Skocz do zawartości
Darks

Wynik Meczu

Rekomendowane odpowiedzi

No ladnie zagrali, ale kurde, czesc ludzi ma racje, przeciez to byl tylko Azerbejdzan. Gdyby grali z walia, albo z kim o klase lepszym od azerow to bym sie cieszyl. komentatorzy tez przezywali jak mrowka okres, ze niby wspaniale przebudzenie po zimowej przerwie.fakt ze chlopcy zagrali prawie doskonale, ladne , szybkie , skladne akcje, co najwazniejsze przemyslane, a nie jak zawsze przypadkowe, ale Angila to nie byla;] No nic zobaczymy co bedzie w srode.ja trzymam kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie sie bo przeciez punkty są a trener Azerów stwierdził że będą nie długo mistrzami świata, jeden obrońca ma być niedługo najlepszym piłkarzem świata, zepsują nam święta i co i gluteus maximus.

 

I najważniejsze jak obstawiacie wynik meczu z irlandią bo ja stawiam 3:0 dla naszych (wiem optymista ze mnie) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pilke sie gra an tyle ile przeciwnik pozwala.

Azerbejdzan po prostu nic nie zagral i dokopalby im kazdy w tym meczu.

Teraz po 20 latach beda wspominac, ze nakopalismy 8 bramek (tak jak z Haiti 6:0 - do dzisiaj wspominaja :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co zrobią nasi dzisiaj :)

 

jak dobrze im pojdzie niech powtórzą wynik z tamtego roku ;)

 

ciekawe ile anglia wygra z azerami, przekonamy się kto jest lepszy hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo ciesze, wkur..ali mnie tylko irlandczycy z ta ich gra na czas....

 

No wlasnie, co ten sedzia odpierdzielił? Jakis myk z czasem, no i powinien dac wtedy ta czerwona.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Dobrze, żę padł goooool !!!

Mnie rosmieszyło jak Tylor wracał szybko do bramki po nieudanej akcji na Polska bramke w końcówce meczu :)

Edytowane przez przemek_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sphinx chyba chciales tego posta napisac w topicu o butach do koszykowki, a nie tu :-P

Wynik skromny, ale sie ciesze z niego, wazne zwyciestwo. Chociaz nie mozna uznac, ze widowisko bylo dobre. Niedobrze mi sie robilo jak patrzylem na te zagrywki Irlandczykow, gra na czas, itp... A smiac mi sie chcialo najpierw gra na czas, a potem walka o kazda sekunde po stracie gola- maja za swoje :) Imho sedzia byl dla nich zbyt poblazliwy momentami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pkt cieszą, gra nie zachwyca

Irlandczycy grają twardo, wiedzieli że są słbsi i grali na czas, bramkarza mieli dobrego, powinna być jedna czerwona oraz chyba karny(krzyczeli ręka ale powtórki bodajże nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...