Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Chyba troche przesadasz... w Zelde nie gralem zadna, ba - nie gralem w zadna gre z Dreamcasta czy Gacka. Tak samo jak i nie gralem w zadnego MGSa, a z Final Fantasy tylko w X (a i to nie do konca, bo zacialem sie na walce w Zanarkand), jakos sie jednak za gracza uwazam ;)

 

Co do kupowania konsoli za 1000zl dla jednej gry - dziekuje, postoje. Szczegolnie, ze za te sama kase kupie X360, na ktorego jest masa fajnych gier.

Też bym nie zakupił konsoli dla jednej gry :wink: A co do next gen wars to WII wyprzedziło PS3 no to ładnie. Kto wie może za klika lat sobie dla ciekawości Wii kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum GO, Admin Świata N wypowiedział się jakoby dostał cynk, że w Media Marktcie w dniu premiery Wii konsola będzie sprzedawana za 799zł razem z grą! (Uwaga, prawdopodobnie chodzi po prostu o Wii Sports) Przypominam, że Media Markt sprowadza konsolę nie od Lukasa, a podobnież od samego Nintendo!

 

(Admin SN twierdził nawet przed polską premiera Xboxa 360, że MM będzie sprzedawać konsolę za 1399 + gra, co sie sprawdziło na 100%)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wymioty Wii" :D

nigdy nie mialem zaufania do optyków beztackowych. Zarowno w wii jak i PS3 nie podoba mi sie ten pomysl. Fakt jest ze wyglada to bardziej nowoczesnie i w ogole cacy, ale wiadomo nie od dzisiaj ze czesto pada wlasnie uklad odpowiedzialny za polykanie plyt. Widzielismy to juz w PS3, teraz wlasnie w Wii. Sam mialem kiedys problemy jak mialem taki cd-rom dawno temu.

 

Pozatym widac, ze jednak kazda konsola cierpi na syndrom dziecinstwa.

 

Dzisiaj gralem na Wii gdy bylem na PGA. Tennis bardzo fajny. Mozna nawet nadawac rotacje pilce, gdy odpowiednio sie udezy. Przydaly sie dawne lekcje z prawdziwego tennisa ;) Bardzo sie ucieszylem gdy wykonalem ruch do volleya i pilka poleciala dokladnie w ten sposob jak chcialem by poleciala :)

 

Jesli plota z ceną sie sprawdzi (799 zł w MM po premierze) to raczej łykam wii na swieta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wymioty Wii" :D

w tym filmiku nie pasuje mi to ze nigdy nie bylo widac drugiej strony plyty , moze wiec ktos uzywal plytkie nie przeznaczona do Wii ?!

I caly ten film to fake ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej ogladam trailerow tym wieksza ochote mam kupic wraz z premiera bez czekania na opinie.

:Solid_Snake: to sterowanie jest precyzyjne?

w miarę jest. Mysle ze jest nawet bardzo, tylko trzeba sie przyzwyczaic. Ja czasem (np. wybieranie w menu) robilem zbyt duze ruchy ręką i celownik poprostu przelatywał z jednej strony ekranu na drugi i w nic nie moglem trafic. Ale potem bylo juz tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym filmiku nie pasuje mi to ze nigdy nie bylo widac drugiej strony plyty , moze wiec ktos uzywal plytkie nie przeznaczona do Wii ?!

I caly ten film to fake ??

Poczytaj opis filmiku i wypowiedz autora w komentarzach - IMO fake to nie jest. Wadliwy sprzet po prostu, jakich wiele na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 vs. Wii - możliwe, że już było ale po prostu nie umiałem się powstrzymać, filmik miażdży :lol2:

Hehe. Fajne, lecz po tej przezentacji mam ochotę zacząć zbierać na X360 ;)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=309...54260&q=wii

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo says Wii on track to meet targets

"All systems are go for reaching the 4-million target we have in our financials by December 31,"

:blink: :D

 

Hajime No Ippo

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

A Wii Adventure

http://video.google.pl/videoplay?docid=309...54260&q=wii

 

Ofiary Wii

 

Laptopy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

PDA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

okno

Dołączona grafika

 

żyrandol

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

telewizory

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

:lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nientendo boczy sie na serwisy, ze wystawiaja grafice na Wii niskie oceny, argumentujac to tym, ze przeciez zawsze mowili, ze to nie grafika ma byc mocna strona ich zabawki.

Czepiaja sie rowniez zarzutow o brak gry online, odpowiadajac "jak to, przeciez mozna sciagac gry z sieci"...

 

Ja sie zastanawiam, kto tu jest dzieckiem - target tej konsoli, czy jej tworcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie gadać o słabej grafice, fakty są jednak takie, że Zelda z grafiką ery pecetowej sprzed 4 lat sprzedaje się świetnie, w styczniu wyjdzie Metroid i znów pewnie stanie się grą roku, przyćmiewając nextgeny. A po premierze Mario Galaxy wątpliwości co do wyższości gameplayu nad grafiką zostaną ostatecznie rozwiane.

 

Przeszedłem oba Metroidy na Gamecube. I chociaż nie ma tego typu, przygodowego, nieliniowego fpp na żadną platformę, to jakość wykonania, samego gameplayu i miodności tej gry mogę porównać chyba tylko z FEAR'em albo HL2. Gry ogólnie (z wyjątkiem FEAR i HL2 właśnie, no może jeszcze Splintery) są biedne, sztuczne, prymitywne i nudne. W erze pecetowych, podobnych do siebie strzelanin, Metroid był dla mnie jak objawienie. Czekam na 3-jkę. Dla tej gry warto kupić konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, grywalnosc przede wszystkim, ale nie kosztem wszystkiego innego. Argument "my nie stawiamy na garfike" jest bardzo wygodny, bo mozna wypuscic gre wygladajaca jak byle g...o sprzed 15 lat i teoretycznie nikt nam nic zarzucic nie moze. Tylko co wtedy po grywalnosci, jak trzeba sie zmuszac zeby na gre w ogole spojrzec?

 

Zreszta rozgraniczenie oprawa <-> grywalnosc jest tez troche strzelaniem sobie w stope. Grafika jest IMO rowniez elementem grywalnosci, lepsza grafika pozwala lepiej wczuc sie w swiat gry. To samo z oprawa audio.

 

EDIT: zjadlo mi sie slowko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mialem zaufania do optyków beztackowych. Zarowno w wii jak i PS3 nie podoba mi sie ten pomysl. Fakt jest ze wyglada to bardziej nowoczesnie i w ogole cacy, ale wiadomo nie od dzisiaj ze czesto pada wlasnie uklad odpowiedzialny za polykanie plyt. Widzielismy to juz w PS3, teraz wlasnie w Wii. Sam mialem kiedys problemy jak mialem taki cd-rom dawno temu.

To nie prawda. Wszystkie radia samochodowe mają taki mechanizm i jeszcze nigdy nie śłyszalem, żeby komuś ten mechanizm nawalił. Moi znajomi mają radia po 7lat i wszystko oprócz zmordowanego lasera działa cacy. Ale jak chce się zaoszczędzić to trzeba użyć mechanizmów gorszej jakości albo materiałów gorszej jakości i wychodzi póżniej takie coś. :?

 

Jasne, grywalnosc przede wszystkim, ale nie kosztem wszystkiego innego. Argument "my nie stawiamy na garfike" jest bardzo wygodny, bo mozna wypuscic gre wygladajaca jak byle g...o sprzed 15 lat i teoretycznie nikt nam nic zarzucic nie moze. Tylko co wtedy po grywalnosci, jak trzeba sie zmuszac zeby na gre w ogole spojrzec?

 

Zreszta rozgraniczenie oprawa <-> jest tez troche strzelaniem sobie w stope. Grafika jest IMO rowniez elementem grywalnosci, lepsza grafika pozwala lepiej wczuc sie w swiat gry. To samo z oprawa audio.

Dokładnie jest tak jak mówisz. To grafika i muzyka tworzą klimat+grywalność=HIT. Inaczej być nie może. ;) Z czasem człowiek wymaga coraz więcej i nie będzie się cofał do tyłu, kiedy wszyscy idą do przodu. Wielkie N chyba o tym zapomniało. Policzyli to tak: bebechy konsolki 100zł + pad 100zł=200zł i zarabiamy na konsolkach 600zł. Niech Sony i MS dokładają. My od razu będziemy zarabiać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w USA -> 249.99$ to na dzien dzisiejszy ok. 730 zł - za tą cenę jeszcze by się opłacało kupić Wii

w Euro -> 249euro to ok. 950 zł - imo za dużo jak za taką konsolę

w UK -> £179 - ok. 1015 zł - lol

w takiej Szwecji to nawet 2659 koron, czyli ok. 1 125 zł - chyba ich #@%^!

 

tak więc nie spodziewałbym się taniej jak 1000zł w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jednak najsensowniejsza konsola na dzień dzisiejszy to Kill Bill. ;)

Dokładnie a i dla Xboxa 36 zaczyna się najlepszy okres w jego nie długim życiu. Na Wii pewnie tak jak na Xboxa jakieś dobre gry zaczną powstawać za około rok. Na dziś Xbox już ma kilka dobrych tytułów takich jak GoW a i cena konsoli spadła. Zobaczymy czy Nintendo da jakieś promocje i ile to będzie kosztowało za rok bo jak dla mnie konsole na starcie są nie opłacalne. Drogie a i gier z wyjściem jest kilka :wink: I ciekawe kiedy pokażą jakiś dobry poziom bo jak na razie graficznie nie które gry wyglądają jak z poprzedniej generacji Xbox'a ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena mnie złamała. specjalnie sprzedałem ps2 aby dołorzyć do tej konsoli, a tu cena jest ehhh....

Chyba kupie sobie Gacka i pare gier na niego, a z wii poczekam aż stanieje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał w miarę względnego peceta, do grania kupiłbym xboxa 360. Bo tylko na tę konsolę są najlepsze pecetowe gry :-D FEAR, Splintery i HL2 w drodze.

 

Ponieważ jednak mamy pecety, nie widzę sensu kupowania xboxa 360 do pecetowych gier. Perełki w stylu GOW czy Forza (w drodze) raczej tylko dla namiętnych fanów. Natomiast Wii wiidzę jako rozsądny dodatek do pieca: świetne wyluzowujące gry, dużo gier dla dzieciaków, których na pc nie ma no i ekskluziwy typu Resident, Mario, Zelda, Metroid. Po prostu xbox i pc mają ten sam profil gier, Nintendo natomiast oferuje coś zupełnie innego.

 

 

Na Wii pewnie tak jak na Xboxa jakieś dobre gry zaczną powstawać za około rok.

na Wii wyszło parę gier, ale Zelda zebrała oceny od 9.5 do 10/10. Takich gier na starcie xboxa nie było. Metroid 3 wyjdzie w styczniu, a Mario Galaxy chyba dopiero za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ponieważ jednak mamy pecety, nie widzę sensu kupowania xboxa 360 do pecetowych gier. Perełki w stylu GOW czy Forza (w drodze) raczej tylko dla namiętnych fanów. Natomiast Wii wiidzę jako rozsądny dodatek do pieca: świetne wyluzowujące gry, dużo gier dla dzieciaków, których na pc nie ma no i ekskluziwy typu Resident, Mario, Zelda, Metroid. Po prostu xbox i pc mają ten sam profil gier, Nintendo natomiast oferuje coś zupełnie innego.

Trochę się z tym zgadzam. X36 i PS3 mało różnią się od PCta :/ Nie którzy nawet kupują Xboxa 36 by grać jak na PCcie przed monitorem :lol: Wii za to jest czymś nowym i świeżym ( a raczej kontroler) różniącym się od PCta przez co moją uwagę przykuł. Nowe podejście do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wam ale mi się wydaje, że paradoksalnie wręcz - premiera Wii i PS3 może zwiększyć drastycznie liczbe kupowanych...xboxów.

Ta niepewność, nadzieje związane z oczekiwaniem na cud czyt. PS3 czy też Wii.. powodowało/powoduje bowiem, że ludzie wstrzymują się z wyborem "next gena". W jest jasne, że w najbliższym czasie to X360 dysponuje (będzie dysponował) największą biblioteką gier - który z graczy będzie chciał czekać kolejny rok aż Wii i PS3 doczekają się porządnych next genowych gier?

fanboyów nie licze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś głupi, może czegoś nie wiem... ale skąd te wszystkie pęknięcia na telewizorach? :eek: Co, niby ludziom wypada pad z rąk prosto w tv, czy co? Bo nie chce mieć takiej niespodzianki, kiedy zdobędę swoje Wii :lol:

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś głupi, może czegoś nie wiem... ale skąd te wszystkie pęknięcia na telewizorach? :eek: Co, niby ludziom wypada pad z rąk prosto w tv, czy co? Bo nie chce mieć takiej niespodzianki, kiedy zdobędę swoje Wii :lol:

głupi amerykanie machają pilotem, a że ręce są spocone po kilku godzinach grania to pilocik sie wyślizgnął z dłoni i poleciał w TV :lol2:

 

 

 

Ale w to, że PDA tak da sie zniszczyć to już nie uwierzę, bo jak w to trafić... czy jednak?

pomysłowość ludzka nie zna granic xD Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupi amerykanie machają pilotem, a że ręce są spocone po kilku godzinach grania to pilocik sie wyślizgnął z dłoni i poleciał w TV :lol2:

pomysłowość ludzka nie zna granic xD

heheh ale się uśmiałem jak to przeczytałem :lol2: , ale tu nie chodzi o spocone łapy tylko o ten sznureczek co trzyma tego "pada"

Dołączona grafika

Ale w to, że PDA tak da sie zniszczyć to już nie uwierzę, bo jak w to trafić... czy jednak? :lol:

ja też tego nie czaje :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...