Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bo PES nie ma wibracji nawet na Playu :)

Ale mozna ustawic zeby DualShock Vibrował:) I to dosyc fajnie, efekt jak w grach innych na ps1 ps2:))) Wystarczy wgrac ten sterownik do tej przejsciowki co dają w komplecie. I nie ma mowy o żadnych umownych wibracjach na dźwięk:) Fajnie to zrobili, elegancko, ale takie Wibracje nie są do PES'a, bo na dłuższą mete tylko drażnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich PESmaniaków :) Ludziska mam pytanko. Przerobiłem sobie pare drużyn w PESie 5 i chciałbym wiedzieć czy jeżeli wgram jakiegokolwiek patcha do gierki to moje zmiany pójdą na marne i powrócą oryginalne drużyny czy jednak nie. Nie mam pewności a nie chciałbym stracic paru dni roboty nad gierką ;]

Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

Pozdro Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich PESmaniaków :) Ludziska mam pytanko. Przerobiłem sobie pare drużyn w PESie 5 i chciałbym wiedzieć czy jeżeli wgram jakiegokolwiek patcha do gierki to moje zmiany pójdą na marne i powrócą oryginalne drużyny czy jednak nie. Nie mam pewności a nie chciałbym stracic paru dni roboty nad gierką ;]

Proszę o pomoc w tej sprawie.

 

Pozdro Sebol

jesli sie nie myle wszelkie zmiany nazw graczy czy druzyn sa zapisywane w save katalogu i na twoim miejscu skopiowal bym wszystkie pliki tam sie znajdujace a dopiero pozniej wyprobowal patche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema! mam problem z wgraniem patcha!jest to PES5 patch_k_ 0.5 (czyli jeden z podanych na samym poczatku teamtu)otwieram go dkz studio i daje patch in folder tak jak w instrukcji!i wyskakuje mi ze w folderze nie ma plikow g_dat.afs i_dat.afs oraz s_dat.afs!są one wpatchu ale nie ma ich tam gdzie nstalowałem gre czyli nie moge ich znaleść!co mam zrobić? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema! mam problem z wgraniem patcha!jest to PES5 patch_k_ 0.5 (czyli jeden z podanych na samym poczatku teamtu)otwieram go dkz studio i daje patch in folder tak jak w instrukcji!i wyskakuje mi ze w folderze nie ma plikow g_dat.afs i_dat.afs oraz s_dat.afs!są one wpatchu ale nie ma ich tam gdzie nstalowałem gre czyli nie moge ich znaleść!co mam zrobić? :?

Pliki g_dat.afs i_dat.afs oraz s_dat.afs to pliki językowe

Odpowiednio:

g_dat.afs - język niemiecki w grze

i_dat.afs - -||- włoski -||-

s_dat.afs - -||- hiszpański -||-

 

Przed instalacją dodatku należy odznaczyć je, żeby program nie szukał ich podczas patchowania....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie PESomaniacy...........

Mam 2 nieużywane pady od psx a ze konsoli juz nie mam to se mysle podłącze do pc.W tym celu zakupiłem konwerter i podłączyłem padzika,po wcześn zainstal sterów,i co widze? znajduje pada jakoś tam go nazywa,ale nie można mu przypisać klawiszy,mało tego nawet nie można pograć na jego ustawieniach...... :(

 

Pomóżcie co można jeszcze poczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie PESomaniacy...........

Mam 2 nieużywane pady od psx a ze konsoli juz nie mam to se mysle podłącze do pc.W tym celu zakupiłem konwerter i podłączyłem padzika,po wcześn zainstal sterów,i co widze? znajduje pada jakoś tam go nazywa,ale nie można mu przypisać klawiszy,mało tego nawet nie można pograć na jego ustawieniach...... :(

 

Pomóżcie co można jeszcze poczynić?

masz przejsciowke na 2 pady czy 1 ?

jak na 2 to wykrywa Ci tjb. 2 pady ale tylko ten 1 dziala wiec musisz wybrac cos ala PAD1 PAD2 tylko ze maja taka sama nazwe w opcjach...

 

a jak masz na 1 pada to wejsc do PES-a / options i wejdz w configuration i zamiast Klawiatura daj pada wejdz dalej w opcje i przypisz przyciski

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby zbyt proste ...przypisz przyciski...-no przeciez pisze ze nie mozna bo sie tak jakby zawiesza i jak klikne prawym przyciskiem myszy to sie odwiesza ale nic nie mozna zmienic...

mam przejsc na 2 pady...

cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72045893

a jak wejdziesz w opcje w PESie i w konfiguracje to masz w ogole wybor pad/klawiatura ?

 

bo jak masz przejsciowke na 2 pady to wykrywa tjb. 2 klawiatury ale tylko jedna jest działająca i mozna ja skonfigurowac

 

(ciezkie do wytlumaczenia)

mniej wiecej tak to wyglada...

<PAD> <KLAWIATURA> <PAD>

i moze klikasz na tego 1szego i sie nie da skonfigurowac ale na tym 2gim sie bedzie dalo, wiem bo mam tak samo :D hehe :P kumasz ? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUM KUM :)

ale ja mam podłączonego tylko jednego i własnie go nie moge...wykrywa mi z jakas nazwa coś: 12przyciskax....

i mam wybór klawiatura- pad......ale jak jestem przy przyciskach to trzymam LPM i wciskam klawisz pada i reakcji brak......a zeby cofnąć ruch naciskam LPM..dziwne......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde!!mam poważny problem :mur: prubowalem roznych patchy do pro evo 5 naprzyklad byly ballpacki , Patch_k, i inne [ciach!]łki zawsze męcze się żeby to coś wgrać ale gdy już wszystko dobrze wgram gdy daje match start wywala mnie do windowsa :sad: musze wtedy skopowiać wszystkie pliki dat na początkowe :angry: jedynie co mi narazie zadzailalo to option file ze strony pesfan :cry: help me plz!! pozdro

 

moglby ktos podac link do plikow zmienijacych falszywe nazwy klubow i pilkarzy na oryginalne?

dzieki

www.pesfan.com

 

tam poszukaj pliku v2 option file for pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w PES5 i b.sie rozczarowalem.Oczywiscie sa tu plusy(bramkarze itd)ale sam gameplay pachnie mi fifa.

Cos nie tak z ta gra.Zainstalowalem ponownie WE8I i patha phinixsa 2.0.

Mam nadzieje ze WE9I ktory wyjdzie dopiero na wiosne bedzie poprawnie napisanym programem i poprawi

to co zepsulo kanomi. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie pojawił się 1 poważny patch :> O to co zawiera!

 

*All Kits Pack for kitserver 505 by Marius Banu

This Patch does not includes kits for:

- Cote D'Ivoire,

- Classic England

_ Classic Germany.

 

PES5 Stadium Patch by MARIUS BANU

This patch includes updates for all PES5 stadiums:

- new pitches for all stadiums

- new flags for some stadiums

- new banners for some stadiums

- new nets for some stadiums.

 

Stadiumpack by Forzaroma Part 1 and 2

-Delle Alpi

-Anfield

-Highbury

-Mestalla

-Monumental

-Nou Camp

-Parc Princes

-Riazor

-San Siro

-Trafford

-Vicente Calderon

-Amsterdam Arena

-Stamford

-Olimpic Tokyo

-De Kuip

-Olimpia Stadium Berlin

-Olympiastadion Munchen

-St. James Park

-Stade Louis II

-Stade Velodrome

-Westfalen

 

WEFA to UEFA Patch by Marius Banu and Xavier Baez (Multilanguage compatible)

It repalces all "WEFA" texts with "UEFA" ones, as well as "WEFA Championships" with "UEFA Champions League", "Wefa Masters Cup" with "UEFA Cup", and so on.

Dla mnie najważniejsze KITSY, podobno pikne są ;) Tutaj link. Miłego ssania ( 94MB ) i grania! :)

 

Update: No i piknie serwer socceraccess padł :D chyba dużo ludzi się rzuciło :]]] no nic trzeba czekać... Jakby ktoś chciał kitsy są tutaj.

 

pozdro...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak wiadomo, przycisk "R2" w połączeniu z kwadratem daje mocniejszy strzał (szczególnie w przypadku tych piłkarzy, którzy mają gwiazdkę przy "Middle shot"). A czy [] + R2 działa również przy rzutach wolnych ?

 

I jeszcze jedna rzecz. Po raz kolejny :-P proszę Was, aby ktoś mi powiedział, jak wygląda teraz Master League. Słyszałem, że ponoć są teraz zrobione ligi. Jeżeli tak, to jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna rzecz. Po raz kolejny :-P proszę Was, aby ktoś mi powiedział, jak wygląda teraz Master League. Słyszałem, że ponoć są teraz zrobione ligi. Jeżeli tak, to jakie ?

i po raz kolejny ci odpowiadam ze sa 4 ligi (wloska,niemiecka,francuska i angielska) i kazda z nich mozna wedlug siebie dopasowac :-P

 

....a jak juz mowa o master lidze ....... po pierwszym sezonie kupilem kilku zawodnikow takich jak zola,laudrup itp co dalo mi mozliwosc skonczenia go na pierwszym miejscu ,zdobycia d2 pucharu i to bez zadnego wysilku !! ....no dobra pomyslalem ,wkoncu to druga liga .....i z ta mysla rozpoczalem gre w pierwszej gdzie i poziom powinnien byc wyzszy .....pierwszy mecz rozegralem z jedna ze slabszych druzyn i jak mozna bylo przewidziec wygralem 3:0 ....nastepny mial byc fc porto ktory nie nalezy do slabych druzyn wiec od poczatku wzialem sie za gre i juz po 5 min wygrywalem 2:0 co mnie naturalnie zdziwilo :blink: ...ostatecznie pozostalo przy 4:1 ....do tego czasu rozegralem 10 meczy (3 ostatnie juz z zniechcenia) zdobywajac 30 pkt ,25 bramek i tylko 5 stracilem :blink: ....qrde co jest grane ....czyzbym kupil za dobrych zawodnikow na pierwsza lige albo konami cos spie....ilo !? ....ech i jak tu grac dalej jak juz wiadomo kto ukoczy lige na pierwszej pozycji :evil:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."5 grudnia 2005 zostanie wydany najprawdopodobniej najwiekszy patch do serii Pro Evolution Soccer...patch: -Proevolutionline.com , nt89, FCH and The Wolf pracują nad superpatchem do pes5 pc..."

 

zrodlo issonline.pl tamtez wiecej info na ten temat.

 

10 dni...heh nic tylko czekac...a puki co moze ten Access patch? trzeba wyprobowac...

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko choc wiem ze juz ono chyba bylo ... :P ale ze nie moge znalezc to zadam jeszcze raz, gdzie moge znalezc spis trickow jakie sa w pesie ?? najlepiej na jakiejs polskiej stronie, ewentualnie angielskiej bo reszta jezykow kiepsko :P

i moze ktos wie jak sie robi taki trik ?? http://www.wearepes.com/~vip/KAiWAi/WE9/r01.avi

i jeszcze jedno zamiast emotow mam jakies glupie linki co z tym zrobic z gory dzieki za odpowiedzi na pytania ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny ci odpowiadam ze sa 4 ligi (wloska,niemiecka,francuska i angielska) i kazda z nich mozna wedlug siebie dopasowac :-P

 

....a jak juz mowa o master lidze ....... po pierwszym sezonie kupilem kilku zawodnikow takich jak zola,laudrup itp co dalo mi mozliwosc skonczenia go na pierwszym miejscu ,zdobycia d2 pucharu i to bez zadnego wysilku !! ....no dobra pomyslalem ,wkoncu to druga liga .....i z ta mysla rozpoczalem gre w pierwszej gdzie i poziom powinnien byc wyzszy .....pierwszy mecz rozegralem z jedna ze slabszych druzyn i jak mozna bylo przewidziec wygralem 3:0 ....nastepny mial byc fc porto ktory nie nalezy do slabych druzyn wiec od poczatku wzialem sie za gre i juz po 5 min wygrywalem 2:0 co mnie naturalnie zdziwilo :blink: ...ostatecznie pozostalo przy 4:1 ....do tego czasu rozegralem 10 meczy (3 ostatnie juz z zniechcenia) zdobywajac 30 pkt ,25 bramek i tylko 5 stracilem :blink: ....qrde co jest grane ....czyzbym kupil za dobrych zawodnikow na pierwsza lige albo konami cos spie....ilo !? ....ech i jak tu grac dalej jak juz wiadomo kto ukoczy lige na pierwszej pozycji :evil:

A że tak spytam na jakim poziomie grasz bo nie zauważyłem?? Mi jakoś takie wygrywanie na 5-6gwiazdkach nie idzie wogóle... Tzn. wygrywam, ale też i przegrywa i jest naprawdę ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się dołącze z problemami technicznymi: wszystko było spoko, grało sie fajnie, ale musialem przeinstalowac system no i wtedy zaczęły się problemy!

 

PES ciagle sie zawiesza tylko nie wiem czemu???

 

razn na poaczątku meczu, raz na końcu, a czasem da się rozegrać całe spotkanie!

zmiana sterów nie pomaga!

 

ma ktoś jakieś sugestie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak wiadomo, przycisk "R2" w połączeniu z kwadratem daje mocniejszy strzał (szczególnie w przypadku tych piłkarzy, którzy mają gwiazdkę przy "Middle shot"). A czy [] + R2 działa również przy rzutach wolnych ?

 

I jeszcze jedna rzecz. Po raz kolejny :-P proszę Was, aby ktoś mi powiedział, jak wygląda teraz Master League. Słyszałem, że ponoć są teraz zrobione ligi. Jeżeli tak, to jakie ?

To spoko michael_21, bo dziś po raz pierwszy włączyłem Master League i była liga hiszpańska, włoska i angielska, a w czwartej grupie grały drużyny z "reszty świata", czyli FC Porto, Celtic Glasgow, Galatasaray Stambuł, Dynamo Kijów itd. Czyżbyśmy mieli inne gry ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko michael_21, bo dziś po raz pierwszy włączyłem Master League i była liga hiszpańska, włoska i angielska, a w czwartej grupie grały drużyny z "reszty świata", czyli FC Porto, Celtic Glasgow, Galatasaray Stambuł, Dynamo Kijów itd. Czyżbyśmy mieli inne gry ? <_<

mam zainstalowanego patcha ....mozliwe ze on zmienil grupy ;) ....

 

@mak777 gram na 6 gwiazdkach ....problem ten wystapil dopiero po kupnie kilku szybkich zawodnikow jak np wspominalem laudrup-a u ktorego po dwoch sezonach mam przy szybkosci jak i przyspieszaniu 99 :P .....dla testu zagralem portugalia puchar ustawiajac czas tylko na 5 min i mojemu zdziwniu doszedlem do finalu wygrywajac nawet po 3:0 :blink: ....qrde albo sie do tego stopnia polepszylem albo komputer spadl na psy :lol: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie wydaje, albo, najnowszy pes jest bardzo wybredny jezeli chodzi o komputer

nie mam tu na mysli wymagan... chodzi mi o to, ze gra bardzo latwo sie wykrzacza - dzis np. gra mi sie przywiesza i wychodzi do windowsa (zmiana sterow, zmniejszenie taktowania procka i ramu nic nie daje) co ciekawe w menu chodzi spoko, w treningu sytuacyjnym tez.... ale juz przy ladowaniu zwyklego treningu,meczu itd. wychodzi mi na pulpit :/ (temp. spoko) HL2, prime95, 3d mark 2001 - stabilnie (nic innego do testowania wydajnosci/stabilnosci nie mam zainstalowane). jakies porady, sugestie??

 

karta 9500@9700 bez oc (sterowniki cat. (wersja z softmodem, bez zmian) 4.12 / 5.10 / 5.11 , directx9c , win xp sp1)

no ja mam taki sam problem nie wiem co jest przyczyna mam 2 wersje tego PE i na 2 kompach zainstalowane jeden 2000zl drugi za 10000 zl i to samo sie dzieje!!!Hmmm a bylo all ok!!teraz nawet replayi nie moge w galeri obejrzec bo juz sie wywala do windy.

Pozostaje HALA i live lub na Xboxie ale ten PAD fe...

 

co do tego jak zaczniecie LM to sami wybieracie na poczatku orginal edit etc i to powoduje ze gracie full lige np wloska albo porozwalane teamy z europy.

 

PL patch mi nie poszedł pewnie cos źle robie(w sumie nie wyjaśnili tego dokł ale wielkiej logiki tam nie ma)czekam na WOLFA koleś ma łeb powinien DONATE zrobic dam mu zarobić.

Niebawem jakos odpale to i moje replaye pokaze wiec jest jedna bramka co naprawde powinienem w ramke wziąc-może jakiś dział bramki PE5 zróbcie i tam zapodawac linki i glosowac na gola tygodnia??udalo sie ale cud

Posle też do PSX EXTREME moze opublikuja he he

 

Sprawa pada- przejściówka superJoy + ster i wszystko działa jak majonez- wykalibrować jak ktos woli i potem jak mowili inni konfig. w PRO w options najeżdżasz na opcje wyboru kontroli jest napisane KLAWIATURA strzałka w bok i mi wykrywa SUPER JOYBOX force feedback i czy pdł DUAL z ps1 ps2 działa bez zarzutów a dziś odpalilem TEKKENA3 na full i z soundem BOZE sie gralo-sory za OT>wsio za 60zl kupilem

 

MOJE pyt. jak nagrywam bramki to jak ustawic aby jak najmniej zabrał REPLAY?? ile fpsów etc.

 

P.S nie mialem czasu wrzucic posta bo mnie nie bylo w kraju wiec dokańczam ...ale jakbys mial troche wiecej wizji osoby piszacej post to bys pomyślał no cóż nei kazdemu sie chce ....(bez urazy) a tutaj masz efekt tego mojego... ale STAĆ nielicznych.!!! ( nie kupie bo mam inny wydatek NEW HOUSE) POLACY mają 95% kopi które to tzw."kopie zapasowe" he he wiec gramy i nie ściemniamy.Bo ADMy pozabjaja nas za OT.

 

P.S.S musze zwrócic honor PE5 siostrzeniec dal mi wene jak efektownie grac co sie spr. + dual ps2 =wreszcie ta gra pokazuje co potrafi!!- wiec teraz nie problem nawet na EXTREME* -zalezy od skladu jaki sie ma tez-grając na tym *.Gralem "cienko" bo klawisze teraz ehhhhh ale i tak mam mase bugów ale to nie ja mam je wylapywac a testerzy za to maja HAJS!!! TURNIEJ sie zbliża chetni narazie z okolic ślaska Katowice etc można sie ugadac :)

 

 

A że tak spytam na jakim poziomie grasz bo nie zauważyłem?? Mi jakoś takie wygrywanie na 5-6gwiazdkach nie idzie wogóle... Tzn. wygrywam, ale też i przegrywa i jest naprawdę ciężko...

hmm mam chyba gdzies TABELE ze screenm ile gwiazdek i jaki ranking- szczerze poziom cienki nawet juz na *****

JAw ATAKU : ronaldynia( koles ma prawie juz wsio na 99), henryk i eto + gerrard xavi hleb aimar duff = nie ma bata obrona tez niczego sobie ferdinand perea puyol nesta z BORUCEM miedzy słupkami :)

 

ABY polepszyc im stats jest sposób w czasie transferów na koniec sezonu ćwiczcie konkretne partie i to do bólu!!!... i nie wystawiajcie co mecz tych samych zawodników-stamina bleh- a szkoda.

JAK KTOŚ upora sie az problemem WIECHY niech da znac na PM lub TU!!

 

BRAMA 10/10

Edytowane przez Tusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tez mialem podobny problem :unsure: ,...a mianowicie gra sie caly czas sie wieszala i tylko reset kompa pomagal ....zdziwilo mnie to gdyz pierwszy raz siadla po kilku godzinnym graniu :/ wiec najpierw przeinstalowalem sterowniki co jak przewidywalem nie pomoglo a nawet probowalem uruchomic pod winxp (zwykle gram pod win64) co tez nic nie zmienilo :blink: ....wkoncu wzialem sie za "save" ktory przenioslem do innego katalogu i uruchomilem jako nowy gracz ...o dziwo sie wiecej nie wieszala B) ale i tak pliki ktore przenioslem nie dawaly mi spokoju i dalej szukalem przyczyny ...kopiowalem plik za plikiem wlaczajac w miedzy czasie gre zeby sprawdzic czy dziala z danym zapisem ....i dopiero przy ostatnim gra sie znowu rozjechala ale zeby miec pewnosc ze to wina wlasnie tego zapisu oddzielnie go sprawdzilem co ale nie wplynelo na stabilnosc :mur: ....wtedy juz sam sie troche zamieszalem i postanowilem skasowac jeden z plikow :sad: ....i tak tez dzialala do pierwszego zapisu wiec doszedlem do wniosku ze bylo to spowodowane zbyt duza iloscia plikow w jednym katalogu :lol: ....od tego czasu dziala bez problemow ;)

 

MOJE pyt. jak nagrywam bramki to jak ustawic aby jak najmniej zabrał REPLAY?? ile fpsów etc.

najlepiej nagraj frapsem na standardowych ustawieniach a pozniej przerob programem "TMPGEnc" ktory zmniejszy video na 1-3 mb ;)

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michael_21

 

u mnie to bylo to samo!! :D wlasnie mialem o tym na forum napisac :D ale widze, ze byles pierwszy

 

W moim przypadku ostatnie pliczki (m.in. z formacja i zapisem dribble chalange) byly za to odpowiedzialne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze CI powiedzieć JESTES WIELKI</u> zrobilem jak powiedziales w koncu jest sporo tego(8 folderów) i jak narazie jest OK. hmm tez bawilem sie options-wczesniejszy fmoj post- i jak mialem pusty plac na savey to bylo ok.Ehh te moje 20000 PES nooooo. :mur:

 

Wkrótce tu zamieszcze kolejne replaye a w nich

-(koles zagrywa ręka"perfidnie" i nie ma gwizdka)

- ekstra wolej

- idiotyzm bramkarza

- i kilka goli ocenionych 10/10

 

BRAMKI sorry za jakośc ale...

No panowie LET'S ROCK!!! B)

 

jak ustawic TMP aby bylo oki bo mi po 500 kilo max pliki wychodza na HIGH quality

Edytowane przez Tusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż mam taki problem z pes5: mam kartę graficzną ati 9700 i stery najnowsze i jak gram to na boisku jak jest np. linia pola karnego tak się jakby od jednego miejsca przesówa w bok, tak jakby nie było synhronizacji na całości ekranu. Próbowałem z różnymi ustawieniami anizo i antialiasing i kupa. Wcześniej miałem 9600pro i było to samo. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...