Skocz do zawartości
global

Sennheiser Hd 202

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytalem na audiostereo.pl to w tej cenie warto jest jeszcze sie zainteresowac Koss KTX PRO1:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69474441

podobniez sa na tych samych przetwornikach co Koss PortaPro (ktore sa ogolnie chwalone) za ok 100 zl wiecej.

 

Sam w niedlugim czasie mam zamir sobie kupic Koss UR-40 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeśli idzie o słuchawki itp ... to recenzje można znaleźć na www.mediatune.pl <--- poszukaj a napeewno znajdziesz coś dla siebie - ja osobiscie bawiłem sie PX100 ...i powiem Wam że są super :) Miałem też KOSS PORTA PRO na uszach i...... bosko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sennów to chyba tylko mx#50 miały, albo tylko mx550, albo tylko mx500... Chyba właśnie mx500 tym sie roznia od mx400 ze maja potencjometr... nie sa to sluchawki zle, no ale generalnie w dobrych sluchawkach to nigdy nie uswiadczysz jakiejs regulacji glosnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sennów to chyba tylko mx#50 miały, albo tylko mx550, albo tylko mx500... Chyba właśnie mx500 tym sie roznia od mx400 ze maja potencjometr... nie sa to sluchawki zle, no ale generalnie w dobrych sluchawkach to nigdy nie uswiadczysz jakiejs regulacji glosnosci...

Zgadza sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zartujesz.. zadne sprzety, ktore mozna by nazwac sluchawkami nienajgoszymi nie maja "regulacji glosnosci" na kablu.

Panie Sarenko (ETI PG Rulezz :D) np. Koss UR29, ktory wedlug Pana byl od czegos tam lepszy, ma regulacje glosnosci. A pytam z ciekawosci, jutro zawijam do MM, to sam sprawdze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, to znowu ja :) Nie kupilem jeszcze tych sluchawek :P Z HD 202 zrezygnowalem, bo mialy za duzy bas. Trzy tygodnie temu w MM obejrzalem(odsluchalem) sobie HD 201 i bylem bardzo zadowolony jednak mialem pusty portfel a kosztowaly one 89zl. Dzis z pelnym portfelem zawitalem do MM i chcialem je zakupic. Cena byla wyzsza o 10zl, ale to jeszcze bym zniosl. Nie do zaakcetpowania bylo dla mnie jedno: to byl ostatni egzemplarz a ze byl to egzemplarz, ktory na glowie(uszach) mialo pol Kielc to ich nie wzialem :P

Jestem na nie zdecydowany, dlatego zakupie je przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@global@ podłączę się pod temat jeśli pozwolisz ;)

 

W moim domu nastał taki czas, że muszę zacząć używać słuchawek.

Mogę wydać 200zł (trochę dołożę jeśli warto) i wstępnie padło na

Sennheiser eH250 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71736567

 

Przeczytałem poprzednie posty i zaczynam się zastanawiać, czy jest to sensowny wydatek, bo HD 202 ma gorsze pasmo przenoszenia, ale na korzyść niskich dźwięków, które, jak twierdzicie, i tak w modelu 202 są wystarczające (dla niektórych nawet za duże). Efektywność jest nawet lepsza w tańszym modelu.

 

Mam w związku z tym prośbę do osób, które mogły porównać wymienione modele, aby podzieliły się wrażeniami.

 

Jeszcze jedno: jaka jest rożnica między HD 202 a eH 150, bo parametry mają identyczne, a te drugie bardziej mi się podobają (jednym słowem ponawiam pytanie @Kaeres'a@)

 

Ewentualnie jakieś inne propozycje do 200zł. Słuchawki do słuchania muzyki (bardzo wielu gatunków), duże basy mi nie przeszkadzają, byle nie dudniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak zamknięte, na razie padło chyba na HD-212Pro / eH250, niestety dopiero pod koniec tygodnia będę miał trochę czasu, zeby prztestować te słuchawki na żywo.

 

Jeśli macie jakieś opinie na temat HD-212Pro albo eH250 to piszcie.

 

Dalej podtrzymuję pytanie, czy różnica między HD-202 a HD-212Pro jest warta dopłacenia 100zł???

 

Boję się, że jak już pojadę do molochów typu MM albo RTV EURO AGD, to odeślą mnie do słuchawek podpiętych pod listwę i puszczą radio z internetu. W ten sposób nie wyłapię, które są lepsze, ewentualnie sprawdzę, które bardziej wygodne..

Edytowane przez Mastiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak zamknięte, na razie padło chyba na HD-212Pro / eH250, niestety dopiero pod koniec tygodnia będę miał trochę czasu, zeby prztestować te słuchawki na żywo.

 

Jeśli macie jakieś opinie na temat HD-212Pro albo eH250 to piszcie.

 

Dalej podtrzymuję pytanie, czy różnica między HD-202 a HD-212Pro jest warta dopłacenia 100zł???

 

Boję się, że jak już pojadę do molochów typu MM albo RTV EURO AGD, to odeślą mnie do słuchawek podpiętych pod listwę i puszczą radio z internetu. W ten sposób nie wyłapię, które są lepsze, ewentualnie sprawdzę, które bardziej wygodne..

ja bylem z kumplem w MM coby posluchac sobie sluchawek, to wzielismy swoje discmany. Przy wejsciu do MM ochroniarz spisal nam nasze discmany na kartkach i dal nam je. Poszlismy na dzial ze sluchawkami i zapytalismy sie urzedujacego tam goscia czy mozemy sobie odsluchac sluchawki na wlasnych grajkach - nie bylo zadnych problemow, nawet pozniej kumpel poprosil o Sennheiser HD650 z za szkla, to tez dal ;) Pozniej jak wychodzilismy juz z MM to ochroniarz sprawdzil to co napisal na kartkach (modele naszych discmanow) z tym co wynosilismy :)

Ewentualnie mozesz tez poprosic goscia na stanowisku, zeby podlaczyl Ci to pod jakas lepsza wieze.

 

//edit

literowki

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszly sluchawki - HD 201. Muzyka brzmi na nich inaczej niz na moich 4-letnich Philipsach za 30zl. Nie musze mowic, ze nie ma porownania? :) Basik taki jaki chcialem czyli idealnie pasujacy do rocka. Az sie boje pomyslec jak moga brzmiec drozsze Sennheisery... Za te cene (99zl) nie znalazlem niczego co byl lepiej gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zaintersował mnie ten Topic i dlatego mam do Was pytania.

Interesuje mnie zakup słuchawek do maks. 250 zł.

Z początku byłem zdecydowany na sennheiser hd 212 pro, ale po przeczytaniu tego wątku nabrałem wątpliwości.

Muszą to być koniecznie słuchawki zamknięte, głośno grające z porządnym niedudniącym basem. Słucham głównie muzyki techno, klubowej, dance- może to Wam coś pomoże.

Bardzo prosze o Waszą pomoc

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

przejrzlaem juz troszke przez pare godzin roznych postow, ale jednak chcialbym zadac to pytanie. troszke gram na komputerze, lecz glowlnei slucham muzyki (tez na komputerze ale nie tylko mp.3) , kazdej z wylaczeniem techno dance rap etc. jak dobrze rozumiem, lepiej dlatego kupic model hd 201(ze wzgledu na mniejszy bas)? czy za podobna cene jest inna mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...