Skocz do zawartości
_Ran'dall_

Star Wars Episode 3 - Zemsta Sithów

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam juz w multikinie w Wawie w czwartek o 11.00 zobacze napis "Long long time ego...". A do tej pory to sobie odpuszcze ogladania jakiejs marnej kinowki bo to nie oto w tym chodzi. To jest zakonczenie serii, ktora jak bylem maly po nocach mi sie snila wiec dlatego zrywam sie z chlopakami z uczelni i jade do multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że więcej osób lubi tę sagę , zakładając ten temat niemialem wielkich nadziei , a tu proszę Star Wars króluje  :D  :D

1444353[/snapback]

własciwie to jest juz taki temat na forum załorzony przez Ksarkresa (jesli pomylilem nick to najmocniej przepraszam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atak klonów całkiem całkiem był, więc na zemste sithów też chyba udam się do kina :P tylko bym musiał najpierw obejrzeć jeszcze raz 1 i 2 część.

widział ktoś z was już zemste sithów? jak wrażenia? która część wam się najbardziej podobała? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam bilecik na czwartek o 0.01 ;]

kurde nie doczekam sie chyba...

szkoda tylko ze mam na 8-smą do szkoly, plus poprawa klasówki [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...no tak temat taki juz chyba istnieje.

Ale o SW mozna zakladac dowoli :D

 

Oczywiscie bilet zarezerwowany w MK Zabrze na sobote 21-go na 20.00

Czekalem na to minimum 2 lata sledzac co i jak powstrzymujac sie od ewidentnych spojlerow.

Oczywiscie screenow, trailerow nie da sie uniknac jezeli ktos jest taki napalony jak ja na ten film.

W sumie wiele z nich nie wiem tylko to co kazdy wie.

Powstanie Lord Vader, beda walki na miecze, walki w kosmosie i to wsio.

Wiemy jak sie zaczyna, wiemy jak sie konczy ale jednak nie wiemy jaki bedzie film i to jest piekne.

Podobno nawet krytycy filmowi uznali ta czesc za o wiele lepsza od EI i EII, a nawet niektorzy porownuja ja do TESB.

 

Zapraszam jednak do rozmowy o SW do watku - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...27&hl=star+wars

 

...szczegolnie po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak dla kogo :mur:

 

jak zciągne, obejrze, to dopiero sie zastanowie czy sie pyla do kina isc

 

pozdro 600 dla wszystkich Lucas Maniaków :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze oglądanie jakichkolwiek filmów na kompie to lekka profanacja, ale nie róbmy offtopa [;

 

jescze tylko 5.5 godziny... nie wysiedze chyba [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecim!! :D zobaczymy co Lukasek wymyślił ;]

 

edit:

moim zdaniem filmik miodzio!

skoczny yoda rlz ;]

niech moc bedzie z wami! bziuuum ;D

Edytowane przez theboo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z premiery.

W całkiem fajnym klimacie zrobiony. Choć miałem podobnie jak w ataku klonów wrazenie, ze niektore dialogi byly wcisniete na siłe.

Efekty specjalne z najwyższej półki, pod tym względem przebija poprzedniczki.

No i mocna scena z ledwo co żywym anakinem.

Uważam też, że oprawa bardzo ładnie nam łaczy sage w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo dobry, zdecydowanie najlepszy z "nowej" trylogii. bardzo fajnie pokazane jest to o czym wszyscy wiedzieli i wazne potrafii zaciekawic. efekty rowniez pierwsza klasa, muzyka jak zwykle na wysokim poziomie. bardzo fajny mroczny klimat, przede wszystkim koncowki filmu. ogolnie podobalo mi sie jak dokonczyl lukas sage, tylko szkoda ze to juz koniec(czy na pewno?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film najlepszy z nowej sagi, momentami nawet lekko przewyższał starą...

naprawde dobrze sie bawiłem ,pisać wiele na temat filmu nie chce, bo jaki był każdy wie, natomiast szkoda że to ostatnia taka już premiera....chociaż moze lukas jednak zmieni zdanie i nakręci jeszcze te 3 ostatnie części...

słyszałem zamiast tego o 2 ostatnich w formie kreskówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! BEDA SPOILERY ! Nie ogladales filmu i nei chcesz popsuc sobei niespodzianki - NIE CZYTAJ !!

 

Uff, ale jestem niewyspany (cale 2 godz. snu i do roboty :) )...

Film bardzo zdecydowanie najlepszy z calej trojki. Niektore momenty naprawde swietne - ale co najwazniejsze efekty specjalne (przynajmniej dla mnie) byly na dalszym miejscu, a uwage ciagle mialem skoncentrowana na watku uczuc/emocji glownych postaci. Wielki sukces w tej materii Lucasa. ALE nie ma rozy bez kolcow ;) Choc generalnie babole sa w 'spadku' po pierwszych 2 czesciach.

1) R2D2 i C3PO - po kiego grzyba one w tej trylogii sie znalazly...

2) po co na Kashyyku Yoda spotkal Chewbacce ? To moze jeszcze powinni dorzucic mlodego Hana Solo, jak przemycal pod pielucha blastery...

3) moment usilowania aresztowania Palpatinea - idiotyczna, najgorsza scena w filmie (generalnie w tej trylogii gra aktorska Samuela L. Jacksona jest zaskakujaco slaba). Najgorszy oczywiscie poczatek - 4 jedi daje sie zabic w mega kretynski sposob. Al eprzynajmniej wiemy, dlaczego Imperator potem wygladal, jak wygladal :)

4) scena gdzie Palpatine miota w Yode tymi balkonami dla senatorow tez glupia

5) Palpatine generalnie nie powinien walczyc na miecze swietlne ! Marnie te sceny z nim wyszly, jak sie mozna bylo spodziewac. Choc ta z Yoda juz nie taka tragiczna (gdyby tylko nie bylo tej scenki w Senacie)

6) NIE MA NAJBARDZIEJ KULTOWEJ SCENY Z TRAILERA ! Jak stol z Vaderem w kostiumie sie obracal i Palpatine mowil

- Lord Vader

- Yes, Master ?

- Rise !

!!! Okazalo sie, ze ta kwestia mowiona jest z zupenie innej czesci filmu ! Potwornosc, jak mozl jej nei zamiescic :evil:

7) zbyt nagla przemiana Anakina z dreczonego watpliwosciami jedi w ucznia Palpatinea - minuty wczesniej chcial sam pokonac go i uczciwie powiadomil Mace Windu o tym, ze jest on Sithem, a tu nagle jest juz jego uleglym uczniem i morduje z zimna krwia dzieci Jedi. IMO ta scena jest mocno naciagnieta i sztuczna.

8) i sam koniec - skad nagle sie pojawili oficerowie Imperium na okretach ??? Palpatine wyciagnal ich z kapelusza ? Dopiero co byly tylko armie klonow vs droidow, a tu hop-siup i juz pelna obsada mostka 'zwyklymi' ludzmi ale juz w mundurach...

9) Amidala umiera bo 'przestalo jej sie chciec zyc'... ehm, a jej nowo narodzone dzieci to co, powod do zycia mniejszy niz Anakin ? Bez sensu naciagana scena. By umarla z powodu przeciazenia organizmu duszeniem Vadera i porodem a wszystko byloby w najlepszym porzadku.

 

Doskonalych scen bylo znacznie wiecej, wiec i tak ogolne wrazenie jest na +. I tak jak psiocze na gre aktorska (Anakin i Amidala), tak Evan McGregor w roli Obi-Wana byl fenomenalny. A ja przed epizodem 1 wlasnie najbardziej sie tej obsady obawialem... ironia losu :)

 

A teraz kilka spostrzezen - Imperator to maly, pokrecony skur*^% !

Jak kiedys jego koncepcja Nowego Ladu trafiala do mnie ;) ;), tak po tym, jak przy pomocy tak odrazajacej zdrady zalatwil wiekszosc z Jedi okazal sie zwyklym szubrawcem. Wiwat Imperium, precz z Imperatorem, tak to podsumuje :P

Imperator okazal sie slabszy niz myslalem, nie pokazali pierwszego Imperial Star Destroyera, fajna scena z pokonanym Vaderem (gdyby tylko byl lepszy aktor go grajacy) i zagubienia Anakina pomiedzy wiernoscia wpojonym idealom Jedi a kanclerzem i pozniej ochrona zony i dzieci. Bardzo zaluje, ze Vader nie mial okazji stac sie naprawde poteznym Sithem - jak sam Palpatine powiedzial, ze mogl on stac sie znacznie mocniejszy od niego czy Yody.

 

Ponownie to napisze - Film naprawde b.dobry, poprzednei 2 czesci nie umawaja sie mu do piet (gdyby je mial :) ).

 

Niech Moc bedzie z Wami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche dziwnie wyglada sprawa kiedy kanclerz prawie zpstal prawie zabity przez mistrza Windu a "pokonal" Yoda'e. Jesli chodzi o sprawe przejscia Anakina na ciemna strone to tez wydawalo mi sie ze dzieje sie to za szybko ale jak sobie wszystko poukladalem to stwierdzam ze jest ok. to byla chwila gdy pomyslal ze w momencie smierci palpatine'a umrze rowniez Padme. jesli chodzi o slynne slowa lord sidious'a do Vadera to tez na nie czekalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! BEDA SPOILERY ! Nie ogladales filmu i nei chcesz popsuc sobei niespodzianki - NIE CZYTAJ !!

 

1) R2D2 i C3PO - po kiego grzyba one w tej trylogii sie znalazly...

2) po co na Kashyyku Yoda spotkal Chewbacce ? To moze jeszcze powinni dorzucic mlodego Hana Solo, jak przemycal pod pielucha blastery...

3) moment usilowania aresztowania Palpatinea - idiotyczna, najgorsza scena w filmie (generalnie w tej trylogii gra aktorska Samuela L. Jacksona jest zaskakujaco slaba). Najgorszy oczywiscie poczatek - 4 jedi daje sie zabic w mega kretynski sposob. Al eprzynajmniej wiemy, dlaczego Imperator potem wygladal, jak wygladal :)

4) scena gdzie Palpatine miota w Yode tymi balkonami dla senatorow tez glupia

5) Palpatine generalnie nie powinien walczyc na miecze swietlne ! Marnie te sceny z nim wyszly, jak sie mozna bylo spodziewac. Choc ta z Yoda juz nie taka tragiczna (gdyby tylko nie bylo tej scenki w Senacie)

6) NIE MA NAJBARDZIEJ KULTOWEJ SCENY Z TRAILERA ! Jak stol z Vaderem w kostiumie sie obracal i Palpatine mowil

- Lord Vader

- Yes, Master ?

- Rise !

!!! Okazalo sie, ze ta kwestia mowiona jest z zupenie innej czesci filmu ! Potwornosc, jak mozl jej nei zamiescic :evil:

7) zbyt nagla przemiana Anakina z dreczonego watpliwosciami jedi w ucznia Palpatinea - minuty wczesniej chcial sam pokonac go i uczciwie powiadomil Mace Windu o tym, ze jest on Sithem, a tu nagle jest juz jego uleglym uczniem i morduje z zimna krwia dzieci Jedi. IMO ta scena jest mocno naciagnieta i sztuczna.

9) Amidala umiera bo 'przestalo jej sie chciec zyc'... ehm, a jej nowo narodzone dzieci to co, powod do zycia mniejszy niz Anakin ? Bez sensu naciagana scena. By umarla z powodu przeciazenia organizmu duszeniem Vadera i porodem a wszystko byloby w najlepszym porzadku.

 

 

Niech Moc bedzie z Wami !

1452546[/snapback]

1. tu sie niezgodze.. nigdy Cie nie ciekawiło skąd oni sie wogóle wzieli? poniekąd to główni bohaterowie części 6stej :P

2.po co go spotkał? hmmm . IMHO Lukas zachaczył o tą postać żeby pokazać to co sie działo z nią przed starszą trylogią

3.zgadzam sie

4.nie była taka głupia, chyba słabo sie wczułeś :P

5.mi sie podobały te sceny, ale kazdy ma swój gust.

6.heheh, też jej wyczekiwałem i sie zawiodłem :(

7.nie wiem czy nagła i naciągana, uważam ze zadziałał tu impuls , uswiadomił sobie ze razem ze smiercią Pulpeta utraci swoją ukochaną, a jak wiadomo miłosc wymaga poswiecen :P

9.widocznie tak, przeciez wielokrotnie mówiła jak bardzo go kocha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...