Skocz do zawartości
docxxx

3100 Vs 6100

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz 6100, mój kolega ma takiego, drugi kolega miał 3100. 3100 to babski telefon, strasznie niewygodny układ klawiatury, małe przyciski. Brałbym 6100 - a jak masz możliwość to 6610i.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrek, babski, bo to ma byc dla mojej dziewczyny:) Ale mile widziane sa wszystkie wypowiedzi. Nie chodzi mi o bajery w tym telefonie ale o ogolna pojeta funkcjonajlnosc i niezawodnosc, z zywotnoscia baterii wliczajac.

Edytowane przez docxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 6100, mój kolega ma takiego, drugi kolega miał 3100. 3100 to babski telefon, strasznie niewygodny układ klawiatury, małe przyciski. Brałbym 6100 - a jak masz możliwość to 6610i.

1435960[/snapback]

A 6100 to może ma wygodną klawiaturę? przyciski są malutkie i czasem mnie trafia jak pisze smsy :lol: Ale pozatym telefon jest ok, ładny wygląd (to kwestia "co się komu podoba"), większość podstawowych funkcji (wap, gprs, irda, mms, email, ect.), bateria w mojej trzyma nieżle ok 5 dni (nie wyłączam tel. na noc). Także polecam telefonik, imho ciekawszy niż 3100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6100 ladniejsza! ma chyab irde, z wygladu lepsza. Bo 3100 jak poprzednicy napisali to babski telefon. A jeszcze lepiej bylo by kupic 6610, poniewaz ma radio :)

Mnie podoba sie 6610, bo mala,ale brakuje radia :( Ogolnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3100 i sobie go chwale(babski ale moze byc :D ). Bateria trzyma kolo 8 dni, jeszcze nie mialem zwiechy na nim. Telefon fajny ale brak mu irdy, co nie jest dla mnie minusem bo nie podlaczam w ogole fona do kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Ktory, no ktory?  :hmm:

 

Prosze w miare mozliwosci wymienic wady i zalety tych telefonow.

 

Pzdr, Wojtek

1435798[/snapback]

 

Zaden.

Jeden i drugi telefon to stare modele.

Różnice kosmetyczne na kożyść 6100.

 

Zalety: marka Nokia, czasami dobre baterie.

Wady: cena, słąbe ekrany, mało funkcji, kiepska polifonia, okrojone multimedia - java 1.0, mms 1.0, brak aparatu.

 

Każdy inny producent za podobne pieniądze daje "więcej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...