Skocz do zawartości
iver87

Jaki aparat do 1000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

"Olimpus SP-310" - nie ma takiego aparatu.

 

EDIT:

 

http://www.dpreview.com/reviews/compare_po..._sp310&show=all

 

Jak dla mnie to A610:

- matryca bedzie mniej szumic

- szerszy kat ciut

- wiekszy zoom

- macro od 1cm

- manualny balans bieli !

- jasniejszy obiektyw

- wiekszy zasieg lampy

 

i Canon to Canon :>

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotreek -> czyli, że co ? źle, że kupiłem 20D ? ale w 1Ds czy D2x też są dedykowane akumulatory ... heh i czego się człowiek dowiaduje .. że DSLR jest "be" bo dedykowane aku są "be" to aparat jest "be" .

 

Na dedykowanym akumulatorze 1390mAh zrobię lekko 1000 fotek a czas ładowania nie przekracza 20minut... coś źle ? Pokaż mi takie "paluszki" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ta firma produkuje chłodzenie do kompa :D Nie znam się na aparatach, ale jak pytałem się w sklepie o produkty tej firmy to pani delikatnie powiedziała żebym sie "odinteresował" :lol: Wiem w sklepach nie zawsze jest rzetelne info, ale kiedyś miałem w łapach aparat tej firmy (nie ten) to pomimo tego, że lampa błyskowa była to coś słabo świeciła :lol:

Imo lepiej wystrzegać się takich wynalazków :? pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie powiedziec czy ten aparat jest dobry w tej klasie cenowej ?

http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http...3D1%26id%3D1023

nie szukaj aparatow ktore podobaja Ci sie z wygladu :) to jest jeden z najgorszych aparatow cyfrowych nawet do 600zl :) jakosc zdjec jest makabryczna, na twojepc.pl byla kiedys recka podobnego albo tego samego modelu, poszukaj recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem go dluza chwile w rece, ot taki zabawkowy.

W wizjerze widac bardzo nieciekawe rzeczy :)

Poza tym ta firma ma doswiadczenie w fotografii jak Bin Laden w akcjach charytatywnych.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres -> nie żartuj ;)

 

Kup pentagrama ... ewentualnie kup aparat.

 

Canon A610 :] wiele razy było już omawiane.

 

Ogólnie wynalazków w stylu Medion, Trust, Pentagram, HP, MediaTech i pochodnych się nie tyka ... oczywiście są "fanatycy" tego sprzętu, którzy wychwalają je w niebiosa (nie potrafią się przyznać do złego wyboru albo nie mieli innych aparatów w ręku) ... Tak to już się napędza ... jak z Codegenem - działać działa, ale co dalej ? :] Sam już sobie odpowiedz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam nie znam, pytalem tylko :)

A510 na pewno nie kupie bo wolalbym dolozyc do S5600 jezeli wybieram do 1000PLN

 

A510 nie kupisz a jest 5 razy lepszy od pentagrama, czegos tu nie rozumiem. To bierz S5600 problem z glowy.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam nie znam, pytalem tylko :)

A510 na pewno nie kupie bo wolalbym dolozyc do S5600 jezeli wybieram do 1000PLN

 

to a610 - najlepszy w tej kat. cenowej

(nie dalej jak wczoraj bawiłem sie z kumplem uzytkownikiem s5600- zabijcie mnie ale fotki robione przez ten aparat sa po prostu opłakane , a kolo fotografią zajmuje sie juz ponad 10lat więc wykluczam jego niewiedze badz nieumiejetnosc jego obsługi -zreszta juz go wystawił na allegro i chce jak najszybciej o nim zapomnieć)

powyzsze to moja subiektywna opinia ( i funfla tez)

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to a610 - najlepszy w tej kat. cenowej

(nie dalej jak wczoraj bawiłem sie z kumplem uzytkownikiem s5600- zabijcie mnie ale fotki robione przez ten aparat sa po prostu opłakane , a kolo fotografią zajmuje sie juz ponad 10lat więc wykluczam jego niewiedze badz nieumiejetnosc jego obsługi -zreszta juz go wystawił na allegro i chce jak najszybciej o nim zapomnieć)

powyzsze to moja subiektywna opinia ( i funfla tez)

A moze ten twoj kumpel jakis nie teges ? ;] mam znajomego fotografa ktory zachwala zarowno s5500 jak i s5600 za ich jakosc i mozliwosci :lol: To nie aparat robi zdjecia a fotograf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie aparat robi zdjecia a fotograf.

toz napisałem wyzej ze wykluczam te mozliwosc (by mozliwosci aparatu przerosły uzytkownika)

 

od zawsze fotki s5600 były ze specyficznym ziarnem - całkowita dyskwaflifikacja tego modelu w moich oczach

 

a że zadowolonych "fotografów" cykajacych s5600 nie brakuje- tego nie neguję -pewnie mają inne wymagania co do tego jak fotka powinna wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się popatrywałem tego ziarna na fotkach z S5600 i jakoś nie umiem tego zobaczyć. Bartezjusz skoro widzisz to ziarno to daj mi tu jakąś fotkę, która jest bardzo dobra, a ma takie ziarno. Chciałbym to zobaczyć, bo mam zamiar kupić ten aparat, a nie wiem o co z tym ziarnem chodzi. Najlepiej jakbyć mi zaznaczył kółkiem w paincie gdzie się znajduje to ziarno albo mi napisz w którym miejscu to jest.

Edytowane przez Jacek_:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz napisałem wyzej ze wykluczam te mozliwosc (by mozliwosci aparatu przerosły uzytkownika)

 

od zawsze fotki s5600 były ze specyficznym ziarnem - całkowita dyskwaflifikacja tego modelu w moich oczach

 

a że zadowolonych "fotografów" cykajacych s5600 nie brakuje- tego nie neguję -pewnie mają inne wymagania co do tego jak fotka powinna wyglądać

Nie no to jak masz takeigo super fotografa to tylko lusto za 30 000zł sobie kup ;]

 

Widocznie aparaty Fuji to smieszne zabawki a nagrody tych aparatów to wszystko binladen sponsorowal ;]

 

Jacek_:D troche zdjec dla Ciebie z fuji s5600

 

http://www.cyberfoto.pl/fuji/54451-przykla...-fuji-s5600.htm

 

i http://www.cameras.co.uk/html/sample-images-select-1.cfm

i to nie jakies od fuji ulepszane czy cos ale zwykle fotki ludzi...ale ohydne Borze :lol: ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyraziłem swoja opinie do której mam prawo

 

byc moze dla Ciebie Twój aparacik to 8 cud swiata

 

i nie musisz zarzucac to jakimś linami itp- fotki jak kazdy zechce to znajdzie

 

jacek - obejrzyj na dprev lub u steve'a fotki tych samych obiektów robione s5200 vide cos w tej samej kategorii cenowej

 

nawet bez wiekszego przypatrywania widać różnicę

 

nie twierdzę ze s5600 to zły aparat - ma całe mnóstwo zalet przy tej jednej wadzie o której wspomniałem , choc moze niektórzy jej zupełnie nie dostrzegają albo komus nie przeszkadza

 

na typ pułpakie cenowym dzis mozna juz oczekiwac od aparatu bardzo wiele (co jeszcze kilka lat temu było poza zasiagiem do 1000zł)

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aku. ma swoje plusy i minusy, teraz to juz mało gdzie nie ma dostepu do elektrycznosci. no ale jednak komplet zapasowych baterii to jednak taki mały komfort, szczegolnie w przypdku wyjazdu.

Powiedzcie mi tylko jak to jest z ładowaniem tych akumulatorów za granica? czy jezeli masz gniazdko na 110V to nie musisz ładować np. przez transformator? producent daje jakas przelotke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz i inni-> bartezjusz ma rację i jeśli nie widzisz tego po swoich fotkach to radzę przejść się do okulisty. Tutaj chodzi o "rozmazywanie" (w/g mnie) przy ISO od 400 w górę- jakby pędzlem malować.

 

BTW widzę, że masz zdjęte % za zostanie redaktorem PurePC ... błagam tylko nie mów, że działu fotografia ! (w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz i inni-> bartezjusz ma rację i jeśli nie widzisz tego po swoich fotkach to radzę przejść się do okulisty. Tutaj chodzi o "rozmazywanie" (w/g mnie) przy ISO od 400 w górę- jakby pędzlem malować.

"Rozmazywanie" jest lepsze niż zwykły kolorowy szum... Robiac fotki np z ISO 800 i odpowiednio je obrabiajac i zmniejszajac zdjecie jest ostre i czyste jak łza bez kolorowych krop jak np na A610

 

P.S Fuji S5600 wygral test w najnowszym nr. PC FORMAT (1 miejsce)

 

 

 

BTW widzę, że masz zdjęte % za zostanie redaktorem PurePC ... błagam tylko nie mów, że działu fotografia ! (w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego...)

 

Nie Twoja sprawa. :rolleyes: I nie wnikaj bo wsiąkniesz :P

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rozmazywanie" jest lepsze niż zwykły kolorowy szum... Robiac fotki np z ISO 800 i odpowiednio je obrabiajac i zmniejszajac zdjecie jest ostre i czyste jak łza bez kolorowych krop jak np na A610

 

P.S Fuji S5600 wygral test w najnowszym nr. PC FORMAT (1 miejsce)

1. A gdzie szczegóły po takim rozmazaniu ? :?

 

2. Super ... nie ma to jak "pro" testy robione przez gazetę "PC". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A gdzie szczegóły po takim rozmazaniu ? :?

Pewnie ze tracimy troche szczegolow ale czy przy standardowych szumach ich nie tracimy ?

 

2. Super ... nie ma to jak "pro" testy robione przez gazetę "PC". ;)

 

PC FORMAT to bardzo dobre pismo z tradycja ;) chlopaki powrocili bardzo udanie po przerwie. Bardzo fajna gazetka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze tracimy troche szczegolow ale czy przy standardowych szumach ich nie tracimy ?

Dawałeś tutaj fotki jakiegoś parku (?) gdzie były drzewa - tam było to najlepiej widać i inne systemy, owszem tracą szczegóły, ale nie aż tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...