Skocz do zawartości
Moog

Gołota Zmierzy Się Z Lamonem Brewsterem

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie przypomina ja Marcin Daniec podczas swojego kaberetu opowiadal jednej z walk goloty :D

To byl ekstra show :D

 

"Jeszcze turniej sie nie zaczal, wychodze do WC, przedzieram sie przez ludzi, same tlumy, po 3minutach wracam, a tutaj pustka nikogo nie ma"

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeszcze turniej sie nie zaczal, wychodze do WC, przedzieram sie przez ludzi, same tlumy, po 3minutach wracam, a tutaj pustka nikogo nie ma"

 

;)

"Kogut ? :D Zabrał mu pas i poszedl :D"

 

Show było niezle ;]]

 

Co do Gołoty to trzymam kciuki.. jak nie ucieknie to ma szanse :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Gołota dostanie po ryju jak zwykle :|

 

Jego lata świetności juz minęły, nie ma juz czego szukac na ringu, bo teraz juz coraz częściej bedzie po mordzie dostawał i bedzie go czekała operacja plastyczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem czy bym chcial go nadal widywac na ringach.

Moze lepiej jakby dostal becki i dal juz spokuj ?

Ta walke komentuja tak.

 

Kiedys walczyl o S-Klasse, pozniej juz o VW, teraz o syrenke.

Tak, WBO (czy o co tam teraz walczy) to same lajzy pokroju Goloty dla ktorych jest to ostatnia deska ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu odejdzie na emeryture i nie bedzie sie wiecej kompromitowal. nie bede siedzial do 3 w nocy obejze foresta gump'a i nastawie magnetowid ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie wiem ale strasznie mnie nosi jak slysze takie komentarze boze jaka kompromitacja -.- ze wygral 2 walki o mistrzostwo ale przez bezstronnych sedziow przegral -.- to jest kompromitacja?? powiedz kto ma wieksza haryzme i umiejetnosci w tej chwili jak nie golota ;/ to ze kiedys byl debilem bez psychiki i woli walki to trudno... ale teraz naprawde walczy z glowa i oby tak dalej. Wiec ja jestem dumny ze Polak bedzie mogl znowu walczyc o mistrzostwo. Szkoda ze po rozum do glowy nie poszed przed walka z bowe no ale stare czasy -.- ;/

Kaeres a nie sadzisz ze on teraz poprostu musi walczyc o taki pas ;/ zdobycie tego pasa da mu mozliwosc walczenia z innymi mistrzami. Tylko czy starczy czasu na wiecej niz 1-2 walki ;/ wkoncu mlodzieniaszkiem juz nie jest

 

 

Oczywiscie trzymamy rowniez kciuki za Adamka :-)

update ja tam sie boje tylko tego ze andrzej dostanie niezla bomble od brewstera i przestraszy sie... szczeke mowa ze ma twarda ale psychike juz nie

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu odejdzie na emeryture i nie bedzie sie wiecej kompromitowal. nie bede siedzial do 3 w nocy obejze foresta gump'a i nastawie magnetowid ;]

1456253[/snapback]

Nie ma sensu i tak jutro będzie retransmisja całej walki w teleexpresie ;)

Ale i tak Andrew go, go!!! :-P

Edytowane przez Crazy_Ivan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na co liczę to aby walka była ciekawa ;) Co do andrewa to trochę się stoczył ... chociażby ze względu na klase walki ... wbo - wtf :P Ma być potężny KNOCK-OUT ze strony polaka , coś w stylu liczby oddanych głosów na delfina i ivana na tej eurowizji ... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe czekał do 3  :) Ciekawe tylko czy wytrzymam... ;) Mam nadzieje że Andrew tym razem znokautuje przeciwnika żeby nie było wątpliwości

1456413[/snapback]

Andrzej bedize walczyl okolo 6, nie oplaca sie cala noc czekac :P,

 

ja troszke wczzesnie sie klade spac i nastawiam budzik na 5:50 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze andrew bedzie walczyl nad ranem to sie zgadzam z RS :) zawsze tak bylo , no i mam oczywiscie nadzieje ze wygra :) ...wkoncu;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Wg TVN'u walka Adamka rozpocznie się ok. 2.45, a Andrewa ok. 4.40...

1456692[/snapback]

 

A ta transmisja bedzie kodowana i bedzie można obejrzec tylko z nadajników naziemnych lub na dekoderze polsatu ?/

 

<_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anderew starsznie wysoko stoi na betandwin.com jest 1.45 x3.00

Czyli według najwiekszej oregnizacji od zakładów wydaje sie ze polak wygra.

Ja tam postawilem symboliczne 2zł. Pozyjemy zobaczymy. W/g przegra, bo przeciwniek moze ma gorsze warunki fizyczne, ale jest o wile bardzej doświadczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha , wiedzialem ze tak bedzie , dlatego obstawilem na brewstera , ahhaha , dzieki ci lamon !!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa grosze w porownaniu z tym co moglby dostac w innych walkach jakby wygral , ale patrzmy realistycznie nie mial szans tego wygrac , od poczatku jak sie tylko dowiedzialem z kim bedzie walczyc twierdzilem ze brewster go zniszczy , ale nie spodziewalem sie ze to bedzie tak szybko , jeszcze nigdy nie zarobilem tak latwej kasy

jak obstawialem moja wyplate na brewstera to kumple sie smiali , ludzie patrzyli sie na mnie jak na idiote , jak moge przeciez andrzej jest wielki i go zabije , haha , chcialbym zobaczyc ich miny teraz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tera sie zacznie ogólnopolska jazda na gołote... :/

 

wszyscy bedą sie prześcigać w wymyślaniu coraz to "śmieśniejszych" wyzwisk dla gołoty...

 

a wg mnie może bokserem wybitnym nie był ale i tak wdrapał sie wysoko i za to należy mu sie szacunek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...