Skocz do zawartości
szaraczek

Kalonline

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzili z wielkoscia lokacji ? Zagraj w Project Entropia to sie przekonasz co znaczy duza lokacja ... nie wiem czy wystarczylo by Ci 10 godzin by przejsc mape z polnocy na poludnie : P

 

Co do swiata w Kalu to prawda strasznie jest monotonny i surowy, znowu odniose sie do PE , w tej grze zachwyca bogactwo i roznorodnosc obiektow/drzew/krzewow i ten OGROMNY swiat , gdyby Kal mial wlasnie taki swiat to bylo by idealnie , chociaz w Kalu sa ladne miejsca no i 2 podziemia (za jakis czas maja otworzyc 3 dungeon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja darowałem sobie gre w Kala gdy doszedłem do 27lvlu. Miałem nauczyciela, dużo mi pomógł, ale poprostu gra jest tak monotonna(dla mnie), że nie mogłem dłużej przy niej wysiedzieć. Całego seta sprzedałem i kase dałem nauczycielowi. On jest zapalonym graczem, także mu się przyda.[...]

1702013[/snapback]

Mnie też już dopadło znudzenie :( A to dopiero 25LVL. Niestety nie nadaje się do grania w morgi bo szybko mi się nudzą :(

 

A co do PE to jest gra z dużymi możliwościami ale nieda rady bez wpłacenia prawdziwej kasy. Próbowałem grać bez kasy i się nieda bo looty nie zwracają nawet kosztów amunicji. Mam znajomka który nadal gra i twierdzi że teraz jest jeszcze gorzej.

 

Jedyny morg który mnie wciągnoł to był Neocron2. Niestety beta trwała tylko 1,5-2tygodni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie moge się zarejestrować... po wpisaniu danych muszę podać maila na który wyślą speclajny kod i tutaj jest problem... on nie dochodzi :|

Jest także notka , że jeśli przez 10 minut nie dojdzie podać trzeba inny adres , podałem chyba z 5 i zonk :P

 

Miał ktoś z tym problem ?

 

OK. Problem rozwiązany...

System rejestracji nie przyjmuje maili pochodzenia polskiego :P , polecam założyć w hotmail.com

pozdr

Edytowane przez adi_h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie tak ze wlanczam normalnie postac ktora gram pozniej alt+tab i prawym na program do uruchamiania i tam "uruchom jako" niekiedy za pierwszym razem nie zaskoczy ale wiecej niz trzy nigdy nie musialem tego powtarzac. mozna tez majac winxp przelanczac sie miedzy uzytkownikami ale na neostradzie to nie dziala (przynajmniej u mnie, wykozystujac modem na usb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zassałem. Czekałem 30 minut na maila z tym tajnym numerem, aż spojrzałem 3 posty wyżej, że maile nie dochodzą na polskie serwery :P. Gra ktoś w to jeszcze ? Może się zgadamy na jakis wieczorek 'zapoznawczy' bo jak narazie to mam 3 lvl i nie kapuje co kolesie odemnie chcą jak się pytają czy mam nauczyciela :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak nie masz nauczyciela to mogą Ci za niego robić, wtedy gdzieś sie potwierdza że masz nauczyciela, podajesz jego nick i on jak i Ty dostajecie kase[; i jakieś tam punkty doświadczenia, ale nie pamiętam dokładniej, dawno grałem po 6 lvl wywaliłem gre z dysku na gunz... którego tez wywaliłem na Half-life 2 CTF [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciela już mam :) Jakoś idzie. Narazie 5 lvl, ale cała noc przedemną :wink: Jakby co to mój nick - BLANTMEN :]

 

----------

 

Ta ... Już se pograłem :? Nie można się połączyć :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam problem: pobrałem gre KalOnline zainstalowalem wszystko jest ok (chyba) bo nie umie sobie konta zalozyc :mur: . Jeżeli ktoś może mi założyc konto byłbym wdzięczny. Oto moje gg 8300841 tam podam szczególy lub na meila hardcore1982@interia.pl. Na stronie www.kalonline.com jak zakladam konto to po podaniu adresu e-mail to musze czekac na klucz aktywacyjny ale go nie dostaje. Próbowałem z innymi kontami ale też bez skutku. Prosze o helpa :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazja obeszlam zabezpieczenia kalonline i po zalogowaniu w ciagu 10min mozna nabrac itemow z kalshopa po 10min zostaje automatycznie zabkokowane moje obejscie juz testowane!! pospieszcze sie bo moga to zlikwidowac :/ jesli ktos gra polecam!!

2015329[/snapback]

dorwalem speedhacka!! http://s18.yousendit.com/d.aspx?id=2MAN562...GB3M7A430YAUC1U] dodalem go na ten server bo nieznam innego a dostalem go od kumpla ktora ma tez weaponhack tradehack itp ;p musze od niego wyciagnac jeszcze :D

To wreszcie kim jestes, K czy M ? ;]

Nastepnie nie wal zdublowanych postow.

Te linki jakies podejrzane, wlaczyc antyvirusy i firewalle na wszelki wypadek. ;]

A na koniec nikt tu nie lubi cheaterow, oszustow i ludzi, ktorzy nie graja fair !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem K a pozatym mam kompa od niedawna jakies 6 miechow i dopiero zaczynam grac w to i od tych stron zaczelam przygode z kalem i bylo ok nie wiem czego sie tak boicie :(

Edytowane przez ja1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...