Skocz do zawartości
Galvatron

Ghost Recon 3

Rekomendowane odpowiedzi

NIE WIEM CO JEST GRANE

- fire to mouse0

- aim/zoom to mouse1

- cross com menu ustwione mouse2

 

kóleczkim od myszy ustawiam na airstrike i codalej wcisnac ? :mur: oczywiście celownik ( bez zblizenia) skierowany na pierwszego adat's !

...wtedy wciśnij kółko myszy, rozwinie się menu na środku ekranu, będzie ATTACK i CANCEL kręcisz kółeczkiem na ATTACK jak jest zaznaczone znowu wciskasz kółeczko zatwierdzając w ten sposób rozkaz, po chwili w cel powinna trafić rakieta. Jest to czynność banalnie prosta i w sumie intuicyjna nie wiem dlaczego masz tyle problemów... to wzywanie wsparcia lepiej sobie poćwicz bo ta misja ma ciekawy finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wtedy wciśnij kółko myszy, rozwinie się menu na środku ekranu, będzie ATTACK i CANCEL kręcisz kółeczkiem na ATTACK jak jest zaznaczone znowu wciskasz kółeczko zatwierdzając w ten sposób rozkaz, po chwili w cel powinna trafić rakieta. Jest to czynność banalnie prosta i w sumie intuicyjna nie wiem dlaczego masz tyle problemów... to wzywanie wsparcia lepiej sobie poćwicz bo ta misja ma ciekawy finał.

to menu składa sie tylko z ATTACK i CANCEL ???

mam menu dla druzyny z kilkoma opcjami ale takie wersji menu attack i cancel jeszcze nie widziałem ;( moze coś z moja mysz jest nie tak. TAKI BANAŁ A JEDNAK :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie mam sans dokopac sie do tego menu z moimi ustawieniami

 

klikniecie koleczka na twojej myszy to jest ................ co to za funkcja - mouse1 ??? :mur: :mur: :mur: :mur:

 

przeslij screena z definicja klawiszy PLIS bo juz ku..icy dostaje/ moze moja mysz jest walnieta ? :mur: :mur: :mur:

 

naciskam kółko i NIE pojawia mi się menu rozkazów (dla wsparcia: ATTACK, CANCEL)

JAK ma być zdefiniowane kółko myszy

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu obrazek ze zdefiniowanym kółkiem myszy do obsługi cross - com menu

Dołączona grafika

A tak przy okazji... to mój setny post :lol2:

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem zagrac w trybie multiplayer przez internet, i wyskakuje mi taka informacja:

some of your files did not match the serwers" blednie poinstalowane patche czy co?

moze ktos uporal sie juz z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu obrazek ze zdefiniowanym kółkiem myszy do obsługi cross - com menu

Dołączona grafika

A tak przy okazji... to mój setny post :lol2:

Mam cos zwalone poniewaz menu wsparcia sie nie otwiera :cry: Probowalem na chyba 40 sposobow i d..a

 

wgram patcha 1.10 moze to cos zmieni ? mialem wgranego 1.20 ? :cry: :mur: :cry: Taka gierka i na tym etapie musze ja zakonczyc NIE WIEM COS JEST PRZYCZYNA TAK DZIWNEGO ZACHOWANIA GRY I SPRZETU :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować grę i zainstalować ponownie wraz z patchem 1.20 powinno pomóc, pamiętam że jak miałem podobny problem gdy instalowałem patch 1.10. Tyle że mnie nie działałało wtedy kółko myszy, reinstalka mi pomogła.

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w dowolnym miesjcu gry mozna bedzie sprawdzic czy wsparcie lotnicze działa ????

 

 

niestety nie.

 

przeinstaluje. zaladuje 1.20, i sie obaczy.

po reinstalacji: bez watpienia potrzebny jest patch 1.20 tyle ze do polskiej wersji gry, po instalacji 1.20 dla wersji angielskiej, i probie dolaczenia do jakiegokolwiek serwera otrzymuje ciagle ten sam komunikat: some of your files did not match the serwers. czy ktos wie o latce 1.20 dla polskiej wersji? ja nie moge znalezc nigdzie informacji o istnieniu takiej laty.

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk:\Ghost Recon Advanced Warfighter\Settings\profiles\graw_profile_default

zainstalowałem ponownie gre doinstalowałem savy i jest dokładnie to samo. NIE MAM MENU DLA WSPARCIA LOTNICZEGO > czego jest to wina :wisielec: :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem ponownie gre doinstalowałem savy i jest dokładnie to samo. NIE MAM MENU DLA WSPARCIA LOTNICZEGO > czego jest to wina :wisielec: :twisted2:

 

 

to menu pojawia sie u mnie dopiero po pewnym czasie, a konkretnie jak podejde pod cel (blokada na drodze) krotka chwilke przed tym pojawia mi sie to menu. potem wzkazuje na cel. nie mam pojecia skad u ciebie ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie.

 

przeinstaluje. zaladuje 1.20, i sie obaczy.

po reinstalacji: bez watpienia potrzebny jest patch 1.20 tyle ze do polskiej wersji gry, po instalacji 1.20 dla wersji angielskiej, i probie dolaczenia do jakiegokolwiek serwera otrzymuje ciagle ten sam komunikat: some of your files did not match the serwers. czy ktos wie o latce 1.20 dla polskiej wersji? ja nie moge znalezc nigdzie informacji o istnieniu takiej laty.

:D miałeś rację JUZ JEST OK ADAT"S rozwalone :D ale dalszy etap misji jest chyba nie do przejscia :( - musze dostarczyc goscia do helikoptera i utrzymac pozycje ! ale zawsze dostaje w beret :( czy jest mozliwość (trik) aby czesciej robic save'y np właśnie po dostarczeniu goscia do helikoptera ??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D miałeś rację JUZ JEST OK ADAT"S rozwalone :D ale dalszy etap misji jest chyba nie do przejscia :( - musze dostarczyc goscia do helikoptera i utrzymac pozycje ! ale zawsze dostaje w beret :( czy jest mozliwość (trik) aby czesciej robic save'y np właśnie po dostarczeniu goscia do helikoptera ??? :blink:

 

 

ja probowalem kilkanascie razy, w koncu sie udalo, rozzstawialem drozyne po kazdej stronie helikoptera, i jakos sie udalo.

zycze powodzenia. co do zapisywania stanu gry wczesniej nie ma takiej mozliwosci niestety.

 

 

 

gral ktos po sieci z tym angielskim patchem?

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez rozwalaja co chwilka, helikopter z VIP2 odlatuje ja mam utrzymac pozycje i przy drugim czolgu albo ja gine albo ktos z moich ludzi i w dupe trzeba grac od nowa, a juz mnie to troche slabi to ma byc gra ma sprawiac przyjemnosc a tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez rozwalaja co chwilka, helikopter z VIP2 odlatuje ja mam utrzymac pozycje i przy drugim czolgu albo ja gine albo ktos z moich ludzi i w dupe trzeba grac od nowa, a juz mnie to troche slabi to ma byc gra ma sprawiac przyjemnosc a tu...

proponuję Operation Flashpoint tam jest tylko jeden save w obrębie misji, a zginąć można w każdej chwili... swoją drogą dobrze że jest trudna, taka ma być. Ja ją już skończyłem i mogę powiedzieć że kawał dobrej gry był B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło że ktoś wykorzystał moje screeny z 22.06.06 do swojej recenzji GRAW <_<

screeny: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...204&st=480#

recenzja: http://overclock.pl/index.php/artykul,,83,...ance_Warfighter

 

Screny są identyczne, nawet liczba fps z farpsa się zgadza ... miałem wtedy GeForca 6800GT na Radeonie X1900GT chodziło już niebo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zdecydowałem się zagrać w graw jestem w 3 misji, ile misji jest w grze (to można znaleźć w internecie ale tak przy okazji pytam) ?

 

jak na razie mi się podoba, ciekawe czy to jednorazowa gra czy będzie warto do niej powracać po przejśćiu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz cyrk totalny... zmienilem sprzet, i chcialem gre zainstalowac a tu nic...

kiedy podaje nr seryjny nie wlacza sie button >dalej< serial jest na pewno poprawny, nie chce tez szukac w necie cracka ani innego numeru, bo i nie po to czlek kupowal oryginal. kura

moze ktos wie jak temu zaradzic?

 

 

 

edit

dziala, klawiature mam szwedzka w morde

Edytowane przez Uzdrowiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tutaj nowy. Pozdrawiam wszystkich piszących na tym forum. Mam pytanie:czy jest ktoś z Was w stanie podac mi save-y do 4-tej misji tej gry ? Bo ni cholery nie mogę w 3-ciej misji wywołac rozkazu ADATs!!!! :mur: Czytałem posty Oli20053 i u mnie nic nie pomaga :sad: a mam ten sam problem. Jak ktoś by mógł mi pomóc to będe baaarrddzzzooo wdzięczny.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...