Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Battlestations: Midway na UK marketplace :D

 

................................

 

fajny programik wynalazłem - XBList

pozwala na podgląd listy friends spod windowsa, wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

wystarczy zainstalować to coś, potem zalogować się na stronie xbox.com przez IE, a program pociągnie listę znajomych i działa sobie w tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Battlestations: Midway na UK marketplace :D

 

................................

 

fajny programik wynalazłem - XBList

pozwala na podgląd listy friends spod windowsa, wygląda to tak:

 

http://img218.imageshack.us/img218/1946/xblistmp0.jpg[/img

 

wystarczy zainstalować to coś, potem zalogować się na stronie xbox.com przez IE, a program pociągnie listę znajomych i działa sobie w tle :)

zrobili chyba to na podobnej zasadzie jak xfire dla gier PC ,gdzie jesli masz wpisanych przyjaciol,to masz opis w co aktualnie graja i na jakim serverze oraz mozliwosc natychmiastowego przylaczenia sie do ich gry-jesli masz ta sama zaintsalowana gre oczywiscie :).

 

Fajnie wiec ze cos podobnego istnieje dla x360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nową gazetkę MM?

 

GoW - 169 zł

Viva Pinata - 169 zł

 

Samsung LE 26 R - 1899 zł

Kurcze dziś też dostałem u mnie w Bydzi gazetkę, ale nie było tam żadnych gier na X360 itd. :? Czy ta promocja bedzie taka sama w całej Polsce? Mam nadzieje :rolleyes:

Już przygotowałem kaske na GoW jakby co ;) Jutro przed 9.00, przed pracą pojadę i zlukkam ;)

 

Kameo skończone :P Gierka wypaśna. Teraz zaczne Viva Pinata.

 

Teraz troszke o demkach B-)

Ściągnąłem Fight Night 3. OMG :blink: :blink: :blink: TO JEST PIEKNE!! (choc nie jestem fanem boksu i ciezko mi idzie na razie granie, to aż grafika kusi aby pograć w fulla.

Również duży + dla Burnouta Revenge. Grafa piękna w stos. do PS2.

Lost Planet - też niezła pozycja choć grałem króciutko.

Za to Rumble Roses XX jest dośc cieniutkie :? No poza paniami z latającymi "boobsami" ;) Tylko aż śmiac mi się chciało jak panienka stała w miejscu i się nie ruszała ani troche, a cycki pływały jakby zamiast nich miała tam jakieś meduzy czy co :lol2: :lol2:

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziś też dostałem u mnie w Bydzi gazetkę, ale nie było tam żadnych gier na X360 itd. :? Czy ta promocja bedzie taka sama w całej Polsce? Mam nadzieje :rolleyes:

Już przygotowałem kaske na GoW jakby co ;) Jutro przed 9.00, przed pracą pojadę i zlukkam ;)

u mnie w regionie są 3 MM - gazetka składa się z +/- 6 kartek, i jest pewien podział - niektóre produkty będą w promocji w Katowicach, inne w Czeladzi, a jeszcze inne w Chorzowie... o ile dobrze pamiętam to gry na X360 będą w Chorzowie - gdyby nie to, że jutro nie mam samochodu do dyspozycji to mógłbym ci kupić w tym Chorzowie... bo autobusem mi się rzecz jasna z racji wrodzonego lenistwa jechać nie chce :P

 

Ciekawe co teraz wymyśli Saturn - może też przeceni coś ciekawego - w końcu ostatnio ostra walka się toczy w TV :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj myślałem że zemdleje... Wracam do domu po kilku godzinkach podczas gdy ściagało mi się jakies demko. Wracam wchodzę do pokoju patrze a na x'ie 3 czerwone śmieci... :blink: Zbladłem od razu... Uruchomiłem konsolkę od razu jezscze raz i to kilka razy i wszystko póki co OK... Kurde 2 tygodniowa konsolka miała by paść... :| Dobrze, że jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli konsolka miala wade fabryczna to i tak przegrzeje sie w dashu bo niby dlaczego nie :)

wez w piecu zdejmij sobie wiatrak z radiatora proca...............i tez przegrzeje sie na pulpicie :-), no niestety ring of death to zmora xo, ja juz mialem , kumple mieli a ci co niemieli beda miec :-), mi padla po 10 miesiacach wiec nie tak zle :-), na szczescie jest kilku bardzo dobrych serwisantow wtym kraju :), którzy fachowo naprawiaja konsole, bo odsylanie do M$ do czech za 350 PLN to jakies chore, dobrze jest jak sie uda wymienic w sklepie gdzie sie kupilo.....................

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki a teraz z innej beczki gdzie moge znaleźć sterowniki do pada przewodowego tego xa dla winxp?? szukam i nie bardzo mi to wychodzi

Edytowane przez Labe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i byłem u nas w Bydzi w MM. NIESTETY :( GoW 279 zeta nadal :mur: :mur: (ceny w ogóle mają z kosmosu :blink: ). Juz miałem wychodzic załamany ale w oko wpadł mi Ridge Racer 6 B-) Patrze a tu ile? 60 zeta :lol2: :lol2: Ze 129 przecena :) No to wziąłem.

 

CZY KTOŚ się orientuje jakie mają promocje w Toruniu na gierki na X360??? Bo jesli np. mieliby GoW to warto skoczyć nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi padla po 10 miesiacach wiec nie tak zle :-), na szczescie jest kilku bardzo dobrych serwisantow wtym kraju :), którzy fachowo naprawiaja konsole, bo odsylanie do M$ do czech za 350 PLN to jakies chore

gwarancja chyba 12 miesicy jest nie? jak po 10 miesiacach ci padła musiałeś 350PLN płacić za naprawę? O.o w ramach gwarancji ci tego nie zrobią? Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie microsoftu są :)

 

no kto by pomyślał xD

No własnie ze szukałem i nie widzę :?

Dzięki cavarr jestem ci winien wielką przysługę szukałem od godziny chyba :mur:

Edytowane przez Labe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labe nie wiem jak szukałeś, ale ja po 2s znalazłem te stery

http://www.microsoft.com/hardware/gaming/p...ls.aspx?pid=091

pierwszy link w google

 

Fallout 3 na Xboxa 360? Możliwe.

Najbardziej wyczekiwany obok Diablo 3 i Starcrafta 2 tytuł na PC, czyli kultowy już Fallout 3, być może zawędruje do czytników konsol Microsoftu. Co na to wskazuje? Już sam fakt, że Todd Howard (producent gry ze stajni Bethesda Software) wypowiadał sie o tym tytule w Official Xbox 360 Magazine.

 

Nad produkcją pracuje większość zespołu odpowiadającego za Obliviona, choć na początku prac, pod koniec 2004 roku, nad Falloutem pracowało zaledwie 10 osób. Projekt ma byc ponoć potężny, zawierający szeroko rozbudowany świat, wiele zakończeń itp. Todd przyznaje, ze prace są już w zaawansowanym stadium i gra pokazana będzie już niedługo, a wydana - prawdopodobnie w 2007 roku. Jak do tej pory, oficjalnie zapowiedziana została tylko na PC. Czy coś się w tej kwesti zmieni? Liczymy na to.

:D

 

MS Expands XBLA Size To 250MB, 450MB With Approval! >

In a move that some of us said was coming moths ago, MS has officially upped the Xbox Live Arcade size to 250mb! Developers can even go up to 450mb if they get the MS seal of approval. This means the XBLA games will really start to wow us come later this year. This also means MS will likely release larger memory cards to accomodate the new size downloads, although if you do not own an Xbox360 HDD at this point, you are missing out. Keep in mind folks, this is all according to an 1up source, which has been wrong before (rarely, though).

ps

ja na szczęście nie miałem jeszcze trzech światełek śmierci ;), ale może kiedyś lol

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

a tak teraz z innej beczki :-)

 

http://wiadomosci.wp.pl/ankietazdjec.html?...mp;ticaid=13119

 

pozdro 4@ll

wiesz te twoje "beczki " chyba nie stoja tam gdzie trzeba bo-jak ma sie podana wiadomosc do x360? ;)

 

i jeszcze o dodatku do "Obliviona"

 

Shivering Isles Cast Chill over Oblivion

Official expansion confirmed for Xbox 360 and PC.

by Rob Burman, IGN UK

 

UK, January 18, 2007 - Is it us or is there a nasty chill in the air at the moment? Perhaps the UK is mimicking Bethesda's newly announced expansion pack for The Elder Scrolls IV: Oblivion and has also become the Shivering Isles.

 

Thankfully though, despite the awful weather, we don't currently play host to Sheogorath, the Daedric Prince of Madness. He's the rather terrifying-sounding star of the Shivering Isles expansion, which is set for release on Xbox 360 and PC this spring.

 

Promising more than 30 hours of new gameplay and featuring an entirely new part of the Oblivion world, Bethesda revealed that "The Shivering Isles features a bizarre landscape split between the two sides - Mania and Dementia - filled with vast, twisting dungeons mirroring the roots of the trees they are buried within. You'll encounter more than a dozen new creatures including hideous insects, Flesh Atronachs, skeletal Shambles, amphibious Grummites. Throughout your adventure, you will discover all new items, ingredients, spells, and more, and have the talented craftsmen of Crucible and Bliss forge new armour and weapons just for you."

 

According to Bethesda, the new territory will be approximately one fourth the size of Cyrodiil, the sprawling province where Oblivion's events unfolded. After purchasing the expansion, your existing or newly created characters will be able to travel to and from the Shivering Isles at any time.

 

Vlatko Andonov, president of Bethesda Softworks said: "The enthusiastic response we've received to our downloadable content has been overwhelming, and we're excited to bring Oblivion fans a full expansion. The world we've created for Shivering Isles is unlike anything you've seen or played in Oblivion and we can't wait for folks to play it."

 

Xbox 360 owners can download the expansion pack from Live's Marketplace while PC fans will need to pick it up from retail outlets. Where's the justice?

Dołączona grafika

 

a nizej o Command & Conquer 3 Tiberium Wars (X360)C&C Tiberium War Hands-on

Heavy firepower + all-out special effects = must-have 360 RTS. Read our exclusive hands-on impressions for the full details.

pelen artykul o C&C3 TW

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktos kiedy i za ile będzie dostępny w Polsce XFPS 360 ? :razz:

 

z tego co wiem to pod koniec stycznia robson.pl

 

Fallout 3 On The Way To Xbox360

 

According to Gamedrift, in the most recent issue of the UK OXM, Todd Howard, Executive Producer of Oblivion, Morrowind, & Fallout, stated that Fallout 3 would eventually be released for Microsoft's next-gen machine. Well, he says it is not just wishful thinking to believe that it will, actually. Rumor tag for now, but it sounds very plausible.

 

"With regard to Bethesda's plans for 2007 and beyond, he told us; "We started work (on Fallout 3) in late 2004 with a few people. We only had about 10 people on it until Oblivion wrapped, but most of our staff is on it now." Is it wishful thinking that Fallout 3 will eventually be released on Microsoft's next-gen machine? With the game itself utilising the same Gamebryo engine as Oblivion, perhaps not. And promised to be as huge and open-ended as their multi-award winning 2006 effort, demand for Fallout 3 on the Xbox 360 would be huge.

"We have pretty long preproduction phases on our stuff," continues Howard "doing concepts, design, building prototypes, and such. We should be ready soon to show it off, but we'll see."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dzowniłem do Torunia i niestety nie mają żadnych promocji gierek na X360 :( No ale dobry choć ten RR6 za 60 zeta :P Choc nie powiem miałem nadzieje na jakiegoś PGR3 albo Burnouta też za 60 zeta w Toruniu :P

 

EDIT-----------

 

SZYBKIE pytanko :) Co to jest ten kod na GoW na 48H dołączany do gry? Bo znalazłem na allegro.pl kolesia z mojego miasta co sprzedaje za 149zeta gre, ale właśnie pisze że kod już wykorzystał? :? Co to znaczy?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

live! gold na 48 godzin

Tak też myślałem :P Cyzli g...o warty ten "bon". No zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Na razie skontaktowałem się z kolesiem co sprzedaje nówke w folii PGR3 B-) Jutro jade odebrać u nas do sklepu konsolowego za 70 zł :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...