Skocz do zawartości
szopenowski

Info Dla Uczniów

Rekomendowane odpowiedzi

Info ze strony ministerstwa edukacji

"Szanowni Państwo

 

Kuratorzy,

 

za Państwa pośrednictwem zwracam się do dyrektorów wszystkich szkół z prośbą o taką organizację dnia 8 kwietnia br. (w tym możliwość odwołania zajęć), aby umożliwić młodzieży, dzieciom oraz nauczycielom udział w uroczystościach towarzyszących pogrzebowi papieża Jana Pawła II.

 

Jednocześnie przypominam o konieczności zapewnienia właściwej opieki wszystkim uczniom."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prawdziwe

 

szkola ma obowiazek zapewnic mi bezpieczenstwo i opieke w godzinach skzolnych

 

a po tresci oswiadczenia widze, ze nie jest to dzien wolny od zajec, wiec trzeba bedzie zasuwac do szkoly i brac udzial w uroczystosciahc (zapewne zorganizowanych przez szkole)

 

grzechu-nie przejmuj sie...za pare lat tez bedziesz mogl sam sobei psioac zwolnienia ;)

 

nawet nie wiesz jak to fajnie wyglada :>

 

"prosze o zwolnienie mojej osoby z zajec szkolnych w dniu tym i tym, z powodu wizyty u lekarza ":>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my natomiast jutro na PW nie mamy zajec od 11. Niestety przepada nam wyklad z Technik Cyfrowych i znowu beda jazdy na laborce... :/ ... coz pamiec J.P. II trzeba uczcic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj o jedenastej apel. Ksiądz co uczy nas powiedział kilka słów. Pomodliliśmy się. Zapaliliśmy 4 znicze pod obrazem Jana Pawła II. Codziennie do dnia pogrzebu o 8:00 przed lekcją odbędzie się w szkole modlitwa za Ojca Świętego. Ponadto 8 kwietnia na 99% nie idziemy do szkoły tylko na msze do kościoła, a następnie prawdopodobnie do domu(chyba że zorganizują jakiś "telebim" czy cuś)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Paranoik:

Ciekawostki, humor i inne sprawy wykraczające poza tematykę reszty działów, acz nieprzekraczające granic dobrego smaku

1368123[/snapback]

swiat stanal do gory nogami, uzytkownicy pouczaja administratorow ;) Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest najbardziej poj... chory psychicznie dyrektor swiata (mam nadzieje ze to przeczyta :> ) ale nawet on dzien wolny zrobil. i oglosil ze na czas zaloby narodowej w garniturkach do szkoly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i oglosil ze na czas zaloby narodowej w garniturkach do szkoly ;]

1368597[/snapback]

Nie wiem jak wy ale ja sie z tym zgodze azeby do szkoly w garniturach. Chodziaz bedzie to jakos lepiej wygladalo anizeli wstazki i opaski na reke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy sie w sumie cieszycie z dnia wolnego a ja pracuję w szkole - ciekawe co mi na piątek dyrekcja zafunduje w zamian :|

tym bardziej że decyzja ministerstwa jest prawie wykluczająca się - albo dajemy dzień wolny uczniom albo zapewniamy im opiekę - toć to, co napisali to jakaś kpina z logiki. no i prawie na pewno moja dyrekcja załatwi to tak że do szkoły przyjdzie po kilka osób z każdej klasy a ja i reszta ciała gogicznego będzie bezproduktywnie snuć się po pustych murach lub robić coś jeszcze głupszego ... pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy sie w sumie cieszycie z dnia wolnego a ja pracuję w szkole - ciekawe co mi na piątek dyrekcja zafunduje w zamian :|

tym bardziej że decyzja ministerstwa jest prawie wykluczająca się - albo dajemy dzień wolny uczniom albo zapewniamy im opiekę - toć to, co napisali to jakaś kpina z logiki. no i prawie na pewno moja dyrekcja załatwi to tak że do szkoły przyjdzie po kilka osób z każdej klasy a ja i reszta ciała gogicznego będzie bezproduktywnie snuć się po pustych murach lub robić coś jeszcze głupszego ... pozdr.

1368796[/snapback]

nie wiem jak tam gdzie pracujesz, ale u mnie w sql w kazdej sali jest TV, wiec tacy nauczyciele moga sobie w zadumie obejrzec transmisje......

nie odsc, ze sonbie obejrzycie transmisje, to jeszcze wam za to zaplaca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie moze byc to do cholery przykazem......

1368786[/snapback]

No niestety, musisz sie pogodzic z tym, że żyjesz w panstwie chrzesciajnskim w którym głowna religia to religia rzymsko-katolicka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole nie ma lekcji i nie ma tez żadnej mszy, więc caly piątek siedze w domu. I tak jest najlepiej, kto chce to pojdzie sobie do kościoła a ten kto nie chce to nie pójdzie.

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam gdzie pracujesz, ale u mnie w sql w kazdej sali jest TV, wiec tacy nauczyciele moga sobie w zadumie obejrzec transmisje......

nie odsc, ze sonbie obejrzycie transmisje, to jeszcze wam za to zaplaca ;]

1368826[/snapback]

jeśli miałbym sobie w spokoju i zadumie obejrzeć to byłoby OK, ja się po prostu boję wynalazków - potworków typu nadzwyczajna rada pedagogiczna lub dyżur jakiś pod kościołem - co wcale nie jest wykluczone. aha - telewizorki są 3 na szkołę

 

nic to, zamiast fatalizować - poczekam do jutra i będę wiedział na 100% co i jak. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że z powodu tej smutnej okoliczności nauczyciele nie zrobią mi sprawdzianu??? Bo dziś żyję w strachu :lol:

1368941[/snapback]

ja bym ci nie zrobił sprawdzianu :lol:

...

...

...

oczywiście jakbyś się powołał że jesteś z forum tweak'a bo inaczej to nie ma przebacz :lol: :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci nie zrobił sprawdzianu :lol:

...

...

...

oczywiście jakbyś się powołał że jesteś z forum tweak'a bo inaczej to nie ma przebacz  :lol:  :-P

1368965[/snapback]

 

nauczyciel i Łomża--->w jakiej szkole uczysz ??

czy moze uczysz w Poznaniu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nauczyciel i Łomża--->w jakiej szkole uczysz ??

czy moze uczysz w Poznaniu ??

1368991[/snapback]

witam. pochodzę z Łomży, ale pracuję w Poznaniu. jedynie praktyki nauczycielskie robiłem w I LO w Łomży

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci nie zrobił sprawdzianu :lol:

...

...

...

oczywiście jakbyś się powołał że jesteś z forum tweak'a bo inaczej to nie ma przebacz  :lol:  :-P

1368965[/snapback]

Myślisz, że aż tak źle będzie??? Ja nie chciałem :sad: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...