Skocz do zawartości
Yeti

Import Z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

Kolezanka siostry jedzie do chin i istnieje mozliwosc sprowadzania czegos do PL. Juz myslalem zeby poprosic o DVD-RW z gornej polki... ale nie orientuje sie w tatejszych cenach i nie wiem ile $ trzeba. Znacie moze jakies strony gdzie sa informacje o cenach w Chinach? Byl bym rad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje ten stary temat, żeby zapytac czy ktos probował importować cos z Chin. Jeśli tak jakie to są mniej wiecej koszty i jaka trzeba mieć kase, żeby cokolwiek można było zaczać. Czy z 10000 zł coś sie wystartuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez tymi stronkami sie interesuja, a raczej importem z chin. Kuzyn swego czasu sprzedawal mase mp3 made in chaina na allegro i nielze na tym wychodzil.

Ostatnio wyslalem maila do jednej z firm, ale nie odpowiadaja 2nd dzien, a wydjae mi sie ze bylo nawet nielze po englishu napisane.

 

10 000? Zalezy czego. Przewaznie trzeba wziac caly kontener jakiegos produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ludzie dalej dają się nabierać. :-|

Chyba Ty.. ;)

 

Ok dwa lata temu jakimś cudem skontaktował sie ze mna jakis włoch z duzą ilością komórek..

Ponaglał mnie bo jechał do UK a ja kasy nie miałem i nie byłem pewien co to za typ..

Wiec go umówiłem z ojcem w Londynie, wziąłem Nokie 9500 oraz 7610, i tyle z tego wyszło że mam komórke za free zamiast jakiejść monokolorowej, szerokodługiej nokii ;]

Sprzedałem 9500 za ok 1/3 kasy więcej, i chyba na interesie byłem tylko do tyłu ściągnięcie sima..

Opłaca sie, ale to jest spore ryzyko..

No i trzeba mieć na początek troche kasy żeby ściągnąć kontener a nie 1-2 zabawki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, gdzie mozna sprawdzic jakie jest cło na dany towar np. z chin czy uk ? Jest ono na liczane przy wszystkich ilosciach, czy np. dla celow prywatnych jest mniejsze? Czy do sprowadzanych towarow jest doliczany podatek VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...