Skocz do zawartości
swy

Cold Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra z tego co wiem,nie chodzi nawet na fxie 5950 ultra.To jedyna wada tej gry,jednak dzis kazdy praktycznie sie pozbywa fxow bo taka najmocniejsza wersja jest gorsza niz radeon 9500 pro niekrecony (chodz sporo osob sie pewnie z tym nie zgodzi,bo zobaczy jakies smieszne testy w gaszetach a nie przetestuje kart osobiscie).Tobie tez radze chocby dla tej gry zmienic grafe,a uwierz mi - Cold Fear to tytul,ktory jest dla mnie naprawde mocny i dla takich gier warto inwestowac w grafe,byle by to nie byl Geforce FX :P Pozdrawiam

Przepraszam bardzo ale czy dzisiaj srana większość będzie wypisywała brednie? Normalnie żenada hydro2, stek bzdur, kiszka, badziew, bełkot, beznadzieja, bullshit i co tam jeszcze chcesz.

 

:arrow: ameba

...powinno się uruchomić "nawet" na fx5200, przypuszczam, że gra uruchamia się z częstotliwością odświeżania inną niż obsługuje monitor. Wymuś jakimś programem albo w sterownikach odpowiednią i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - to moze to i plotki z tym fxem,ze Cold Fear na nim nie trybi - ale i tak ta karta to tragedia i wole radka 9500pro od tego czegos nazywanego fxem 5900 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej gierce zapisuje sie stan gry bo naciskam wszystkie klawisze i nic <_<

W tej grze sa auto savy.Pierwsze 30 min gry musisz przejsc za jednym pociagnieciem niestety :( W momencie wejscia do pewnej kajuty poprosi Cie o zapisaniu stanu gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z jedną z misji, a dokładnie w celach gry pisze ze mam zdobyc lekarstwo dla Anny które znajduje sie w pokoju naukowym czy jakos tak, ale nie wiem gdzie jest ten pokój, chodziłęm i szukałem chyba z 2 godziny i nieznalazłem, jakby ktos wiedział gdzie ten pokój sie znajduje to byłbym bardzo wdzieczny :D

Pozdro

 

p.s gierka jest super, czasem można sie przestraszyc.... :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą przeszedłem i mogę z całego serca polecić grę fanom survival horrorów.Klimat OK (choć zawsze mogło być straszniej ;P) grafika na wysokim poziomie (i do tego niskie wymagania) a co do sterowania to hmmm kwestia gustu, mi ono w ogóle nie przeszkadzało

Dla tych co jeszcze gry nie przeszli

SOLUCJA <= Mimo to grajcie BEZ niej bo gra traci wtedy sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie ablających solucja po naszemu: http://www.sendspace.com/file/nr124v

 

Gra ma świerzy sposób prowadzenia rozgrywki, ale to podkładanie bomb i ucieczka przed detonacją wiele mi krwi napsuła(sterowanie) mimo wszystko gra jest warta przejścia. No i ta muzyczka na końcu(Marylin Manson jeśli się nie mylę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to przeszedłem całą grę aby posłuchać Masona XD

@Zwykły User

Dla mnie to była kaszka z mleczkiem , gorsze było uciekanie przed Kramskim :D

BTW.Nie wiadomo nic o tym czy powstanie sequel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kiedys troche w to gralem i rzeczywiscie gierka jest spoko - bardzo ladna graficzka, male wymagania, klimat.

 

Jaka konkretnie leci piosenka na koniec gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...