Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy już do tego podchodziłem i za ch**a zawsze się mi blokuje.Pewnie coś przeaczam,więc jesli ktos dokładnie pamięta ten etap proszę o jakąs dobrą wskazówkę.

Na www.gamefaqs.com masz poradnik.

 

Zresztą nie zawsze trzeba sie pchac do przodu, czasem trzeba sie wycofac, aby móc przestawić stronę posągu i dopiero później do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Napiszcie coś więcej o tej grze.

Jakieś informacje o muzyce, grywalności, sccreny itd.

Bardzo cikawi mnie ta gra i zamierzam w styczniu sobie ją kupić w PL wersji. :)

Poczytaj topic to się dowiesz i zobaczysz screeny z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKz posągiem już sobie sam poradziłem,ale pojawił się kolejny problem-dwóch kolesi w ringu+prince-jak ich wykończyć??Niezdędne do tego będą (jak to się zwało nie pamiętam :P ) "kulki" z zwolnieniem czasu??Bo nie mam żadnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKz posągiem już sobie sam poradziłem,ale pojawił się kolejny problem-dwóch kolesi w ringu+prince-jak ich wykończyć??Niezdędne do tego będą (jak to się zwało nie pamiętam :P ) "kulki" z zwolnieniem czasu??Bo nie mam żadnej...

Było bodajże już o tym.

Musisz ładować w gościa z mieczem, a po chwili naskoczy na ciebie ten drugi z toporem, zrób unik i zaczniej ładować w niego. I tak parę razy, po jakimś czasie będziesz mógł użyć "speed kill" i tak 2 razy i po nim/nich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwuznacznie powiem, że "dochodze" do końca :] tych 2 łepków z mieczem i toporem (fajni bliźnacy) za 3 razem zepsułem :D teraz jestem w takiej jaskini/ogrodzie i latam sobie z mieczem ojca :D savy coraz częściej więc chyba za niedługo koniec :-/ szkoda... ale gra jest na ponad 10 godzin to pewne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gierke skonczylem :( i musze powiedziec ze byla BOSKA .Kolo na koncu troche trudny ale dalo rade go zalatwic :).Tylko jakos teraz lezka w oku mi sie kreci jak pomysle ze to ostatnia czesc serii ;(.Z sentymentem wspominam moj pierwszy kontakt z PoP Piaski Czasu wlasnie wtedy zakochalem sie w serii PoP.Hm no ale coz trzeba zyc dalej :P i miec nadzieje ze ktos kiedys zrobi kolejna czesc przynajmniej tak dobra jak 3 poprzednie .Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich.

mam pytankop odnosnie piątego bossa. koles jest cienki jak barszcz ale niestety w momencie jak unosi sie razem z glazami w powietrze nie bardzo wiem gdzie mam sie wspiac, tzn na dwa glazy sie wspinam,pozniej skacze na drązek a pozniej zanim sie rozejrze juz mnie trafia ta kulą,spadam i gine.Jesli ktos jest mi w stanie pomoc bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich.

mam pytankop odnosnie piątego bossa. koles jest cienki jak barszcz ale niestety w momencie jak unosi sie razem z glazami w powietrze nie bardzo wiem gdzie mam sie wspiac, tzn na dwa glazy sie wspinam,pozniej skacze na drązek a pozniej zanim sie rozejrze juz mnie trafia ta kulą,spadam i gine.Jesli ktos jest mi w stanie pomoc bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Heh tez sie na tym zaciołem :D

Skaczesz na drążek i z drążka skaczesz przed siebie jest polka i sie jej chwycisz potem chyba po ścianie biegniesz a dalej już sobie poradzisz :lol:

Edytowane przez remi83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam wszytkich.

mam pytankop odnosnie piątego bossa. koles jest cienki jak barszcz ale niestety w momencie jak unosi sie razem z glazami w powietrze nie bardzo wiem gdzie mam sie wspiac, tzn na dwa glazy sie wspinam,pozniej skacze na drązek a pozniej zanim sie rozejrze juz mnie trafia ta kulą,spadam i gine.Jesli ktos jest mi w stanie pomoc bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Piatego ?? To zaraz,jak ja niedawno mialem tych dwoch kolesi (topor i miecz) to ilu ja mialem,dwoch ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja też już skończyłem :cry: Gierka bardzo dobra, dorównała Warrior Within, ale jednak to Piaski Czasu zrobiły na mnie największe wrażenie. Może dlatego, że były pierwsze i wtedy bardzo nowatorskie.

 

Największy problem miałem z bliźniakami w ringu i Vizierem, ale i tak się udało :] Aczkolwiek trochę się nakląłem i nieraz "pomacałem" monitor w celach niezbyt pokojowych :-P Mam nadzieję, że seria PoP będzie kontynuowana z jakimś nowym, niebanalnym pomysłem, tak jak to było w pierwszej części "nowej" serii. I nie muszą wypuszczać jej za szybko, niech się nie spieszą i bardziej dopracują, bo niestety w pogoni za jak najszybszym wydaniem T2T nie skupiono niestety uwagi na grafice, a engine już się odrobinę zestarzał. Sands of Time to był przełomem również pod względem graficznym, tutaj niestety zabrakło nawet zwykłej ewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Grafa to nie wszystko. Jest ok... po co lepsza? Wymagania by wzrosly a tak praktycznie kazdy sobie pogra. Wlasnie zaczelem grac. Dla mnei super, ale jak pojawil sie ten drugi ksiaze (a raczej zly) to troche mnie to wkurzylo, w ogfole mi sie ta postac nie podoba. Fabula - swietna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w tym wypadku potwierdza sie powiedzenie ze co dobre szybko sie konczy :cry: i wlasnie oto przeszedlem POP TTT. Ogolnie gierka wypasna ale po ostatniej walce z dark prince spodziewalem sie czegos wiecej, wiec male rozczarowanie. ale na prawde warto bylo sie meczyc, nie spac, nawet nie jesc ladnych pare(nascie :D ) godzin zeby grac.GRA WYMIATA i mam nadzieje ze jakas gierka z Princem jeszcze powstanie.

@hydro2

tych 2 kolesi z ktorymi walczyles sa sklasyfikowani jako 4 boss. graj a niedlugo zostanie ci to wynagrodzone :D

Edytowane przez szamo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok heheheh kto ma save odrazu za wezyrem? :D (bo to chyba koniec jeszcz nie jest :D

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej ludzie. Czy istnieje tutaj alternatywne zakonczenie tak jak w WW? Ta gra ma swietna fabule, polecam przejsc 1 i 2 ;) Choc duzo tutaj watkow z 2. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

@hydro2

tych 2 kolesi z ktorymi walczyles sa sklasyfikowani jako 4 boss. graj a niedlugo zostanie ci to wynagrodzone :D

Heh - to w takim razie jesli pierwszy byl olbrzym to jaki byl boss 2 i 3,bo nie pamietam takowych ? :)

Ja narazie jestem w miejscu gdzie mam 3 pary dzwigni na trzech "windach".Chyba pierwsze moje wieksze utkniecie w grze.Domyslam sie,ze trzeba te wszystkie windy sprowadzic na gore,ale czy jest na to jakis system? Kiedy jedna uda mi sie sprowadzic na gore i powiedzmy druga na srodek,wtedy blokuja mi sie dostepy do nastepnych wind,a jak z kolei inn a winde znize to zablokuje mi sie dostep do tej,w ktorej bylem przed chwila.Czy pamietacie moze kolejnosc od jakiej zaczynaliscie ? :D Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Bo nie mozesz puszczac strzalki do gory.Tez na poczatq mialem klopot z takimi rzeczami,ale wystarczy,ze do upadlego 3masz strzalke w gore a potem skok na wylocie i potem 3masz guzik uderzenia i bojasz sie w dziure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie :| doszedlem do momentu gdzie pojawiaja sie takie jakby psy... chodzi mi o to gdzie wojacy mecza starca i dziecko, ja ich rozwalam, otrzymuje jeden "ganganek :P" piasku i dalej sa takie psy... mam je rozwalic czy uciekac? Najlepsze jest to ze w ogole save tam sie nie robi i jak cos nie wyjdzie to 10 min od nowa omg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mozesz puszczac strzalki do gory.Tez na poczatq mialem klopot z takimi rzeczami,ale wystarczy,ze do upadlego 3masz strzalke w gore a potem skok na wylocie i potem 3masz guzik uderzenia i bojasz sie w dziure

Dzięki,sprawdze to wieczorem o ile się wyrobie.

 

ps.Kurde gierka widze zbliża się ku końcowi a nawet fajna sieka :) -bo mało którą kończe.Warrior przerwałem w jakiejś półowie z powodu formata a Pisków nigdy nie miałem.Myśle że czas zaopatrzyć się w obie i poznać całą serie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja natomiast od wczoraj nie gralem,ale pamietam,ze utknalem na tych trzech dzwigniach na "windach" i nie wiem jaki jest system by je wszystkie na gore podniesc,a tym bardziej nie wiem,co te dzwignie maja wspolnego z ta panienka,ktora jest na koncu tunelu,skoro on jest wogole gdzies w drugim pomieszczeniu daleko od tych "wind"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hydro2

drugi boss to byla babka ubrana na purpurowo a trzeci boss to ten olbrzym ktoremu wchodzules na glowe :) i przebiegales na nim przez takie krete korytarze.a co do tych platform to niestety nie pamietam w jakiej kolejnosci je wszystkie przechodzilem. jedyne co pamietam to ze zaczłąlem od tej na przeciw miejsca w ktorym wchodzisz do tego pomieszczenia, pozniej srodkowa.po ustawieniu wszystkich na najwyzszym poziomie pomiedzy toba a ta babka w innym pomiweszczeniu wysunie sie "pomost" po ktorym bedziesz mogl przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

@hydro2

drugi boss to byla babka ubrana na purpurowo a trzeci boss to ten olbrzym ktoremu wchodzules na glowe :) i przebiegales na nim przez takie krete korytarze.a co do tych platform to niestety nie pamietam w jakiej kolejnosci je wszystkie przechodzilem. jedyne co pamietam to ze zaczłąlem od tej na przeciw miejsca w ktorym wchodzisz do tego pomieszczenia, pozniej srodkowa.po ustawieniu wszystkich na najwyzszym poziomie pomiedzy toba a ta babka w innym pomiweszczeniu wysunie sie "pomost" po ktorym bedziesz mogl przejsc.

Oki,dzieki wielkie - obczaje :) A co do bossow to olbrzyma i babke pamietam,ale w takim razie jaki byl ten pierwszy :D Olbrzym,babka,kolesie (topor miecz) a czwarty ?:D - pozdroowka i thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzym, fioletowa babka w burdelu (ta co złapała Prince'a daggertailem kiedy biegł do wezyra i Kaileeny na fimiku w którym ona ginie), golem którym sterowałeś, dwaj kolesie z mieczem i toporem, Vizier :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Olbrzym, fioletowa babka w burdelu (ta co złapała Prince'a daggertailem kiedy biegł do wezyra i Kaileeny na fimiku w którym ona ginie), golem którym sterowałeś, dwaj kolesie z mieczem i toporem, Vizier :]

Jakim ja sterowalem golemem ?? Gdzie to bylo :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... mozecie mi powiedziec ile jest bosów?? ja wlasnie pokonalem tych 2 cwaniaczkow z ktorymi bije sie na raz...Łatwiej mi poszlo z nimi niz z 1 bosem...bo nie wiem czy jestem blisko konca a moze bede sie jeszcze degustował ta wspaniała gra..?? znacie jeszcze jakies gierki podobnne do tej( rownizez wypasione)..?? z gory dzieki\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

znacie jeszcze jakies gierki podobnne do tej( rownizez wypasione)..?? z gory dzieki\

God of War, Resident Evil 4, Jak 3, Prince of Persia The Sands of Time, NFS:Underground (mialy byc wypasione :mur: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim ja sterowalem golemem ?? Gdzie to bylo :blink:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zaraz przed LU nr. 4, wchodziłeś na taką miniarenę w ogrodzie, nawalałeś go po nogach, wskakiwałeś na niego a potem wio przez korytarze.

 

 

Ludzie :| doszedlem do momentu gdzie pojawiaja sie takie jakby psy... chodzi mi o to gdzie wojacy mecza starca i dziecko, ja ich rozwalam, otrzymuje jeden "ganganek :P" piasku i dalej sa takie psy... mam je rozwalic czy uciekac? Najlepsze jest to ze w ogole save tam sie nie robi i jak cos nie wyjdzie to 10 min od nowa omg...

Masz je rozwalić, nie są trudne. Zrób to szybko a nawet jednego piasku Ci nie zabiorą. Najlepiej kombosami np. (u mnie) e, lmb, lmb, e, e czy też lmb, lmb, e, e, lmb, lmb lub wall whirlwind attack (biegniesz po ścianie pionowo i e). Edytowane przez pandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...