Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jedynka chodzi normalnie....

 

Przydałby sie jeszcze dopracowany emulator n64 i gierki od sony miałbym w poważaniu...;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, N64 to bym chciał... ale coś cisza o tym, kiedyś tam wyszedł emulator i nikt tego nie kontynuuje - a szkoda

 

Aha - mam swoją fejworit gejm na PSP [; jest to Dj Max Portable - gra po prostu wymiata, miażdzy, no ... wkręciłem się niezmiernie. Ma wiele poziomów, leveli, możliwości - w sumie nie wiem ile osób na świecie potrafiło by ją przejść w 100% ;D czuje, że same japońce :P Zachęcam obejrzeć - klick. Grałem już w ten level co koleś na filmiku, tyle że na 4 klawisze. Przeszedłem ;P

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boroveeK przeciez RE nie chodza... 1cd chodzi 2 ( zacina sie w jednym miejscu ) 3 tez

W RE3 gram, narazie jest ok. Dwójki nie ruszałem, bo ma 2cd z tego co pamiętam.

 

Marzy mi się jeszcze emulacja 2/3/4 padów w psx przez wifi- Crash Bash na 4 osoby wymiata poprostu. No ale to raczej awykonalne narazie.

Nie szkodzi, "zakupiłem" dzisiaj kilka tytułów na single ( Breath of Fire IV, Vagrant Story, Dino Crisis 2, Crash Bandicoot 3) że wystarczy na kilka tygodni grania, a następne tytuły w kolejce do "kupienia" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breath of fire ssie pauke. Bosh, nawet za czasow szaraczka nienawidzilem tej gry. Niedawno odpalilem remake trzeciej czesci, pogralem chwile i zdania nie zmieniłem. Narazie zaliczylem burnouta i star treka nowego i psp lezy nieuzywane. Hmmm, moze katamari?;>

 

Btw, ktos ogarnia tą kompresje plików eboot? Jak juz mam gotową gierke psx2psp to moge jeszcze ja skompresowac, czy na to juz za pozno?;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssij co chcesz, ja wole BOF 4 od FF7.

 

Narazie nie ma kompresji gotowych ebootów, ja od nowa robiłem, ale się opłaca średnio 100-200 mb mniej gra zajmuje z max. kompresją, a działąją wszystkie dobrze.

 

Fox13- dzięki za cynk na tego djmaxa, gra wymiata. Nawet od Crash Team Racing mnie oderwała :)

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

halo halo

wypadlem z obiegu.

to na PSP mozna juz pocinac w gry z PSOne?

dwa pytania zatem (moze trzy):

 

1. czy posiadajac oryginalne gry z PSOne moge je bezproblemowo w jakis magiczny sposob odpalic na PSP?

2. czy zeby odpalac takie gierki musze przerabiac PSP?

3. czy Final Fantasy VII dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Włóż do komputera płyte, zobacz w jakim jest formacie gra. Sądzę, że znajdziesz na forach informację jak przerobić, w każdym razie wiem, że raczej się da

2. Tak, musisz mieć specjalny soft o numerze 3.02 OE-B lub w góre (aktualny - 3.03 OE-A')

3. Z opinii userów - działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

1. Włóż do komputera płyte, zobacz w jakim jest formacie gra. Sądzę, że znajdziesz na forach informację jak przerobić, w każdym razie wiem, że raczej się da

2. Tak, musisz mieć specjalny soft o numerze 3.02 OE-B lub w góre (aktualny - 3.03 OE-A')

3. Z opinii userów - działa

1. Gra jest oryginalna (mam jeszcze Silent Hill, Parappa the Rapper, Wip3outa - wszystko oryginaly)

2. czyli co? kupuje nowe PSP (pewnie z jakims dosc nowym softem 'ala 2.9 czy cos w ten desen, robie update i moge grac?

3. ale wy z kolei piszecie, ze sa problemy z grami wielodyskowymi. dlatego pytam o to Final Fantasy.

 

PSP mnie nigdy nie interesowalo za specjalnie, ale to chyba jedyny sposob, zebym w koncu skonczyl kiedys to oslawione FFVII - wiec moze warto by w to wbic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest oryginalna to nie wiem, wiem zaś, że ktoś poruszał ten temat na jakimś forum o psp - np. pspteam poczytaj :)

No nie zabardzo z tym softem ;) Do 3.03 OE możesz wejść jedynie z softu 1.5 albo 2.71 SE, tak więc - nie kupuj PSP z softem wyższym niż 2.71, wszystkie niższe mogą być. Wtedy zrobisz downgrade do 1.5, później do 3.03 OE ;)

No z płytami to jest różnie, niby nie działa ale ktoś tam coś pisał... szczerze ja nie orientuje się bo w takowe gry nie gram ;) gram np. w MGS'a który ma 2 płyty, ale gram teraz 1 płyte potem bede grał 2 - myśle, że 2 odpali, no chyba ze nie ;P to inna bajka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jeśli gra jest oryginalna to nie wiem, wiem zaś, że ktoś poruszał ten temat na jakimś forum o psp - np. pspteam poczytaj :)

No nie zabardzo z tym softem ;) Do 3.03 OE możesz wejść jedynie z softu 1.5 albo 2.71 SE, tak więc - nie kupuj PSP z softem wyższym niż 2.71, wszystkie niższe mogą być. Wtedy zrobisz downgrade do 1.5, później do 3.03 OE ;)

No z płytami to jest różnie, niby nie działa ale ktoś tam coś pisał... szczerze ja nie orientuje się bo w takowe gry nie gram ;) gram np. w MGS'a który ma 2 płyty, ale gram teraz 1 płyte potem bede grał 2 - myśle, że 2 odpali, no chyba ze nie ;P to inna bajka ...

to znaczy, ze ten soft 3.03 OE to jakis taki mniej oficjalny jest czy cos w ten desen?

nie mozna kupic PSP z tym softem w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro no nie kupisz ale masz inne wyjsce kup jeszcze ps3 i sciagaj gry za $ z playstationstrore na ps3 a pozniej na psp ... ten soft 3.02 (03) OE-B/OE-A to zmodyfikowane odpowiedniki od sony ( + sa dopakowane do opalania gier z psp i psx mniej oryginalnych ;) )a i downgrade i upgrade softu jest niebezpieczne ( mozesz zrobic tzn bricka ale jak nowka to jest gwarancja ) chociaz robilem to chyba z 10 razy i z rozymi wersjami softow i jeszcze ( puk puk w niemalowane ) nic sie nie stalo

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, brick jest niebezpieczny tylko przy downie do 1.5

Przy upie do 3.0x jest juz fajnie i miło dzieki recovery mode;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg ma racje

SamoDobro zasada jest prosta - kup PSP z softem NIE WIĘKSZYM jak 2.71. O reszte się nie martw. Potem po prostu zrobisz downgrade do 1.5 (tutaj możesz zrobić coś złego tylko z własnej winy, gdyż np. zapomnisz o ładowarce, coś naciśniesz, źle wgrasz pliki). Jak będziesz miał już 1.5 prost z 1.5 możesz do 3.03 OE albo do 2.71 SE tyle, że jak już będziesz mieć ów 3.03 OE bądź 2.71 SE to będziesz miał jak wspomniał leborq RECOVERY MODE a co Ci to da ? gdyby nie udało Ci się dobrze wgrać softu (brick) to konsola się zawsze włącza tylko potem świruje. Wtedy, przy włączaniu przytrzymujesz R i konsola prosto wchodzi w menu recovery mode. Włączasz usb, komputerem zgrywasz potrzebne pliki i ratujesz konsole. Koniec :)

 

Aha, sprostowanie. Nie można zrobić krzywdy konsoli poprzez upgrade ! Jest to możliwe tylko przez downgrade, przez up ew. wchodzi to w gre jeśli używamy softów 3.03 OE itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg ma racje

SamoDobro zasada jest prosta - kup PSP z softem NIE WIĘKSZYM jak 2.71.

Obecnie moze byc juz do 2.81 :-P Dobrze tez ze powstal downgrader TA-082, bo jak kumpel z miesiac temu kupowal PSP w robsonie to juz tylko takie byly i nowi uzytkownicy by mieli problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Obecnie moze byc juz do 2.81 :-P Dobrze tez ze powstal downgrader TA-082, bo jak kumpel z miesiac temu kupowal PSP w robsonie to juz tylko takie byly i nowi uzytkownicy by mieli problem :)

no dobra. to moze ktos tak w telegraficznym skrocie napisze mi, co bym potrzebowal, zeby grac w gierki PSXowe na PSP bez posiadania PS3 na chwile obecna?

na pewno PSP ;)

na pewno downgrader - z czym sie to je i gdzie to ewentualnie znalezc? czy potrzebne do tego sa jakies specjalne kable czy cos w ten desen?

na pewno ten soft - tutaj zapewne google pomoga.

zapewne cos do przerobienia obrazu gry PSXowej - czy ze zrzuceniem tegoz na dysk nie bedzie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno PSP

Na pewno dowgngrader, który znajdziesz w serwisach o PSP lub na googlach. Np. tutaj. Tam są artykuły, w których są linki z paczkami i pisze co trzeba wykonać. Bardzo prosta sprawa

Na pewno ten soft - tutaj pomoże i google, ale najlepiej ściągać z polskich stron. Wchodzisz w jakiś download a tam znajdziesz

Co do kabla - wszystko robisz zwykłym kablem mini USB ale takim pod PSP, on chyba się zwie mini ;) używany też jest w cyfrówkach, n-gage itd

 

Hmm jeśli chodzi Ci o gry ściągnięte, sorry zakupione ;P Z neta, to zasada jest taka - taką gre wrzucasz (format iso, bin itd) do folderu z 2 plikami (pisze z pamięci ;) ) i wchodzisz w konsole w komputerze, wpisujesz komende którą (ale to później jak już będziesz miał 3.03 OE) znajdziesz na np. forum o psp (jest pełno gotowych tutoriali do takich czynności, tak samo instalacja softów - masz gotowe paczki które wrzucasz i już)

 

No to tyle ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is the update to 3.03 OE-B

 

Execute this only from 3.03 OE-A or 3.03 OE-A'

 

changes in OE:

 

- Patched the firmware to allow decrypted mp4-AVC videos to play at 480x272 resolution.

- pic0.png was not shown in psp isos. Fixed.

- The speed functions were not dummied after setting the speed. This could cause the few games

that set the cpu speed not to run at the selected speed in the recovery menu.

- Changed the structure of the program to have more free ram in game mode.

sysmemp.prx removed, systemctrl.prx splitted into systemctrl.prx and vshctrl.prx.

 

 

Ogolnie nic waznego, ale zawsze warto byc na bieząco...:mrgreen:

 

[dobra, niech bedzie ze był ort, ale naucz sie zly wandalu pisac mą krzywa xywke prawidłowo :>]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem sobie psp i mam kartę pamięci od telefonu. Chce wrzucić sobie filmy na tą kartę tylko nie wiem do jakiego folderu je wrzucić bo jak wrzucałem do psp\system nie wykryło do psp tez nie wykrylo i do głownego katalogo karty tez nie wykryło. I jakim najlepiej programem konwertować filmy na psp?? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.03OE-C

 

Changes -

* AVC videos bitrate limit patched. The firmware limited the bitrate of avc videos to only 768 Kbps. OE now forces the limit to be 16384 Kbps. (Note: this doesn't mean than the psp can handle such a high bitrate, this means than they won't show error. I don't know which is the real maximum bitrate than the psp can handle at full speed)

* Speed of OE boot is now ~3 seconds faster than previous versions. (without plugins)

* CPU speed of XMB can now be changed.

* Wifi can now work at 333 Mhz!

* Added access to flash 0 and 1 via usb in the recovery menu, based on the great idea of USBSSS by Booster. Note that writing is enabled, so this is intended only for advanced users that know what they are doing in each moment.(It is not a great idea to change anything from the kd folder). Because of this addition, the rest of flashing options were removed.

* PSP isos can now be deleted as any normal memstick games. (also the size of the iso now shows fine when you press triangle->information).

* When formatting memory stick, GAME150, GAME303 and ISO directories will be automatically created!

* Changes in internal HEN core:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck fuck fuck znowu nie napisałem 1-wszy o takim updacie ;P nosz... ;P

 

- Zlikwidowano ograniczenie w video AVC bitrate 768 Kbps, teraz najnowszy soft obsłuży nawet najlepszej jakości film, bez wyskakiwania błędów - oczywiście może ucierpieć szybkość odtwarzania, jeśli przesadzicie.

 

- System OE uruchamia się o 3 s szybciej niż jej poprzednik

 

- W końcu umożliwiono zmianę częstotliwości procesora w XMB

 

- Wifi działa już poprawnie na częstotliwości 333 mhz

 

- Dodano dostęp do flash0 i flash1 (pomysł oparty na pomyśle USBSSS - Boster'a) - aktualnie w sofcie ta opcja jest umożliwia nagrywanie plików, przez co jest możliwe uszkodzenie plików systemowych.

 

- Gdy sformatujemy kartę MSD, system automatycznie utworzy katalogi GAME150, GAME303 i ISO.

 

już na pokładzie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

 

New Popstation

 

* The writing is now a bit different. This will avoid "Memory stick blinking too much" bug when using the plugin to load the 3.02 pops.

* popstation now lets the use of non-encrypted DATA.PSP. If data.psp is in the same directory as the app, popstation will use that as the DATA.PSP of the eboot.pbp. Otherwise, it will use the one from BASE.PBP. A DATA.PSP that imitates the original sony one is included.

* EBOOT.PBP generated with a non encrypted data.psp won't need the file KEYS.BIN at all. (Note: these EBOOT.PBP cannot work in versions prior to 3.03 OE-C due to a bug that those versions had.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, to racja, można teraz kupować nowe psp bez obaw, że nie będziemy mogli zejść na jakiś fajny sofcik ;)

A tak w ogóle to ja psp nie ruszam :( polećcie w co gracie bo szkoda mi że tak nic nie gram ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...