Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

co to za opcja audio virtualization i co ona daje ?

dzwiek przestrzenny ? czy tylko jakieś wrażenie przestrzennosci ? czy cos innego ?

 

edit: czytam readme

jezeli zle cos przetlumacze to niech ktos mnie poprawi ale audio virtualization to opcja, ktora poprawia dzwiek tylko przy ustawieniu stereo i na sluchawkach, a na quadro albo 5.1 pogorszy

ale czy ta gra posiada przestrzenny dzwiek, jezeli tak to gdzie sie go wlancza, czy korzysta z ustawien w windowsie, a jezeli tak to mam ustawione 5.1 ale w grze mam stereo, wiec o co chodzi ... :blink:

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli juz o opcjach mowa, to co to jest vsync czy jakos tak? Wylaczylem go i roznicy nie zaueazylem a gra przyspieszyla znacznie, tylko ze obraz sie cos kaszanil, dragał jakby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jezeli juz o opcjach mowa, to co to jest vsync czy jakos tak? Wylaczylem go i roznicy nie zaueazylem a gra przyspieszyla znacznie, tylko ze obraz sie cos kaszanil, dragał jakby.

vsync - synchronizacja w pionie

znaczy mniej wiecej tyle, ze kazda klatka wyswietlana bedzie zgodnie z odswiezaniem monitora - grafika bedzie czekala na monitor innymi slowy. jesli masz LCD to wylaczenie tego (gdy gra lata w np. 60FPS moze powodowac, ze w momencie gdy grafika bedzie generowac 59 FPS obraz moze sie kaszanic (gorna czesc obrazu wyswietlac bedzie jedna klatke, dolna druga)

ogolnie: przy odswiezaniu powyzej 60 Hz warto wylaczyc. jesli masz LCD i masz 60Hz to warto wlaczyc (dla gier wymuszajacych staly framerate) - przy 75Hz efekt nie wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lol wlasnie go przeszedlem. Za pierwszym razem ;o nie wiem czemu macie z tym problemy... Kaczmar - masz dwie "wyskocznie" - chodzi mi o miejsca skad musisz zaatakowac bydlaka, biegnij po arenie i szukaj wejscnia na wyzszy poziom, potem robisz speedkilla na nim (Wciskasz E) i wciskasz lewy mouse button tak jak przy zabiajniu zwyklych wyjakow. Tj. kiedy sie ostrze zaswieci...

Dzieki samo dobro.

Wie ktos co to sa sand creditsy? Do czego one sa potrzebne? Fabula dla mnie rewelacja, polecam ale to naprawde polecam zagrac w Piaski Czasu, potem w Dusze Wojownika i w Dwa trony nastepnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zacialem w pewnym miejscu. plansza gdzie sterujemy mrocznym ksieciem. wpierw trzeba w takim holu troche poskakac i do chodzimi do momentu gdzie jest przepasc, zeskakuje sie i trzeba lina wyciagnac podstawke po drugie stronie. i z tamtego miejsca biegnie sie po scianie. wpierw lapie sie lina 1 lampe, bigniemy, lapiemy 2 lampe, biegniemy i na scianie jest taka odskonczia, wybijam sie z niej i lece na 2 odskocznie na takim filarze i jeszcze ani razu dobrze w ta odskocznie nie trafilem. tzn trafiam ale nie chce sie zniej wybijac tylko sie zeslizguje i spadam. probowalem juz chyba 40 razy i za kazdym razem to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli nie mozesz sie odbic... to znaczy ze za pozno naciskasz klawisz skoku. Zawsze musisz spacje wcisnac zanim dotkniesz podloza od ktorego chcesz sie wybic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol wlasnie go przeszedlem. Za pierwszym razem ;o nie wiem czemu macie z tym problemy... Kaczmar - masz dwie "wyskocznie" - chodzi mi o miejsca skad musisz zaatakowac bydlaka, biegnij po arenie i szukaj wejscnia na wyzszy poziom, potem robisz speedkilla na nim (Wciskasz E) i wciskasz lewy mouse button tak jak przy zabiajniu zwyklych wyjakow. Tj. kiedy sie ostrze zaswieci...

Dzieki samo dobro.

Wie ktos co to sa sand creditsy? Do czego one sa potrzebne? Fabula dla mnie rewelacja, polecam ale to naprawde polecam zagrac w Piaski Czasu, potem w Dusze Wojownika i w Dwa trony nastepnie...

nie moge tego przejść, skacze mu na kark i lipa i łapie mnie swą piękną łapką i leeeeeeeeeeece!! co mam zrobić jak jestem ja jego karku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

NAPISALEM CO MASZ ROBIC, Przeciez to jest banalne, nigdy nie zabijales wojakow speed killem? Wskakujesz na niego i jedyne co robisz to czekasz az sztylet zablysnie i wciskasz TYLKO lewy przycisk myszki. Jak jestes na nim to przyszykuj jednego palca i wciskaj w odpowiednim momecie az z niego zeskoczysz i znow. A potem po nogach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAPISALEM CO MASZ ROBIC, Przeciez to jest banalne, nigdy nie zabijales wojakow speed killem? Wskakujesz na niego i jedyne co robisz to czekasz az sztylet zablysnie i wciskasz TYLKO lewy przycisk myszki. Jak jestes na nim to przyszykuj jednego palca i wciskaj w odpowiednim momecie az z niego zeskoczysz i znow. A potem po nogach...

nadal mi nie wychodzi, :mur: wiem że jestem denny, ale nie wiem o co chodzi że "ostrze ma zabłysnąć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No jak robisz speed killa, to ostrze zawsze blyszczy i sie czas zatrzymuej jakby... no jak wskakujesz na kolesia, to prince wyskakuje w powietrze i tak mierzy sztyletem, wtedy wciskasz lewy przycisk myszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demon92

"Jak szukasz gry która wymiata i jest w miarę podobna do POP TTT to radzę:

Onimusha 3: Demon Siege

Nie długo ma być na PC."

 

 

 

bueheheeehehehehehehehe.... gra rdzennie konsolowa na kompie? :D tjaaaaaaaaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta, gry Ubi mozna kupywac w slepo. ZAWSZE kazda gra ubi mnie wciaga... zauwazyliscie ze menu PoP:T2T i King Konga (Kongo Bonga ;p) sa niema identyczne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dluga ta gra :/ w Srode wieczorem zaczolem a dzis o 13 skonczylem a po drodze znalazlem wszystkie LU i wszystkie moce sztyletu :P

 

Ma ktos ta piosenke z napisow koncowych? Fajna jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhhh

zaciolem sie wlasnie przy podwojnym bosie <_<

bedzie trza ich rozpracowac...

Nie są tacy na jakich wyglądają.

Wystarczy bić tego z mieczem, następnie naskoczy na ciebie ten z toporem, zrób unik i wal w niego. I tak pare razy, po jakimś czasie będziesz mógł z korzystać z "speed kill" i tak 2 razy i finito. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) sam szulałem do tego podpowiedzi widze ze nie tylko ja mam problem :) pozdro................hehe udało sie troche to potrwało <lol> przeszło godzine ale powiem im dalej sie zajdzie w grze tym bardziej wciaga B)

Edytowane przez Kaffar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta gra jest poprostu super... omg wiem ze to juz pisalem ale tak sie powinno gry robic. POLECAM KAZDEMU!!! Fabula swietna, grywalnosc swietna, grafa dobra i ten klimat... wlasnie przeszedlem tego mini-bosa (ten co sie bieglo nim po takie jtrasie jakby ;p) wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta gra jest poprostu super... omg wiem ze to juz pisalem ale tak sie powinno gry robic. POLECAM KAZDEMU!!! Fabula swietna, grywalnosc swietna, grafa dobra i ten klimat... wlasnie przeszedlem tego mini-bosa (ten co sie bieglo nim po takie jtrasie jakby ;p) wypas.

W pelni sie zgadzam - gra rzadzi jak malo ktora w ostatnich czasach.Dawno sie tak nie bawilem grajac w gre.U mnie ocena zblizona do 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieńko u mnie z angielskim (przynajmniej rozumieniem ze słuchu :P) Powiedzcie mi czy ta akcja po pokonaniu wezyra -doskakuje cały czas do ciemnej strony prince'a na końcu znajduję się w pomieszczeniu z dwoma tronami a ciemny się "klonuje" czy jedynym wyjściem jest ucieć po schódkach i się obudzić czy jest jakieś alternatywne zakończnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczalem grac i powiem ze cacuszko ,ale jedno mnie co drazni to ze sa tak rzadko save'y. Przybylo pare ciekawych ruchow np lapanie sie mieczem w specjalne otwory w scianie ,albo zjezdanie lub wspinanie sie miedzy dwoma zblizonymi do siebie scianami czy tez odbijanie sie od jakby trampoliny na scianie.

 

Jedyne z czym mam narazie klopot to te szybkie zabijanie (e) ,czasem poprostu chwyce delikwenta od tylu skradajac sie ,ale on mnie nagle odpycha i tak prawie za kazdym razem.. Jak narazie jakos ide do przodu i nie natrafilem na wieksze trudnosci. T2T troszke klimatem wrocila do SoT i to juz mi sie z poczatku spodobalo :P Ide grac dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta giera rox ;] Co do tej trampoliny to mi sie pomysl nie spodobal, bo gdzie normlanie na wyskoich scianach ktos trampoliny umieszcza... ja przeszedlem tego 3 bossa, te babke... savy rzeczywiscie sa raz na rok troche to wkurza ale ds sie przezyc. Jak ktos by mial problemy z zabiciem tych takich psow co kradna piasek nam, to najlepiej jest sie bronic i czekac az pies zacznie wysysac z nas piasek, wtedy podbiec szybko i ksiaze zalatwia go jednym strzalem, bronic sie i nastepnego tak ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ! powie mi ktoś tak na oko , jak na mojej konfiguracji bydzie chodzic Pop:The two thrones ? :)

Z góry dziękuje.

lepiej niż dobrze :wink:

 

no i doszedłem do tego podwójnego bossa, trza się troszke pomęczyć :lol:

 

 

UPDATE:

 

heheh i nie było tak źle, 10 minut mi to zajęło, trzeba w dobrą stronę robić uniki żeby nie trafiac na tego z mieczem, jak drugi raz topór wbił mu się w ziemię to już był speed kill później jeszcze raz mu się wbił znowu speed kill i po sprawie :wink:

jestem już w tych ogrodach gdzie się windą wjeżdża, gierka wypaśna nie ma co :lol:

Edytowane przez marek.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...