Skocz do zawartości
M4TEUSZ

Squadra Corse Alfa Romeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mialem problemu z save. Jestem na etapie masterowania Ultimate. Jeszcze 2 dni i gra zaliczona. Calkiem fajna rozrywka.

 

Co do http://ecci6000.com/6000_wheel_01.htm to hmm cena jest zaporowa nawet dla maniakow symulacji. Chociaz jakbym zarabial po europejsku...Na razie mysle o zakupie logitecha i wacham sie miedzy dwoma... jedna 900 stopni (gralem sporo na niej u znajomego ale... poza live for speed nie widze zastosowania) i ladna skorka;) BTW kazdy topowy logitech jest az taki glosny podczas grania? Moj zolty logi jest cichy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój logi nie ma force feedback, więc dlaczego miałby być głośny? ;)

 

Mechanizm FF najcichszy jest w momo force- naturalnie da się go usłyszeć przy wyłączonych głośnikach, ale w normalnym użytkowaniu jest komfortowy (i diabli skuteczny. Np taki GTR to poezja- czujesz każdą koleinę, wibracje silnika na luzie etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt (oprocz mnie oczywisce) nie ma tutaj problemow z save'ami, to moglby ktos napisac jak wyglada struktura katalogu SCAR??

U mnie save sa w:

E:\Program Files\BlackBeanGames\SCAR\Saves\23212312\savedata.dat, kazdy nastepny tworzony profil ma inny numer katalogu w ktorym jest plik savedata.dat.

 

Na pewnym zagr. forum tez ktos mial problem z save, jeden z uzytkownikow napisal cos takiego:

SAVE/LOAD PROFILE Tip:

- Game's folder (and all subfolder) lets Index Service ENABLED. (Game folder, right click, Properties, Advanced)

and/or

- From ..\SCAR\SAVES\'numbers'\ copy to ..\SCAR\SAVE\ the SAVEDATA.DAT file.

Sorry my bad english:(

Zrobilem to co ten kolo radzil, przekopiowalem savedata.dat z katalogu z numerkiem bezposrednio do katalogu Saves, wlaczylem usluge indexowania... i dalej nic...

 

Gra moze nie jest najwyzszych lotow ale troche bym w to pogral, ale jak tu grac jak za kazdym razem od poczatku??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Czy 1468073[/snapback]

"to" wyglada jak juiced na PS2

"to" wyglada gorzej niz Enthusia

"tego" do GT4 nawet nie ma co porownywac

oczywiscie mowie o modelu samochodu.

 

teraz otoczenie:

"to" wyglada gorzej niz juiced na PS2

"to" wyglada ZNACZNIE gorzej niz Enthusia

"to" wyglada jak Mercedes Benz Racing z obnizonymi detalami

w sumie to to otoczenie przypomina mi Burnouta 2...

tylko cos tu pusto w przeciwienstwie do Burnouta 2...

 

a jak poczytalem o modelu jazdy... khm khm

jednym zdaniem: tak, to moze zostac spieddolone - i to FEST ;)

nie ma sie co podniecac jednym screenem

na dodatek nie pokazujacym nic szczegolnego.

 

Edit:

czy te drzewka po prawej to tekstura plaska, czy mi sie wydaje?

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

juiced symuluje wyscigi resorakow, ale rozroznia prowadzenie pojazdow przednio i tylnonapedowych.

Midnight Club 3: Dub Edition ;) na ta gre czekacie :)

jest sliczna, blyszczaca (ale nie tak jak lusterka na drodze w NFS:U ;)) i ma MNOSTWO samochodow + najlepsze sterowanie ze wszystkich arcade w jakie ostatnio gralem. chociaz znajac zycie dla polowy bedzie to klopot i problem, bo sterowanie jest prawie realistyczne. a jak na ten typ gry to powiedzialbym nawet, ze ultrarealistyczne.

a do tego ma BLING BLING - modny szczegolnie po premierze GTA:SA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawde piszesz o Midnight Club 3 DE?

Sterowanie prawie realistyczne? Cos ci sie pomylilo chyba. Totalne arcade dosc losowo samochod pokonuje zakrety. Grafika jest bardzo slaba. Tego nawet nie da sie porownac do Forza w ktora sie zagrywam nocami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny misiu, akurat trafiłeś kulą w płot.

 

Ten pan "ekspert" już od siakiś 100.000km ma prawko, kilka występów w KJS'ach i 3ci w Katowicach czas na torze kartingowym top karta.

 

I w jaki to sposób chcesz tą 'dupę' w real twoim marnym fwd zarzucić? Podcinając lewą nogą? Dociągając ręcznym? Wszystko to da się zrobić jadąc DUŻO wolniej niż 60km/h... więc nie pisz o czymś o czym pojęcia nie masz. lolek jesteś i tyle, cieńki bolek, któremu dupsztala ściska na widok czyjegoś sprzętu i się pieni :lol:

 

A jeśli twoja (pardon, twoich starych, bo znając życzenia na własność masz pewnie tylko miesięczny :lol:) bryka FWD zarzuca TYŁEM (a nie wykazuje PODsterowności) przy v>60km/h to jedź z nią na złom zanim kogoś zabijesz...

 

Dziś do nas dołączyłeś i już chcesz sobie grabić?? Proszę bardzo- twój poziom jest gdzieś hen, tam na dole, więc mało mnie obchodzi co taki robaczek sobie uważa (póki nie atakuje innych ad persona).

 

PS. Jeśli dla ciebie ta gra nie jest podobna do toca (założenia, wyścigi torowe, arcade) to :lol:

Jeśli dla ciebie RBR, GTR i GPL nie są prawdziwymi symulatorami i trzeba się "oszukiwać" to ":lol: ^2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle ze w tej grze probowalem grac na "strzalkach" chyle czola przed osoba ktora przejdzie cala gre bez analogowego sterownia. Mi sie udalo skonczyc cala gre z trudami na zoltym logim. Ostatni wyscig to naprawde wyzwanie.

 

draak: co do GTR to... denerwuje mnie to ze gry nie mozna kupic :sad: Jestem juz zdecydowany na nowa kiere i szukam najtanszego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie temat o gtr ;) ale odpowiem:

 

mnie też (i masę simracerów-riqzom najwyraźniej jeszcze do tego nie dorósł) to przekładanie premiery w leperolandzie wkurza :( Pozostaje nam czekać- _podobno_ w lipcu mamy mieć już spolonizowanego gtra w sklepach (cena atrakcyjna, poniżej 90PLN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tam nie posiadam kiermany,tylko pada,ale jestem od dawna przyzwyczajony na strzalki gdyz umiem na nich wykonywac odpowiednie manewry,jednak czym kolwiek byscie nie grali pamietajcie,ze to kwestia rzyzwyczajenia.Idzie sie do wszystkiego przyzwyczaic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rigzom, prymitywie, felgi w moim aucie są warte więcej niż ta twoja przechodzona vectra a (bez klamek! Jakieś wspomnienia po pokoju bez klamek, w którym dorastałeś? :lol:), więc upalaniem (po ilu browcach to robiłeś?) tą padaką to mnie nie zaimponujesz.

 

I dodatkowo, miast pisać idiotyzmy o jakiś "kupach i twarożkach" (taki slang wśród wieś tunerów?) może odniósłbyś się chociażby do tego: "A jeśli twoja (pardon, twoich starych, bo znając życzenia na własność masz pewnie tylko miesięczny ) bryka FWD zarzuca TYŁEM (a nie wykazuje PODsterowności) przy v>60km/h to jedź z nią na złom zanim kogoś zabijesz".

 

Tak naprawdę to o race simach [ciach!]o wiesz, onanizując się publicznie jakimś "3,300,000 i XP Level" w nędznym arcade, ale czego innego wymagać od gościa co potrafi tylko zaciągnąć ręczny i kopnąć ze sprzęgła (ale masz skilla, koleżko. Faktycznie, zajebiście dużo dało ci to przejechanie tych 200.000km za kierownicą lublina albo innego poloneza trucka, co?).

 

Cu, panie ekspercie od racing simów (koniecznie na strzałkach!), jazdy wyczynowej in real life (koniecznie na "tjuningowych" pokazach, z upalaniem!) i ogólnie arcy_ziomalski_koleżko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rigzom, prymitywie, felgi w moim aucie są warte więcej niż ta twoja przechodzona vectra a (bez klamek! Jakieś wspomnienia po pokoju bez klamek, w którym dorastałeś? :lol:), więc upalaniem (po ilu browcach to robiłeś?) tą padaką to mnie nie zaimponujesz.

 

I dodatkowo, miast pisać idiotyzmy o jakiś "kupach i twarożkach" (taki slang wśród wieś tunerów?) może odniósłbyś się chociażby do tego: "A jeśli twoja (pardon, twoich starych, bo znając życzenia na własność masz pewnie tylko miesięczny ) bryka FWD zarzuca TYŁEM (a nie wykazuje PODsterowności) przy v>60km/h to jedź z nią na złom zanim kogoś zabijesz".

 

Tak naprawdę to o race simach [ciach!]o wiesz, onanizując się publicznie jakimś "3,300,000 i XP Level" w nędznym arcade, ale czego innego wymagać od gościa co potrafi tylko zaciągnąć ręczny i kopnąć ze sprzęgła (ale masz skilla, koleżko. Faktycznie, zajebiście dużo dało ci to przejechanie tych 200.000km za kierownicą lublina albo innego poloneza trucka, co?).

 

Cu, panie ekspercie od racing simów (koniecznie na strzałkach!), jazdy wyczynowej in real life (koniecznie na "tjuningowych" pokazach, z upalaniem!) i ogólnie arcy_ziomalski_koleżko :lol:

1515732[/snapback]

Spoko, jestes pr0, masz wszystko najlepsze, najdrozsze a tak naprawde pewnie g.... masz

ps. ochlon troche, bo osmieszasz sie strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu całego topicu nie wiem czy mówimy o tej samej grze,

rozumiem że nie jest to gtr ale np. w gtr bez kierownicy nie ma co grać a w scar jak najbardziej można sobie poradzić z padem lub klawą,

do prowadzenia samochodu też nie mam zbytnich zastrzeżeń, myśle nawet że jest ono dość realistyczne, naprawdę trzeba zwracać uwagę na tor jazdy, jeden zły ruch i siedzisz na bandzie,już możesz robić restart;

ktoś wyżej napisał że dziwne jest że jak sie wjedzie na trawę to sie psuje samochód, chyba właśnie nie dziwne, przecież jak wjedziesz na trawę przy 140 km/h to normalne że zawieszenie to odczuje,

naprawdę podoba mi sie to że trzeba bardzo uważać na swój samochód, już nie ma bezkarnego wjeżdżania w d*pę przeciwnika;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu całego topicu nie wiem czy mówimy o tej samej grze,

rozumiem że nie jest to gtr ale np. w gtr bez kierownicy nie ma co grać a w scar jak najbardziej można sobie poradzić z padem lub klawą,

Niestety chyba graliśmy w dwie różne gierki. Dla mnie model jazdy jest koszmarnie pokraczny nie ma różnicy pomiędzy FWD i BWD, taka sobie grafa i do tego kompletny brak poczucia pędu. W demko grałem może z 15min bo zwyczajnie zasypiałem nad klawiaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam giercze w pelna wersje tej gry i uwazam ze gierka jest zajedwabista! Sterowanie jest spoko, niezle odczuwa sie ciezar auta i jego mozliwosci uzywajac do tego celu klawiatury! Efekty graficzne tez sa bardzo udane! Gierka jest bardzo ciekawa, a zastosowane w niej 'atrakcje' bardzo uprzyjemniaja rozgrywke. Ciekawym zastosowaniem jest cofanie czasu o kilka chwil (ograniczona ilosc, w dodatku mala, co zbytnio nie ulatwia gry, a wrecz robi smak na dalsza rozgrywke!!), ktore przydaje sie w pewnych nieprzyjemnych sytuacjach na torze...! Wykonanie modeli, tekstury, otoczenie, ogolnie jest bardzo dobre i stoi na wysokim poziomie! Polecam ta gierke wszystkim, ktorzy chca przyjemnie spedzic czas przed monitorem i posmigac Alfą Romeo! Pozdrawiam 4-kolowych zapalencow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rigzom, prymitywie, felgi w moim aucie są warte więcej niż ta twoja przechodzona vectra a (bez klamek! Jakieś wspomnienia po pokoju bez klamek, w którym dorastałeś? :lol:), więc upalaniem (po ilu browcach to robiłeś?) tą padaką to mnie nie zaimponujesz.

 

I dodatkowo, miast pisać idiotyzmy o jakiś "kupach i twarożkach" (taki slang wśród wieś tunerów?) może odniósłbyś się chociażby do tego: "A jeśli twoja (pardon, twoich starych, bo znając życzenia na własność masz pewnie tylko miesięczny ) bryka FWD zarzuca TYŁEM (a nie wykazuje PODsterowności) przy v>60km/h to jedź z nią na złom zanim kogoś zabijesz".

 

Tak naprawdę to o race simach [ciach!]o wiesz, onanizując się publicznie jakimś "3,300,000 i XP Level" w nędznym arcade, ale czego innego wymagać od gościa co potrafi tylko zaciągnąć ręczny i kopnąć ze sprzęgła (ale masz skilla, koleżko. Faktycznie, zajebiście dużo dało ci to przejechanie tych 200.000km za kierownicą lublina albo innego poloneza trucka, co?).

 

Cu, panie ekspercie od racing simów (koniecznie na strzałkach!), jazdy wyczynowej in real life (koniecznie na "tjuningowych" pokazach, z upalaniem!) i ogólnie arcy_ziomalski_koleżko :lol:

1515732[/snapback]

 

TAK, TAK....... masz rację. Buhahahaha LUBLINA ALBO INNEGO POLONEZA TRUCKA :mur: nie ośmieszaj się już więcej, spakuj się i odejdź :D IDIOTO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...