Skocz do zawartości
foxer6

Jak Zrobić Drut Moda?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam athlona 1800+ i płyte asrock k7s8x i słyszałem na forum że da sie zrobić jakiegoś drut moda żeby podnieśc napięcie bo ja moge magistrale ustawić max 155mhz ale procek chodzi niestabilnie i sie wiesza a jak bym podniósł napięcie to napewno by chodził dobrze dlatego pomóżcie jak sie robi tego drut moda? :?

Edytowane przez foxer6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest to pierwsze 1800+ czyli rdzen Palomino to wiecej nie wycisniesz. dla tego rdzenia stabilnie przekroczyc 1780MHz oznacza inwestycja w wc i 2V. ale jak sgj zaznaczyl jest duzo o tym napisane a szukajka dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe zmieniłem magistrale z 133 na 158 mhz i chodzi ideal mam 1838 mhz ale zajebicho że na palomino tyle wykręce to niewiedziałem a mam chłodzenie arctic cooling i w biosie tylko dałem overcore voltage i nic więcej a jak bym napięcia jescze zwiększył to pewnie bym do 2ghz dobił bo mam napięcie 1.87v a na 2.1 v były by efekty ale asrock by nie wyrobił już bo grzeje sie chipset jak garnek na gazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowcipny jestes...

Może i nie jestem dowcipny, ale na chłopski rozum - czym można zrobić drutmod? Lutownicą? Gwoździem? Chyba tylko drutem ,jak sama nazwa wskazuje. Wierz mi, że diabli mnie biorą, gdy taka osoba jak ty (a jest ich naprawdę dużo - conajmniej jedna na tydzień) chce odblokować mnożnik w Sempronie - gdybyś poświęcił pięć - dziesięć minut i przejrzał ostatnie strony (69 i 70) w PRZYKLEJONYM topicu o Sempronach, wiedziałbyś, jak się do tego zabrać. Ale lepiej od razu trzepnąć parę postów...

Co do kręcenia Semprona, to czemu nie zajrzysz do tematu o twoim Asrocku? Tam jest masa rzeczy na ten temat (jaki BIOS, jak zrobić L5 mod itp).

 

Ale i tak cię podziwiam, bo coś zrobiłeś (tzn. spróbowałeś ustawić mnożnik drutami), a nie tak jak większość, którzy tylko trzepią posty w rodzaju: "nie no a nie da się tego jakoś łatwiej zrobić?" i nic nie robią...

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...