Skocz do zawartości
Cintek

Błąd Mechanizmu Hp3820?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie zaczęło się od uzupełnienia tuszów. Przy otwartej pokrywie i wyciągnietym kolorowym pojemniku głowica niewiadomo dlaczego ruszyła, a że plastik przytrzymujący pojemnik był postawiony ku górze, to głowica stanęła, troche coś poprzeskakiwało w drukarce i tyle. Teraz dzieje się z drukarką coś dziwnego. Głowica porusza się więc wygląda na to że mechanizm nie padł, jednak jak chce coś wydrukowac to w okienku drukowania plik po chwili znika i wygląda to tak jakby już drukowanie się zakończyło. Czasami też jest tak, że mi automatycznie usuwa dokument do druku. Sterowniki nie mają nic do tego bo już probowałem. Miałem już zamiar wyrzucić drukarkę przez okno albo ją porządnie skopać, no ale poczekam. Może mi ktoś doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak twoj problem to nic, ja tez mam 3820 i mam fajniej: zaczelo sie tez od tego ze wsadzilem nowy tusz. Od tego czasu jak tylko podlacze drukarke do pradu (nie musi byc do kompa podlaczona) to koszyk z atramentami zaczyna megaszybko latać z boku na bok (tak ze drukarka sie przesowa o ok centymetr jak uderzy w bok!) czasem przy tym podnoszą się te widełki i jexdzi po nich koszyk (cud ze zadna jeszcze sie nie zlamala po kilku testach), wciaga i wyrzuca papier itp. Nie mam pojeciua co z tym zrobic, chyba kupie nową drukarke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niedoli - u mnie już było wszystko - a teraz właśnie miałem sytuacje jak u Cintka :( To juz trzeci raz. Pierwszy raz - dali mi nówkę, bo była gwarancja, drugi już musiałem wyłożyć sałatę, teraz to ją spalę chyba, zrzucę z wieżowca i postawie na torach przed lokomotywką :/

 

Ten model to straszny szmelc i ja nie wiem co by musieli panowie z HP zrobić, żeby odbudować moje zaufanie do nich.

 

Teraz zastanawiam się czy kupić Canona jakiegoś taniego, gdzie tusze sa tanie jak barszcz czy coś innego (laser? ale czy potrzebny mi laser? poza tym toner to chyba też nie jest taki tani - ktoś może tu zajrzy i mi odpowie na jak długo starsza taki toner w laserówce, bo nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem)........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...