Skocz do zawartości
Galvatron

Ghost Recon 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz mi to jakoś nie przeszkadza. A jeśli chodzi o 25 fps to jest to IMO dość płynnie jak na taką gre, takie detale i taką kartę :P Poczekaj aż podkręce grafikę to będzie już ok.

25FPS jest granicą płynności, ponizej juz widac "zacięcia"...rozumiem, w RTSy mozna grac jezeli ma się ponizej 25fps (sam kiedys na GF6200 gralem w AoE3 z 20fps srednio i było ok), ale nie w FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jaki FPP :P Do Q3 to trzeba multum fps :P Ja np musze mieć dużo fps w grach na silniku HL2 czyli teraz grając w sin'a czuje komfort ale w Q4 jakoś nie przeszkadzało mi 25 fps. Jak już kiedyś ktoś powiedział "dawniej to grało się z 15 fps i była super zabawa" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wiele osób narzeka na płnność. Ja gram na sprzęcie z podpisku gdzie główną rolę gra ASUS 6800GT@ULTRA(pełny) w roździelczości 1024x768 na max detalach jakie da się ustawić w menu gry + dodane opcje high dla pojazdów i ludzi. I chodzi płynnie, nigdzie nie przycina :) sterowniki mam z marca. Tylko mam inny problem, gra często wywala sie przy starcie, przed logiem ubisoftu :angry:

Żeby nie było że to puste słowa, też doadję swoje screeny z pomiarem fps i przypominam że wszystko jest na medium + ludzie i pojazdy na high

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak widać od 24-33 tylko że 24-25 rzadko się zdarza. Średnio jest to 28-31fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że to puste słowa, też doadję swoje screeny z pomiarem fps i przypominam że wszystko jest na medium + ludzie i pojazdy na high

 

Jak widać od 24-33 tylko że 24-25 rzadko się zdarza. Średnio jest to 28-31fps

jakich sterów uzywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ludz sie, sa 2-3 kosmetyczne poprawki. Ten patch po prostu zawiera takze poprzednie, dlatego jest taki duzy.

 

W sumie w tym momencie gra jest bardzo przyjemna, czego jeszcze brakuje to rzeczy typowych dla rozgrywek online - dobrego antyczita, mozliwosci nagrywania replayow, nowych map, trybow ze starego GR i mozna ruszac na podboj ladderow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do jakości graficznej przesiadłem się z GeForca 6800GT na Radeona X1900GT gra chodzi szybciej... ale pytanie dotyczy czegoś innego, otóż na Geforcu i na Radonie występują drobne białe kropki na łączeniu niektórych tekstur, przykład na obrazku, czasami występują na podłożu, na budynku (w sumie niewidoczne)... też tak macie? wina leży raczej po stronie kart grafiki i ich sterowników czy niedbałości koderów?

 

Przykładowy obrazek:

Dołączona grafika

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma możliwości zmiany detali(tekstur) na high.Maksymalnie to co się da to ustawienia na medium.

Nie rozumiem...

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajnosc sie imho nie zmienila, poprawili pare rzeczy na czesci map odnosnie memory leakow.

 

Tekstury na high ustawisz, jesli masz karte graficzna z 512mb na pokladzie (ewentualnie z poziomu xml ale nie zawsze poprawnie sie wtedy wyswietlaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma możliwości zmiany detali(tekstur) na high.Maksymalnie to co się da to ustawienia na medium.

Nie rozumiem...

aby wlaczyc najladniejsze tekstury potrzebujesz karty graficznej wyposazona w minimum 512MB,

stoi o tem w faq gry.

...sorry jog-sothoth, ale jakos "przlecialem" twoj post. ;)

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Dlaczego próba zmiany AA nie przynosi żadnych rezultatów? czy ustawie na x 4 czy x16 to i tak wszystkie krawędzie są łamane ;(

Mam zainstalowane sterowniki w wersji ati2dvag (6.14.10.6614) Na Oblivionie wszystko chdzi wysmienicie a w GRAW lipa

Dlaczego???? poratujcie

 

juz zainstalowałem patcha 1.2 i nadal jest to samo

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wciskasz F i jedziesz kółkiem na wsparcie lotnicze (te operacje wykonujesz po wycelowaniu w wyrzutnie of course) :) pozdro

to F to sam zdefiniowałes ?? u mnie nic sie nie dzieje ;( pamiętasz jaka to moze być komenda ? próbowałem przez klawisz X - use/action i tez nic :( F..K stoje w tym miejscu od dwuch dni i nie mam pomysłu jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lol... umiesz czytac? Napisal przeciez ze jak wcisnie F to sie nic u niego nei dzieje a ty dalej swoje.

Oli, nie pisze sie dwuchm tylko dwoch. Zreszta tez masz problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to F to sam zdefiniowałes ?? u mnie nic sie nie dzieje ;( pamiętasz jaka to moze być komenda ? próbowałem przez klawisz X - use/action i tez nic :( F..K stoje w tym miejscu od dwuch dni i nie mam pomysłu jak to zrobić

A masz dobrze klawisze zdefiniowane? np. ja mam tak ustawione że gdy kręcę kółkiem myszy to wybieram kompanów lub wsparcie lotnicze/artyleryjskie gdy mam wybraną osobę/wsparcie naciskam kółko i pojawia mi się menu rozkazów (dla wsparcia: ATTACK, CANCEL) wybieram odpowiedni i naciskam znowu kółko i dana osoba lub grupa wsparcia robi swoje. Pamiętaj że wydając rozkaz lotnictwu musisz w tym czasie celować tam gdzie chcesz aby uderzyli. Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak mam zdefiniować klawisze poniewaz klawiszem L to sobie moge - L nie odpowiada za nic :( - mam wgranego patcha 1,20 i byc moze to wlasnie ten patch wszystko kompliluje.

moge najechac na wsparcie lotnicze ale nie potrafie potwierdzic aby atakowali - tak jakby odpowiedni klawisz nie był zdefiniowany

mam zlokalizowane dwa adat's i próbowałem juz na dwadziscia sposobów K...A stoje ! :cry:

 

Przeslijcie info jak prawidłowo zdefiniowac całośc aby na przyszłośc wszystko chodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak mam zdefiniować klawisze poniewaz klawiszem L to sobie moge - L nie odpowiada za nic :( - mam wgranego patcha 1,20 i byc moze to wlasnie ten patch wszystko kompliluje.

moge najechac na wsparcie lotnicze ale nie potrafie potwierdzic aby atakowali - tak jakby odpowiedni klawisz nie był zdefiniowany

mam zlokalizowane dwa adat's i próbowałem juz na dwadziscia sposobów K...A stoje ! :cry:

 

Przeslijcie info jak prawidłowo zdefiniowac całośc aby na przyszłośc wszystko chodzio

A w jaki sposób wywołujesz listę rozkazów? Podczas gry a nie na mapie taktycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL miałem coś naj**ane w klawiszach :?

 

Zrób tak, wgraj ustawienia domyślne klawiszy. W grze powinieneś jadąc kółkiem zmieniać członków drużyny, jak wybierzesz atak z powietrza wciskasz kółko (lub przycisk numer 3 - u mnie jest to kółko :) ). Oczywiście to wszystko robisz jak wycelujesz w wyrzutnie rakiet :D Wygląda to dokładnie tak jak napisał m40.

 

@m40 masz ustawione klawisze domyślnie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kólkiem moge zmieniac członkow druzyny i najechac na wsparcie ale naciskająć nic sie nie dzieje - za potwierdzenie polecenia odpowiednia jest klawisz ~

 

klawisz 3 nic nie zrobi poniewaz jest to trzecia osoba z druzyny :(

 

ja pir....e taki banał i nie wiem co i jak ustawic

 

Przesijcie screenshota z ustawieniami PLIS :rolleyes:

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

klawisz 3 nic nie zrobi poniewaz jest to trzecia osoba z druzyny :(

...

Ale mowa jest o trzecim przycisku myszki :? pozdro

 

EDIT

Tak wygląda domyślne ustawienie istotnych klawiszy

http://img66.imageshack.us/img66/589/1td8.jpg

http://img54.imageshack.us/img54/1650/11iy0.jpg

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaiwe tak jak ty masz masz ustawione i jak to nie podziała to kasuje grę :mur: :blink:

Tylko w grze z patchem 1.20 troche inaczej są poukładane klawisze w ustawieniach tzn Cross-com menu jest u mnie w zakładce MISC i pamiętaj Oli20053 aby sprawdzić czy któraś funkcja nie ma "pustego" pola bez wybranego klawisza.

 

Takiego ładnego screena przed chwilą sobie zrobiłem :)

Dołączona grafika

Ta gra wciąga, więc powalcz trochę z ustawieniami zanim ją wykasujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM CO JEST GRANE

- fire to mouse0

- aim/zoom to mouse1

- cross com menu ustwione mouse2

 

kóleczkim od myszy ustawiam na airstrike i codalej wcisnac ? :mur: oczywiście celownik ( bez zblizenia) skierowany na pierwszego adat's ! czy mam stanąć w jakims specjalnym miejscu? czy mam jakims specjalnym urządzeniek kierować na adat's ?

 

Sorrki ale jestem juz bardzo zmęczony tą sytuacja

 

czy moze to wina mojej wersji gry?

 

Klawisze ustawiłem jak polecił Ali i d..a z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...