Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym, ze po przerobieniu konsoli, gry nie ciesza tak samo i zazwyczaj pogramy w kazda chwilke i siegamy po nastepna. Sposob na to: po kupnie Xo, nie przerabiaj konsoli :D

Cos w tym moze byc.

 

Bez urazy ale trzeba miec tupet majac gry za free i jeszcze narzekac.

Zeby bylo jasne - nie narzekam na gry. Bardziej na to, ze nie mam moze z kim grac, a gra a AI konsoli mnie juz nie bawi zupelnie. Jestem po prostu za bardzo przywyczajony do cs'a gdzie wspolpraca z innymi ludzmi z calego swiata to normalka. Kwesita tez tego, ze przy PS2 internetu podlaczyc nie moge - a w x360 owszem.

 

No, a za rada costi post troche zmodyfikowalem.

 

EDIT:

Ludwiczek - > komputera przeciez nie sprzedaje ;) We wszystkie gry gralem, najwiecej w css, ale gdy sie gra w cs 1.6 to inne gry FPP po prostu "nie maja wstepu" ;)

Edytowane przez grykom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym moze byc.

Zeby bylo jasne - nie narzekam na gry. Bardziej na to, ze nie mam moze z kim grac, a gra a AI konsoli mnie juz nie bawi zupelnie. Jestem po prostu za bardzo przywyczajony do cs'a gdzie wspolpraca z innymi ludzmi z calego swiata to normalka. Kwesita tez tego, ze przy PS2 internetu podlaczyc nie moge - a w x360 owszem.

Ja bym ci radził zanim wydasz pieniądze sprawdzić chociaż dema Americas Army ( za darmo), BF2, Feara do sieci ( za darmo!), Call of Duty2, Red Orchestra ( najrealistyczniejsza rozgrywka dot IIWŚ ), CS Source i kilka innych. Może cię jakaś wciągnie :wink: Nic tak nie wciąga jak gry po sieci ale do tego trzeba mieć wolny czas no i żeby być lepszym skilla. Trailer HD DVD ładny ale wrażenia żebym zbierał szczene to nie zrobił.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Alan Wake ładnie wygląda i ciekawie się zapowiada aż chyba będzie warto przesiąść się na Windowsa Viste by zobaczyć. Swoją drogą MS chyba się stara o gry Xbox 360 i Microsoft Windows only. Gears of War cośtak biednie wygląda ;/ Za to trailer Lost Odyssej jest niezły.

 

To powiedz który trailer najbardziej wymiata bo mam tylko pierwszy w nie HD. I nie wygląda jakoś nadzwyczajnie wybuchy słabe fajnie wygląda tylko strzelanie w kolesi ale też jakoś nie nadzwyczajnie. Może gdybym nie grał w FEAR przed chwilą to by na mnie zrobiło wrażenie. Dla tej gry nie kupił bym konsoli i telewizora HD zresztą dla żadnej ;] Może nie wygląda biednie ale coś co jest o kilka poziomów od FEARa wyżej to to nie jest. A ta krew na ekranie to pierwszy efekt który bym wyłączył.

 

Nie wiem mnie to jakoś nie podnieciło wole zwalnianie czasu w FEAR i dziury w ścianach i pełno dymu jak i granaty w zwolnionym tempie w FEARze to coś świetnego. Może musiał bym w to pograć by ocenić ale napewno nie kupił bym TV HD i konsoli żeby w to pograć. Czekam na PGR4 i FM2 może dla tych gier będzie warto kupić konsole.

nie wiem jak wogole mozna oceniac gre-grafikie ,na podstawie trailerow w SD zamiast HD!! ,tym bardziej ze gry na x360 sa przeznaczone wlasnie na ten format, a SD jest tylko pewnego rodzaju dodatkiem aby ci ktorzy jeszcze nie maja TV-HD, mogli do czasu zakupu takowego tez troche pograc.

Radze ogladac zawsze trailery w formacie HD-wtedy byc moze odkryjesz "moc" nadchodzacych gier 2 generacji na X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche o nadchodzacym "Fable2"

xboxonline

 

Peter Molyneux podzielił się podczas X06 kilkoma nowinkami dotyczącymi gry Fable 2. Szkoda tylko, że nie poparł ich jakimś nowym filmem, malutkim fragmentem gry, czy chociażby screenami. Jak wiemy wiele z jego wizji potrafi utonąć gdzieś pomiędzy linijkami kodu, więc przydałoby się coś na poparcie słów.

Miejmy nadzieję jednak, że Peter chcąc odzyskać dobre imię tym razem konsultował się z programistami i nie raczy nas wizją a faktami.

 

Pierwsza sprawa dotyczyła dynamicznie zmieniających się lokacji.

Przykład: Idziesz przez las i w pewnym momencie napotykasz się na obóz. Masz dwa wyjścia: albo wdajesz się w walkę i zabijasz wszystkich obozowiczów, albo zaprzyjaźniasz się z nimi. Jeśli się zaprzyjaźniłeś, to gdy po np. 10 latach wrócisz na to miejsce obóz może stać się już małym miasteczkiem. Jeśli zabiłeś wszystkich zastaniesz obóz w takim samym stanie, jakim zostawiłeś go 10 lat temu.

 

Gra ponownie wróci do zagadnienia własności. Wprawdzie grę zaczynasz jako biedny parobek, lecz wkrótce, po zarobieniu odpowiedniej ilości pieniędzy możesz kupić sobie dom, stodołę a do kompletu zamek. To co kupiłeś, otwiera nowe możliwości gry, specyficzne dla danej lokacji.

 

Grę zaczynasz jako chłop, tyle że w postaci dziecka, dziewczynki lub chłopczyka. Jeśli wybierzesz żeńską opcję, twoja postać będzie się zmieniać fizycznie i psychicznie odpowiednio do danej płci. Z czasem znajdziesz w grze swoją miłość i możesz mieć dzieci (Molyneux zastrzegł, że Fable 2 nie będzie mieć żadnych z tym związanych mini-gierek). Ślub wbrew pozorom nie będzie tylko zbędnym dodatkiem, lecz będzie stanowić kolejny etap gry.

 

Oczywiście nie mogło się obyć bez sztandarowego motywy przewijającego się niemal we wszystkich produkcjach Petera Molyneux - dobro i zło. Tym razem usłyszeliśmy ciekawostkę dotyczącą wyglądu postaci. Jeśli nasza postać będzie brzydka, to jej dzieci odziedziczą brzydotę. Oczywiście razem z charakterem.

 

Dosyć kontrowersyjną sprawą będzie brak scenek przerywnikowych. Peter stwierdził, że to pozostałość poprzedniej epoki gier. Fable 2 będzie więc "Cutscene-free", czy tego chcemy, czy nie-e.

 

I to na razie tyle. Czekamy na więcej informacji, najlepiej w formie wizualnej (trailera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wogole mozna oceniac gre-grafikie ,na podstawie trailerow w SD zamiast HD!! ,tym bardziej ze gry na x360 sa przeznaczone wlasnie na ten format, a SD jest tylko pewnego rodzaju dodatkiem aby ci ktorzy jeszcze nie maja TV-HD, mogli do czasu zakupu takowego tez troche pograc.

Radze ogladac zawsze trailery w formacie HD-wtedy byc moze odkryjesz "moc" nadchodzacych gier 2 generacji na X360

Na TV HD i tak mnie nie stać więc nawet jak kupie Xboxa to max wydam 2k na monitor LCD bo TV i tak nie oglądam ( tylko wiadomości) a fanem kina nie jestem a żeby grać w weekendy nie zamierzam bulić tyle kasy co na sportowy samochód żeby sobie pograć w HD :wink: Trailer w HD i tak jakoś mnie nie powalił :? Ta druga generacja wygląda bardzo ładnie ale jedyny trailer jaki mnie powalił to trailer Killzone który i tak był renderem.

 

mastha no sam się domyśliłeś.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a pokaz mi ten sportowy samochoda za 3 kola?? :lol:

osz ty chamie! jak mogles go potraktowac tak perfidnie! Jego swiatopoglad legl w gruzach! Tymbardziej ze sklamales! bo za dwa kola, nie za trzy... (joke mode off ;)

 

PS - z 2k za HTka to nie byl joke ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TV HD i tak mnie nie stać więc nawet jak kupie Xboxa to max wydam 2k na monitor LCD bo TV i tak nie oglądam ( tylko wiadomości) a fanem kina nie jestem a żeby grać w weekendy nie zamierzam bulić tyle kasy co na sportowy samochód żeby sobie pograć w HD :wink: Trailer w HD i tak jakoś mnie nie powalił :? Ta druga generacja wygląda bardzo ładnie ale jedyny trailer jaki mnie powalił to trailer Killzone który i tak był renderem.

 

mastha no sam się domyśliłeś.

Mnie tez nie powalil, a raczej jego jakosc. Fakt jest w rozdzialce HD, ale nagrywany kamerka, ktora nagrywa to co sie dzieje na ekranie LCD (czyli taki obraz w obrazie)*. Gdybys byl tym kolesiem co gra to pewnie mialbys inne zdanie. Zreszta niewazne. Wazna jest grywalnosc i miodnosc gierek bo sama grafika nam sie szybko znudzi (chyba, ze ktos jest amatorem podziwiania roznych widoczkow i takich tam w gierkach i nic poza tym go nie interesi) jezeli gra nie bedzie oferowala nic poza nia. A wlasnie GoW ma miec mocna karte przetargowa w postaci grywalnosci. 'Chlopy' i 'baby' (pewnie jakas tez sie znajdzie) odpowiedzialni za ta produkcje stawiaja duzy nacisk na ten element i chwala im za to. ;] Jak to wyjdzie w 'praniu' to sie dowiemy niedlugo, ale juz dzisiaj jestem w stanie postawic sto rupii indyjskich, ze bedzie 'ocień haraszo'. ;]

 

*mam nadzieje, ze zrozumiale to napisalem i sie zbytnio nie zapetlilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a pokaz mi ten sportowy samochoda za 3 kola?? :lol:

Oj widze się czepiasz nic nie można powiedzieć bo już ktoś szuka dziury w całym. Za 3k kupisz mazde RX7 150KM napęd na tył sportowy wygląd. A mówiąc TV HD miałem na myśli takie coś http://www.allegro.pl/item128437080_sony_k...reki_wa_wa.html za taką kase to już moge sobie kupić tą mazde i przygotować na tor :wink:

 

Solid nie interesują mnie TV a jak ostatnio na jakiś patrzałem to kosztowały po 10 tysięcy.

 

Widze kultura i tolerancja w tym temacie tylko pozazdrościć.

 

Nawet 3K to dla mnie dużo ( bo kupuje za swoje nie rodziców?). A na TV nie mam czasu więc nie dziw się, że jakoś bym już wytrzymał grając na starym TV.

 

Santi no bez problemu ale lepiej nie pisz, że ci się nie podoba bo zaraz ci będe udowadniać, że musi ci się podobać bo im się podoba ;)

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam sie, tylko zartuje. Inna sprawa, ze staram Ci przetlumaczyc ze granie i ocenianie gier w SD podczas gdy system stworzony jest na HD to po prostu nieporozumienie i krzywdzenie konsoli. To jakbys podpial QuadSLI i gral w 800x600 z detalami na Low. Po prostu nie tak jak to powinno dzialac. Pomijam juz fakt ze to bylo krecone kamera, nie "zgrywane" bezposrednio. Ja nie zmuszam Cie do zmiany zdania tylko porownywanie GoW do FEARa i zbluzganie tytulu po obejrzeniu filmiku w SD jest nieporozumieniem. Co do TV to mozesz za przyklad dac i Samsunga z jakas ponad 100" plazma, ktorej cena rowna sie cenie Merola klasy-S ale spokojnie za 2-3k kupisz juz 26" LCD czy jakis projektor i gwarantuje ze odczucia z gry bede wcale nie gorsze. Aha sprzet swoj kupilem sam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze się czepiasz nic nie można powiedzieć bo już ktoś szuka dziury w całym. Za 3k kupisz mazde RX7 150KM napęd na tył sportowy wygląd. A mówiąc TV HD miałem na myśli takie coś http://www.allegro.pl/item128437080_sony_k...reki_wa_wa.html za taką kase to już moge sobie kupić tą mazde i przygotować na tor :wink:

 

Solid nie interesują mnie TV a jak ostatnio na jakiś patrzałem to kosztowały po 10 tysięcy.

 

Widze kultura i tolerancja w tym temacie tylko pozazdrościć.

 

Nawet 3K to dla mnie dużo ( bo kupuje za swoje nie rodziców?). A na TV nie mam czasu więc nie dziw się, że jakoś bym już wytrzymał grając na starym TV.

 

Santi no bez problemu ale lepiej nie pisz, że ci się nie podoba bo zaraz ci będe udowadniać, że musi ci się podobać bo im się podoba ;)

Teraz dobre 32 calowe LCD można nawet za 2,5 - 2,6 tys kupić. Ja sam też nie oglądam TV. LCD mam do oglądania filmów z kompa i Xbox 360. Dopiero po zobaczeniu gry na LCD można ją lepiej ocenić, wtedy dopiero czuć moc tych gier, nawet tych najsłabszych

 

ps. sprzęt kupiłem sam za własne pieniądze :)

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze grasz w HD??

tjaaa...

i dlatego widze ta kaszanke w najdrobniejszych szczegolach. a ze gralem tez w to na PC, wiec... :|

dla mnie scierwo - choc ponoc cos tam pisza, ze to wersja beta i w fullu ma byc poprawiona. ja jednak podziekuje.

 

@grykom:

 

Kupilem z 2 lata temu PS2. Na poczatku - bajer, super gry, cos innego niz PC i w ogole dostepnosc gier. Ale po jakims czasie doszedlem do smutnego wniosku - (zaznacze ze mam chipa) gram doslownie 5 minut i gra laduje na polce. Gry mnie nie wciagaja tak jak kiedys, poza tym, jesli chodzi o PS2 to nudza mnie z tego wzgledu ze nie ma multiplayera.

 

moze za duza dostepnosc tych gier? moze problem w tym, ze sa za darmo i zadna w zwiazku z tym nie powoduje reakcji: "kur*ac, wydalem kupe kasy na to, a to nudne, ale pogram jeszcze chwile, zeby miec pewnosc, ze to szrot" i co za tym idzie - wsiakasz w gre? ja tak mialem z paroma grami - DMC1, Jak&Daxter, nawet MGS2 (nie bic!) - na poczatku byla mysl: ale szrot i pewnie gdyby nie wydana kasa - odstawilbym je na polke i nie wrocil. teraz to jedne z mych ulubionych gier.

brak multi? alez PS2 ma najpiekniejsze multi na swiecie: splitscreen! nie ma to jak szturchnac kumpla na ostatnim zakrecie w GT albo odtanczyc przed nim taniec zwyciestwa po pokonaniu go 3:0 w PES. ale to tak OT ;)

 

Pytanie do Was - czy jesli macie obecnie x360 to gracie na powiedzmy PS2 ?

 

tak - nawet moge powiedziec, ze wiecej gram na PS2 niz na XO - powod? na XO mam tylko demka i TD:U ;) na PS2 mam jeszcze z 8 gier, ktore musze skonczyc, zeby sie z konsolka pozegnac.

 

Poza tym, czy jest sens grac na monitorze LCD 19 (telewizor kupilbym w przyszlym roku). I czy w moim wypadku - ew. przerobka x'a nie jest odgrzewaniem kotletu ?

 

IMO granie na 19" monitorze (domyslam sie, ze nie masz panoramicznego?) nie ma sensu - bedziesz mial pasy na gorze i na dole, ewentualnie rozciagniety obraz w pionie. ale jeszcze gorzej jest grac na telewizorze SD. przerabianie XO? zeby znowu miec 10 gier w miesiacu i nie miec czasu zapoznac sie dokladniej z zadna z nich? :| TD:U starczyc powinien na pol zycia konsoli ;)

 

Sa gry na tyle ciekawe, multiplayerowe ktore sa warte zakupu az tak by miec ta konsole ?

 

Battlefield 2 - wszyscy w to graja, demko jest za darmo i znam ludzi, ktorzy kupili XO tylko po to, zeby grac w BF2 i graja w demko juz pare miesiecy. w demko!

 

mnie gra online w ogole nie podnieca, wiec akurat ten aspekt w mym przypadku mial najmniejsze znaczenie. i dlatego czekam na PS3, zeby sprzedac XO ;) - a ze w miedzyczasie chcialem pograc w cos w HD... :D czekam na pare gier na XO jeszcze - pogram w nie i XO pojdzie na ebay. za malo gier na splitscreen jak na moj gust. mam nadzieje, ze z PS3 nie bedzie tak samo i zamiast splita nie dostaniemy online bo to by byl dla mnie osobiscie dramat.

 

Zeby bylo jasne - nie narzekam na gry. Bardziej na to, ze nie mam moze z kim grac,

nie masz kumpli? browar, chipsy, dwa pady, Tekken i PES (plus ewentualnie wipeout i burnouty) i zabawa lepsza niz w jakiekolwiek FPPy ;)

ewentualnie rozgaleziacz na pady i we 4 na splitscreenie w TimeSplitters2 - szturchanie sie, krzyczenie na siebie, za szybka akcja i duzo smiechu gwarantowane. ewentualnie cooperative :)

 

Kwesita tez tego, ze przy PS2 internetu podlaczyc nie moge - a w x360 owszem.

ke? a niby czemu nie mozesz? stara PS2 wymaga NetworkAdaptera, nowa dziala bez tego - takie Amplitude czy SSX3 to jednak trzeba miec opanowane na poziomie mistrzowskim jednak, zeby sobie nie narobic wstydu jednak ;)

na PS2 malo ludzi gra online - to fakt - ale ci co graja: sa mistrzami.

szczegolnie polecam Amplitude - fajne tryby gry sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy wiec musze wyjasnic ;)

Jesli chodzi o multiplayer to ogranicza mnie tutaj moj dostawca internetu. Po prostu, wedlug nich podlaczyc PS2 sie nie da, natomiast x'a juz da (ale tez dokladnie nawet tego nie wiedza, wiec przed ew. zakupem bede ich meczyl o pewna informacje).

Jesli chodzi o monitor 19, to nie jest on panoramiczny, lecz jest to stan przejsciowy zanim kupie telewizor. Po prostu nie chce wywac w jednym momencie tyle kasy, chyba ze kupie tv na raty.

Kumpli mam ;) Tyle ze takie 'spotkania' albo sa raz na kilka miesiecy, bo kazdy pracuje albo ma inne zajecia, albo nikt w pes'a nie chce grac, bo to prawdziwe slabiaki. A ja osobiscie pracuje tak, ze mam caly czas wolne (niewiarygodne ale prawdziwe) w dodatku pracuje z domu, wiec nudy u mnie sa na pozadku dziennym ;)

 

Btw. jak wyglada kwestia grania w FPP na x360 ? Mozna podlaczyc myszke, a jesli nie, to czy ten pad jest na tyle dokladny aby mozna bylo sie przyzwyczaic ? (tak jak mowilem jestem osoba grajaca w cs 1.6, wiec z fpp na konsolach zawsze mam problemy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. jak wyglada kwestia grania w FPP na x360 ? Mozna podlaczyc myszke, a jesli nie, to czy ten pad jest na tyle dokladny aby mozna bylo sie przyzwyczaic ? (tak jak mowilem jestem osoba grajaca w cs 1.6, wiec z fpp na konsolach zawsze mam problemy)

Nie wiem co granie w csa ma wspolnego z fpp na padach...

Gram w csa praktycznei codziennie od paru latek i po przestawieniu sie na pada moge stwierdzic ze myszką gra sie gorzej ^^ Pad jest wygodniejszy i basta.

 

 

A teraz hapi nius... :mur:

Klik w plik i mamy trik....

 

Sympatycznie :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem cos dla naszego kolegi @sialala:

 

Guitar Hero II na X360 :)

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31008;core.html

 

EDIT:

 

Dla wielbicieli N64 majacych X360 - wychodzi nowy Banjo i Kazooie :)

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31010;core.html

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciezko cos powiedziec w sumie. Ale ogladajac to naszla mnie pewna mysl : nareszcie jakis bardziej "realistyczny" shooter, nie ma skakania na rakietach i innych tegp typu bullshitu tylko chowanie sie za murkami itp. Ale tak czy inaczej, za malo zeby cokolwiek wnioskowac.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj troche w Carbona i jakos tak nie przypadl mi do gustu ;)

 

Dzisiaj zrobie drugie podejscie moooze cos sie zmieni ;]

 

PS. gra jak dla mnie wyglada zbyt cukierkowo , tzn wszystko swieci jak psie jaja co mi osobiscie przeszkadza w rozgrywce . No ale moze to akurat urok tych tras (w tym jedna drift) ktore sa w demo udostepnione . To co wczoraj jeszcze zauwazylem to imo kiepsko wygladajacy model samochodow... Poza tym gra graficznie nie jest rewelacja a xbox czasem chrupnie tak , ze... :blink:

 

Zmienil sie natomiast w moim odczuciu model sterowania driftem (lol) , jest jakis taki dziwny... ;)

 

Screeny jak ktos bedzie chcial moge wykonac pozniej , ale jakoscia nie beda grzeszyc bo beda to fotki panelu + slabe swiatlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360

 

Firmy CD Projekt Sp. z o.o. i Microsoft Sp. z o.o. poinformowały, że podpisały dziś umowę dotyczącą dystrybucji w Polsce gier firmy Microsoft na konsolę Xbox 360.

 

3 listopada 2006 roku na terenie Polski zadebiutuje konsola następnej generacji - Xbox 360. Firma CD Projekt będzie wyłącznym dystrybutorem gier firmy Microsoft przeznaczonych na tę konsolę.

 

Wraz z pojawieniem się Xbox 360 na rynku polskim, firma CD Projekt wprowadzi do sprzedaży największe hity dostępne na tą konsolę. Wśród nich znajdą się takie tytuły, jak: Project Gotham Racing 3, Perfect Dark Zero, Kameo: Elements of Power, Dead or Alive 4 i Ninety-Nine Nights. Już wkrótce, wraz z premierą na świecie, pojawią się także najnowsze produkcje na Xbox 360: Gears of War, Fusion Frenzy 2, Viva Pinata oraz Dead or Alive: Xtreme 2, a w pierwszych miesiącach przyszłego roku także Forza Motosport 2 i Crackdown.

 

"Cieszymy się, że firma Microsoft zdecydowała się wprowadzić konsolę Xbox 360 do oficjalnej sprzedaży w naszym kraju" - powiedział Marcin Iwiński, jeden z szefów i współzałożycieli CD Projekt. "To bardzo nowoczesna platforma, która wirtualną zabawę wprowadza na zupełnie nowy poziom. Jednocześnie jesteśmy dumni, że firma Microsoft powierzyła nam dystrybucję swoich gier na Xbox 360. Listopad bez wątpienia zapoczątkuje w Polsce zupełnie nową erę nie tylko grania, ale i szeroko rozumianej rozrywki" - dodał Marcin Iwiński.

 

"Wprowadzenie konsoli Xbox 360 to bardzo ważny moment dla Microsoft" - potwierdził Piotr Pągowski, dyrektor nowego działu "Entertainment & Devices" w polskim oddziale firmy Microsoft. "Wspólnie rozpoczynamy podróż w fantastyczny świat cyfrowej rozrywki (którą wreszcie można cieszyć się ze znajomymi lub rodziną), przygód w grach wysokiej rozdzielczości, słuchania ulubionych nagrań, oglądania wspólnie zdjęć, a w niedalekiej przyszłości korzystania z Xbox Live - gier przez Internet, chatów czy też wideo-konferencji. We współpracy z CD Projekt zaoferujemy najlepsze, wybrane tytuły gier, zaopatrzone w informacje w języku polskim, w tym najciekawsze propozycje na święta: Gears of War i Viva Pinata" - podsumował Piotr Pągowski.

 

Równocześnie mamy przyjemność poinformować, że już za tydzień, 13 października, sklep gram.pl zostanie wzbogacony o nowy dział poświęcony konsoli Xbox 360. W ofercie sklepu znajdą się gry, a wkrótce także sama konsola wraz z akcesoriami. Nowe produkty będzie można nabyć przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy. Więcej informacji http://sklep.gram.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padła mi 360 tka !

 

Gram w kameo - nagle zawiecha i jakieś kwiatki na ekranie.

 

po włązceniu mam tylko czarny ekran i dioda na czerowno miga. ( konsola data produkcji marzec 2006)

 

jutro wysyłam konsole na gwarancje.

 

To już mój drugi xbox 360, pierwszy często się zawieszał.

 

Chyba narazie podziękuje microsyfowi i poczekam aż upelszą ten szmelc. Bo teraz mam conajmniej 5 tygodni grania z głowy. Sory że tak jade na konsole, ale to naprawdę wku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...