Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro dostan nokie 6630  i widze ze sa problemy z sciagnieciem i za takie pieniadze?kolega sciaga podobno z kazdej noki i razem z polskim menu wychodzi 40 zl. Ale to sie okaze. nokia jest z vodafona

1465500[/snapback]

z kazdej.... z n3210 itp moge za 5zl :lol:

z 6630 sa ogromne problemy, wiec na 100% nikt nie sciagnie za 40zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprostowanie co do tego adresu z czestochowy cena to jest 300 zl moj telefon juz jest w fazie zdejmowania sima u nich dam znac jak to wyszlo , cena moze i spora ale i tak mam juz dosc szukania a minely juz 3 miechy od kupna tego fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlolibka <_<

 

Ja tez mam tą nokie od 2 michów sie bujam

 

Moja tez jest od szwedów z sieci Telia Go. Gdzie mozna zdjąc tylko KRk lub Czestochowa a stolica jest w tyle. Jak ktos cos wie zdjął szwdzkiego sima z nokii 6630 to napiszcie. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj na stronie ponoć generuje kody do noki 6630 wiem że wcześniej było pisane że się nie da kodem ale i wcześniej nie widziałem tej strony

1484354[/snapback]

TAK tak ja pieprze ze wy z tymi kodami nie dacie spokoju, stary to co ze generuje ja tez moge generowac 10894298043290432 i 322189402390342 i jeszcze kilka wygenerowac :mur: dajcie spokoj kodyfikatorzy

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odkopac topic. Po tym co przeczytalem musze przyznac ze zmartwilo mnie sciaganie simlocka za 150-200PLN :( Czy cos sie zmienilo w tej sprawie? Czy juz jest wieksza mozliwosc sciagniecia, czy wciaz jest problem aby znalezc koglos kto moze to zrobic.

Pytam poniewaz bede w Irlandii niedlugo, a Vodafone ma dosc ciekawa oferte. N6630 jest za 199Euro jako pre-paid, troche mnie zdziwilo ze nie ma abonamentu i jeszcze tak niska cena tego tel. Co wiecej na poczatek dostaje sie jakas okreslona kwote i co miesiac doladowuja 10E. Pomyslalem zeby zakupic ta Nokie, moze nawet kilka. A przeciez karty sim z kasa mozna zosawic komus na miejscu lub sprzedac. Tylko problemem jest ten nieszczesny simlock. Podobno Vodafone akurat trudno zlamac. Jak sadzicie, czy ewentualnei tam na miejscu bylaby gdzies taka mozliwosc? Czy tylko Polska jest takim krajem gdzie sie w to bawia ludzie...?

Sorki za te pytania, ale nie bardzo jestem w temacie telefonow. A sadze, ze ten by bylo warto kupic za taka cene w porownaniu z polskimi cenami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada /ja tak zrobilem/

mialem vode austriacka w fonie.

 

1. Wystawilem przedmiot na allegro.pl /poszedl za 900 zl/

2. Kupilem ten sam telefon bez s-locka za 1200 zl /tez na allegro/

 

Zajelo mi to lacznie 4 dni.

Na simlocka czekalem 2 miesiace.

Polecam ten sposob - jako jedyny jest chyba pewny i sprawdzony.

pozdrawiam i tym ktorzy z niego nie skorzystaja zycze cierpliwosci w oczekiwaniu

Edytowane przez ghetto_mon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w Irlandii. Promocja w Vodafone wciaz trwa, ale co z tego jak nawet zaden Chinczyk nie potrafi tu (Dublin) zdjac simlock'a.

Podobno jakas f-ma sie oglaszala na na allegro, ze zdejmuje sim'a z tego tel. Stanialo cos, czy nie bardzo? Bo jak narazie 250zl jak dla mnie jest nie do przyjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zadalem to samo pytanie tutaj. Odpowiedzi nie dostalem. Ale z tego co wyczytalem w necie, to jedyna f-ma, ktora deklarowala, ze to zrobi za 350zl wcale tego nie robi. Wiec okazuje sie, ze wciaz niema mozliwosci zdjecia sima z tej Nokii w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo trudna. Generalnie bezproblemowo simlocka mozna sciagnac tylko z pierwszych wersji, wtedy schodzi za pomoca kodu. W Warszawie i Krakowie chyba rowniez oglaszaja sie ludzie, ktorzy rzekoma ruszaja 6630 i 6680, ale w efekcie albo sami proboja zjechac ja po kodach albo za te 200-300 zl wysylaja je do klienta, ktorzy przelutowuje uklad flash i programuje go na nowo (taka operacja trwa okolo 2-3 tygodni i dla mnie wyglada raczej podejrzanie). Jakis czas temu ta informacja rozeszla sie po serwisach Nokii wraz z ta o zakazie serwisowania (nawet za kase) telefonow w ten sposob modyfikowanych. Na szybkiego i bezproblemowego simlocka z BB5 przyjdzie jeszcze dlugo poczekac, a narazie nie ma sie co ludzic, ze oferty w stylu 30-50zl sa prawdziwe.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo trudna. Generalnie bezproblemowo simlocka mozna sciagnac tylko z pierwszych wersji, wtedy schodzi za pomoca kodu. W Warszawie i Krakowie chyba rowniez oglaszaja sie ludzie, ktorzy rzekoma ruszaja 6630 i 6680, ale w efekcie albo sami proboja zjechac ja po kodach albo za te 200-300 zl wysylaja je do klienta, ktorzy przelutowuje uklad flash i programuje go na nowo (taka operacja trwa okolo 2-3 tygodni i dla mnie wyglada raczej podejrzanie). Jakis czas temu ta informacja rozeszla sie po serwisach Nokii wraz z ta o zakazie serwisowania (nawet za kase) telefonow w ten sposob modyfikowanych. Na szybkiego i bezproblemowego simlocka z BB5 przyjdzie jeszcze dlugo poczekac, a narazie nie ma sie co ludzic, ze oferty w stylu 30-50zl sa prawdziwe.

1696829[/snapback]

..wiec wciaz nie ma rozwiazania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziane ze on rzeczywscie robi te telefony. Byc moze ma jakis generator i mysli ze dziala, byc moze dorwal gdzies opis ktory uklad wymienic i jak go zaprogramowac. Z tego co mi wiadomo, a monitoruje roznego rodzaju fora pod katem simlockow z BB5 (taka praca) to nie ma zadnego bezinwazyjnego sposobu na zdjecie simlocka poza kodami, ktore dzialaja tylko w przypadku starej wersji softu w telefonie. Flash w tych telefonach to zaden problem, u nas zostawiasz telefon na godzine, placisz 30zl i cieszysz sie oryginalnym polskim tlumaczeniem, a na simlocka narazie nie ma szans i nie spodziewalbym sie jakiejs rewolucji w najblizszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Dzwoniłem dzisiaj do tego Swiat komórek i niestety nie zdejmują smoków z tej nokii.Nie wie ktoś czy da sie to ściągnąć w Anglii? :mur:

Podejrzewam ze nie (ostatnio nikt ze znajomych nie chwalil sie takimi mozliwosciami). Podobnie jest u nas, gdzie jakis czas ktos wspominal ze w salonach IDEI/Orange moga zdjac simlocka z BB5 za 500zl, ale to tez okazalo sie nieprawda. Aukcje z allegro rowniez maja sie nijak do prawdy. Nikt nie mial okazji przekonac sie czy gosciu, ktory oglasza sie ze zdejmuje simlocka robi to rzeczywiscie w domu bez wiekszego problemu i grzebania w telefonie czy tez w ogole to rusza.

 

Najlepsza i praktycznie jedyna opcja na dzis to znalezc i kupic telefon fabrycznie bez simlocka albo zmienic obiekt zainteresowania ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro kumpel, który ma komis ma podać mi numer do swojego kumpla, który ma wejścia w nokii i może coś uda się zrobić taniej, bo podobno ściąga ze wszystkich 6630 :)

W takim razie czekam na twoj komentarz, ale na twoim miejscu nie napalalbym sie zbytnio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam ten sam problem <mieszkam w Anglii>...kupila nokie 6630 i tydzien temu pojechala do Polski z mysla ze sciagna mi tam sim-loca ale niestety nawet kumpel mojej siory z Wroclawia tego nie zrobil:( W niedziele bede miala ja z powrotem podobno tu w Anglii mozna zdjac z niej sim-loca za £15 <funtow> jak bedziecie wiedzieli cos na ten temat plis odezwijcie sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie mogę się dodzwonić do tego kumpla, więc będę musiał poczekać z tym telefonem do kompla do przyszłego tygodnia - jakby coś, to się odezwę. Jutro jadę do Warszawy i tam zrobię wywiad - może soć wiadomo w stolicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie...

 

na jednym serwisie znalazłem wypowiedź kolesia który tywierdzi, że: "simlock nokia 6630 Leon Serwis GSM 2005-11-22 15:27:22

Oświadczam, że możliwe jest zdjęcie simlocka z telefonów nokia 6630. Do zdjęcia potrzebny jest specjalny kabel oraz program który ściąga simlocki z innych imei niż 35... Cena w moim serwisie wynosi 100zł (za polskie menu nie jest pobierana opłata). Po więcej informacji zapraszam na gg 3681843. Pozdrawiam."

 

Jak narazie koleś był niedostępny na gg, ale próbujcie... jak się uda, to czekam na info. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...