Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiałem co oznacza mryganie X...

Aż pewnego razu grajac przez XBL w PGR3, samochód zamiast w prawo, pojechał prosto ;]

to dziwne, że pojechał prosto B-) , bo u mnie automatycznie po rozładowaniu baterii gra robi pause i wchodzi do dashboard'u :-P

 

Xbox 360 Tilt Controller - Finished! - Video

http://www.adamthole.com/

 

Dołączona grafika

 

Xbox 360 - As Viewed by a Thermal Camera

Dołączona grafika

 

dla mnie ta fota jakaś dziwna jest :blink: , samo powietrze wydobywające się mojego xboxa ma prawie 50C :blink: (no teraz trochę mniej bo konsolka leży bez budy :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Tilt Controller - Finished! - Video

http://www.adamthole.com/

Jak byłem na GC to jacys kolesie z M$ pokazywali prototyp takiego pad'a na konferencji dotyczącej xO.

 

 

A o to 15-naście najlepszych gier według Gamespot na X360 :

 

1. Gears of War Wynik : 9,6

2. Tom Clancy's Rainbow Six : Vegas Wynik : 9,1

3. Call of Duty 3 Wynik : 8,8

4. F.E.A.R. Wynik : 8,6

5. Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent Wynik : 8,5

6. Dead Rising Wynik : 8,4

7. Viva Pinata Wynik : 8,3

8. Marvel : Ultimate Alliance Wynik : 8,3

9. NHL 2K7 Wynik : 8,3

10.Saints Row Wynik : 8,3

11.The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II Wynik : 8,3

12.Ultimate : Martal Combat 3 Wynik : 8,2

13.Tiger Woods PGA Tour 07 Wynik : 8,2

14.NBA 2K7 Wynik : 8,2

15.NHL 07 Wynik : 8,2:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś dziwny ten spis, Fight Night Round 3 dostał 8.3 a go nie ma

Burnout Revenge dostal 8.8 i tez go nie ma

 

edit:

Xbox 360 Tilt Controller - Finished! - Video

http://www.adamthole.com/

 

Dołączona grafika

Xbox 360 Tilt Controller - For Sale

jak ktoś jest zainteresowany to tu jest aukcja: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=290075115504

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatny dodatek do CoD 3 nie działa...

VeGo; poniedziałek, 22 stycznia 2007

 

Tak, niestety to prawda. Płatny dodatek do popularnej gry Call of Duty 3 na konsolę Xbox 360 po prostu... nie działa.

Gracze, którzy specjalnie płacili za dostęp do usługi Live Gold by pobrać nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej są zawiedzeni. Co prawda, pierwsza mapa działała - pozostałe niestety nie. Dodatek jest dostępny do ściągnięcia tylko poprzez usługę Xbox Live Marketplace.

 

Twórcy gry z firmy Treyarch zapewniają, że zdają sobie sprawę z problemu jaki stworzył Valor Map Pack. Zapewniają, że konsultują się z Microsoftem - twórcą Xboxa by jak najszybciej rozwiązać problem. Nadal też nie jest znana przyczyna całego zamieszania - według producenta wszystko powinno znakomicie działać. Można powiedzieć, że twórca CoDa 3 wystawia fanów serii na ciężką próbę... ciekawe tylko jak długo poszkodowani gracze będą czekać na naprawę błędów.

Ehh kolejna wtopa tworcow CoDa (najpierw w dwojce nie dali punkbustera i szczeniaki "wymiataly" z autoaimem, na co dlugi dlugi czas nie bylo odpowiedzi), dobrze, ze nie gram w to na multi, bo by mnie pewnie krew zalewala :)

 

Nowy Turok, mniam :) Chociaz chcialbym wreszcie Turoka, gdzie zabija sie tylko dinozaury( jak w jedynce) a nie jakies jaszczuropodobne czlekoksztaltne potworki ;P

 

 

Edit: A tak z ciekawosci, wie ktos czy slawny ostatnio Carmack bierze udzial w zapowiadanym "Castle Woflenstein" na Xa? :)

Edytowane przez Deckard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo nie bylo ( nie wiem ) :P

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

zeby wam sie obrazki nie pomylily ktory z gry a ktory nie :P

 

cos nowego na 360tke ( chyba nie bylo :P ? )

 

The Precursors

 

Featuring FPS, RPG and space combat elements all weaved together to present an open and free world – sorry, did we say world, we mean universe – where players can become entirely immersed in a genuinely deep and involving play mechanic, The Precursors puts players in the role of a young pilot, who’s tasked with uncovering secrets and solving the problems that go with them as he travels the galaxy visiting planets and getting into scrapes.

 

The game looks massively ambitious and will undoubtedly deliver a seemingly never-ending array of creatures, characters, weapons, vehicles, cultures and worlds. Expect to be in desert planets one minute and snow-covered ice planets the next and expect to bump into all manner of alien beings. In theory The Precursors could present players with a sense of openness and infinity not felt since we all first booted up Elite on our BBCs and Spectrums and allowed ourselves to waste away hours travelling through the seemingly open universe presented therein.

 

Sounds interesting doesn’t it? And with so many details left to uncover, we can’t help wondering where the potential of this game will end. Imagine the sort of universe-extending downloadable content packs it could provide, adding planet types and species, or better yet, imagine a multiplayer mode where you can visit and/or destroy your friends’ bases…

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

a i jeszcze video z gry http://www.360-gamer.com/movie.asp?id=194&mvid=75

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

bylo nie bylo ( nie wiem ) :P

http://www.enregistrersous.com/images/8d8203ee730fb4870e059fd5f4787650.jpg[/img

 

http://www.enregistrersous.com/images/abaa78bb2df4bff7d878eb630f6b6a6f.jpg[/img

 

http://www.enregistrersous.com/images/106bda4c785b73a26370f9144faf05ae.jpg[/img

zeby wam sie obrazki nie pomylily ktory z gry a ktory nie :P

 

cos nowego na 360tke ( chyba nie bylo :P ? )

The Precursors[/size]

news z autem troche stary-mialem go kiedys wstawic ale mi lenistwo nie pozwolilo :)

 

a co do "The Precursors"-to fotki nie dzialaja a sam filmik zapowiada 100% fajnego SF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Troche o Halo 3

 

Halo 3 całe lata przed konkurencją

Wtorek, 23 stycznia 2007, godzina 14:55, autor: Domek

 

Max Hoberma, dawny pracownik zespołu Bungie, jest przekonany, że Halo 3 pod względem możliwości sieciowych wyprzedza konkurencyjne produkcje o lata. Mówi to z pełnym przekonaniem, chociaż pracuje w tej chwili dla innego developera.

 

To, że Hoberma pozostaje w dobrych stosunkach z dawnym pracodawcą, nie jest zresztą niespodziewane - jego nowa firma, Certain Affinity, zajmuje się aktualnie m.in. tworzeniem nowych map multiplayer do Halo 2 (chociaż plany na przyszłość mają rzecz jasna nieco ambitniejsze - mowa jest o jakimś nieogłoszonym jeszcze projekcie na X360). Nic dziwnego więc, że chwali on projekt dawnych kolegów (być może nieco kurtuazyjnie), mówiąc, że wykorzystanie możliwości usługi Xbox Live wyprzedza w nim wszystko, co dotychczasowo stworzono, o całe lata.

 

Halo 3

 

Max w rozmowie z serwisem Gamesindustry.biz powiedział również parę słów na temat tajemnicy, w jakiej trzymane jest nowe dzieło Bungie. On sam pracował często poza główną siedzibą firmy, a zrezygnował z dalszej współpracy dlatego, że w pewnym momencie twórcy nie pozwalali, aby choćby fragment kodu Halo 3 opuścił biuro. Wszystko trzymane jest w wielkim sekrecie, tak, aby nawet odrobina informacji nie wyciekła na zewnątrz.

 

I nie ma się co dziwić - po pamiętnej sytuacji z grą Half-Life 2 wszyscy są podwójnie ostrożni, a Halo 3 jest oczekiwane co najmniej tak samo, jak swego czasu ta kontynuacja hitowego PeCetowego FPS-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

smiem twierdzic, ze na Halo 3 czeka jednak wiecej graczy - i to czeka znacznie bardziej niecierpliwie ;)

juz wczesniej pisalem, ze dla mnie Halo to byla najlepsza gra na XBoxa. co ja pisze - byla? jest nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od godziny 15 ściągneło mi się 26% Crackdown z piętnastoma przerwami i rozłączeniami :lol2:

śmiem twierdzić, że dzisiaj nie zagram :-|

To jest znak abyś dał sobie spokój z tym tytułem bo nie ejst wart ściagania :-P Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdobyłem wkońcu HDTV i tym samym stałem się w pełni użytkownikiem X360 :P Nazwa na LIVE! : eXelium . Ostatnio zakupiłem Gears of War i musze stwierdzić, że o ile na poziomie easy gra sie średnio o tyle na hardcore albo insane jest to zupełnie inna (o wiele bardziej wciągająca) gra. A grafika.... tu chyba nie trzeba nic mówić :P

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników X360 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdobyłem wkońcu HDTV i tym samym stałem się w pełni użytkownikiem X360 :P Nazwa na LIVE! : eXelium . Ostatnio zakupiłem Gears of War i musze stwierdzić, że o ile na poziomie easy gra sie średnio o tyle na hardcore albo insane jest to zupełnie inna (o wiele bardziej wciągająca) gra. A grafika.... tu chyba nie trzeba nic mówić :P

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników X360 !

o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crackdown Demo

Jak wiemy od wczoraj na MP lezy demo Crackdown.

Demo pozwala na eksploracje Pacific City i posiada ograniczenie czasowe - 1h.

W tym czasie mozemy zwiedzac sobie cale miasto, podnosic umiejetnosci naszego bohatera (sila itp.).

Niestety - jak juz jestesmy na tyle silni, aby siac wieksze zniszczenie i itp. demo sie konczy, a skill bohatera spada do zera, no ale ... to w koncu demo prawda :-P

INFO

 

Halo 3 Beta

W ciagu najblizszych dwoch dni serwis halo3.com rozesle maile do szczesliwcow ktorzy zalapali sie na testy beta w/w gry.

Oczywiscie mozna zalapac sie na bete kupujac pelna wersje Crackdown, ale jest jeszcze inny sposob - wystarczy pograc co najmniej 3h w Halo2 przez XBLive miedzy 1 a 3 lutym, nastepnie 5 lutego rejestracja na stronie halo3.com i pierwsze 13,333 userow dostanie zaproszenie do wziecia udzialow w beta testach B)

INFO

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 Beta

W ciagu najblizszych dwoch dni serwis halo3.com rozesle maile do szczesliwcow ktorzy zalapali sie na testy beta w/w gry.

Oczywiscie mozna zalapac sie na bete kupujac pelna wersje Crackdown, ale jest jeszcze inny sposob - wystarczy pograc co najmniej 3h w Halo2 przez XBLive miedzy 1 a 3 lutym, nastepnie 5 lutego rejestracja na stronie halo3.com i pierwsze 13,333 userow dostanie zaproszenie do wziecia udzialow w beta testach B)

INFO

 

:rolleyes: będę czatował !! wielkie dzieki za info :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

czyz nie wygladaly pieknie i dostojnie na poleczkach? :lol2:

 

Okladka pikna od Mass Effect :)-a sama gra z pewnoscia bardzo podniesie sprzedaz x360 -bo to jedna z gier ktora tworzy nowa jakosc i na ktorej zapewne nie jedna gra bedzie sie pozniej wzorowac-ja czekam z niecierpliwoscia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...