew. IE) jest to samo. Mniej więcej w 4 przypadkach na 10 się takie coś zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie też coś takiego się nie zdażyło, choć ostanio zauważyłem że niektóre reklamy (te w technologii Flash) nachodzą na siebie (Era, reklama jakiś drukarek czy kopiarek). Jest to denerwujące, gdyż jak chce przeczytać pierwszy post to się nie da bo owa reklama zasłania tekst. Nie mam screena pod ręką ale jak tylko zaobserwuję takie zjawisko to go załącze do rozmowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Rozdziałke mam typową dla monitorów 15' => 1024x768

Mam fotke, wprawdzie nie jest to reklama na forum ale dokładnie pokazuje to, o co mi biega...

(jakość zdjęcia tragiczna ale nie oto tu chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zara oszaleje przez ta KYOCERE k****. Co chwile pojawia sie ten je-**** baner i nic nie moge przeczytac. Do tego przyciski wstecz nie dzialaja przez to gowno.

Wezcie cos z tym zrobcie bo normalnie paranoja. Juz wiem jedno drukarki tej firmy nie kupie za nic w swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe brutalne rozwiązanie, blokada reklam np. Kerio 4 lub Outpost. Albo odinstalowanie wtyczkek flasha z systemu :-P. Niestety wtyczki czasem się przydają, a ja używam starego Kerio, gdzie takiej opcji nie ma. No ale jest jeszcze F12 w operze.

 

Edit: oczywiście, z pewnego punktu widzenia rozwiązania takie mogą być nieetyczne :-P

Edytowane przez grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zara oszaleje przez ta KYOCERE k****. Co chwile pojawia sie ten je-**** baner i nic nie moge przeczytac. Do tego przyciski wstecz nie dzialaja przez to gowno.

Wezcie cos z tym zrobcie bo normalnie paranoja. Juz wiem jedno drukarki tej firmy nie kupie za nic w swiecie

1320580[/snapback]

nie chca ci pomoc pomoz sobie sam ;]

 

Ads Blocker lub inne cudo tego typu i po problemie

 

aczkowliek jak juz kolega wyzej ujał .. niektórym moze sie to nie podobac

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...