Skocz do zawartości
s0lid

[next-gen] Tak Bedą Wygladać Gry Na Ps3, X360 I Nr

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dyskusji Solid Snaeka i Nierealnego która miała miejsce jakiś czas temu... XBOX 360 w stanach będzie kosztować 360$, PS3 nie może być dużo droższa, jak nie tańsza. Biorąc pod uwage to że coraz więcej osób decyduje się na zakup sprzędu za granicą, cena w polsce nie może byś jakoś astronomicznie wysoka w porównaniu do tej z US. Inaczej dystrybutorzy będą mieli mało klientów. Wniosek z tego taki że cena konsoli na naszym rynku napewno nie przekroczy 1600zł.

 

PS. Zrezygnowałem już z gry na kompie - wkońcu ile można?? Gierczyłem na nim przez 7 lat... Bez sensownym wydaje mi się zakup nowego kompa tylko do gier za 2500-3000zł. Ale konsolka za 1600zł?? Z takimi możliwościami?? Jeżeli tylko będzie można dostać nań gry w przyzwoitej cenie, nie wiem czy się nie zdecyduje :lol:

1444084[/snapback]

Powiem tylko "a nie mówiłem" :blink: :lol: . No i oczywiscie racje z U3 też miałem. Ba! Wychodzi na X360 nawet UT2007... ehhh... ja mam zawsze racje... oj jakiś skromny jestem ;P

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skromny i troche popieprzony na punkcie konsol ;) :D

bez urazy ;)

 

jesli bedzie w sklepach w cenie 1600 zł to wtedy powiesz

a nie mowiłem ;)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skromny i troche popieprzony na punkcie konsol ;) :D

bez urazy ;)

1444391[/snapback]

popieprzony na punkcie wszystkie na czym mozna grac, rowniez PC ;) A ze konsole sie na tym glownie skupiaja... sam wiesz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie graifka stoi na podobny poziomie. Gra z X i PC wyglada tak samo i wydawac sie mogla ze jest bezposrednio przeniesiona z przeciwnej platformy (oczywiscie z obcieceim jakosciiowym w wypadku X). Natomiast porownujac X z PS2 widac ze szczegolowosc jest na korzysc PS2. Jednkaze trzeba by ujzec inne urozmaicone screeny bo taki "piwniczny" napewno nie pokazuje pazurkow maszyn.

Edytowane przez WaWrzOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszych sreenow nie mozemy porownywac poniewaz poprstu sa inne. Dodatkowo noktowizor wprowadza pewne znieksztalcenia aby mozna bylo je porownac screeny musza byc identyczne. Natomiast kolejnej pary nie trzeba tlumaczyc. To ze pacjent ma "cos" pod pacha i krew na twarzy nie znaczy wcale o jakosci. Spojrz na klate denata i jego bujne wlosienie. Nie widomo jak te screeny byly uzyskane (co nie odbilo sie na jakosci). Jak wspominalem wszytskie sa na podobnym poziomie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszych sreenow nie mozemy porownywac poniewaz poprstu sa inne. Dodatkowo noktowizor wprowadza pewne znieksztalcenia aby mozna bylo je porownac screeny musza byc identyczne. Natomiast kolejnej pary nie trzeba tlumaczyc. To ze pacjent ma "cos" pod pacha i krew na twarzy nie znaczy wcale o jakosci. Spojrz na klate denata i jego bujne wlosienie. Nie widomo jak te screeny byly uzyskane (co nie odbilo sie na jakosci). Jak wspominalem wszytskie sa na podobnym poziomie :wink:

1445567[/snapback]

Wiesz, podejrzewam, ze tamten tez ma wlosy na klacie :blink: tylko są cieniem przykryte i po wlaczeniu nokto-patrzałek, bysmy je ujrzeli. To raz. Dwa!? X-Box jest o jakieś 40% mocniejsze od PS2 i zadna szczegółowość tu nie wchodzi w grę. Napewno jest X bardziej szczegółowy. Nie ma co fun-boyować. Też mam PS2, ale nie bede aż tak jej bronił, że bede fakty naginał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gołym okiem widac po tych screenach ze PC ma najlepsza grafe

(oczywiscie chodzi o splintera i te 3 konsole)

kurde toz to slepy zauważy ze na tym drugim screenie z pobitym delikwentem

wszystko inne zostaje daleko z tyłu

nawet na xboxie jakos to dziwnie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WaWrzOL no co ty ?

 

przecież na chwile obecną grafa z PS2 to jest tragedia przez duże T.

 

szczegółowość na PS2 ? przy 4 bądź 8 MB pamięci ?

 

widać nawet że twórcy splintera musieli zmodyfikować levele by konsolka pociągnęła.

 

Żeby nie było że jestem zakichanym pc'towcem i tylko najeżdżam na konsole to powiem że posiadałem konsole PS2 i szczena mi opadała na jej możliwości graficzne ale to było kilka lat temu.

 

Panowie ta konsola ma już 5 lat i niczym już nas zaskoczyć nie może także nie oczekujcie od niej zbyt wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gołym okiem widac po tych screenach ze PC ma najlepsza grafe

(oczywiscie chodzi o splintera i te 3 konsole)

kurde toz to slepy zauważy ze na tym drugim screenie z pobitym delikwentem

wszystko inne zostaje daleko z tyłu

nawet na xboxie jakos to dziwnie wyszło

1445708[/snapback]

Weź pod uwagę, że X-Box kosztuję około 600 zł i masz juz cały sprzet aby Splintera odpalić. Na PC za tą cene kupisz dopiero GF6600 aby sie móc w dobrej ilości klatek nacieszyć tymi shaderami 3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to namy tam w górze fanje zdjęcia z next-genów. Nie żebym się czepiał, ale chciałem tu cokolwiek napisać :wink: .

 

PS: Piszcie coś na temat NR!

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te screeny wygladaja identycznie. prawie zadnej roznicy. Pod ps2 obraz wydaje sie troszke mniej ostry i jakby mniej polygonow dla modeli. Ale wkoncu ponoc ma 4 czy tam 8 MB pamieci wiec czego mozna oczekiwac. Ogolnie gry przedstawiaja sie podobnie i na pieca i na konsole. X-Box wsrod PS2 i GC wypada tu zdecydowanie lepiej ,a piec i tak je wszystkie miazdzy :lol: Poczekajmy na nowe konsole :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te screeny wygladaja identycznie. prawie zadnej roznicy. Pod ps2 obraz wydaje sie troszke mniej ostry i jakby mniej polygonow dla modeli. Ale wkoncu ponoc ma 4 czy tam 8 MB pamieci wiec czego mozna oczekiwac. Ogolnie gry przedstawiaja sie podobnie i na pieca i na konsole. X-Box wsrod PS2 i GC wypada tu zdecydowanie lepiej ,a piec i tak  je wszystkie miazdzy  :lol: Poczekajmy na nowe konsole  :-P

1450313[/snapback]

To moje pierwsze ostrzejsze zagadanie na forum :D , ale nie moge sie powstrzymac :D Kurde, chyba jestes slepy jak mowisz, ze te sreeny wygladaja podobnie, prawie zadnej roznicy :wink: Przeciez z tym noktowizorem na PS2 to jakas pokraka stoi nie czlowiek. :D Kurde, no mam nadzieje, ze zartowales :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze ostrzejsze zagadanie na forum :D , ale nie moge sie powstrzymac :D Kurde, chyba jestes slepy jak mowisz, ze te sreeny wygladaja podobnie, prawie zadnej roznicy  :wink: Przeciez z tym noktowizorem na PS2 to jakas pokraka stoi nie czlowiek.  :D Kurde, no mam nadzieje, ze zartowales :D

1453854[/snapback]

 

Of course ze to zart :wink: . PC tu bije na glowe pozstale wersje. Dla mnie to wyglada tak pokoleji od najlepszej wersji PC ,X-BOX, GC,PS2. To tylko moja opinia i nie zwracac uwagi na moje herezje tu siane na tym forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie widział to podaję...

 

 

filmik z prezentacji gier segi na nextgeny (prezentacja za zamkniętymi drzwiami) filmik z kamerki i ostrosc siada ale co nieco widac..podaje link do torrenta

 

http://www.xboxyde.com/leech_1399_en.html

 

nowy filmik z gry GEARS of WAR na xboxa360 (link do torrenta)

 

http://www.xboxyde.com/leech_1380_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to rendery, takż ekonsolowe dzieci nie podniecajcie się za bardzo ponieważ będziecie płakać przy premierze konsoli. Ani jeden ze screenów nie pochodzi z gry.

W filmiku z GOW (nie wiem czy to ten sam co ja widziałem) jest kilka 2sekundowych momentów z gry, no i widać grafę pecetową nic więcej. No, rozmyte, niska rozdziałka i szarpie, ale to może wina jakości filmu.

Konsolowcy bardzo by już chcieli, aby konsole pobiły pc - to chyba przez te mijające lata kiedy siedzą na czymś "gorszym" i wreszcie chcą się wybić i śmiać z sąsiada z pc - żałosne :(

Tym tylko udowadniacie, jak żal wam że nie macie pc :)

Swoją drogą, kurde, jak łatwo ludziom wcisnąć kit... renderryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że większość ma dosyć zmieniania kart raz na rok i modernizacji kompa tylko po to aby pograć w 5 może 10 gierek robionych przez 2-3 lata ,które jeszcze do tego przed wyjściem są rozpracowywane na każdej stronce i wszystko o nich wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że większość ma dosyć zmieniania kart raz na rok i modernizacji kompa tylko po to aby pograć w 5 może 10 gierek robionych przez 2-3 lata ,które jeszcze do tego przed wyjściem są rozpracowywane na każdej stronce i wszystko o nich wiadomo

1463289[/snapback]

Dokładnie. Zresztą nie tylko kart ale też procków i płyt głównych co...2 lata?

 

@ KZI

 

Naprawdę nie ma się co unosić. Nie rozumiem po co stawiasz konsolowców w złym(i do tego sztucznym) świetle. Kto tu chce kompy pobić???? Niby że konsolowcy będą mieli się czym chwalić przed pecetowcami? Jakby chcieli się pochwalić przed pecetowcami to powinni byli sami nimi zostać :lol: i w PC pakować ile wlezie. Jak patrzę to jest wiele osób które utwierdzaja mnie w przekonaniu, że w tym kraju pecetowcy i konsolowcy nie moga żyć w zgodzie. A to wszystko przez pierd*l*ny syndrom wyższości :26: (" Ja muszę miec najsilniejszewgo kompa ze wszystkich, żeby sobie konsolowcy nie myśleli że mogą mnie jakimś PS3 albo X360 zagiąć....buahahahah"<-coś w tym stylu). Ubolewam nad tym bardzo i za choler.ę nie mogę zrozumieć :blink: :unsure: :mur: :cry: :huh: :? :wisielec: :| . 3mta się.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to rendery, takż ekonsolowe dzieci nie podniecajcie się za bardzo ponieważ będziecie płakać przy premierze konsoli. Ani jeden ze screenów nie pochodzi z gry.

W filmiku z GOW (nie wiem czy to ten sam co ja widziałem) jest kilka 2sekundowych momentów z gry, no i widać grafę pecetową nic więcej. No, rozmyte, niska rozdziałka i szarpie, ale to może wina jakości filmu.

Konsolowcy bardzo by już chcieli, aby konsole pobiły pc - to chyba przez te mijające lata kiedy siedzą na czymś "gorszym" i wreszcie chcą się wybić i śmiać z sąsiada z pc - żałosne :(

Tym tylko udowadniacie, jak żal wam że nie macie pc :)

Swoją drogą, kurde, jak łatwo ludziom wcisnąć kit... renderryyy

1463236[/snapback]

cisnienie się koledze podniosło widze :lol:.... te jak nazywasz "konsolowe dzieci" to mają w "głębokim" :wink: powazaniu wypasione pecety na których gry szarpią z winy architektury i nie są czesto płynne z winy braku optymalizacji. Obudz się kolego cały swiat juz dawno przeszedł na konsole, 80% superhitów wychodzi na konsole z czego mały drobiazg jest konwertowany na piece. co mi z mojego nazwijmy to mocnego peceta kiedy nie mam w co na nim grać, ilosc dobrych gier na pc jaka wychodzi w ciągu roku jest bliska zeru , podkreslam dobrych bo pojęcie "bardzo dobre" występuje bardzo bardzo rzadko w swiecie PC.

 

a filmik z GEARS of WAR to nie zaden render tylko normalny gameplay B)

 

wielu pecetowców zycje w swiecie iluzji mysląc ze PC jest platformą do grania , podczas gdy pc dawno juz przestał byc w czołówce..większosc superhitów typu GT4 , Forza, Tekken, MGS3 , HALO2 wychodzi tylko i wyłącznie na konsole , a na pieca z tej prostej przyczyny nie wychodzą bo jest to NIEOPLACALNE ...za mala sprzedaz.

ilosc gatunków gier z roku na rok na pc maleje ..kiedys byly bijatyki teraz juz nie ma, symulatorów tez coraz mniej , platformówek praktycznie wcale nie licząc ostatnio wydanego PoP-a. Zatem co robią pecetowcy nie mając w co grać..karmią się cyferkami z oglądanych w kółko benchmarków i napawają się tym ile to kasy wpakowali w karte czy w proca które to i tak lezą bezuzyteczne bo gier jest mało i są co najwyzej dobre :lol: :lol:

 

tak ze nie wiem kto tu ma powód do zazdroszczenia :lol:

konsolowiec kupuje konsole za stosunkowo nieduze pieniądze i przez 5 lat ma zagwarantowane ze jego maszynka zostanie swietnie wykorzystana dając mu zoptymalizowane swietne tytuły ...czy moze pecetowiec który wydaje co 1,5- 2 lat kupe kasy na modernizacje a potem pyta się na forum : "nie wiecie czy wyjdzie to na PC a jesli tak to kiedy" i konczy sie na tym ze odpala sobie takiego MOH_PA i gra mu szarpie na jego cudownej grafie za którą dał 1000złociszy rok temu

 

 

sorry koleś ale to co napisałeś to jest dla mnie jedno wielkie ROTFL .. :lol: :D B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to rendery, takż ekonsolowe dzieci nie podniecajcie się za bardzo ponieważ będziecie płakać przy premierze konsoli. Ani jeden ze screenów nie pochodzi z gry.

W filmiku z GOW (nie wiem czy to ten sam co ja widziałem) jest kilka 2sekundowych momentów z gry, no i widać grafę pecetową nic więcej. No, rozmyte, niska rozdziałka i szarpie, ale to może wina jakości filmu.

Konsolowcy bardzo by już chcieli, aby konsole pobiły pc - to chyba przez te mijające lata kiedy siedzą na czymś "gorszym" i wreszcie chcą się wybić i śmiać z sąsiada z pc - żałosne :(

Tym tylko udowadniacie, jak żal wam że nie macie pc :)

Swoją drogą, kurde, jak łatwo ludziom wcisnąć kit... renderryyy

1463236[/snapback]

Niema co, faktycznie wyszedłeś na zasr...go pctowca. Powturze się tutaj poraz kolejny, ale gierki na konsole, zwłaszcza rok-dwa po wydaniu konsoli przewyższają grafą gierki na pc (chyba, że wydałeś na niego 5000zl, bez monitora, to MOŻE jakaś gra będzie miała podobną grafę :lol: ). Tak to było, jest i będzie. A bym niepowiedział tych mądrych słów (moja skromność się odzywa :razz:), gdyby nie to, że już przejżałem na oczy i przeszedłem na "jasną stronę mocy", mimo, że konsoli (jeszcze) niemam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu pecetowców zycje w swiecie iluzji mysląc ze PC jest platformą do grania , podczas gdy pc dawno juz przestał byc w czołówce..większosc superhitów typu GT4 , Forza, Tekken, MGS3 , HALO2 wychodzi tylko i wyłącznie na konsole , a na pieca z tej prostej przyczyny nie wychodzą bo jest to NIEOPLACALNE ...za mala sprzedaz.

Co ty człowieku za brednie wypisujesz co jest niby nieopłacalne wydanie takiego GT4 na PC. Chyba raczysz sobie żartować!!!! GT4 i reszta gier które wymieniłeś nie wychodzi na PC bo jest EXCLUSIVE kapujesz czy nie EXCLUSIVE. I takie SONY czy Microsoft nie pozwoli sobie żeby takie HITY? wyszły na inną platformę !!!! A nieopłacalne jest czytanie twoich bredni bo nic nie wnoszą mądrego do tematy.

 

ps. love and peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty człowieku za brednie wypisujesz co jest niby nieopłacalne wydanie takiego GT4 na PC. Chyba raczysz sobie żartować!!!! GT4 i reszta gier które wymieniłeś nie wychodzi na PC bo jest EXCLUSIVE kapujesz czy nie EXCLUSIVE. I takie SONY czy Microsoft nie pozwoli sobie żeby takie HITY? wyszły na inną platformę !!!! A nieopłacalne jest czytanie twoich bredni bo nic nie wnoszą mądrego do tematy.

 

ps. love and peace

1463669[/snapback]

:blink: ........... :lol: buahahaha zaplułem sobie śliniaczek to się nam kolega zbulwersował... B) porównaj sobie ilosc sprzedanych wszystkich razem np Colinów na PC do ilosci chocby jednego GT 2 czy 3 na konsole a swiatłosc spłynie na ciebie :D ..albo lepszy przykład ilosc sprzedanych FF8 na PC do ilosci sprzedanych FF8 na PSX ....na całym swiecie gra się na konsolach a piec to juz przezytek ..jedynie dzięki grom sieciowym jeszcze dycha, ofkors czasami cos dobrego wyjdzie ale to kropla w morzu potrzeb...oczywiscie istnieje pojęcie EXCLUSIVA jako takiego lecz to pojęcie funkcjonuje głównie między konsolami np Forza i Halo jest na Xboxa a na Ps2 jest KILLZONE i GT4..to są własnie exclusivy, firmy japonskie odczasu do czasu piszą niektóre ze swoich tytułów na pieca np PES4, MGS2, ONIMUSHA lecz to są sladowe ilosci w stosunku do tego co wychodzi na konsole.

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się z tobą kłócić bo nie jesteś tego wart!!! a zbulwersować się nie zbulwersowałem!! specjalnie tak napisałem bo miałem nadzieje że może coś wreście do ciebie dojdzie. A co do porównania to tylko idiota porównuje colina do gt. Równie dobrze mogę napisać co lepiej się sprzedało simsy na PC czy na ps2. widzisz takie głupie porównania możesz sobie o kant walnąć.

woęc zastanów się co wypisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...