Skocz do zawartości
rumun_666

Gumball 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Gumball 3000

 

Czyli najbardziej odjechany wyścig świata. Brak ograniczeń, duzy zapas $ na mandaty, brak mózgu i juz mozemy ruszac w trase. W wyscigu tym moze wystartowac kazdy, dowolnym silnikowym pojazdem. Począwszy od skuterow koncząc na Ferrari Enzo. Na jego podstawie powstała tez gra na PS2.

 

To co ludzie robia w tym wyscigu jest bezmyslne i kryminalne, ale sam chętnie bym w nim wystartował, choc to głupota swiata :) Jednakże też swietna zabawa. Co wy o nim myslicie ?

 

Oficjalne forum

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

kiedys caly odcinek jackassow byl poswiecony wyscigowi gumball w ktorym brali udzial knoxville, steve-o, party boy. Jechali nawet przez Polske :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

ursus ;]

1347745[/snapback]

a nie bo wołga ;]

Dołączona grafika

pacz jaka doopa ;]

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają fantazję!!! Ale sam bym się tak pościgał - żyje się tylko raz na jakiś czas ;-)

Paszczu - fajne fotki i filmiki... Mieć taką brykę... jakbym ją sprzedał ale bym kompa miał - nikt na tweaku by mi nie podkoczył :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idioci

 

dzieci bogatych rodzicow

do tego rozwalaja takie bryki.....

 

zero szacunku dla nich mam a caly wyscig moze by byl fajny gdyby nie brali debili do niego....

 

no ale jak to puszczaja na extreem to co sie dziwic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saabem cabrio ~~

 

Ale lepsze jest nieoficjalne lforum gamballa 3000 na jakims niemieckim forum.

Musze poszukac ale w kazdym razie ciekawsze opisy i wiele ciekawych relacji samych zmagan.

 

I pamietajcie.

 

Its not a race its a rally :lol:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idioci

 

dzieci bogatych rodzicow

do tego rozwalaja takie bryki.....

Piratez - musisz przyznać że takim "cudem" wstyd byłoby się w szerszym świecie pokazać.

Stety lub niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"banda popiepszzonych idiotów i debil????" ja mam innne podjescie

 

banda popiepszzonych idiotów i debili ktorych stac na takie autka, ktorzy interesuja sie carami od zawsze i kochaja wyscigi. Pozatym nikomu z nieba nie spadła kasa, trzeba bylo miec mozg do interesów i ciezko pracowac, miec szczescie itp. Bo nie mow mi zebys dziecom nie kupil carów/domow itp gdybys mial na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym mial kase dziecku bym nie kupil od razu jakiejs bryki co ma >150KM bo by sie zabilo :/ - to po pierwsze, a po drugie musi zasluzyc, a nie dostawac sportowa bryke w prezencie bo jestem "dobry tatus" widze jak jest u mnie w bloku jak bogaci rodzice daja dzieciom wszystko co zechca... z czasem moze ale na pewno nie od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh zawistni polacy :>, też nie mam dzianych rodziców tak jak większość tutaj, ale nie rozumiem po co te wyzwiska "debile, idioci". Skoro mają kase - nie ukradli jej to mogą z nią robić co chcą i nic wam do tego. Zgadzam się z tym co napisał DaRo. Raczej idiotami i debilami nie są skoro potrafili dojść sami lub z pomocą rodziców do takiej kasy aby móc brać udział w tych wyścigach.

 

Powerslave: A skąd wiesz, że te samochody to ich 1-sze bryki? Wyścigi są od >21lat, więc zakładając, że mają 21, a pewnie coniektórzy i więcej to prawojazdy posiadają od dobrych 5lat. Więc na pewno te samochody nie są pierwszymi, którymi jeżdzą i, które "dostali". I tego czy w jakiś sposób sobie zasłużyli na taką fure też nie wiemy, więc nie rozumiem jak można coeniać lduzi nie znając ich.

 

Heh, się rozpisałem >_> .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie popatrzcie co sie na naszych drogach dzieje!!!!! Jezdzi wiecej "idiotow" niz w tym "niby wyscigu"!!! Ci co tam startuja potrafia jezdzic i maja czym jezdzic, wiec czemu nie maja tego robic. A u nas kolesia kolo 20 lat jezdza jakimis zdezelowanymi furami i powoduja ogromne niebezpieczenstwo niemajac wogole pojecia jak sie "dobrze" prowadzi samochod!!!!

P.S. "Nasza" tzn polska ekipa ma w tym roku startowac, ciekawe czym pojada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave: A skąd wiesz, że te samochody to ich 1-sze bryki? Wyścigi są od >21lat, więc zakładając, że mają 21, a pewnie coniektórzy i więcej to prawojazdy posiadają od dobrych 5lat. Więc na pewno te samochody nie są pierwszymi, którymi jeżdzą i, które "dostali". I tego czy w jakiś sposób sobie zasłużyli na taką fure też nie wiemy, więc nie rozumiem jak można coeniać lduzi nie znając ich.

1348851[/snapback]

a czy ja pisalem o nich? nie, ja pisalem o tym co ja bym zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech jeżdżą po publicznych drogach, ale niech te drogi będą wtedy zamknięte.

Niech się zabijają wpadając w poślizg przy 250 na godzinę. Ale niech nie zabijają ludzi którzy będą mieli nieszczęście znaleźć się na kolizyjnym.

Dla mnie są idiotami. Bo mają się za bogów którymi nie są.

 

Telewizja ogłupia. Może idźcie skopać ogródek, bo wiosna przyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech jeżdżą po publicznych drogach, ale niech te drogi będą wtedy zamknięte.

Niech się zabijają wpadając w poślizg przy 250 na godzinę. Ale niech nie zabijają ludzi którzy będą mieli nieszczęście znaleźć się na kolizyjnym.

Dla mnie są idiotami. Bo mają się za bogów którymi nie są.

 

Telewizja ogłupia. Może idźcie skopać ogródek, bo wiosna przyszła.

1349399[/snapback]

No dokładnie genialnie to ująłeś podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie nasi wpspaniali idioci statystyke bo to co mowicie to sa jakies #$@%#% bzdury z #@$@#%^

 

Statystyka nie klamie.

 

Niemcy - brak ograniczeczen na wiekszosci odcinkach. Ludzie jezdza ile moga...

 

USA - b.restrykcyjne przepisy drogowe i ich egzekwowanie. Tylko co z tego jak w USA jest 3x wiecej wypadkow niz w niemczech (liczacz to na glowe 1 mieszkanca...!!!) Zeby ktos mi nie zarzucil ze usa to wiekszy kraj.

 

Oczywiscie nie mowie tu o jakis szalenstwach na drodze bo ocziwiscie jazda 200km/h na zakopiance to przesada.

Ale jechac 250km/h nie uwazam za cos niebezpiecznego.

Oni nie jezdzili po drogach typowo Polskich tylko po autostradach w wiekszosci.

 

BTW. Zastanawiam sie czy Ci ktorzy pisza idioci itd. byli kiedys na zachodzie samochodem. Tam nikt jadacy ponizej 160-180km/h nie jedzie lewym pasem. W polsce to normalne ze np. na A4 koles jedzie lewym pasem 110...

 

Sry ale b.duzo jezdze po polskich drogach i wieksze niebezpieczenstwo powoduja "defensywni" kierowcy.

 

BTW. Nikt w europie nie jechal wiecej jak ~250-270km/h

W maroku dopiero pozwolili sobie.

 

Zeznania kolesia w Koeningsega - wskazooFwka na liczniku dochodzila juz do predkosci maxymalnej. Kiedy ja przekroczylismy licznik sie spalil :P

 

Hmmm tam naprawde malo mlodych ludzi wystapilo.

 

BTW. Koszta sa fajne 10.000 Pounds wpisowego na 2 osoby. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech jeżdżą po publicznych drogach, ale niech te drogi będą wtedy zamknięte.

Niech się zabijają wpadając w poślizg przy 250 na godzinę. Ale niech nie zabijają ludzi którzy będą mieli nieszczęście znaleźć się na kolizyjnym.

Dla mnie są idiotami. Bo mają się za bogów którymi nie są.

 

Telewizja ogłupia. Może idźcie skopać ogródek, bo wiosna przyszła.

1349399[/snapback]

O widzę trochę psychoanalizy :lol: ]

A za kogo ja się mam? Chłopie - wyjdź z jaskini, naprawdę są ciekawsze rozrywki niż ogródek.

Ogólnie jakoś strasznie zgorzkniali jesteście ('...idioci pędzący 300km/h furami które kupił im tatuś albo ukradli...'), ot ta nasza typowa polska zaściankowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z Was zazdrosc wyplywa..pewnie jestescie zazdrosni o 2 rzeczy <_< pierwsza to ze maja taka kase i takie fury <_< a druga to ze potrafia jechac 250km/h a Wy nie :lol: :lol: <_<

 

nie wazne czy jezdzisz szybko (no tak jak ktos napisal - nie 200km/h na zakopiance) czy wolno ale WAZNE aby jezdzic BEZPIECZNIE!! a nader wszytsko PEWNIE!! imho najwazniejsze jest czy jestes pewny czy nie..wazne aby "byc z samochodem jedna caloscia" :lol: oczywiscie nie mozna przecieniac sie i pakowac sie na czwartego...ale gorsze sa dziadki, kobiety itp, ktore mimo iz jada 90km/h to nie wiesz co im strzeli do lba..

 

a co do wyscigu..cool :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...