Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Po co są upgredy

 

zeby pozniej bylo latwiej ;) W koncu lepiej miec metrowy pasek zycia i przyjac wiecej uderzen na klate niz 10cm i padnac po 2-3 ciosach :P [;

I tak upgrade'y się nie przydają tak jak w WW. Ale zawsze lepiej mieć wiecej niz mniej :wink: I do tego łatwo je zdobyć, o wiele łatwiej niż w WW.

 

A tak na boczku zapraszam do recki >>> RECENZJA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie w WW mialem prawie wszystkie apgrejty a w t2t znalazlem tylko jeden ;]]]]]]]]]]]]]]]]]] poza tym tutaj sie niezle przydaja ----> walka z wezyrem. Zawsze to wiecej razy mozemy na te kamienie wpasc;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na boczku zapraszam do recki >>> RECENZJA :wink:

Kilka literowek sie znalazlo ;)

 

Nie zgodze sie ze zdaniem ze muzyka w T2T jest lepsza niz w WW bo tak nie jest :P

I dlaczego grywalnosc tylko 95?????? 100 jak byk powinno byc :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

...

Jak skaczesz na niego to szykujesz sobie jednego paluszka na lewy mouse button ;] gdy tylko zaswieci sie ostrze wciskasz lewy przycisk myszki... to takie trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka literowek sie znalazlo ;)

 

Nie zgodze sie ze zdaniem ze muzyka w T2T jest lepsza niz w WW bo tak nie jest :P

I dlaczego grywalnosc tylko 95?????? 100 jak byk powinno byc :P

Wiem, sam zauważyłem ;P

 

A w/g mnie jest dużo lepsza, bardziej preferuję taką, to zależy od gustu, o których sie nie dyskutuje :wink:

 

Zastanawiałem sie, ale 95 jest w sam raz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli wg ciebie, to pisz "wg mnie muza jest lepsza", a nie "muza jest lepsza" - to juz zmienia w ogole postac rzeczy ;]

 

Gram drugi raz ale na easy teraz zeby wezyra przejsc ;p drugi raz latwiej sie gra i szybciej, gram z 1.5 godz i juz mam 3 LU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie mysle, ze dam szanse jednak tej grze :)

 

1,5 roku temu przeszedlem tak do polowy Piaski Czasu i mi sie tak znudzily, ze nie moglem nawet patrzec na screeny z Warrior Within, ale teraz jakby te obrzydzenie troche mi minelo i chyba obadam Dwa Trony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom4!3k

Tak tylko ze po pierwszy cieci stoje mu na barkach i on mnie łapie.

Skacze, wtedy swieci sie mieczyk, dziabie go i ksiaze stoi jak kolek na nim wtedy bez problemu mnie kolos lapie i ciska o ziemnie.

No ja mam ten sam problem !! Help WE! Mnie i Casce ;)

To jest wkurzające jak książe stoi na kolosie jak w shreku 2 gdzie shrek stał na tym wielkim ciastku :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu specjalnie chce nabijac posty, a do tego chyba najwiekszy pirat na forum w kazda gre gra :D :wink: biedny ten twój komp pewnie calymi dniami sciagasz :-P opanuj sie troche chlopie bo 7.4 posta na dzien to nielada wyczyn :-| i sory za OT jest to mój pierwszy i ostatni :-P SZCZESILWEGO NOWEGO ROKU 2006 Pozdro :-P :-P :-P

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tomek? Jakos narazie moderacje nie placze na moje nic nie wnoszace do tematu posty... poprawilem kolege bo Casca juz problem rozwiazal i do tego napisalem ja, wiec o co ci chodzi chlopie?

Kto to opowiada podczas gry ciagle cos? To ze prin np. jest smutny bo musial sie roztac z farah? Kaliena? Aha i kto to w ogole ;o pamietam ze w WW byla ale nie wiem kim.

 

Ok przeszedlem. Brak mi slow. Walka z wezyrem byla prosta jednak ;]

No i teraz wiemy czemu Prince w pierwszej czesci jak zginal, to gadal "nie nie, to nie bylo tak...". Skubance juz od pierwszej czesci mieli wszystko zaplanowane;] dla mnie najlepsza seria gier jaka kiedykolwiek powstala.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom4!3k

Mi to wogule niewychodzi...czyli niemoge zawcześnie wciskać lpm'a?

Ja wciskam odrazu jak jest niebieski sztylet :/

Jak go sie dobrze naciśnie to co prince robi?

 

Tomek? Jakos narazie moderacje nie placze na moje nic nie wnoszace do tematu posty... poprawilem kolege bo Casca juz problem rozwiazal i do tego napisalem ja, wiec o co ci chodzi chlopie?

Kto to opowiada podczas gry ciagle cos? To ze prin np. jest smutny bo musial sie roztac z farah? Kaliena? Aha i kto to w ogole ;o pamietam ze w WW byla ale nie wiem kim.

Sorki ale ten post jest bezsensowny :\

Pytasz sie kto to Kaliena :|

Przecież Kaliena to jest w Warrior Within była empress;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom4!3k opisze Ci to dokladnie jak masz robić . Wbiegasz na drugi poziom gdz juz stoisz na tej belce przed olbrzymem i ekran tak jakby pulsuje promieniem takim to wciskasz (ja gralem na padzie i bylo to udezenie sztyletem) jak juz wcisniesz to Prince wskoczy na olbrzyma po chwili czas zwolni Prince zrobi zamach i ekran zrobi sie taki ciemny (musisz byc czujny i nie panikowac ) w tym momencie jak ekran zciemnieje naciskasz raz klawisz odpowiedzialny za speed killa princ wbije sie wtedy w potrwora ,czekasz w skupieniu az Cie chwyci i zas obraz zrobi sie ciemny i wtedy szybko zas naciskasz klawisz speed killa , olbrzym Cie wypusci i Prince wskoczy chyba mu na glowe i zas ekran zrobi sie ciemny i naciskasz klawisz speed killa i wtedy Prince dziabnie kolosa w oko i zeskoczy z niego . Teraz ponownie wdrapujesz sie na drugi poziom ale po drugiej stronie ereny i zas to samo gdzy stoisz juz na górze przed olbrzymem naciskasz klawisz odpowiedzialny za udezenie sztyletem i wyczekujesz zciemnien ekranu by nacisnac klawisz speed killa .Gdy juz po dobrze wykonanym speed killu Prince bedzie na ziemi walisz bydlaka po nogach najepiej od tylu bo moze Cie kopnąc pomimo ze go oslepiles :D po paru/nastu udezeniach padnie i zas ekran zciemnieje i czas na speed killa i po nim :-P troche to zakręcenie napisalem ale mysle ze Ci to pomoze .Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom4!3k

Hehe ja byłem na olbrzymie ale klikałem czym sie da i mi sie nieświecił sztylecik wtedy tylko mnie olbrzym odrazu brał.

Ale nagle zauważyłem gdy nic nieklikałem że jednak sztylecik jeszcze świecić będzie na ym stworze i go zabiłem przed waszą radą.

Teraz jestem po tej walce z tą białą babą co tak skacze.

 

Pibip: Mam najsłabszą grafe i niemam jakiegoś tam przyciemniania obrazu/

no nie najsłabszą :)

Edytowane przez Tom4!3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom4!3k, u mnie odwrotne wrazenia

 

wtorna i malo ciekawa... SOT dla mnie znacznie lepsze (pomijam tam slaba walke w stosunku do WW czy T2T)... tamta gra mnie zatrzymala najdluzej i mam do niej najwieksza chec by wrocic....

 

2 bardzo slaba dla mnie, choc ogolnie (na tle innych gier wydanych w tamtym czasie) nie byla taka zla...

 

a 3 lepiej niz poprzedniczka, lepszy klimat... ale strasznie wtorna i czasami bardzo irytujaca...

 

ale tak jak pisze - to tylko moja opinia, nie musicie sie z nia zgadzac... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nikt Ci nie karze grać na padzie, jak nie chcesz to nie musisz. Mimo to o ile dobrze pamiętam to przy instalowaniu PoP:WW gra sama wyskoczyła z komunikatem, że (w wolnym tłumaczeniu) "Bardzo zaleca się aby grać na padzie"...hmmm, jeżeli programiści tak sugerują to chyba coś w tym jest ;) . Pozatym jakby nie patrzeć ilość komend(? jak to nazwać) jest idealnie dopasowana do rozłożenia przycisków na padzie al'a DualShock. Ja grałem w obie na padzie i grało się bosko, jeżeli Tobie się tak wygodnie gra na klawiaturze to okej, twoja sprawa. Pozdro.

przeszedłem całe WW naklawiaturze + mysz bez problemu a z SoT dalej sie męcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom4!3k

przeszedłem całe WW naklawiaturze + mysz bez problemu a z SoT dalej sie męcze

 

Ziomek co za wyczyn prawie każdy kto ma T2T grał poprzednio w WW i przeszedł na klawiaturce. :mur: Podziwiam cie :blink: :wisielec:

 

Jakby co to niemówie że każdy więc sie niemusiscie chwalić (ja nie przeszedłem WW a mam T2T),(ja niemiałem WW a gram na T2T)Bo napisałem że PRAWIE każdy. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

przeszedłem całe WW naklawiaturze + mysz bez problemu a z SoT dalej sie męcze

Bo jak mozna w tej grze myszki uzywac ?? Mecz sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam.

Dla mnie wszystkie części PoP były super i co ważne każda miała trochę inny klimacik.

 

Mam pytanie dotyczące tego jak rozwalić dwóch czerwonych kolesi na okrągłej otoczonej ogniem arenie zaraz po dłuższej podroży rydwanem. Są podobni jeden z mieczem, drugi z toporem.

Dzięki za odp. :wink:

Juz to bylo pare razy ale Ci powiem :) Musisz uderzac tego z mieczem,a w tedy ten z toporem Cie zaatakuje.W tym momencie zrob szybko unik - wowczas ten z toporem zamiast trafic w Ciebie to wbije topor w ziemie.To jest Twoja szansa,by go uderzyc.Zrob tak 2x a bedziesz mogl uzywac speed killa.2 speed kille i oboje kolesie sa martwi jak osa zimą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Mam Pytanie Dotyczące Mojego Kompa oraz Karty Graficznej Intel Extreme Graphics 2 for Mobile.

Mam Notebooka LG-GS50 z napędem DVD/CD-RW Combo

Intel ® Celeron® M PRocesor 1.30 GHz

496 MB RAM

Direct X 9.0

Windows XP Profesional + Dodatek Service Pack 2

22.5 Giga Bajtów Mijca na Dysku

Czy na takim Notebooku ze zintegrowaną kartą graficzną będzie działać gra Prince of Persia 3 ???

Takie gry mi działają

-Skoki 2005

-Call of Duty

-Prince of Persia WW

-Fifa06

-NFS Underground

Mam Notebooka z rozdzielczością 1024 na 768 pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...