Skocz do zawartości
greg505

Hp 1215

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki proble WinXp drukarka 1215 i ....Po instalacji pomyślnej jest problem z kablem albo niewiem z czym bo jak wydrukuje jedną stronę tekstu to wyskakuje komunikat że użądzenie nie jest podłączone a jak go odłącze i jeszcze raz włącze to jest ok aż do ponownego wydruku ......Ciekawe co to może być ja stawiam na zwalowe wyjście w drukarce albo kabel USB ......NO ale sam nie wiem ciekawe co o tym sądzicie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ja mam ta drukarke juz od jakis 2 miesiecy i sprawuj mi sie prawie dobrze gdyby za kazdym razem kiedy ja wlanczam to drukuje mi strone startowa i msuze dawac anuluj. Dzis napelnilem kardridz z czarnym tusze ale lipa bo tera niechce mi drukowac:/ wie ktos dalczego taks ie dzieje??

zapomnialem dodac, ze caly czas mi sie swieci dioda- brak tuszu

Edytowane przez kalvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki proble WinXp drukarka 1215 i ....Po instalacji pomyślnej jest problem z kablem albo niewiem z czym bo jak wydrukuje jedną stronę tekstu to wyskakuje komunikat że użądzenie nie jest podłączone a jak go odłącze i jeszcze raz włącze to jest ok aż do ponownego wydruku ......Ciekawe co to może być ja stawiam na zwalowe wyjście w drukarce albo kabel USB ......NO ale sam nie wiem ciekawe co o tym sądzicie????

1347548[/snapback]

a moze to wina oprogramowania. jesli uzywasz oryginalnego do 1215 to polecam od wersji 1315 jest o wiele lepsze i moze tam ten problem zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak z tym skanerem jest? Mam zamiar kupić to urządzenie ze względu na skaner, drukarka tylko jako dodatek bo mam w domu laser. Interesuje mnie właśnie urządzenie od strony skanowanie - zastosowania domowe - troche zdjęć, obrazki rysukni, OCR - dużo!!.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak z tym skanerem jest? Mam zamiar kupić to urządzenie ze względu na skaner, drukarka tylko jako dodatek bo mam w domu laser. Interesuje mnie właśnie urządzenie od strony skanowanie - zastosowania domowe - troche zdjęć, obrazki rysukni, OCR - dużo!!.

Pozdrawiam

1404049[/snapback]

No ja mam z tym lekki problem, jaki wcześniej opisywałem. Prowadziłem na ten temat rozmowy ze wsparciem HP, wynikło z tego że może być uszkodzona lampa skanera, i żeby jechać do serwisu. Ale póki co mi się nie chce.

EDIT:

Nie doczytałem. Muszę pochwalić OCR, naprawdę nieźle, także przy skanowaniu tekstu z obrazkami.

Edytowane przez Prodigal Son

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. OCR najważniejszy dla mnie, ale rysunki czy zdjęcia również, dlatego się martwie. Urządzenie tanie, a czasem trzeba coś na kolor druknąć. Laser mam hp 1150 i wyciągam z niego 6000 s na jednym tonerze, dlatego drukarka super nie jest mi juz potrzebna. Gdybym nie brał tego hp 1315 wziąłbym skaner canona 3200f, no ale jak mówie drukarka kolor też przydałaby się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prodigal Son udalo CI sie zrobic cos z tymi paskami ?? Dzisiaj kupilem 1315 i tez mam takie paski :(:( jest to dosc denerwujace i widoczne

1414559[/snapback]

Nic nie robiłem. Według wsparcia HP to ma być uszkodzona lampa skanera. Nie miałem póki co czasu żeby z tym iść. BTW nie kupiłeś aby na Allegro od bodajże Fotobasia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem przez Allegro. Co prawda odbierałem osobiście, bo do tych Tychów nie jest mi daleko, no ale z reklamacją problem. Jest co prawda gwarancja, ale nie mam teraz czasu, z resztą drukarka na bieżąco mi jest potrzebna. Kupiłem dwie. jedna dla mnie druga dla kolegi. Ta jego ponoć jest dobra. Nie ma to jak miec pecha: leżą w bagażniku dwie drukarki, i ja oczywiście wybieram tą złą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prodigal Son! u mnie paski wystepuja coraz wieksze przy wyzszych rozdzielczosciach przy 200 dpi praktycznie ich nie widac a u Ciebei jak jest ??

 

greg505 zeskanuj cos w rozdzielczosci 600 albo 1200 dpi i zobacz czy nawet wtedy nie bedize paskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...