Skocz do zawartości
k2

Star Wars: Empire At War

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bylbym tym zainteresowany, co prawda nie uwazam dubbingu za beznadziejny ale i tak wolalbym slyszec to w oryginale, przy instalacji zauwazylem ze kopiuje sie jakis plik ktory mogl zawierac oryginalna sciezke dialogowa, moze wystarczy tylko cos podmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz cholera jasna. Uwielbiam klimaty SW i gra pasuje mi niesamowicie, ale zacialem sie... ;( Gram rebeliantami i mam problem niemal na samym poczatku. Zdobylem jakies 9-10 planet (Mon Calamari, Kessel, itp.) i Imperium nie daje mi spokoju (ktorego potrzebuje na zbudowanie sobie floty na kolejne podboje) i nieustannie atakuje mi to cholerne Kessel. No ludzie! Przeciez to jest tylko cholerna skala. Niewazne jaka mam tam flote (6 corvett, 2 te wiekie kilkusegmentowe, kilka pomniejszych i kilkanascie ekip X i Y Wingow), Space Station na poziomie 2-gim i ze na planecie jest Ion Cannon. Imperium ciagle mi wkracza z 12 zwyklymi niszczycielami i kilkoma Imperial, o reszcie juz nie wspominajac i [gluteus maximus]. Probuje juz kilka godzin i za cholere nie moge obronic tej planety. Ma ktos jakies porady moze do walki powietrznej (wezwanie posilkow wyczailem, ale nie pomaga)? Najgorsze, ze gram na Easy...

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucia patriotyczne mi nie pozwalaja. ;) A tak serio to chyba oddam im ten Kessel... :( Podejrzewam, ze nawet jakbym ich pokonal jakas resztka sil, to zaraz by mnie znowu walneli przed odbudowaniem strat i tylko kase (i zycie ludzi!) bym stracil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem to szybko rzecz jasna imperium i grajac na latwym imperium naprawde nie powinno sie miec praktycznie zadnych problemow :P pytanie do tych co grali imperium. wyscie zdobywali wszysciutkie planety czy tylko te co trzeba ? bo ja wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na średnim poziomie trud. i w dodatku "Dobrymi", Impreium jest fee :P złe. Z drugiej strony "Jasna ścieżka" jest dosyć ciemna i trudna. Jak skończyłem grę to nie mogłem w to uwierzyć...strasznie krótka jest!

A najfajniejsze w spolszczeniu jet artodito czy jakos tak to było :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dźwiękiem / po zainstalowaniu gra się uruchamia ale guzik audio wogóle nie jest dostępny no i oczywiście nic nie słychać z głośników ? co to może być ?

komp zgodnie z opisem

audio c-media ac97 Cmi9739 najnowsze stery zaisntalowane i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. A raczej nie wiem za bardzo co sie dzieje. W misji gdzie Boba Fett ma do sprzatniecia czujniki wokol bazy piratow (imperium). Wszystko ladnie czyszcze, potem przylatuja posilki w sile 3xAcclamator + 5xTartan + Vader no i Boba Fett do kompletu. Generalnie ze wszystkim robie sieczke, rozwalam baze piratow na asteroidzie, kosze wszystkie mysliwce ale za cholere nie moge rozwalic szefa piratow, siekam w niego wszystkim co mam (lacznie ze zdolnosciami czyli zwiekszeniem mocy laserow + pociski soniczne Boby Fetta) a typowi nawet oslony sie praktycznie nie zmniejszaja (max jaki udalo mi sie osiagnac to okolo 1/4 shield mu zeszlo, ale co z tego jak po chwili sie odnawia). No i oczywiscie przegrywam bo nie daje rady go "spacyfikowac" i kolo ucieka. Jakies pomysly na to misje?? Chcialem zbudowac Interdictora zeby nie mogl odleciec, ale mam za maly tech level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...