Skocz do zawartości
Mikeft

Nie Jestem Pewien...

Rekomendowane odpowiedzi

mysz jest strasznie badziewna. Takie rzeczy są na tyle tanie ze nonsensem jest kupowac na allegro. Jeśli chcesz cos taniego to leć dosklepu i kupuj najprostrzego Logitecha oem. Ja shitu a4techa juz nigdy nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarzam się do kupna TEJ myszki

 

co mozecie o niej powiedziec?

 

ewentualnie czy mozecie polecić coś innego w cenie do 40 zł??

 

najwięcej gram w gry RPG, więc chyba nie potrzebuje jakiejś ekstra myszki.

Do tej pory używałem takiej ale zaczął mi kursor uciekać lub przemieszcza sie sam gdy wogole nie ruszam myszki co jest strasznie wkurzające. Rozkręcałem ją ale nic nie pomogło.

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lo jezu, kumpel mial takiego creativa, porazka do kwadratu. Nie wiadomo jak ją trzymac, nie da jej podniesc dlonią do góry bo sie wyslizguje, a kursor i tak ucieka. Logitechy optyczne sie zaczynają od 40zł a czujniki mają super (nie wiem czy wszystkie modele). Kolega ma taką tanią oemową i chodzbym nie wiem jak nią machał to jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to najlepsze myszki do codziennego użytku robi Trust. Sam posiadam już którąś z kolei (nie ze względu na to, że się psują :) )

1382754[/snapback]

Mam teraz Trusta i musze go zmieniać :mur: Zżera 2 bateria AAA za 2.40zł jedna co dwa tygodnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Trusta i musze go zmieniać :mur: Zżera 2 bateria AAA za 2.40zł jedna co dwa tygodnie  :mur:

1383472[/snapback]

to nie lepiej sobie kupić komplet akumulatorków z ładowarką :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie terz miałem polecic SWOP - 80, wiele osób ja ma i chyba jeszcze nikt nie nazekał. Pozatym mam kompa 5 lat i uzywam go naprawde duzo i u mnie jeden A4tech wytrzymał 3 lata, a obecny ma juz 2 lata i sie ma b.dobrze

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...