Skocz do zawartości
BNX

Procesory

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, wszystko kiedys stanieje :}}}

 

wisz poczekasz troche sprzet stanieje ten co chcesz teraz kupic, ale za jakis czas jakis inny lepszy sprzet osiagnie cene sprzetu, ktory teraz chcesz kupic i dalej bedziesz mial rozterke, hehehe;

 

uwierz mi na slowo :) ja mam takie dylematy od 12 lat, haha;

wlasnie teraz stoje przed kolejnym i temat osobny do tego zalozylem;

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=121754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam jaki jest ten NF8?

Nadaje się to do OC?

1332432[/snapback]

Nie wiem :? Czytam,szukam ale nic nie moge znalezc :? Byl kiedys temat o tej plycie ale nie wiem co teraz w nim pisza...

Po budowie plyty nie widac jakis razacych uchybien,pisza tez ze ma to soft menu wiec chyba jest ok :wink: Ale niestety nie slyszalem wypowiedzi userow :-| Ale gdybym bral teraz nowe graty za male pieniadze to wlasnie wzialbym ta mobo lub dolozyl do dfi :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra :D Ale nie wiem jak sie sprawuje no i po budowie plyty widac ze nie jest ona najwyzszych lotow :? konkretnie chodzi mi tutaj o dwufazowe zasilanie :wink: Ale plytka moze byc spoko chociaz jak juz pisalem wyzej zainteresowalbym sie raczej abitem lub dfi ale to raczej za drogo :sad:

Reasumujac plyta niezbyt ciekawa :-| Jezeli chcesz bardzo tanio to moze to http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15756# firma ta sama wykonanie zapewnie podobne i jest trojfazowe zasilanie :wink: Jedyne slabe punkty to brak gigabit'owej sieciowki i osmiokanalowego dzwieku :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Athlony, Bartony i Semprony na socket A

 

UPDATE

Dobrym rozwiazaniem jest kupienie Athlona 2500XP-M i go podkrecic delikatnie :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wejdzie AMD Sempron 3000 (  1335429[/snapback]

Wszystkie Athlony, Bartony i Semprony na socket A

1335429[/snapback]

nie wiedziałem że można mieć takie problemy ze zrozumieniem tekstu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem sie przez gadu-gadu kolesia i spytalem co za procesor by jeszcze wszedł do mojej plyty , powiedzial ze ma dla mnie SEMPRON'a 2600 ... wiec nie wiem czy owy sempron to max jaki da rade wejsc ...

 

Ponoc kto pyta nie bładzi ale w tym kraju niedlugo bedzie egzekucja za tego typu ....

 

Rafael Santi

jeszcze raz dzięki ... :-P

Edytowane przez EaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja mam metlik w glowie :mur:

Wg tego ten soltek nie obsluguje semprona :sad: Wiec teraz nie jestem juz pewien czy Soltek 75FRN-L pociagnie tego semprona :unsure:. Najlepiej jak by byla mozliwosc sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz mozliwosci sprawdzenia czy sempron pojdzie u Ciebie, a masz okolo 350 zl. na procesor to nie ryzykuj i naprawde radze kup sobie Bartona;

taki procesor jak Barton starczy Ci na troszke dluzej niz Sempron przez to, ze jest bardziej wydajny :}}}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto pełna lista procesorow na Socket A ktorych wg strony SOLTEKA plyta SL-75FRN-L nie obsluguje:

$Athlon XP 3000+/2.1GHz 10.5x200

$Athlon XP 3200+/2.2GHz 11x200

^Sempron 2200+/1.5GHz 9x166

^Sempron 2300+/1.58GHz 9.5x166

^Sempron 2400+/1.66GHz 10x166

^Sempron 2500+/1.75GHz 10.5x166

^Sempron 2600+/1.83GHz 11x166

^Sempron 2800+/2GHz 12x166

%Sempron 2200+/1.5GHz 9x166

%Sempron 2800+/2GHz 12x166

Objasnienia:

$ : Barton(0.13micron) FSB=200MHz

^ :Thoroughbred (0.13micron) FSB=166MHz

% : Barton(0.13micron) FSB=166MHz

 

Za wprowadzenie w blad w poprzednim poscie wielkie sorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz mozliwosci sprawdzenia czy sempron pojdzie u Ciebie, a masz okolo 350 zl. na procesor to nie ryzykuj i naprawde radze kup sobie Bartona;

taki procesor jak Barton starczy Ci na troszke dluzej niz Sempron przez to, ze jest bardziej wydajny :}}}

1335569[/snapback]

Niby w czym i jak jest bardziej wydajny? Przecież to, to samo, rdzeń Barton, 512KB Cache, fsb166 :lol:

Na tym Solteku napewno będą działac wszystkie proce Socket 462.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle nie będą działały co bios ich nie wykryje jako odpowiednie procki... flash biosa i po sprawie według mnie przynajmniej :-P

 

a z drugiej stony to żeczywiście lepiej weż bartka i wykręć go jak mokrą ścierke B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...