Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Moge z pełna odpowiedzialnoscia powiedziec ze japonce zrobili to co powinni zrobic panowie z ea . No ale coz :) Ponownie konami zrobilo cos wielkiego . Chwala im za to bo gra poprostu bije poprzedniczke nie mowiac o fifie bo to poprostu smiech na sali !!!!! pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) he chłoopaki , wczensiej grałem klawiaturką w pES teraz tzn, od wczoraj męczę na padzie :) DRAGON MM 801 i naprawde całkiem inne widowisko, oczywiście 3ba sie przyzwyczaić itd, ale naprawde warto :) Po prostu jakbys tam był na boisku :)) aha...nieiwem czy to moja wina, ale zauwazylem ze kursok prawy :) na padzie zaczyna skrzypić??? JEST TO NORMALNE? po jednym dniu grania ? :blink: zgłaszać reklamacje czy olać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brama syci, ale chyba tylko w we sie taki strzela...

1653916[/snapback]

trudno się nie zgodzić, ten pes na pc wcale mi się nie podoba, teraz sam nie wiem czy między konsolą a pc była zawsze taka różnica czy w tej edycji zostało to tak spierdzielone :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno się nie zgodzić, ten pes na pc wcale mi się nie podoba, teraz sam nie wiem czy między konsolą a pc była zawsze taka różnica czy w tej edycji zostało to tak spierdzielone  :mur:

1653993[/snapback]

bramka cudowna, ale dlaczego twierdzicie, że w pes takich się nie strzela ? :/ To nie podoba Ci się PES ? :blink: Zawsze WE było "inne", WEI dopiero wyjdzie w nowym roku jak zwykle... i co zostało spierdzielone ? I trzeba poczekać do pełnej wersji, bo w demie nie ma za bardzo drużyn, którymi takie bomby można strzelać :>

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramka cudowna, ale dlaczego twierdzicie, że w pes takich się nie strzela ? :/ To nie podoba Ci się PES ? :blink: Zawsze WE było "inne", WEI dopiero wyjdzie w nowym roku jak zwykle... i co zostało spierdzielone ? I trzeba poczekać do pełnej wersji, bo w demie nie ma za bardzo drużyn, którymi takie bomby można strzelać :>

1654008[/snapback]

A Chelsea ? (podobno najlepsza druzyna starego kontynentu... B) ).

Ja tez czekam na WE, chyba nie tylko mi gra sie lepiej w ta wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 października ukaże się w Europie PRO EVOLUTION SOCCER 5.Natomiast na wiosnę 2006 gra ukaże się w USA pod nazwą WINNING ELEVEN 9.Jak doskonale wiedzą osoby,które interesują się PES/WE różnica między tymi grami,nie dotyczy tylko tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Chelsea ? (podobno najlepsza druzyna starego kontynentu...  B)  ).

Ja tez czekam na WE, chyba nie tylko mi gra sie lepiej w ta wersje.

1654022[/snapback]

Co z tego ?? to nie znaczy, że tam takie bomby walą. Oni grają z kontry itd itd. a bramki u nich padają zazwyczaj z pola karnego... zresztą nie ważne, zobaczysz jak wyjdzie pełna. Jak już mówiłem WE od PES różni się gameplay'em, zawsze tak było. 28 października wyjdzie PES !, a nie WE. Ten dopiero z dopiskiem International wyjdzie na wiosnę...dla amerykańców :P. Trzeba czekać, ale aż takich dramatycznych różnic nie ma i na bank PES5 zapewni nam równie dobrą rozrywkę, zanim wyjdzie WE a nawet dużo dłużej...

 

P.S. mi też oczywiście zawsze w WE się gra lepiej...( min. dlatego zaraz jak wyszło WE8I to się przerzuciłem z PES4 ). Za każdym razem tak było( że się przenosiłem z pes na we, ale jak powiedziałem PES do tej pory nam stanowczo wystarczy :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pes na pc wcale mi się nie podoba, teraz sam nie wiem czy między konsolą a pc była zawsze taka różnica czy w tej edycji zostało to tak spierdzielone  :mur:

1653993[/snapback]

:blink:

a jakieś konkrety?

 

bramka fajna - ale jakich wiele - jeśli ktoś twierdzi, że takich się nie strzela w PESie to chyba mało wie o tej grze B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh dzisiaj się natknąłem na dośc poważny błąd, zanim ktoś z graczy wybił na rożny, to jeden z nich padł na murawę i była własnie jego powtórka, po czym beckcham wykonywął rożny, ale jak widac zawodnicy domagali sie gry fair play....

 

http://www.republika.pl/mihalo/pes2.JPG

 

http://www.republika.pl/mihalo/pes3.JPG

 

http://www.republika.pl/mihalo/pes1.JPG

 

... i się zbuntowali.

 

Innym wytłumaczeniem może być próba szybkiego sprintu.

 

Ale mimo wszystko w nowego pesa przyjemnie się gra, trochę mnie denerwują odskakujący zawodnicy, lub te krzywienie się za zawodnikiem przyjmującym piłkę. Wślizgi są troche za słabe, fauli jest sporo i łatwo nimi jest przerwać grę, ale łatwiejsze wolne oraz dobitki po części rekompensują to. Przywilej jest też za często stosowany, powinna istniec walka o piłkę anie gra na macanki. Gra jest nieprzewidywalna a akcje czasem dośc przypadkowe. Jest wiele rzeczy złych, ale grywalność jest jeszcze większa i chyba będę tonął w tej grze przez kolejny rok :]. Ogólnie 9/10 jeśli chodzi o demo.

 

Czy nie macie wrażenia, że siatki są jakieś za miękkie i za mało w nich animacji?

 

kolejny bug o którym zapomniałem, ale to raczej wina starego silnika

http://www.republika.pl/mihalo/pes1.JPG

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , nauczylem sie juz powoli grac w tego pesika gra sie zupelnie inaczej a faule ?? hmm... gram inaczej i fauli nie ma . To znaczy się są lecz jest ich o wiele mniej niz na poczatku. Gra jest genialna a co do bombek to lampart potrafi mocno przycupac!! jak rowniez carlos . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fauli jest więcej niż w starym pesie i nikt nie może zaprzeczyć! Aczkolwiek dla mnie jest to plus, bo w starym pesie często była kosa i nic, gra dalej, nawet przywileju nie było :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: A co do bugów, nadal nie poprawiono fauli blisko pola karnego, zawsze gdy się sfauluje w poblirzu pola sędzia gwiżdże faul, nawet przy najlżejszym, jest to wkurzające gdy akurat miałbym piłę sam na sam z bramkarzem, gdy piłka jest daleko od bramki przeciwnika to zawsze wali przywilej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam

w full jest wybór sędziego, a trafiają się różni, jedni puszczają wszystko co sie da, inni rozdają kartki na lewo i prawo

w full w opcjach obrazu podczas meczu dodano fajny bajer - można zmieniać kolory "kropek" na radarza, mała rzecz a cieszy [; bo z doświadczenia wiem, że czasem zdarzały się kolory mało kontrastowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z replay'em jest kupa, ale to od zawsze w PES/WE :P chyba to wina PS2 tak się domyślam :=) nie wiem czy w jakiś samochodówkach są replaye na PS2 długie ?? jak tak to KONAMI mogło się postarać i zrobić to w końcu ;)

 

iwo, czekam na bramki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze tak gram i gram w to demko i trzeba przyznać że PES 5 jest dosyć trudny. No ale to raczej plus bo co to by była za rozrywka w której byśmi na 6 gwiazdkach już od początku wygrywali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwiększył się poziom trudności to fakt...

 

w WE8/PES4 lałem na 6 gwiazdce wszystkich jak chciałem...

 

teraz gram na 3 i czasami leją mnie jak chcą :|...ale to kwestia przystosowania do tej gry...trochę inaczej się gra...

 

...

 

na dzień dzisiejszy powiem tyle...znowu przez tą piiiiiiiiiii grę zawalę mnóstwo ważnych spraw i zarwę wiele nocy...

 

Konami rzeczywiście tworzy z pasją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie troche denerwuje to... ze jak biegne do pilki bark w bark z kolesiem to nigdy nie moge go przepchnac.... zawsze on pierwszy ja zlapie albo (to bylo we wczesniejszych ) ze po jednej akcji koles staje jak slup i nie mozna nim sie ruszyc odrazu;/

moze i wina ps2 ale kurde teraz to jest gra na kompa ! i mogli by to zmienic bo naprawde czasami szalu dostaje ze taka piekna akcje mi ucinaja ;[[[

 

update wam tez sie gra czasami wiesza ? tak ze pomaga tylko twardy reset ? ;/

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczor!! Sorry ze tak dlugo...

 

O to obiecane bramencje (tylko 3 bo nie starczylo mi miejsca na MC 8MB, ale juz jest [; )

 

GOALLLLSS !!!!

 

Sa to bramy z ML w ktorej gram VfB Stuttgart'em (nie lubie jej : P) maja bardzo mloda i dobra druzyne w szczegolnosci pomocnik "Hleb" ktory strzela tytulowa bramke z 32 m [;

Nie sa moze to jakies swietne gole (strzelalo sie duzo lepsze ^^ ) ale next stuff is in progress [;

 

p.s. ide grac <:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z "mrowieniem" murawy? W czwórce pomagało włączone Anizo - w piątce chyba też by pomogło ale na sterownikach 71.89 murawa staje się rozmazana po włączeniu tej opcji :? czy w nowszych wersjach sterowników także występuje taki problem? wiem że na 76.45 whql wszystko jest ok - z tymże na nich nie chodzi GTA:SA :?

Jakie stery proponujecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...