Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

chyba cie pogielo , ten filmik zrobilem ja z intro z nba live 2006 dla pc ktora mam na dysku

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

^ to wyglada jak wersja na ps2 ?

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol , jordan nawet na oczy tego nie widziales a sie o czyms wypowiadasz , to ze cos nie zostalo jeszcze wydane oficjalnie w usa to nie znaczy ze tego nie ma , w australi i chinach gra jest normalnie w sklepach do kupna , a rozni sie tylko lokalizacja , lol wystarczy zmienic dwa pliki i masz lokalizacje angielska/hiszpanska/francuska itp , nie wiem czemu tu sie dziwic , wiele razy sie zdarzylo ze gry zostaly wystawione do sprzedazy na dlugo przed premiera w usa i tak sie stalo i tym razem , najpierw sie dowiedz a potem wypowiadaj

 

http://chaos.com/?action=view&id=715480 <- wszystkie egzemplarze wyprzedane

 

http://www.gamesmarket.com.au/details.php?ProdID=7495 <- jeszcze mozna kupic

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe spójrzcie na buty iversona na ostatnim screenie wrzuconym przez 730 ,szkoda że nie poprawili proporcji

z tych screenów wnioskuję że znów poszli na łatwiznę i wrzucili menu w niskiej rozdzielczości

730 jak jest z obsługa pada ,czy menu jesttylko i wyłącznie myszkowe ,i czy po wyjścu z gry trzeba ponownie szukać własnych ustawień kontrolera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe spójrzcie na buty iversona na ostatnim screenie wrzuconym przez 730 ,szkoda że nie poprawili proporcji

z tych screenów wnioskuję że znów poszli na łatwiznę i wrzucili menu w niskiej rozdzielczości

730 jak jest z obsługa pada ,czy menu jesttylko i wyłącznie myszkowe ,i czy po wyjścu z gry trzeba ponownie szukać własnych ustawień kontrolera?

1670880[/snapback]

IVERSONA ? Przecież to foty z meczyku pistons-nets, a koleś tam chybajeszcze nie gra co? :wink: A co do pelnej wersjii "730" to troszku mnie to dziwi a zarazem zastanawia, że giera ukazala sie "teraz" i jara sie nia jeden koleś a nie całe forum :rolleyes: .....no ale dobra!!!!!! Jak możesz to napisz jak sie gra, jakie wrażenia z gry, jakw ygląda sama rozgrywka, czyj est bardziej realistyczna?, czy jest konkurs wsadów, rzutów za 3 pkt itd, co sie zmieniło, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w 2006 ale moge ci powiedzieć że nic się prawie nie zmieni(ło) :P - pare nowych efektownych podań, wsadów, poprawiona grafika minimalnie - oto i całe "nowe" NBA Live by EA Sports.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IVERSONA ? Przecież to foty z meczyku  pistons-nets, a koleś tam chybajeszcze nie gra co?  :wink:  A co do pelnej wersjii "730" to troszku mnie to dziwi a zarazem zastanawia, że giera ukazala sie "teraz" i jara sie nia jeden koleś a nie całe forum  :rolleyes: .....no ale dobra!!!!!! Jak możesz to napisz jak sie gra, jakie wrażenia z gry, jakw ygląda sama rozgrywka, czyj est bardziej realistyczna?, czy jest konkurs wsadów, rzutów za 3 pkt itd, co sie zmieniło, itd...

1670992[/snapback]

Iversona ,Iversona .. przejrzyj dokładnie (przewiń w prawo?.)screeny,ostatni to iverson na sali treningowej

pewnie nie zmienili systemu w konkursie wsadów i jest tylko bezzsensowne naciskanie przycisków po kolei ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iversona ,Iversona .. przejrzyj dokładnie (przewiń w prawo?.)screeny,ostatni to iverson na sali treningowej

pewnie nie zmienili systemu w konkursie wsadów i jest tylko bezzsensowne naciskanie przycisków po kolei ?

1672589[/snapback]

DARCH !!! masz racje :)) poprostu nie zauważyłem , pozostałych fotek....

Słyszalem tez że ta wersja japońska jest bez replayów, i dosyć często sie wiesza, wiec narazie daje sobie spokój, czekam na inną wersje, a co do konkursu wsadów to :) fajnie jak ma być, mam nadzieje ze bedą nowe kombinacje, nowe efektowen wsady itd, No cóż czekam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie ani razu nie zawiesila i nie mialem zadnych problemow , ci co maja to maja burdel na kompach :D , a z replayami to jest dziwnie bo ich nie ma , ale jesli zrobisz jakis dobry ruch , to wlacza sie superstar replay czy freestyle nie pamietam , wtedy jak nacisniesz pro hop itp , to sie wlacza replay , troche to zwalilo ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w 2006 ale moge ci powiedzieć że nic się prawie nie zmieni(ło) :P - pare nowych efektownych podań, wsadów, poprawiona grafika minimalnie - oto i całe "nowe" NBA Live by EA Sports.

1671218[/snapback]

czyli jak co roku, jednak i tak w to bede gral bo konkurs wsadow jesli nawet jest rownie dobry bez jakis super zmian to bedzie mi sie podobal

swoja droga widzialem filmiki i widac, ze zmiany chyba nie az takie minimalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Replay'e to jedna ze zmian jakie wprowadzilo EA Games. Jedynie po Superstar Move możecie Pro Hopem aktywowa powtórke .... Tylko i wyłacznie o ile się nie myle. Także w "normalnej" wersji nie spodziewajcie sie ze po każdym zagraniu bedzie powtórka

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem. w menu nie można używać pada :( trzeba wstawać po myszkę

pierwsze wrażenie trochę lepsze niż poprzednia wersja, trochę płynniej, lepsze ruchy. grałem 1 kwartę dziś rano więc trochę mało spostrzeżeń.

fajne przerywniki się pojawiły - w momencie rzutu wraz z syreną pojawia się scenka z decyzją sędziego czy kosz zaliczony czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest konkurs wsadów tak jak w 2k5?

1674837[/snapback]

ale w nba 2k6 nie ma konkursu wsadów,chyba że w nba live 06 to wiadomo już od dawna (ludzie mylą te dwie gry,..albo live to za dużo liter :)

jak wygląda gra pod koszem ????????

czy można z zawodnikiem na plecach oddać rzut z odejścia w każdą ze stron?

czy naskoki są tylko po kątach prostych ?

czy i jakie są zmieny we freestylu ,napiszcie trochę sczegułów co do zachowań zawodników

hehe wiem że to nie live ale zajebista reklama (3,2 mg)http://www.2ksports.com/_img/videos/nba2k6/NBA2K6_TVSpot_30_320x240.wmv

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w nba 2k6 nie ma konkursu wsadów,chyba że w nba live 06 to wiadomo już od dawna (ludzie mylą te dwie gry,..albo live to za dużo liter :)

1675162[/snapback]

live to za duzo liter :>

 

ok to chodzi mi o live 06 ;P, i z tego co wiem konkurs nie jest od dawna bo wprowadzono go dopiero w nba live 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki problem !!!!! wszystko instaluje sie cacy :) i jest ok, ale po odpaleniu gierki, zawiesza sie widzimy w tle nba 06 ale tak pozostaje , nic sie nie dzieje.......Miał ktoś z was coś podobnego ??????? :blink: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki problem !!!!! wszystko instaluje sie cacy icon_smile3.gif i jest ok, ale po odpaleniu gierki, zawiesza sie widzimy w tle nba 06 ale tak pozostaje , nic sie nie dzieje.......Miał ktoś z was coś podobnego ???????

Wymus vsync z poziomu sterownikow B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to kolosalna różnica.

W końcu jest płynna. W 2005 miałem 60 fpsów

ale tak jakby przycinało. Teraz widze, że to jest

te 60 fps. Animacje troche lepsze ale nie idealne.

 

Ogólnie gra się o niebo lepiej.

Superstyle freestyle jest dość intuicyjny

i zwykły freestyle bardziej przypomina

2004 :) a nie 2005, gdzie był beznadziejny.

 

NBA LIVE ROX AGAIN

 

 

PS.

Tracy ma już buty TMAC5 na nogach

Lebron swoje ZOOM3, które mają premiere

za miesiąc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...