Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze tak zadko jestem na PC ale mam modernizacje kompa i troche mi sie opuznia dostaw nowych czesci takze jak jestem na kompie to tylko u kumpla :D

Dzis do nich dwoniłem i piowiedzieli ze oplot bedzie u mnie najprawdopodobniej we srode czyli w cwartek powinienem powysyłac paczki do ludzi

Banditos

odezwi sie do nie na PW z danymi do wysłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz_1987 dostałeś już oplot?

Dzis dopiero dostałem oploty juz je wszystkie porozcinałem i jutro oplot idzie do wysłania :D

także wszsytko jest ok :D na necie jestem nadal żadko ponieważ dalej nie mam swojego pc :mur:

EDIT

Oplot został wysłany dzis o godzinie 9 rano

Pozdrawiam i czekam na info czy paczki podochodziły

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='20 paź 2006, 20:25' post='2361554']

Nie miało prawa nic zostać :wink: Wszystko było rozdzielone. Co do dostarczania przez pocztę - paczki nie dochodzą w soboty, listy polecone natomiast tak. Nie wiem jak Kosiarz_1987 to wysylał.

 

oj zostało bo na tasmie oryginalnie jest zawsze wiecej

ANDYN jak chcesz moge ci moje 5m odsprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę koszulki termokurczliwe na terenie trójmiasta ?

Chyba w kazdym elektronicznym.....

Tudzież elektrycznym, koszt w granicach 2 zł / metr, zależnie od średnicy.

 

@Kosiarz_1987: właśnie pan listonosz przyniósł oplotki, wielkie dzięki za dobre opakowanie i szybką wysyłkę :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej Kosiarz_1987 czeka na części do kompa które miał mieć dziś, niestety sklep czy hurtownia daje troszke ciala i cala sytuacja się przeciąga, z tego co wiem najbliższa dostawa czesci (sklep/hurtownia) będzie w piątek, także możliwe ze kosiarz już będzie na ppc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam idzie oplatanie ? :) w sumie oplotlem sobie kabelki usb, i powiem ze troszke nerwow przy tym stracilem, chcialem pobawic sie z zasilaczem ale przy tym to bym osiwial

Trzeba miec metode - wtedy jest to bardzo latwe i nie tracimy nerwow. Ja oplatam co sie da. Obecnie szukam metody na kable SATA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...