Skocz do zawartości
marco

Komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W dniu dzisiejszym pomiędzy godziną 16:00 a 18:00 mogą nastąpić kilkunasto minutowe przerwy w działaniu wszystkich serwisów w domenie tweak.pl, a zwłaszcza usług www dostępnych pod adresami http://tweak.pl i http://forum.purepc.pl.

Poczta będzie przyjmowana przez zapasowy serwer SMTP.

 

Mając na uwadze wzrastający ruch generowany przez serwis i po dokonaniu wnikliwej estymacji tegoż na najbliższy okres, zdecydowaliśmy się na niewielką korekte zaplecza sprzętowego serwisu poprzez dodanie kolejnych kości pamięci do głównego serwera. Mamy nadzieje, że ta zmiana wpłynie korzystnie na prędkość działania serwisu i Państwa zadowolenie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

 

Pozdrawiam,

Marek Pieróg

Administrator serwisów internetowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze sprecyzowac "poozniejszy termin" :lol:

 

 

 

widze zę jakis dobry wooj ak szejk rzucił forsą i serewrek nabiera muskulek tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym wczoraj w nocy nie działało mi forum wiec wnioskuję że już po „planowanym wyłączeniu” jesteśmy ;) Ale mam takie pytanie czy mi się zdaje czy poznikało kilka postów ? Np. 2 napisane prze zemnie posty jak by zniknęły ale na „Ostatnia Akcja” był mój Nick wiec nie wiem czy to moja przeglądarka warjuje czy naprawdę coś jest nie tak. No i jeszcze w temacie o Epox 9nda3+ nagle widzę tylko 2 strony postów mimo iż było dużo więcej.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy było reindeksowanie full-text indexów żeby poprawnie wyszukiwał 3 znakowe słowa. Pamięci będą w najbliższym czasie ale nie ma tutaj pośpiechu aktualnie się mieścimy w 2 GB, ale chcemy wykorzystać dodatkową pamięć na buforowanie paru dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...