Skocz do zawartości
Gość SamoDobro

Gran Turismo 4

Rekomendowane odpowiedzi

Bobson naprawde skoncz bo widac ze cos tam wiesz o racingowaniu ale to namiastka, akurat Karas to prawdziwy fachowiec jezeli chodzi o gry samochodowe i naprawde zna sie na tych sprawach. GT4 to fajna gra z elementami symulacji na plus to ogrom aut (i w miare ich odwzorowanie) i tras ale tej grze daleko do symulacji, naprawde taki GTR ma wiecej zwiazanego z symulacja niz GT4, GT4 to czysta przyjemnosc grania, giera jest rewelacyjna, ale to nie symulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, napisze krotko, bo GT4 czeka odpalone :)

 

mam wrazenie ze ci ktorzy pisza tu o realizmie w GT4 niewiele, albo wogole nie grali w ta gre. nie mam watpliwosci, ze GTR jest bardziej realistyczny niz GT4, ale porownywanie GT do NFSU swiadczy o kompletnej nieznajomosci tematu.

 

Wiekszosc ludzi myli pojecia i nazywa np GT4 symulatorem, ktorym nie jest. Nie wiem czy wiekszosc ludzi wie co oznacza slowo symulator, ale chyba nie sadzac po watkach i wypowiedziach tutejszych userow...

fakt, ustalmy na poczatek pojecia

 

symulator

1. techn. - model imitujący działanie urządzenia rzeczywistego (np. pieca hutniczego) lub przebieg określonych procesów rzeczywistych (np. zakłóceń, warunków lotu)

GT imituje zachowanie urzadzenia jakim jest samochod uwzgledniajac rozne rodzaje silnikow, ukladow przeniesienia napedu, rodzaje nawierzchni, opon, roznice konstrukcyje, wage, sztywnosc karoserii i mase innych (szkoda czasu zeby wymieniac)

inna kwestia to stopien realizmu (wiernosc odwzorowania) symulatora. tu mozemy mowic o lepszych i gorszych modelach. natomiast jesli zalozymy ze symulatorem mozna nazwac tylko cos, co odwzorowuje oryginal w 100% to oczywiste jest, ze symulatory wogole nie istnieja.

 

i dowod ostateczny - na okladce jak byk stoi "the real driving simulator" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zapomniałeś, że na tym forum to użytkownicy przeważnie wyłącznie PC. Do tego duża cześć to szowiniści i fanboye. Zobaczyli opis GT4 w sieci albo w gazecie i już są wybitnymi znawcami tematu.

 

Ale w sumie mnie to wali. Mogą sobie napisać, że GT4 to gra dla dzieci, bo na okładce jest bodajże oznaczenie '3+' :) Na choćby GTR pewnie nie ma takiego oznaczenia.

 

Mimo wszystko wybieram GT4 :) Jak miliony innych ludzi na całym świecie. Bez względu na to, czy jest to arcade, symulacja, czy scrollowana zręcznościówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wiec symulatorem mozemy nazwac kazda scigalke poczynajac od tych tworzonych w czasach amigi i wczesniej. Bo autorzy tak napisali to tak ma byc, a przeciez symuluja w nieudolny sposob realne zachowania. Tylko jedynie kiedy przejedzie sie samochodem w GTR i GT4 to nie do konca jakos drugiemu tytulowi wychodzi. W GT4 gra sie przyjemnie tak jak to bylo w NFS5 itp Aha i Toca2 tez miala Real Driving simulator :wink: czy cos w tytule a do sima to ma baaaardzo daleko. Ja nazywam gre simem, ktora symuluje te rzeczy w jak najlepszy i najblizszy sposob jak w realu. Zreszta napisalem juz. Jak mozna grac w realny symulator na padzie czy klawiszach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas przegladalem dzis twoje tabele GTR z ligi, gratuluje ladnych wynikow, jednak nie mow ze tylko gtr to "symulator" ja potrafie grac w LFS bez uslizgow jednak to nie ejst tak jak w nfs siadasz i jedziesz, ztracilem na ta gre w ciul czasu (na samym GTI i BL GP od kad kiedy mam S1 czyli okolo 8-9 miesiecy zrobilem 2000 okrazen kazde okolo 1 min 37 sec przyjmujac srednio a to tylko jedna trasa i samochod), nie spodobala ci sie trudno, nie watpie poslizgi sa ale nie takie jak ty i inni to opisuja, trzeba bawic sie ustawieniami samochodu, jednemu pasuje tak drugiemu tak by zrobic lepszy czas, ja preferuje szybki setup z tendencja do lekkiego zarzucania, sprawdz sobie moje tabele czasowe na lfs world i porownaj z naprawde wykreconymi czasami wr. (nie jestem az taki slaby :P )

 

Z braku laku i oczekiwania na s2 full pogiercuje w gtr, postaram sie wkrecic bardziej i moze tez pogram w lidze.

 

Co do GT4 ta gra nigdy nie byla symulatorem i nie ebdzie, nie miala by tylu zadowolonych graczy, nie jest to perfidna arcade, jednak sony stworzylo bardzo dobry poziom trudnosci ktory dostarcza naprawde sporo dobrej zabawy, dodatkowo rozmaitosc wyscigow i samochodow, szkoda ze nie ma czegos takiego na PC (jest japonski projekt gt na pc jednak wyszlo to tylko z kilkoma samochodami i projekt padl? albo sluch o nim zaginal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wybieram GT4 :) Jak miliony innych ludzi na całym świecie.

1414071[/snapback]

I dlatego teraz tak swiat wyglada :mur: Wszyscy sluchaja papki jaka jest na MTV i chodza tak samo ubrani. Ale to przeciez nie gadka na ten watek :lol:

 

Zreszta kazdy gra w to co lubi. Nikt sie nikogo nie czepia, ze lubi to a nie co innego. Chodzi mi o to i chyba i tak tutaj ludzie nie zrozumieja. Prosze nie nazywac GT4 super realistycznym symulatorem, bo nim poprostu nie jest. Widzieliscie moze filmiki z Enthusii?? Jakos nikt o niej nie pisze, a po filmikach widac ,ze jest simem i to calkiem niezlym (platforma XBOX :-| )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas przegladalem dzis twoje tabele GTR z ligi, gratuluje ladnych wynikow, jednak nie mow ze tylko gtr to "symulator" ja potrafie grac w LFS bez uslizgow jednak to nie ejst tak jak w nfs siadasz i jedziesz, ztracilem na ta gre w ciul czasu (na samym GTI i BL GP od kad kiedy mam S1 czyli okolo 8-9 miesiecy zrobilem 2000 okrazen kazde okolo 1 min 37 sec przyjmujac srednio a to tylko jedna trasa i samochod), nie spodobala ci sie trudno, nie watpie poslizgi sa ale nie takie jak ty i inni to opisuja, trzeba bawic sie ustawieniami samochodu, jednemu pasuje tak drugiemu tak by zrobic lepszy czas, ja preferuje szybki setup z tendencja do lekkiego zarzucania, sprawdz sobie moje tabele czasowe na lfs world i porownaj z naprawde wykreconymi czasami wr. (nie jestem az taki slaby :P )

 

Z braku laku i oczekiwania na s2 full pogiercuje w gtr, postaram sie wkrecic bardziej i moze tez pogram w lidze.

 

Co do GT4 ta gra nigdy nie byla symulatorem i nie ebdzie, nie miala by tylu zadowolonych graczy, nie jest to perfidna arcade, jednak sony stworzylo bardzo dobry poziom trudnosci ktory dostarcza naprawde sporo dobrej zabawy, dodatkowo rozmaitosc wyscigow i samochodow, szkoda ze nie ma czegos takiego na PC (jest japonski projekt gt na pc jednak wyszlo to tylko z kilkoma samochodami i projekt padl? albo sluch o nim zaginal)

1414117[/snapback]

Po pierwsze to ze jestem wysoko w tabelkach to jeszcze nic nie znaczy. To jak sie odczuwa dana gre czy jest w miare realistyczna, nabiera sie poprzez doswiadczenia z realu, z roznych simow i ala simow produkowanych na konsole i pc. I czekamy z niecierpliwoscia na ciebie w lidze. Im wiecej luda do scigania tym wiekszy fun :wink:

No i co do GT4 zgadzam sie z toba w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego teraz tak swiat wyglada :mur: Wszyscy sluchaja papki jaka jest na MTV i chodza tak samo ubrani. Ale to przeciez nie gadka na ten watek :lol:

1414127[/snapback]

Zanim zaczniesz mnie personalnie obrażać, przeczytaj uważnie mój post i zwróć uwagę na szyk zdania. Nie gram w GT4 dlatego, że miliony osób na całym świecie gra i jestem ślepo zapatrzony w tą papkę.

 

Po prostu gra mi się podoba ze względu na realistyczne (tak!) odwzorowanie ponad 700 samochodów, model i fizykę jazdy na tyle realistyczną, że mi wystarcza i przy tym świetną, płynną grafikę. A dodatkowo to nie jest tylko mój wybór, ale i rzeszy innych ludzi na całym świecie.

 

Masz prawo należeć do garstki zapaleńców np. GTRa. Tobie wystarczy te 70 samochodów i model jazdy WG. CIEBIE na tyle dobry, że wybrałeś inną niż ja grę. Twoja sprawa.

 

Tak przy okazji, czy w topikach o LFS, GPL czy GTR wyskoczyli obrońcy GT4, którzy zaczęli najeżdżać na te gry, bo GT4 jest lepsze? Zwróciłeś uwage na temat? Autorowi nie chodziło o to, która gra ma lepszy model jazdy i napisał go nie po to żeby wszczynać awantury.

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem techniczny z GT4, moze ktos bedzie mogl mi cos poradzic

 

przy wychodzeniu z wyscigu gra mi sie zawiesza. pierwsze 2 dni bylo git. zaczelo sie tak ze pierw slychac bylo ze "plyta sie zacina" i wystarczylo wysunac i wsunac tacke, niestety teraz to juz nie pomaga i pozostaje reset :(

juz praktycznie nia da sie grac. plyta nojka. plejka tez wlasciwie nojka (pol roku, zadnych piratow) kurde co sie dzieje? myslalem ze moze okryty złą sławą laser siada, ale inne gry chodzą ok. moze jakas wada fabryczna dvd? ale przeciez na poczatku dzialala.

 

a miałem sobie troche pograc w dlugi łikend :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz mnie personalnie obrażać, przeczytaj uważnie mój post i zwróć uwagę na szyk zdania. Nie gram w GT4 dlatego, że miliony osób na całym świecie gra i jestem ślepo zapatrzony w tą papkę.

 

Po prostu gra mi się podoba ze względu na realistyczne (tak!) odwzorowanie ponad 700 samochodów, model i fizykę jazdy na tyle realistyczną, że mi wystarcza i przy tym świetną, płynną grafikę. A dodatkowo to nie jest tylko mój wybór, ale i rzeszy innych ludzi na całym świecie.

 

Masz prawo należeć do garstki zapaleńców np. GTRa. Tobie wystarczy te 70 samochodów i model jazdy WG. CIEBIE na tyle dobry, że wybrałeś inną niż ja grę. Twoja sprawa.

 

Tak przy okazji, czy w topikach o LFS, GPL czy GTR wyskoczyli obrońcy GT4, którzy zaczęli najeżdżać na te gry, bo GT4 jest lepsze? Zwróciłeś uwage na temat? Autorowi nie chodziło o to, która gra ma lepszy model jazdy i napisał go nie po to żeby wszczynać awantury.

1414243[/snapback]

bosheeeee nastepny :mur: nauczcie sie wy [ciach!]a czytac co sie do was pisze, bo az rece opadaja. Napisalem to juz chyba ze 3 razy na tej stronie!!! Zreszta po twojej wypowiedzi widac ,ze albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ,albo nie dowidzisz ,albo "sam juz nie wiem co" Przeczytaj moje ostatnie posty zawlaszcza koncowke ,a potem przeczytaj swoje. Moze zrozumiesz o co mi caly czas chodzi. Boshe co za ludzie. Sami ignoranci i .... EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas nie przejmuj sie, szkoda nerwow. Wczoraj sobie odpalilem GTR'a wlaczylem tryb symulation i powylaczalem wszystkie helpy, wzialem furre z ponad 600KM silnikiem i napedem na tyl, mam klawiature i co nie da sie jezdzic, co przyspieszenie i ruszenie kierownica to baczek - i wlasnie to jest prawdziwy symulator, najblizszy rzeczywistowsci. Domyslam sie ze kazdy z nas tutaj piszacych gdyby zasiadl za takim bolidem z taka moca napede na tyl nie ujechal by pierwszego zakretu chyba ze na luzie albo z wcisnietym sprzeglem, pewnie kazde dodanie gazu konczylo by sie wlasnie baczkiem.

 

Dlatego prosze was nie pieprzcie glupot ze gracie w prawdziwa symulacje aut z wylaczonymi helpami na klawiaturze i macie super wyniki.

GT4 to fajna scigalka z duza iloscia aut i tras i to wszystko - to zadna symulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tą klawiaturą? co któryś post przewija się wzajemne oskarżanie - "bo ty grasz na klawie" i zaraz riposta - " nie to ty grasz na klepałce"

a przejzalem temat i nikt tam nie mowil ze jezdzi na klawiaturze.

 

a skoro o urzadzenieach sterujacych mowa, to wydaje mi sie, ze na dobrym padzie mozn poradzic sobie nawet w realistycznych simach

 

chociaz nic nie przebije duetu GT4 i Driving Force Pro :) wreszcie nie ma blokady przy skreceniu kierownicy o pol obrotu, jak sie wyleci z trasy to trzeba czasem sie troche nakrecic. w porownaniu z GT3 poprawili tez dzizlanie foce feedbacku. teraz w momencie szybkiego ruchu z jedenj strony w druga (np w szykanie) kierownica stawia mniejszy opor (o ile opcja power assist jest wlaczona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GTRA sie nie wypowiem bo go nie widzialem na oczeta,natomiast ja jestem i tak zwolennikiem wiecie wszyscy chyba jakiej gry i dla mnie gran tourisma wszystkie,pewnie tez gtr,lfspeedy,beny nie maja do niej polotow.Nie lubie samochodowek super realistycznych bo w nich nie ma wogole klimatu i tej przyjemnosci z game.Ja lubie poporostu ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w grze bryke,smigac ponad 250 km/h i cieszyc sie z jazdy.Mimo wszystko GT4 pomimo,ze nie ma szans z wiecie czym to i tak uwazam,za swietna rozrywke a to dlatego,ze jest to swietny licencjonowany arcade z realistym modelem samochodow,tras i glownych bohaterow - amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tą klawiaturą? co któryś post przewija się wzajemne oskarżanie - "bo ty grasz na klawie" i zaraz riposta - " nie to ty grasz na klepałce"

a przejzalem temat i nikt tam nie mowil ze jezdzi na klawiaturze.

1415244[/snapback]

Niektórzy nie grają na padzie, bo wolą klawiaturę, a pada mieli zaledwie pare razy w życiu w rękach. A inni, w tym ja, którzy na padzie grają od wieeelu lat do każdej ścigałki na PC zamiast klawiatury wolą pada, nie mówiąc o kierownicy. Proste. Kwestia upodobania, ale na pewno nie czynnik określający, czy gra jest symulacją czy nie. Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż posiadam tylko PC-ta,to po kilku dniach grania w GT 4(pożyczyłem PS2 od kolegi.Thanks Man) uważam że to najlepsza gra wyścigowa wszechczasów.Wszyscy inni co twierdzą inaczej są po prostu zaślepionymi grzybiarzami.Jestem przekonany że gdyby GT4 ukazało się na Pieca,to piali by z zachwytu i wynosili tą grę pod niebiosa.Wychowałem się na konsolach typu PSX,Nintendo 64 i Dreamcast.PC-ta posiadam od ok.3 lat i wciąż uważam że do gier najbardziej nadają się konsole.PC-et nie posiada wogóle duszy,którą posiadają konsole.Granie na kompie nie jest nawet z 20% tak ekscytujące jak na konsoli.Nie ma tego feelingu,jeśli wiecie o co mi chodzi.Na 100% kupię PS3 jak się pojawi,bo już mam dosyć grania na bezdusznym blaszaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż posiadam tylko PC-ta,to po kilku dniach grania w GT 4(pożyczyłem PS2 od kolegi.Thanks Man) uważam że to najlepsza gra wyścigowa wszechczasów.Wszyscy inni co twierdzą inaczej są po prostu zaślepionymi grzybiarzami.Jestem przekonany że gdyby GT4 ukazało się na Pieca,to piali by z zachwytu i wynosili tą grę pod niebiosa.Wychowałem się na konsolach typu PSX,Nintendo 64 i Dreamcast.PC-ta posiadam od ok.3 lat i wciąż uważam że do gier najbardziej nadają się konsole.PC-et nie posiada wogóle duszy,którą posiadają konsole.Granie na kompie nie jest nawet z 20% tak ekscytujące jak na konsoli.Nie ma tego feelingu,jeśli wiecie o co mi chodzi.Na 100% kupię PS3 jak się pojawi,bo już mam dosyć grania na bezdusznym blaszaku

1415470[/snapback]

:dontfeedtrolls: :blink: <_< :wacko:

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ze klawiatura wogole nie nadaje sie do grania to ja wiem (moze poza FPP i strategiami)

chodzi mi o to ze nigdzie nie widzialem zeby ktos tu pisal ze na niej gra

 

@RALF11 - dyskusja tutaj nie toczy sie o to, czy GT4 jest najlepsza scigałką (bo to chyba jasne ;) ) tylko o to czy jest symulatorem, czy zwykłą zręcznościówką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychowalem sie na padzie,ale wole klawiature,a zreszta - wssio ryb,moge zagrac nawet myszka i wolantem do symulatorow lotow w Gran Tuorismo czy nawet w dooma :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie twierdze ze GT4 jest jakis slaby jest rewelacyjny, jezdzi sie swietnie i zgadzam sie ze na pc nie ma lepszej "sciganki" podkreslam to slowo "sciganki" bo jezeli chodzi o symulacje jazdy samochodem to pc ma zdecydowanie lepsze tutuly, poprostu GT4 nie jest symulatorem tylko super giera do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Jordi. Caly czas o tym mowimy ,ale jakos ludzie nas nie sluchaja (nie rozumieja slowa pisanego??). Walkowane jest to nonstop a oni caly czas swoje. Zreszta ja od czasu do czasu tez lubie zagrac w cos na klawe jakiegos NFSa (przyznaje sie NFSU i 2 przeszedlem cale :P bo lubie bardzo scianki :P), ale nie znosze w tej materii kiedy ktos myli pojecia... A co do GT4 jakbym mial sposobnosc to tez chetnie bym pogral w wolnym czasie, bo z pewnoscia jest to super produkt. Duzo aut, duzo urozmaiconych tras itp Jestem ciekawy tylko tego czy jakby wydali ja na PC to jak wygladalaby jej sprzedaz na ta platforme. Mysle ze rownie okazala :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Zreszta kazdy gra w to co lubi. Nikt sie nikogo nie czepia, ze lubi to a nie co innego. Chodzi mi o to i chyba i tak tutaj ludzie nie zrozumieja. Prosze nie nazywac GT4 super realistycznym symulatorem, bo nim poprostu nie jest. Widzieliscie moze filmiki z Enthusii?? Jakos nikt o niej nie pisze, a po filmikach widac ,ze jest simem i to calkiem niezlym (platforma XBOX  )

1416795[/snapback]

Wlasnie wszedlem tutaj, zeby napisac cos o Enthusii ;) a tu prosze jaka niespodzianka.

Mam demko Enthusii - na poczatku jest filmik pokazujacy porownanie zachowanie samochodow w Enthusii i w rzeczywistosci. WOW!

powiem szczerze: zatkalo mnie

potem przyszedl czas na jazde

do wyboru: track wyscigowy, miasto i jeszcze cos tam ;) - nie pamietam :P

MIASTO ;) (a jak!) i autko jakies nie za szybkie... graficzka... mniami, mniami... zaczynam jechac... TOZ TO KOPIA GT4!!! identyczne reakcje samochodu na krecenie kierownica daje TAKIE SAME rezultaty jak w GT4. dla porownania odpalilem zaraz potem GT4 - TO SAMO. moze sa jakies drobne roznice - ale ja ich nie zauwazylem.

 

P.S.

jest roznica - drobna, ale jest:

w obu grach jezdzi sie TAK SAMO, pod warunkiem, ze w GT4 wlaczy sie opcje "simulation" - w przeciwnym razie zgadzam sie z kazdym, kto twierdzi, ze GT4 to arcade. tryb simulation na kierownicy z FF (mam logitecha dedykowanego dla GT3 :D) to juz symulacja. moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem kiedys u kumpla na jkims kanale tv filmik z enthusi i zrobil na mnie duze wrazenie. musze tez sie rozejzec za demem...

 

a wracajac do gt4 denerwuje mnie, ze nadal na niektorych trasach przycieranie o bandy daje lepsze rezultaty niz czysta jazda. rozumiem, ze nie moga niszczyc samochodow, ale przydalaby sie jakas kara (tak jak w multi jest speed limit albo przymusowy pit-stop) bo kopniecie w kierownice i rozmazanie ekranu to zbyt lagodne, moim zdaniem, restrykcje.

 

i ciekaw jestem co myslicie o dodanej w GT4 mozliwosci montazu nitro. pierwsze wrazenie bylo negatywne - NO kojarzy mi sie raczej ze street racingiem niz GT. ale pozniej okazalo sie ze to nawet fajny pomysl, nie trzeba juz pakowac olbrzymiej kasy w tuning silnika tylko po to, zeby przeciwnicy nie dochodzili nas na prostej. no i znacznie ulatwia zajecie dobrej pozycji w kwalifikacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

GT4 to jest zdecydowanie plebiscyt na najlepszą grę konsolową 05' realizm jest na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna grafika i oprawa dzwiękowa, sporo czasu w to wgrywam..i na konsole jak i na ps2 niema sobie równego przeciwnika..pograć można tylko i wyłącznie na org. nie przerobionej konsoli oraz orgyinalnej dvd, bądz z HD, grać bezpośrednio z backup-a nie można, jak wiecie modchipy mają kłopoty z odczytaniem drugiej warstwy jak jest w przypadku dvd9, wracając do software, gierka pochłania napewno dużo czasu i się nie nudzi. Co tu dużo mówić Ci co grali wiedzą, że gierka jest przednia.

 

Natomiast, jeżeli chodzi o Enthusie, również dobra gierka. jak ktoś wspomniał wierna kopia gt4, może jedyne co mi się nie podoba w obu grach to różne systemy sterowania, na zakręcie jest to męcząca sprawa..chociaż tak też jest w życiu codziennym, nie wszystkie auta są nadsterowne i podsterowne. Jednym słowem, ps2 jeszcze załapało się na dobre hity. Następna wersja GT już będzie dostępna pod Ps3 i system HDTV, bodajże o ile mnie pamięć nie zawodzi - 1600*1200 :D

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...