Skocz do zawartości
rumun_666

Gumball 3000

Rekomendowane odpowiedzi

a w [gluteus maximus] mam zazdrośc jakoby że oni mogą 250 a ja nie człowieku idz daj spokój , na zachodzie lol to byłem z kilkanascie razy to ze w niemczech sa autostrady i brak ograniczenia to co zapiepszac 250 ? nigdzie na drodze publicznej nie ma warunków na taka predkosc .eot torrrrrrrrrrrrr na zachodzie ludzie którzy maja fajne fury mogą sie wyszalec na torze i tam sie zapiepsza- aurora nie nazywaj mnie idiotą bo sobie na to nie zasłużyłem to co oni robią jest idiotyczne-dorośniesz zrozumiesz albo i nie jak ci idioci z gunballa . s

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z Was zazdrosc wyplywa..pewnie jestescie zazdrosni o 2 rzeczy <_< pierwsza to ze maja taka kase i takie fury <_< a druga to ze potrafia jechac 250km/h a Wy nie :lol:  :lol:  <_<

 

nie wazne czy jezdzisz szybko (no tak jak ktos napisal - nie 200km/h na zakopiance) czy wolno ale WAZNE aby jezdzic BEZPIECZNIE!! a nader wszytsko PEWNIE!! imho najwazniejsze jest czy jestes pewny czy nie..wazne aby "byc z samochodem jedna caloscia"  :lol: oczywiscie nie mozna przecieniac sie i pakowac sie na czwartego...ale gorsze sa dziadki, kobiety itp, ktore mimo iz jada 90km/h to nie wiesz co im strzeli do lba..

 

a co do wyscigu..cool :D

1349664[/snapback]

Acha... zaraz zazdrość. Żadna zazdrośc. Nie zazdrość tylko politowanie i irytacja.

Wcale nie jestem zazdrosny o auta, wcale nie jestem zazdrosny że umieją jeździć. Miałem raz nikłą przyjemność widzieć kawałek z tego wyścigu, na którym facet wpada w poślizg ferrari (chyba) na autostradzie. Taaaa... widać jak umie jeździć, skoro nie potrafi utrzymać samochodu na równej drodze. Może ktoś zapomniał mu powiedzieć, że nie kręci się gwałtownie kierownicą przy wyprzedzaniu? Szczególnie jeżeli ma się napęd na tył i prawie 200 na blacie? A tak znów jakiś złomiarz się wzbogacił :lol:

Dla mnie oni zasługują na jedyną im słuszną nagrodę... Darwina.

 

Przy okazji... dziadków też sie boję, ale oni nie jeżdżą 90- max 70. A nie oni są najgorsi. Najgorsi są młodzi którzy myślą że jak założą sobie chromowaną pierdziawkę z tyłu, to szybciej pojadą. Tylko zapominają że zamalowanych kierunkowskazów w ich maluchach nie widać.

 

Koniec tego pisania. Nie mam ochoty sobie psuć nastroju, szczególnie że święta za pasem. Życzę wszystkim ciekawie spędzonych (nie przed telewizorem) świąt.

 

P.S. Chyba jestem waszym idolem, bo miałem już wypadek, a poza tym jeżdżę zwykle 80- 140 w terenie zabudowanym. Chociaż z drugiej strony nie mam ferrari...Cholera! Dobra, nie jestem jeszcze 100% idolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,

śmieszą mnie niektóre Wasze opinie.

Gumball to rewelacyjna sprawa, jest to na jedna z rzeczy na mojej "to do list".

 

Teraz tak:

-do tych co piszą, ze to idioci bo zasuwają ponad 250km/h

no i teraz uwaga, z uwagi na to, że w wyściugu brał kuzyn księcia Arabii Saudyjskiej król Maroka wydał aneks, że uczestników Gumballa nie obowiązują przepisy drogowe a nawet wyłączył główną autostradę z ruchu aby przejechali szybko i bezpiecznie. A jeżeli droga miała kilkaset kilometrów, była szeroka, prosta i sucha to nie widze powodu dla którego auto zaprojektowane aby jechać ponad 300km/h(vide Enzo,Porsche itp.) nie miało tego robić :wink:

 

Czym innym jest jazda po jednopasmówce 250km/h a czym innym jazda tyle samo po autostradzie. btw. Mam też filmiki z Gumballa jak coponiektórzy i po 1pasmówce jeździli ponad 200 ale nie wygląda to absolutnie na szaleńczą jazdę.

 

Jednakże zgadzam się, że Kimble troche przesadził wyprzedzając po zatoczkach i uderzajac w samochód jakiegoś miejscowego mieszkańca, a sam siebie przebił przez "driving the promedade in St. Tropez" ale to inna bajka. Na 200 uczestników trafiło się moze 3 takich.

 

Kilak opini było w stylu "tatusie im kupili te auta"

- no i OK, ciesze się, ze są na tej ziemi ludzie, których na to stać,, aby tak jeździć a potem nagrać no na kamere i udostępnić w internecie, i drażnią mnie zawistne teksty

 

Tym, którzy nie wierzą w to co napisałem, to zapraszam na priv. , moge dalej pomęczyć ten temat a dla tych co się interesują tym wyścigiem moge wysłać przez GG albo w jakiś inny sposób mase filmów z owej imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha... zaraz zazdrość. Żadna zazdrośc. Nie zazdrość tylko politowanie i irytacja.

Wcale nie jestem zazdrosny o auta, wcale nie jestem zazdrosny że umieją jeździć.

Taaa już Ci wierze <_< . Powiedz mi, że odmówiłbyś gdyby tata chciałby CI kupić jeden z lepszych samochodów z tychh, które brały udział w tym wyścigu? Poprostu nie wierze, że można im nie zadrościć, no chyba, że samemu się posiada takie cacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem sie czy jestem za czy przeciw ale ststystycznie osoba jadaca szybko autem oczywiscie gdy warunki pogodowe i stan jezdni na to pozwalaja, stanowi mniejsze zagrozenie niz osoba jadaca ta sama droga wolniej a to dlatego ze ci co jada szybko sa bardziej skupieni, na tyle, ze szybciej reaguja nawet mimo tego ze teoretycnie maja mniej czasu na manewr.

Najwiecej powaznych wypadkow powoduja kierowcy jadacy "troche szybko" czyli jednostajne tempo 100 - 140 na trasie.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa już Ci wierze  <_< . Powiedz mi, że odmówiłbyś gdyby tata chciałby CI kupić jeden z lepszych samochodów  z tychh, które brały udział w tym wyścigu? Poprostu nie wierze, że można im nie zadrościć, no chyba, że samemu się posiada takie cacka.

1350025[/snapback]

No to powtórzę jeszcze raz. Nie zazdroszczę. Nikomu- i niczego. Nie tylko samochodów. Czasem tylko (jak w przypadku tego wyścigu) irytuje mnie że kpią sobie z ogólnie ustalonych praw, bo chcą pokazać co umieją. No i pokazują... tylko nie zawsze im to wychodzi, a wtedy mogą być już ofiary i przestaje być fajnie.

 

z uwagi na to, że w wyściugu brał kuzyn księcia Arabii Saudyjskiej król Maroka wydał aneks, że uczestników Gumballa nie obowiązują przepisy drogowe a nawet wyłączył główną autostradę z ruchu aby przejechali szybko i bezpiecznie.

I w tym przypadku jestem za. Tylko pokaż mi w jakim innym kraju ludzie by pozwolili zamknąć główną trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taka prawda, ze Ci co nie maja kasy i jada po chleb z ranca jakims 125p to mowia tutaj, ze to dzieci rozbijaja sie furami tatusiow. Tez tak kiedys gadalem, bo myslalem, ze to moje ZASADY mi tak mowia, ale jak sie pare razy przejechalem z kumplami takimi lepszymi furami po miescie, to zmienilem zdanie. ZABAWA JAKICH MALO B) Narazie odkladam kase na jakis motor :D A taki kiedys spokojny chlopak bylem :rolleyes:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Min wiek to 21 lat ...  :mur:  :mur:  :mur:

1347710[/snapback]

I dobrze to nie zabawa dla dzieci.

 

(...)

nie wazne czy jezdzisz szybko (no tak jak ktos napisal - nie 200km/h na zakopiance) czy wolno ale WAZNE aby jezdzic BEZPIECZNIE!! a nader wszytsko PEWNIE!! imho najwazniejsze jest czy jestes pewny czy nie..wazne aby "byc z samochodem jedna caloscia"  :lol: oczywiscie nie mozna przecieniac sie i pakowac sie na czwartego...ale gorsze sa dziadki, kobiety itp, ktore mimo iz jada 90km/h to nie wiesz co im strzeli do lba..

 

a co do wyscigu..cool :D

1349664[/snapback]

Można mieć talent i umiejętności ale jednak praw fizyki się nie pokona.

 

Co do samego rajdu to jest to zabawa bogatych, którzy nie wiedzą co już z kasą zrobić (nie chodzi tylko o auta ale także np. wpisowe). Pewnie jakbym miał tyle kasy to też bym robił podobne rzeczy - a co raz się żyje :lol: . Fajna zabawa i nie chodzi tylko o szybką jazdę :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie powiedzial ze mialem byc kierowca ...

 

Poza tym jest to tylko i wylacznie dlatego ze takie sa przepisy w USA ze w niektorych stanach od 21... a ze sporo osob ze stanow startuje to nie mogli obnizyc do europejskiego "standardu".

 

Nie jest to tylko zabawa dla bogatych ale tez dla tych co maja wyobraznie.

Przeciez Ci ktorzy wystartowali 2cv nie wylozyli nic z wlasnej kieszeni :wink:

Sponsorzy r0x.

 

By the way - w G3000 jest taka modelka w bentleyu continentalu. Ja wiem? Wyglada na 15 lat :wink: W pewnym momencie slychac ze mowi ze prawko bedzie miec za 7 lat ale nie dlatego ze ma 15-16 lat ale dlatego ze prawdopodobnie zostala zlapana za jazde po pijaku czy cos i ma teraz K@R3 :lol:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za miech gumball3000 "wydanie" 2005 :]]] to jak panowie? wysyłamy zgłoszenia udziału w gumball? d;d;d; ;] ja się tyle gumball'a 2004 naoglądałem na extrem tv że już mi się edycja 2004 znudziła d; chcę już nową :] ciekawe co znowu będą tam odpierdzielać...

 

a może by tak zorganizować zlot tweak'a i na gumball'a wbić? hymmm? niezły pomysł d; ;]

 

zamiast torquenshtaina [nie wiem jak to się pisze d;] będzie tweakenshtein ;d buehahehaehaha ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w jackassie Gumballa  ;] przez polske jechali ;] cacy, subaru było ;]

1347560[/snapback]

 

a potem komentarz na koncu :D ze polska im sie nie podobala :P ale te panie przy poboczach ulic byly bardzo fajne :P czy cos w tym stylu :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

a potem komentarz na koncu :D ze polska im sie nie podobala :P ale te panie przy poboczach ulic byly bardzo fajne :P czy cos w tym stylu :P :D

1389878[/snapback]

doopa :P

mówili że do polaków nic nie mają, tylko chipsy badziewne u nas robią;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doopa :P

mówili że do polaków nic nie mają, tylko chipsy badziewne u nas robią;]

1390437[/snapback]

nie tylko :P byl jeszcze text z tymi "paniami lekkich obyczajow" :P na bank :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem sie czy jestem za czy przeciw ale ststystycznie osoba jadaca szybko autem oczywiscie gdy warunki pogodowe i stan jezdni na to pozwalaja, stanowi mniejsze zagrozenie niz osoba jadaca ta sama droga wolniej a to dlatego ze ci co jada szybko sa bardziej skupieni, na tyle, ze szybciej reaguja nawet mimo tego ze teoretycnie maja mniej czasu na manewr.

Najwiecej powaznych wypadkow powoduja kierowcy jadacy "troche szybko" czyli jednostajne tempo 100 - 140 na trasie.

1350425[/snapback]

Ale argumenty . . . Może jeszcze powiesz, że ci co jeżdżą szybko stanowią mniejsze zagrożenie, bo są krócej na jezdni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem film z ubieglego roku. koles na zwyklej drodze wyprzedza ciezarowki(na 3ciego) za chwile jakis idiota wyjezdza za ciezarowki, wyprzedzal je poboczem.. no sorry...

 

imo to parodio nie wyscig. mozna go bez problemu wygrac jadac w 3 kierowcow24godziny na dobe samochodem pokroju bmw318/320 czy jakims oplem z silnikiem 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejny wyścig Gumball 3000 jest właśnie oglądam w Extreme Sports.

Ciekawie się zaczyna :wink:

 

Problem w tym ,ze nie jest ;) ,a byl - rozpoczal sie 29 kwietnia, a zakonczyl 7 maja. Na Extreme Sports leci powtorka. Jako ciekawostke podam ,ze i w tej edycji startowali nasi rodacy.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa Polacy, ktorych stac na Enzo czy SLR'a - patrz WIMAR. Co sie zas tyczy pana wyzej, to na stale mieszka w Anglii.

I taki z niego Polak :D Można się było tego domyśleć, że z pracujących w Polsce to może zobaczymy w następnym gumballu team [PL]Kaczynski i [PL]Kaczynski :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa Polacy, ktorych stac na Enzo czy SLR'a - patrz WIMAR. Co sie zas tyczy pana wyzej, to na stale mieszka w Anglii.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

To jeszcze nie wszystkie autka :D

 

 

Gumbal fajna sprawa..pamiętam jak w którejś edycji typ doszczętnie skasował Vipera :D

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...