Skocz do zawartości
Neo_x

Jaki posiadasz procek?

Jaki masz procek?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki masz procek?

    • AMD Duron
      120
    • AMD Athlon (XP)
      237
    • AMD-K6- (2, 3)
      11
    • Intel Pentium
      61
    • Intel Celeron
      95
    • Intel Xeon
      2
    • Intel Pentium 3 Xeon
      2
    • Intel Itanium
      6
    • inne :)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

na Vipera to nikogo nie stac  a maluch to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o i wszyscy to kupuja -jest to przyklad celka:D(TIP-Tanie I Pewne :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ).Athlon to tak jak Nowy Passat a p4 to syrena z pelny bakiem.

A wogle co ty mi tu procka do Vipera poruwnujesz?

Wiem ze Athlon ma takiego speeda jak wajper ale nie musisz sie tym chwalic-"MY to wiemy Kocie"

Dobre porównanie. A czytałeś opinię o nowym passacie właścicieli i mechaników a nie prasy (z kapitałem niemieckim) samochodowej.

Ja raczej Intela porównywał bym do VW.

Nowy Celek ma się tak do starego jak nowy VW Golf IV GTI z silnikiem VR (rzędowo-widastym) do starej III. Stary był ze 200kg lżejszy i miał 6 garów a nowy jest cięzszy i ...ma obcięty jeden cylinder (swoja drogą musieli się napracowac żeby tego 5 cylindrowego dziwolaga wywazyc). Oczywiście zdaniem Ferdinadnda Piecha nowy jest lepszy. Ci co mieli oba nie bardzo się z nim zgadzaja (również w kwestii jakosci i trwałości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam celki za najlepsze procki............... ladnie sie kreca bez zadbych super  chlodzen :)

Tak celki to bardzo fajne procki. Kupuje sie taki z założeniem ,że sie go podkręci bo inaczej nie ma sensu.

Ja tak kupiłem swojego c667 mając nadzieje ,że pujdzie na 1GHz bo inaczej to mój poprzedni c366@550 (534 stable) był od niego szybszy.

Na szczęście poszegł tyle ile chciałem i jeszcze troche. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... a ja od "n" lat mam Intela i bede mu wierny :D Poza tym ta ankieta jakas dziwna: brakuje kilku pozycji, m. in. Pentium 2,3,4. Zrobiona wylacznie pod katem AMD.

A moze rytualny mord...

Dla intela...

 

AMD jest najlepszy w stosunku wydajnosc/cena, ja np nie zaprzeczam, ze intel ma wydajne procesory (2.53mhz) tyle, ze za nieodpowiednia cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ja mam celerona 1000mhz :D a tak wogóle to od początku jade na intelach :D najpierw intel pentium 133mhz, póżniej celeron 667mhz a teraz celeron 1000mhz. Ale coś tak myślę i chyba mojim następnym porckiem będzie jakieś amd :twisted: :D ... może athlonXP +1.8ghz :?: :twisted: ... zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...